Pozemky

Dlho je známe, že nový mesiac má zvláštnu zázračnú energiu. Počas tohto obdobia je kúzlo schopné naplniť akúkoľvek túžbu, dať úspech, obnoviť zdravie a zlepšiť blahobyt. Sprisahanie v novom mesiaci za peniaze a bohatstvo je veľmi efektívne a umožňuje vám rýchlo zvýšiť výnosy.

Čítajte Viac

V dávnych dobách boli naši predkovia vedomí magickej moci nočnej hviezdy. Mesiac sa modlil, uctieval jej moc, daroval jej darčeky. Apogee mystickej moci, nočné svetlo dosiahne úplnú fázu mesiaca. V noci úplného mesiaca je obvyklé hádať, vykonávať obrady a sviatosti. Ale je možné očarovať muža na úplňku?

Čítajte Viac

Láska a pozornosť drahého človeka je najvyšším snom žene v láske. Ale milovaný nie je vždy v zhone, aby sa vzdal. A bez ohľadu na to, ako krásne a vznešené milostné vzrušenie, nedostatok vzájomného pocitu vždy spôsobuje bolesť. Našťastie môžete pomocou magie prilákať pozornosť uctievaného človeka a dokonca ho prispôsobiť tak, aby ste sa milovali.

Čítajte Viac

Určite máte priateľa, niekoľko rokov za sebou a pravdepodobne z detstva, ktorý má len jeden amulet. V priebehu rokov sa vlákna vymazávajú, materiál stmavne a oxiduje, ale človek tvrdošíjne nosí starý amulet. Ak sa pýtate, čo je dôvod pre milovanie a starostlivosť o jednoduchý predmet, dôvod sa zdať triviálny - prináša veľa šťastia.

Čítajte Viac

Hazardné hry sú takmer najstaršími hrami vynájdenými ľudstvom. Po stáročia boli ľudia zrazení pri hľadaní odpovede na pálčivú otázku: ako prilákať šťastie? Táto otázka je pre tento deň dôležitá. Prečo niektorí ľudia strácajú posledný pokrytý tabuľami zelených látok, zatiaľ čo iní chodia s vreckami plnými peňazí?

Čítajte Viac

Od staroveku je obchod nielen zdrojom príjmu pre mnohých ľudí, ale aj osobitným druhom umenia. Každý obchodník raz zažil v určitej situácii neurčitú úzkosť, keď sa výrobok javí ako lepší ako konkurencia a jeho klientelu je ich vlastná, ale napriek tomu je počítadlo ďalšej zostavy dlhšie a všetko je veľmi náročné.

Čítajte Viac

Bradavice sa môžu objaviť na takmer ľubovoľnej časti tela. Poskytuje nielen estetické nepohodlie, ale aj fyzické nepohodlie. Je škoda, keď masívny novotvar "zdobí" všeobecne atraktívnu tvár, zatiaľ čo malé bradavice na rukách sú veľmi bolestivé. Existuje mnoho tradičných spôsobov, ako odstrániť bradavice.

Čítajte Viac

Každá žena sníva o tom, že sa stane matkou, pretože deti sú šťastie! Toto je stvorenie vašej lásky, plodenia a najcennejšieho pokladu v živote. Stáva sa však, že tehotná nefunguje. Zdá sa, že užívame správne vitamíny, nie sú žiadne ochorenia a pozorujeme zdravie a podľa kalendára sme vypočítali správny okamih a v dome vládne pokoj a šťastie, ale nedôjde k žiadnemu zázraku.

Čítajte Viac

Neexistuje žiadny takýto snívač, ktorý by nechcel splniť svoje túžby a sny. Niekto sníva o obyčajných, niečí priania sa zdajú byť nerealizovateľné. Ale človek je navrhnutý tak, aby plnenie túžob robilo ho šťastnejším. V modernej ezoterickej praxi existuje mnoho spôsobov, ako realizovať ich plány.

Čítajte Viac

Vidieť dúhu na oblohe je samo osebe mimoriadnou udalosťou. Väčšina ľudí s fenoménom zaobchádza s veľkým optimizmom, vníma ho ako niečo čarovného a nevyhnutne si želá súčasne. Ak chcete zvýšiť účinok skrytej, je lepšie čítať špeciálne grafy. Aké sú sprisahania na dúhu? V slovanskej kultúre je atmosférický a optický fenomén spojený priamo s meteorologickými podmienkami od začiatku obdarený magickou silou.

Čítajte Viac

Intervertebrálna kýla je vážne a nebezpečné ochorenie charakterizované ostrými bolesťami chrbta, ktoré dávajú zadku a nohám. Hernia môže byť diagnostikovaná výlučne lekárom, pretože existuje veľa chorôb s podobnými symptómami v medicíne. Nebezpečenstvo tejto choroby je, že v priebehu času môže človek paralyzovať.

Čítajte Viac

Mnohí z nás poznajú dobrý film zo Schwarzovej hry "Snežná kráľovná" už od detstva. V tomto dotykovom diele je toľko mágie, že ho chcem len skontrolovať pravdu. Ale rozprávač rozprávky pracuje v živote? Rozpráva sa samotná snehová kráľovná? Spomeňme si na dobrú rozprávku a zároveň pochopíme, že kúzla, ktoré používajú jej hlavné postavy, sú tak báječné.

Čítajte Viac

Človek si nepredstavuje život bez lží. Ложь - величайшее благо человечества, но этим благом вымощена дорога в ад. Споры о том, что будет, если в мире никто не сможет лгать, и по сей день являются закаменелым столпом философии. Но современным людям порой достаточно узнать правду в какой-то определённый, жизненно важный момент.

Čítajte Viac

Konšpirácie na získanie veci na súde nie sú bezdôvodne považované za jednu z najťažších v magickej praxi. Najmä príprava na jedinú skúšku zahŕňa zbierku niekoľkých rôznych sprisahaní. O tom, aké kúzla musíte čítať, aby ste získali súdne vypočutie, čo je potrebné pre to, aký deň v týždni je vhodnejší pre modlitby a obrady, prečítajte si článok.

Čítajte Viac

Veľké červené škvrny, ako sú hematómy, horúčka, triaška a rozbitá koža sú to, čo tvoria erysipelas. Tento zápal je dosť bežnou chorobou a objavuje sa neočakávane v najnepriaznivejších miestach: na tvári, pažích, nohách. Je to veľmi nákazlivé, aj keď sa zbavíte toho, že sa znova objavia erysipely a mučenie človeka.

Čítajte Viac

Bola to varenie? Nepokúste sa poradiť s lekárom. Môžete sa zbaviť tejto choroby doma pomocou pozemkov a rituálov. V našom článku sa naučíte, ako hovoriť vrieť seba a vaše dieťa, na ktorý deň v mesiaci je najlepšie vykonať rituál, čo bude trvať a aké dôsledky vás očakávajú po prečítaní sprisahania.

Čítajte Viac

Trávime polovicu našich životov v práci, ďalšiu polovicu nášho života - vo sne, nie je prekvapujúce, že zažívame oboje. Je ľahké sa dostať nervózne, keď sa šéf podozrievavo pozrie na váš stôl a premýšľal, ako ho dať do chodby. Keď kolegovia za zády diskutujú o zvýšení platov na úkor znižovania. Keď čistiaca pani teta Nyura vzdorne ignoruje vaše pracovisko.

Čítajte Viac

Magic v 21. storočí je silným nástrojom, ktorý pomáha ľuďom zlepšiť svoj život. Pomocou mágie sa ľudia dlho naučili získať veľa šťastia v mnohých oblastiach: láska, zdravie, peniaze. Magic používajú obchodníci, podnikatelia, podnikatelia, pomáha im pri obchodovaní, predávajú majetok výhodnejšie, priťahujú kupujúcich.

Čítajte Viac

Wen alebo lipóm je benígny subkutánny novotvar z prerasteného tukového tkaniva. Avšak rast, tento nádor spôsobuje kozmetické a fyzické nepohodlie, najmä ak sa nachádza na tvári alebo hlave. Najčastejšie sú wen podrobené chirurgickej excízii a v dávnych časoch boli ošetrené odparením vo vani a liečivými bylinkami.

Čítajte Viac

Neobnovená láska je bolestivý a bolestivý pocit. Nesmrteľný milenec sa nemôže zbaviť obsedantných myšlienok o svojom milovanom, ale klesá do nich hlbšie a hlbšie. Pocit žiarlivosti a úzkosti je rovnako neznesiteľný, keď je predmetom adorácie v inom meste alebo dokonca v krajine. Nie je prekvapujúce, že v tomto stave sa človek pokúša priťahovať pozornosť milovaného človeka k sebe všetkými možnými spôsobmi vrátane magických praktík.

Čítajte Viac