Móda

Dnes sa kalhoty stali benchmarkom ženskosti, elegancie a pohodlia. S nimi môžete vytvoriť veľmi elegantný ženský obraz pridaním podpätkov a správneho príslušenstva. Mimochodom, v poslednej dobe úspešná krásna žena čoraz viac dáva prednosť nohavičkám, takže jednoducho musí vedieť, čo je módne v tejto sezóne.

Čítajte Viac

Ako vytvoriť univerzálny šatník tak, aby ženy rôznych tvarov (obdĺžnik, hruška, jablko, presýpacie hodiny) mohli vyzerať z obrázka? Hlavnou požiadavkou je, aby všetky veci boli jednoducho kvalitné, majú vynikajúcu kompozíciu, navzájom sa farebne miešajú a vyhovujú vám, tvaru, farbe vlasov a typu kože (zima, jar, leto, jeseň).

Čítajte Viac

Každý chce vyzerať osobitne. Niekto chce zdôrazniť svoju jedinečnosť a krásu pomocou kozmetiky a my vám ukážeme, ako to urobiť pomocou módneho a štýlového oblečenia. Štýlové novinky pre váš šatník a krásne doplnky vám pomôžu vyrovnať sa s tým. Táto sezóna v trendových priesvitných tkaninách, viacvrstvových šatách a retro štýle.

Čítajte Viac

Každá žena v šatníku má niekoľko rôznych pohodlných módnych tenisiek. A bez ohľadu na to, ako stará žena je 15 alebo 50, veľa ľudí uprednostňuje túto konkrétnu topánku pre všetkých, pretože je to veľmi pohodlné a ide dobre so sukňami a šatami. Preto každý rok dizajnéri vytvárajú množstvo zaujímavých nových modelov, ktoré oslovia aj tých, ktorí majú najhlbšie zážitky z vlasov a vysokých podpätkov.

Čítajte Viac

Malá čierna šatovka je vzorom klasických žienových šiat, ktoré sú dôležité pre každú udalosť. Mal by to byť v šatníku každej dámy, pretože v ňom môžete ľahko ísť do práce alebo na večierok a vždy vyzerajú perfektne. Tento model oblečenia vyžaduje len správne vybrané príslušenstvo.

Čítajte Viac

Zimná móda sa mení, ale stále máme bundy, klasické štíhle kabáty a kožušiny z nás. A čo je tento rok módne? V tejto sezóne dizajnéri ponúkajú veľa nových a zaujímavých: Folklór - ľudové motívy vždy inšpirovali tvorcov oblečenia pre nové nápady. "Oversize" - krásne zdôrazňuje zdokonaľovanie a eleganciu dámy.

Čítajte Viac

Tylová sukňa je jedinečnou a všestrannou súčasťou vášho šatníka. Môže sa kombinovať s absolútne ľubovoľným štýlom oblečenia, či už je to romantické alebo športové. Aby ste to dosiahli, je potrebné vybrať správne príslušenstvo, štýl a farbu. A ešte jeden plus z takejto veci - môže byť ľahko a jednoducho šitá svojimi vlastnými rukami, dokonca aj začiatočníkom.

Čítajte Viac

Dlhé šaty sú hitom roku 2018, hodný chvály, pretože v takýchto šatách sa jednoduchá žena zmení na nádhernú ženu. Z toho vyplýva, že každá módna žena by mala v šatníku mať aspoň jedno, aby vyšiel. Šaty v podlahe - fotografie nového V nových kolekciách tohto roku vytvorili dizajnéri veľké množstvo takýchto modelov rôznych štýlov a farieb.

Čítajte Viac

V nových zbierkach jari-leto roku 2018 vidíme obrovský počet štýlových šiat neformálnej haute couture. Medzi nimi je pozoruhodná nadradenosť bielej farby a voľného strihu. Ale nie bez teplých slnečných a krátkych modelov s originálnym dekorom. A keďže šatník modernej ženy by mal byť aktualizovaný každú sezónu, berúc do úvahy trendy a nové výrobky roka, podrobnejšie rozoberáme každodenné šaty 2018 (fotografie jarných noviniek).

Čítajte Viac

Módne trendy každoročne prekvapujú svojou rozmanitosťou, jednoduchosťou, pohodlím a luxusom. Takže kockované šaty sú spokojné s rôznymi štýlmi a farbami. Dnes na trhu nájdete kostýmné kostýmy v podlahe, krátke a rukávové, s manžetami as golierom a šatové šaty, rovné a rozklepané a s koženými vložkami.

Čítajte Viac

Šatka je nepostrádateľným doplnkom pre každú dievča, ktorá sleduje módne trendy. Nielen chráni pred chladom a slnkom, ale tiež dopĺňa vybraný obrázok. Ak chcete urobiť nezmazateľný dojem na všetkých, mali by ste sa naučiť, ako krásne viazať vreckovku okolo krku. Aké sú metódy a techniky viazania, prečítajte si viac v článku.

Čítajte Viac

Šál je považovaný za jedno z najlepších doplnkov v roku 2018. Dokáže doplniť štýlový obrázok alebo vyzdobiť nudný a neúspešný vzhľad. Môže sa nosiť, a to ako v zime, tak aj v lete, ako aj s každodennými vecami a večernými šatami. Preto by som chcel diskutovať o všetkých nových položkách a v roku 2018 si prezrieť veľké množstvo čerstvých fotografií šiat z módy.

Čítajte Viac

Žena v sukni je krásna, štýlová a vždy módna. Štýlové džínsové sukne rôznych dĺžok je možné ľahko nosiť pod topánkami s vysokým podpätkom alebo teniskami. Sukne z tenkých džínsov s vysokým pásom dokonale štíhle, pretože sú ideálne pre obézne ženy. Než si kúpite sukňu, stojí za to zistiť, čo má nosiť tento komfortný a zároveň štýlový prvok dámskej šatne a aké štýly, farby a doplnky k nim sú módne nosiť v roku 2018.

Čítajte Viac

V predvečer novej sezóny sú ženy módy povinné dozvedieť sa o trendoch roku 2018. Aké sú najluxusnejšie džínsy v roku 2018? Aké denimy sa môžu v tejto sezóne zlikvidovať a ktoré z nich je potrebné zakúpiť? V roku 2018 bola jedna z najodolnejších farieb sezóny jasne modrá - to je denimová farba, čo znamená, že klasické modré džínsy budú v každom ročnom období veľmi žiadané.

Čítajte Viac

Manželstvo je udalosť, ktorú každá žena sníva. Ale v poslednej dobe je čoraz častejšie vidieť nevesty s krásnou, zaoblenou brušou, ktorá je dvojnásobne potešujúce, pretože to znamená, že v novej bunke spoločnosti dôjde k doplňovaniu. Preto sú svadobné šaty pre tehotné ženy veľmi dôležitou témou, pretože pre nevestu je výber svadobných šiat základom nadchádzajúcej oslavy.

Čítajte Viac

Evelina Khromtchenko je popredným špecialistom v módnom svete s bohatými skúsenosťami a veľkým počtom fanúšikov (mimochodom má vlastnú oficiálnu webovú stránku, kde módne ženy nájdu veľa zaujímavých vecí a videí z rozhovorov). Byla skutočnou profesionálkou vo svojej oblasti, získala slávu a veľké množstvo fanúšikov.

Čítajte Viac

Svadobné šaty A-line s čipkou bude mimoriadne dobre zdôrazniť postava, takže je jemné a elegantné. Než začnete chodiť do svadobných salónov a začnete montovať, mali by ste sa rozhodnúť, ktorý z nich sa vám páči. V štýle Empire alebo s uzavretým vrcholom, loď, prípadne s otvoreným chrbtom a dlhým vlakom.

Čítajte Viac

Štýlová sukňa môže robiť zázraky a správne zvolený štýl dokáže úspešne prispôsobiť postavu a krásne zdôrazniť zakrivené tvary. Medzi rôznymi modelmi by som chcel zdôrazniť klasickú U-ceruzku. Je ideálny pre všetky typy tvarov. Môžete tiež venovať pozornosť "slnku". Z výtlačkov, najlepšie malý hrášok, kvet, klietka a zvislý prúžok.

Čítajte Viac

V šatníku dievčaťa, ktoré sleduje módne a módne trendy, by mali byť príležitostné šaty, v ktorých môžete napríklad ísť do práce alebo chodiť na prechádzku s priateľmi. Každý rok dizajnéri vytvárajú obrovské množstvo takýchto odevov pre každý vkus a farbu, ktoré nás potešujú najčerstvejšími a najzaujímavejšími nápadmi. Šaty na každý deň - šaty, v ktorých sa budete cítiť ako skutočná žena.

Čítajte Viac

Krásne topánky - kľúč k úspechu pri vytváraní štýlového jesenno-zimného vzhľadu. V tejto sezóne dizajnéri ponúkajú veľký počet nasledujúcich modelov: topánky s podpätkom. Tvary, farby a štýly sa menia, ale päta zostáva. Topánky s vysokými podpätkami - nadčasové klasiky. Topánky na nízkej behu - obľúbené ležérne topánky, bez ktorých nemôže robiť módna.

Čítajte Viac