Ezoterike

Одним из самых мощных наветов чёрной магии является преднамеренная порча. Она разрушает ауру человека на тонком уровне, чем длительнее её срок, тем больший урон она наносит. Снять порчу необходимо как можно быстрее, и наилучшим способом избавления по праву считаются магические заговоры. Но не является ли это грехом для верующих людей?

Čítajte Viac

Kamenný maskot je spoľahlivou dodatočnou ochranou energetického poľa človeka proti čarodejníctve, poškodeniu a zlému oku. Navyše takýto prírodný amulet priťahuje šťastie a zlepšuje zdravie. Vyberte si kamene, talismany musia byť opatrní. To, čo zapadá do jedného znamenia zverokruhu, ubližuje druhému. Je potrebné vedieť, ktoré kamene sú vhodné pre Pannu ako talizman, a ktoré drahokamy reprezentantov tohto označenia by sa malo vyhnúť.

Čítajte Viac

Как в той популярной считалочке, каждая женщина хочет знать, где сидит пиковая дама. Гадать на картах начали ещё прапрабабушки прапрабабушек наших прапрабабушек, почти что сразу после того, как черно-красные наборы появились на прилавках. Ворожеи и гадалки не отказались от них даже с ростом популярности таро.

Čítajte Viac

Amulety a amulety majú odlišný vplyv na auru nositeľa. Sila magického objektu je ovplyvnená jeho pôvodom a počiatočným významom v kultúre a konfesných kultoch. Stáva sa však, že amulety rovnakej formy sa nachádzajú v rôznych kultúrach a náboženstvách. Jedným z týchto symbolov je Hamsa alebo, inak, ruka Fatimy.

Čítajte Viac

Každá žena chce nielen nájsť pravú lásku, ale aj aby ju nestratila po získaní. Nájsť a chrániť lásku pomôže zvláštne kúzlo, ktoré môžete nezávisle robiť a aktivovať. Účel lásky Amulety Amulet lásky je mocný magický predmet, vytvorený a aktivovaný mágiou.

Čítajte Viac

Každé znamenie zverokruhu zodpovedá určitému súboru kameňov, talizmanov. Iné minerály naopak nepriaznivo ovplyvňujú nosič energie, čo je nezlučiteľné s jeho energetickým poľom. Preto je veľmi dôležité vybrať správny kameň ako talisman v súlade so znamením zverokruhu a pohlavím budúceho majiteľa.

Čítajte Viac