Zlé oko

Ochrana energie aury osoby v detstve je oveľa slabšia ako v dospelosti. Čím je dieťa mladšie, tým je náchylnejšie poškodiť, zlému oku a iným typom negatívneho vplyvu. Magická energia pôsobí na detskú auru so všetkou jej ničivou silou. Ale ako zistiť zlé dieťa?

Čítajte Viac

Korupcia je jednou z najťažších ohovárania čarodejníctva. Nie je ľahké odstrániť a častejšie sa zbaviť následkov prekliatia, potrebujete vedieť meno osoby, ktorá ju poslala. Ale ako zistiť autora škody? Hovorme o tom v článku. Príznaky poškodenia Skôr ako začnete objasňovať vinníka z vašich problémov, uistite sa, že príčinou porúch a problémov, ktoré vás prenasledujú, je poškodenie.

Čítajte Viac

Sloboda od poškodenia, pomluva čarodejníctva a iné negatívne účinky na ľudskú auru je časovo náročný a dlhý proces. A ako každá iná procedúra, čistenie energetického poľa človeka sa vykonáva podľa určitých pravidiel. Navyše, niektoré z týchto pravidiel sa vzťahujú nielen na proces odstránenia škôd, ale aj na určité obdobie po ňom.

Čítajte Viac

Na rozdiel od poškodenia môže byť zlé oko vyvolané náhodou, bez úmyselného úmyslu. Jeho deštruktívna moc je však taká veľká, že ak sa ho včas nezbaví, obeť môže zomrieť. Preto by sa mali okamžite vykonať opatrenia hneď, ako sa objavia symptómy čarodejníckeho ohovárania. Zbavte sa zlého oka vám pomôže jednoduchý kolík.

Čítajte Viac

Korupcia na osamelosti je najťažšou čarodejníckou urážkou na cti, ktorá nenecháva žiadnu šancu na šťastnú budúcnosť. Avšak na jej odstránenie nemusí byť nevyhnutne silný a skúsený kúzelník. Ale ako zistiť prítomnosť poškodenia osamelosti? Hovorme o tom v článku. Druhy poškodenia osamelosti Poškodenie osamelosti môže byť uložené nielen silným a skúseným čarodejníkom, ale jednoducho záporným človekom.

Čítajte Viac

Poškodenie smrti je jedným z najsilnejších a najnebezpečnejších čarodejníckych ohovárok. Aj keď obeť kliatby nezahyne, bude trpieť celým svojím životom, bude chorá a bude trpieť škodlivými myšlienkami. Ale ako určiť škody na smrti? Ako sa zbaviť tejto negativity bez ujmy na niekom? Pohovorme si o tom v článku.

Čítajte Viac