Pletenie

Väčšina dievčat, dievčat a žien rád nosí sukne kedykoľvek počas roka, ale to je obzvlášť dôležité, samozrejme, počas teplej sezóny. Sukne môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ktoré sú z najneuveriteľnejších tvarov a rôznych veľkostí, ale čo je dôležité, môžu byť vyrobené vlastnými rukami podľa vášho nápadu.

Čítajte Viac

S nástupom chladného počasia sa začíname zahriať. Môžete ísť do obchodu a kúpiť krásny teplý výrobok, ale ak ste si ihlová žena a milovať to urobiť sami, pliesť seba, pretože také veci sú oveľa príjemnejšie na nosenie. Ako pliesť sveter s vlastnými rukami pre ženu Ak sa rozhodnete vytvoriť krásny pletený sveter, ale neviete, kde začať, ponúkame vám diagram a podrobný popis celého procesu.

Čítajte Viac

Originálny a lacný spôsob, ako ľahko zmeniť miestnosť a interiér, je vytvoriť koberec do-it-yourself. Praktický krásny koberec pomôže rýchlo zmeniť váš domov. Ale najdôležitejšia vec je, že si môžete vytvoriť sami: vyberte veľkosť, farbu, vzor, ​​techniku ​​tak, aby produkt mal jedinečný charakter. Pletené koberce s ihlou na pletenie je možné zakúpiť v obchode, ale súhlasíte s tým, že je oveľa príjemnejšie vytvoriť sami!

Čítajte Viac

Háčkovaný elastický nie je len pekný reliéfny vzor, ​​ale dôležitá časť produktu, ktorá má určité funkčné vlastnosti. Elastický pás je dôležitou súčasťou väčšiny modelov pletených odevov: svetre, klobúky, sukne, palčiaky, ponožky. Zodpovedá za pružnosť niektorých prvkov produktu, zatiaľ čo hustá štruktúra prútia umožňuje dlhodobú úspory tejto funkcie.

Čítajte Viac

Mohair je obľúbená priadza mnohých módnych šperkov a skutočne nezabudnuteľným vrcholom väčšiny pletacích obdivovateľov, pretože práca s touto priadzou je dosť komplikovaná a vyžaduje zvýšenú pozornosť. Pulóvre, vesty, blúzky, klobúky, štóly, bundy alebo šaty - to všetko bude vyzerať originálne, ak si vyberiete mohér pre pletenie.

Čítajte Viac

Ako sa viazať krásne dieťa šaty pre trochu fashionista, ak ste len učenie základy pletenie? Tu vám pomôžu hodiny a videá (MK) od najlepších majstrov v sieti a ich krok za krokom vysvetlenie celého procesu s najcennejšími komentármi. Pre začiatočníkov skúsených pracovníkov so skúsenosťami dámy odporúčame začať s najjednoduchšími modelmi, takže nemusíte okamžite začať pletenie zložitých sundresses.

Čítajte Viac

Prámiky sú vždy skvelým nápadom pre akýkoľvek pletený výrobok: sú univerzálne, pretože sú vhodné pre deti, ženy a mužov; Existuje obrovský počet odrôd - vždy si môžete vybrať z možností; pletené pásy a postroje vyzerajú nádherne na väčšine modelov pletených predmetov, či už sú to klobúky, svetre, šály, vesty, šaty, rukavice, svetre, šaty, topánky, vesty, nohavice a oveľa viac.

Čítajte Viac

Háčkované koberce sa nedávno stali veľmi populárne: štvorcový (ako na obrázku nižšie), obdĺžnikový koberec, okrúhly, oválny, z priadze, povrazu alebo zvyškov handier, na stoličke alebo na podlahe v kúpeľni. Všetky možnosti sú dobré. Najdôležitejšia vec je, že taký nádherný koberec môže byť háčkovaný sám, pomocou schémy a popisu, krok za krokom inštrukcií, alebo sa spoliehať na video tutoriál na YouTube alebo MK (master class: Ako háčkovať diagram a popis).

Čítajte Viac

V tomto roku sa milované pletené barety opäť vrátia k móde. Tento krásny doplnok (jar, zima, jeseň alebo leto) ide dobre s ostatnými vecami od ženskej šatne. Môžete si ho vybrať pomocou volumetrického šálu alebo módnych rukavíc / palčiakov. Skutočná bežkačka nikdy nebude vynakladať peniaze na zakúpenú čelenku, bude ju viazať sama, zaberá si háčik alebo pletacie ihly.

Čítajte Viac

S nástupom chladného počasia sa krásne zahrievame a vyberáme pletené predmety z tenkej a hrubšej priadze. S nimi môžete vytvoriť aspoň štýlové obrázky pridaním módnych doplnkov a detailov. Svetre v "nadmernom" štýle vás zahriajú, skryjú vaše chyby a umožnia vám vytvoriť krásny viacvrstvový súbor. Ale môžete pravidelne vyskúšať asymetrické modely, ktoré zdôrazňujú vašu individualitu a pomáhajú opraviť postava.

Čítajte Viac

Ženy s hlúposťou sú povinné, aby sa mohli krásne obliekať a vyzdvihnúť oblečenie, ktoré bude prospešné na zdôraznenie všetkých objemov. Dnes v obchodných regáloch veľký výber šiat, sukní, nohavíc, haleniek pre ženy a veľkosti. A chceme hovoriť konkrétne o sukne a zistiť, ktoré modely by sa mali vybrať.

Čítajte Viac

Очень красивая и доступная разновидность хэндмэйда - лоскутное шитье, также называемое «пэчворк». Этот вид рукоделия, который пришел к нам из Англии несколько столетий назад, до сих пор с успехом захватывает сердца и руки креативных и творческих хозяюшек, которые обожают совмещать приятное с полезным.

Čítajte Viac

Všetci si spomínam na špicaté klobúky, ktoré stále spájajú naše babičky, z ktorých bolo čelo veľmi svrbiace. Ale čo je najdôležitejšie - boli nám prepletené s láskou, v chladnej sezóne sme boli v teple. Navrhujeme, aby ste sa dozvedeli, ako pliesť rovnaké teplé a útulné veci, ale z mäkšie a jemnejšie priadze. Vďaka podrobným majstrovským kurzom a video lekciám dnes môžeme tieto produkty sami prepojiť.

Čítajte Viac

Knit tunicu späť v móde v tomto jesennom období! Okrem toho sa stáva veľmi populárnou pletenou tunikou, nie pletenou. Väčšina modelov je vyrobená z vlny alebo bavlny. Aby ste nezískali veľa peňazí na nákup takého oblečenia, môžete ísť do našej sekcie o pletení a absolútne slobodne sa naučiť, ako sa pliesť sami!

Čítajte Viac

V súčasnej dobe nebudete prekvapovať nikoho s krásnou sukňou, pretože v súčasnosti sú to módne a jednoduché: plisse, ceruzka, flétna, slnko, šírenie a mnoho ďalších. To všetko nevychádza z módy, a preto vyzerajú dosť známe. Avšak, pletené sukne je iná vec. Existuje veľa vzorov pletenia a háčkovania neobvyklých sukní na internete a každý z nich bude individuálny, pretože bude vyrobený vlastnými rukami.

Čítajte Viac

Rukavice boli vždy najpraktickejšie a najpohodlnejšie na chladnú zimu. Dnes majú obchody obrovský výber rukavíc pre celú rodinu, ale je oveľa príjemnejšie nosiť veci, ktoré boli vytvorené s láskou vlastnými rukami. Keď sa naučíte pliesť, môžete vytvoriť celé súbory: klobúk, šál, palčiaky. Budú sa navzájom harmonizovať, ak sú vyrobené v rovnakom štýle s rovnakým vzorom.

Čítajte Viac

Čo by mohlo byť romantickejšie pre ženu v chladnej sezóne ako obraz muža v teplom pletenom sveter? Pravdepodobne len skutočnosť, že tento sveter je pre neho viazaný vlastnými rukami. Taký nádherný darček, ako je pletený sveter, sa zahrieva a dá pocit pohodlia aj pre najbrutálnejšieho mladého muža, stačí vybrať model budúceho sveter založený na preferenciách a vkusoch muža, aby sa to určite dostalo do konca!

Čítajte Viac

Na jeseň sa módny pončo vráti do módy znova - v tomto roku získal popularitu takmer vo všetkých módnych domoch. Napriek tomu, že je to dosť extravagantný odev, prišla na chuť mnohých dievčat a žien. S ním môžete vytvoriť originálne originálne obrázky pre každý deň.

Čítajte Viac

Krásny škvrnitý vzor, ​​podobne ako úhľadne položené perly alebo ryžové zrná, je veľmi populárnou voľbou medzi všetkými druhmi ozdôb pre širokú škálu pletacích predmetov. Svetre, vesty, čiapky, šaty, obliečky na vankúše, kabáty a všetko, čo fantazie a schopnosti remeselníkov robia, sú posypané priadzovými perlami.

Čítajte Viac