Doplňte

Oboje hrajú obrovskú úlohu pri vytváraní krásneho obrazu a úhľadného vzhľadu. Dokonca aj najkrajšie make-up môže byť rozmaznaný s nepravidelným tvarom alebo prítomnosťou nepoškvrnených vlasov, takže začneme učiť veľmi dôležitú tému. Začnite rozptýliť populárne mýty: Nemôžete vytiahnuť vlasy na hornom okraji a na moste nosa.

Čítajte Viac

Zelené oči sú pomerne zriedkavé, hlavne bez nečistôt z orieškov alebo šedej farby. Hlavnou úlohou makeupu pre dievčatá s zelenými očami je preto zdôrazniť túto nezvyčajnú farbu, zdôrazniť jej krásu a pritiahnuť pozornosť, čo sa dosahuje pomocou rôznych techník aplikácie make-upu. Zvláštnosti make-upu pre zelené oči v závislosti od farby vlasov Nie je tajomstvom, že v závislosti od osvetlenia, oblečenia a make-up zelené oči môžu zmeniť odtieň, preto je mimoriadne dôležité správne vybrať krásny a kontrastný make-up.

Čítajte Viac

Či už ide o dovolenku, firemnú večierku alebo svadbu, každá dievčina sa chce na to pozerať perfektne. Aby ste to urobili, musíte vybrať správny výstroj, topánky a príslušenstvo. Osobitná pozornosť by sa mala venovať večernému makeupu. Mala by priaznivo zdôrazňovať prírodné krásy, lesk, prilákať obdivujúce mužské pohľady.

Čítajte Viac

Hlavné pravidlo make-upu - žiadne pravidlá! Napriek tomu je tu 15 veľmi hrubých chýb, ktoré robí každá piata dievčina. Najzaujímavejšie však je, že sú povolené aj profesionálnymi umelcami make-upu. Preto navrhujeme, aby ste zvážili top 15 najčastejšie chyby v make-up a skontrolujte sami seba. 1 chyba: Nesprávne kreslenie lícnej kosti Táto chyba je spôsobená 80% tých, ktorí sa považujú za profesionálnych make-upov.

Čítajte Viac

Mnoho dievčat s európskym vzhľadom obdivuje krásu a mladosť kórejských žien. Ak chcete dosiahnuť podobný výsledok, pomôže vám kórejský make-up, ktorý je teraz na vrchole popularity na celom svete. Minimálna kozmetika a správne umiestnenie akcentov zvýrazní prirodzenú krásu dievčaťa.

Čítajte Viac

Denný make-up poskytuje určitý rozsah farieb a aplikačných techník. Okrem toho je každodenný make-up jemný, elegantný a zmyselný. Môžete si dopriať denný makeup bez toho, aby ste mali v tejto oblasti špeciálne zručnosti, stačí sa zbadať s paletou tieňov a vybrať správny odtieň rúžu.

Čítajte Viac

Jednou zo zložiek úspešného make-upu sú atraktívne šípky. Šikovne nakreslené šípky poskytujú pohľade fascinujúci vzhľad. Make-up so šípkami možno nájsť takmer na každej hviezde a slávnom modeli. Ale ako ich kresliť, že sú symetrické a pridal dojem na sexualitu, a nie naopak?

Čítajte Viac

Denný make-up je neutrálny make-up pre každodenný vzhľad za predpokladu, že používate dekoratívnu kozmetiku minimálne. Používa sa na vytvorenie prirodzeného vzhľadu svetla vhodného pre každodenný rytmus života, zatiaľ čo úlohou make-upu je zdôrazniť zásluhy a odstrániť nevýhody vzhľadu.

Čítajte Viac

Krásne ležérne make-up - kľúč k úspechu po celý deň. Správne vybrané make-up pomôže v práci, na obchodných stretnutiach a na rande. Make-up pre každý deň sa výrazne líši od večera alebo sviatku, takže skôr ako začnete s jeho realizáciou, musíte sa oboznámiť so všetkými funkciami.

Čítajte Viac

Každý deň vystavujeme pokožku malému chemickému útoku, ktorý používa make-up. Aby pokožka zostala zdravá a krásna, musíte sa o ňu riadne starať a prvú a najdôležitejšiu fázu starostlivosti je očistenie. Make-up odstraňovač mlieka je jedným z nezmazateľných produktov starostlivosti o tvár. Je určený pre tých, ktorí sa pokúšajú obmedziť kontakt vodovodnej vody s pokožkou.

Čítajte Viac

Čas neostáva a školáci, ktorí vzdávajú hold móde, tiež chcú pekný a štýlový pohľad na školu. Dievčatá sa naučia byť ženami z kolísky, takže si myslia nielen o oblečení, ale aj o make-up. Dospelí často neschvaľujú túžbu dospievajúcich dievčat ovládnuť umenie make-upu. Ale nedorozumenie sa deje len kvôli chybám, ktoré dievčatá robia pri aplikácii kozmetiky.

Čítajte Viac

Smokey Ice je jednou z najobľúbenejších techník stínovej maľby. Prebrala vedúce pozície v rekordnom čase a naďalej ich drží viac ako rok po sebe, postupne doplňuje a vytvára nové druhy. Je to obľúbená technika nielen profesionálnych make-upov, ale aj väčšina dievčat a žien.

Čítajte Viac

Každá dievčina môže s pomocou správne vybranej kozmetiky vyzerať nádherne a pôsobivo. Neodolateľným a dôležitým aspektom je make-up na pery. V závislosti od spôsobu aplikácie rúžu môžete upraviť tvar pier a urobiť z nich viac žartovných. Ako si vybrať farbu kozmetiky a správne make-up pery, prečítajte si ďalej v článku.

Čítajte Viac

Trvalý make-up je špeciálna technika štýlu obočia, ktorá spočíva v zavedení farbiacej kompozície s tenkou obrysovou ihlou pod hornú vrstvu pokožky. Táto metóda vám umožní dať obočkám požadovaný tvar a farbiť ich pomocou mikropigmentácie, takže by ste si ich nemali zamieňať tetovaním obočia.

Čítajte Viac

S pomocou šípok môžete ženu vyzerať viac zvodne a vyzývavo. Tiež správne zvolený tvar šípky môže pomôcť vykresleniu malých očí, zbaviť sa blížiaceho sa storočia, upraviť vzdialenosť medzi očami atď. Ale nezabudnite, že nesprávny typ strelec môže poškodiť obraz dievčaťa a narušiť jej prírodné krásy.

Čítajte Viac

Nie je žiadnym tajomstvom, že výber stínov, nuansy rúk a techniky aplikácie make-upu závisí od tónu pleti, odtieňa a tvaru očí a samozrejme od farby vlasov. Takže blondínky sa hodia na jednu paletu a brunetky úplne inak. Tmavovlasé dievčatá sú obzvlášť šťastné - väčšina odtieňov a techník ich vyhovuje.

Čítajte Viac

При проведении фотосессии, фотограф тщательно подбирает освещение, выбирает правильный ракурс, также гармонировать с моделью должна одежда и окружающая обстановка. Поэтому крайне важно, чтобы макияж также соответствовал образу. Основные отличия макияжа для фотосессии от обычного в том, что для фото надо использовать только матовый тональный крем.

Čítajte Viac

Závesné očné viečka môžu byť výsledkom únavy, zmien súvisiacich s vekom alebo genetickej predispozície. Je ľahké určiť závesný očný viečok: horné fixované viečko sa mierne alebo silno prehýba, takmer úplne pokrýva pohyblivé alebo čiastočne, väčšinou - stred oka, vnútorný alebo vonkajší roh.

Čítajte Viac

Dnes v trende krásne široké obočie. Nie každá dievčina vie správne, a tak navrhujem podrobne diskutovať všetko, čo súvisí s vytvorením perfektného obočia. Čo im vysvetľuje takú veľkú lásku? Po mnoho rokov, čo je najdôležitejšie pre vytváranie dobre upraveného obrazu, štylisti zistili, že obočie zohrávajú veľmi dôležitú úlohu.

Čítajte Viac

Príprava na jednu z najdôležitejších udalostí v živote každej dievčiny zahŕňa veľa malých vecí. Osobitná pozornosť sa venuje svadobnej dekorácii nevesty: šaty, závoj, kytice, manikúra, účes a make-up. Správny make-up je sľubom magického obrazu nevesty, preto je výber potrebnej techniky a farebnej schémy vykonávaný s plnou zodpovednosťou.

Čítajte Viac