Manikúra

Moderná dievčina vie, že je nemožné vyzerat krásne, ak máte zlé ruky a žiadnu manikúru. Dokonca aj krátke nechty musia byť starostlivo podané, dávajú krásny tvar na nechty a lak farbu. Ale v poslednej dobe ženy módy častejšie uprednostňujú krátke a veľmi krátke nechty, v súvislosti s ktorými sa budovanie stáva vecou minulosti.

Čítajte Viac

Rôzne vzory na nechty sú nápadné v jeho nekonečno farieb, tvarov a štýlov. Každý rok ponúkajú majstri z celého sveta svoje možnosti dizajnu. Mnoho fotografií ukazuje krok za krokom najnovšiu manikúru v rôznych technikách. To sa stalo bežným vidieť na nehty casting, kamienky, samolepky, kovový efekt a oveľa viac.

Čítajte Viac

Rozšírenie nechtov s gélom alebo akrylátom nestráca svoju popularitu napriek tomu, že jedným z módnych trendov budúceho roka sú krátke nechty, rovnako ako prirodzenosť a prirodzenosť v manikúre. Voskované nechty umožňujú nechať nechtový tanier požadovaný tvar, dĺžka, dlho udržať atraktívny vzhľad.

Čítajte Viac

Ak chcete vyzerat krásne a dobre upravené, nie je potrebné navštíviť kozmetické salóny, pretože veľké množstvo informácií bude mať vždy prospech z výhody, ak sa nebojíte riskovať a snažiť sa robiť niečo doma. Každá žena, aj keď je žena v domácnosti, manažérka alebo učiteľka, sleduje trendy v móde za bežný rok.

Čítajte Viac

Ženy obdivujú brilantné a šumivé, pripomínajúce drahé kamene. S príchodom kamienkov sme dokázali naplniť starý sen - vyzdobiť nechty krásnymi kameňmi. Samozrejme, Swarovski zostáva najkrajšie a vyhľadávané, takže ak sa rozhodnete urobiť svoje pazúry super módne a šumivé, vyberajte si malé rhinestones od tohto výrobcu.

Čítajte Viac

Dokonalá svadba sa skladá z malých vecí. Každá nevesta vie, aké dôležité je poskytnúť všetky odtiene a venovať zvláštnu pozornosť vzhľadu. Keď sa oženila, dievča chce vyzerať menej perfektne: najlepšie šaty, závoj, účes, make-up a samozrejme aj manikúru. Krásna manikúra by mala dopĺňať obraz nevesty a zodpovedať ju, zatiaľ čo je v móde.

Čítajte Viac

Podľa odborníkov a show fotografií z výstav, 2018 je čas starostlivosti, citlivosť a prirodzenosť. Dievčatám sa odporúča opustiť obrovské rozšírenie nechtov v prospech malých, ale krásnych a elegantných. Na jeseň sú zaujímavé vzory, ktoré nás každý rok inšpirovajú svojimi jasnými šťavnatými farbami.

Čítajte Viac

Krásne a elegantné nechty - hlavná dekorácia ženských rúk. V modernom rytme života dopad životného prostredia, časté vystavenie sa vode, nedostatok vápnika a vitamínov v tele vedie k tomu, že sa nechty jednoducho zlomia. Preto sa väčšina uchýli k naneseniu nechty s gélovým leskom. Nie je však vždy dostatok času alebo peňazí na to, aby ste chodili do salónu a odstránili gélové leštidlo.

Čítajte Viac

Shellac je moderný gélový lesk, ktorý sa používa na vytvorenie elegantnej a modernej manikúry. Používa sa na akýkoľvek dizajn, ktorý sa objavil v priemysle neilov (čiernobielo, geometria atď.). Každá žena chce byť špeciálna a módna. Aby to urobilo, musí vymyslieť neobvyklé vzory a vzory na nechtoch, aby boli v trende.

Čítajte Viac

Modrá farba v manikúre - na vrchole popularity. Klinec namaľovaný nebeskými farbami na nechty vyzerá nádherne, svieža a elegantná. Rôzne odtiene nebeskej farby vám umožnia vytvoriť romantické, letné obrazy, ako aj jasné varianty sviatočných nechtov. Predstavujeme Vám nápady a možnosti návrhu, manikúrnu modrú fotografiu.

Čítajte Viac

V každej novej sezóne trendy ponúkajú nové trendy. To platí aj pre odvetvie kozmetiky. Jeseň-zima 2017-2018 a jar-leto 2018 sa usiluje o spravodlivý sex s novými trendmi. Tu sú hlavné módne odtiene laku na nechty v tejto sezóne: Prírodné. Zostáva na vrchole popularity.

Čítajte Viac

Francúzska manikúra získala od 20. storočia špičku módneho Olympus a prišiel k nám nie z Francúzska, ale z Hollywoodu. Používajte módnu francúzsku manikúru, aby ste poskytli krásu a starostlivosť, najmä krátke nechty. Na skrytie všetkých nedostatkov každodennej práce boli špičky nechtov osvetlené a základňa bola pokrytá čírym lakom.

Čítajte Viac

Jeden z módnych trendov v dizajne nechtov v roku 2018 je neuveriteľne krásna a žiarivá manikúra mačacieho oka. Neobvyklý názov povlaku bol spôsobený vonkajšou podobnosťou s minerálnym chrysoberylom, ktorý sa obyčajne nazýva mačacie oko. Zvláštnosťou kameňa je jeho jedinečná schopnosť sústrediť svetlo do stredu úzkeho pásika.

Čítajte Viac

V súčasnej dobe je profesionálna manikúra rutinným a prístupným postupom pre starostlivosť o nechty. Manikúri pozorne sledujú trendy umenie nechtov a ponúkajú svojim zákazníkom najodvážnejšie a najnovšie riešenia na vytvorenie krásnej manikúry. Ale dievčatá a nezávisle robia krásne dizajny nechtov doma, pretože existuje veľa nástrojov, ktoré pomôžu vytvoriť manikúru.

Čítajte Viac

Dámske perá vždy priťahujú oko, možno z tohto dôvodu prinášajú majstri toľko rôznych techník manikúry a snažia sa robiť perá čoraz atraktívnejšie. Dnes ponúkame odhaliť tému kombinovanej manikúry. Povieme vám, čo to je, odhaľte tajomstvá techniky vykonávania kombinovanej verzie a dajte krok za krokom pokyny (vo fotografickom a video formáte) pre začiatočníkov.

Čítajte Viac

Dievčatá vždy chcú, aby nohy vyzerali krásne a dobre upravené - v lete i v zime. Ale len málo ľudí vie, že nie je potrebné chodiť do salónu na krásnu pedikúru, môžete to urobiť sami doma. To platí najmä pre tých, ktorí chcú ísť v lete v sandálech - pre nich sú mimoriadne dôležité krásne a dobre upravené nehty.

Čítajte Viac

Rozšírenie gélových nechtov je proces zvyšovania prirodzeného nechtu pomocou umelých materiálov (tipy, formuláre). Postup trvá od jednej hodiny po dve. Môžete to urobiť v kabíne a môžete to urobiť sami doma. O tom, ako správne pestovať nechty, poďme sa rozprávať v článku. Metódy predĺženia nechtov Rozšírenie nechtov je dvoch typov: gél a akryl.

Čítajte Viac

Krátke nechty vyzerajú veľmi elegantne a elegantne, inšpirujúc mnoho majstrov pre nové nápady. Nedávno je takáto dĺžka obzvlášť populárna, pretože moderné ženy musia mať čas na všetko: byť dobrou matkou a ženou a uspieť v práci. Dlhá manikúra veľmi často zasahuje, takže dámy skracovali dĺžku, ale majstri nechtového priemyslu sa naučili vytvoriť veľmi krásny a originálny dizajn aj na najkratších nechtoch.

Čítajte Viac

Kozmetický priemysel sa rýchlo rozvíja, existujú nové technológie a implementácia technológií. V oblasti manikúry bolo množstvo inovácií a techník, s ktorými môžete vytvoriť jedinečné vzory a zároveň zachovať zdravie vašich rúk a nechtov. Ak chcete pochopiť, čo je brazílska manikúra a pedikúra a ako ju môžete urobiť, môžete vidieť rôzne fotografie a videá popisujúce celý systém postupu.

Čítajte Viac

Trendy a módne trendy sa menia každý deň, ale túžba robiť vaše ruky jasné a atraktívne, priťahujúc oči nikdy nezačne v srdciach fashionistas. V navrhovanom článku sa budeme zaoberať rôznymi možnosťami starostlivosti o perá doma. Poskytneme odporúčania popredných odborníkov na tvorbu a reprodukciu techník od popredných odborníkov (funkciu technológie a popis, ako to urobiť sami), ako aj video tutoriály, fotografie a obrázky na túto tému s podrobnými pokynmi.

Čítajte Viac