Pozemky

Poznáte rozdiel medzi podnikaním a bojom? Nič. A tam, a tam sú výhody pre tých, ktorí sú lepšie pripravení. A tam sú tu trumpy pod manžetami a ten, kto vyhrá tromfovú kartu, vyhráva tak, aby si nikto nevšimol. Určite ste si všimli ľudí, ktorí sú zdanlivo nepoznateľní, ale robte obchod rýchlym a rýchlym spôsobom. Úroveň konkurencie v priemysle ich podnikania môže ísť mimo-rozsah, ale sú vždy najlepší zákazníci.

Čítajte Viac

Magic je pomoc v mnohých oblastiach života, najmä vo finančnom sektore. Pomocou mágie sa poskytuje nielen rýchle obchodovanie, ale aj ľahké riešenie problémových transakcií. Máte dom alebo pozemok na predaj, ale: Vôbec nie je žiadny kupujúci a pozemok sa musí predať čo najrýchlejšie?

Čítajte Viac

Láska, ak je to vzájomná, je najväčšie šťastie. Ženy sú pripravené na to, aby sa na to dostali. V horúčke lásky žiadajú pomoc od prvkov prírody, ktoré boli od dávnych čias vnímané ako prejav vôle vyšších mocností. Voda a najmä dážď sú najlepšími "partnermi" v takých jemných záležitostiach.

Čítajte Viac

Po stáročia ľudia používajú rituály a rituály na dosiahnutie rôznych cieľov: získavanie zdravia, získavanie šťastia, vyháňanie nepriateľov, hľadanie lásky a získavanie peňazí. Často peniaze rituály vyžadovali veľa času na to, aby si uvedomili alebo priniesli malý príjem. Výstup bol nájdený s príchodom lotérie - pomerne rýchly spôsob, ako zarobiť peniaze.

Čítajte Viac

Hovorí sa, že každý druhý človek na svete nemá rád svoje narodeniny. Áno, pravdepodobne viete situáciu: hostia, tortu, sviečky, slávnostné osvetlenie a nálada je nulová a rok po tom plynie zúrivo a závratne. Narodeniny sú špeciálnym, najdôležitejším dňom v živote ktorejkoľvek osoby. Prvé narodeniny sú momentom, keď je dieťa oddelené od matky, prelomením hustej energetickej väzby a stane sa nezávislou, nezávislou éterickou bytosťou.

Čítajte Viac

Komerčný úspech sprevádza nie každý, a nie všetci ľudia sú prirodzene obdarení talentom predávajúceho. Avšak často v živote je potrebné niečo predať. V praxi bielej mágie sú sprisahania, obrady a modlitby, ktoré prispievajú k úspešnému predaju. Ale pre predaj, čo veci si môžete prečítať pozemky?

Čítajte Viac

Už dlho je zvykom, že ľudia používajú na ochranu ochranu rôznych amuletov. Stoly sa stali veci z domácnosti. Častejšie, malé predmety, ktoré by mohli byť skryté pred zvedavými očami, boli brané ako talizmany. Najobľúbenejšie je stále čap pripnutý na vnútornej strane oblečenia.

Čítajte Viac

Hlavným bohatstvom každého z nás, bez ohľadu na finančnú situáciu, je naše zdravie. Koniec koncov, chorá osoba nie je spokojná so šťastím v láske, ani so stabilnou finančnou situáciou. Z tohto dôvodu sú obzvlášť obľúbené ohováranie a obrady zamerané na uzdravenie a podporu zdravia pretekára a jeho príbuzných.

Čítajte Viac

Hovorí sa, že šťastie nie je v peniazoch. Avšak v hmotnom svete veľa závisí od ich absencie alebo prítomnosti. Ale ako prilákať peniaze do domu? Aké sú sprisahania na získavanie peňazí? Aké sú negatívne dôsledky sprisahania na získanie bohatstva a šťastia? Odpovede nájdete v našom článku. Ako prilákať peniaze do domu?

Čítajte Viac

Zdá sa, že kolík je najčastejšou vecou. Je k dispozícii v každom dome, stojí za cent a je používaný všade. Avšak v bielej mágii je anglický kolík najsilnejším predmetom sprisahaní, silným talismanom a amuletom pre šťastie. Aký je dôvod takejto pozornosti na túto vec? O tomto, rovnako ako silné výkresy na pin, prečítajte si článok.

Čítajte Viac

Bohužiaľ, nie všetci na svete sa navzájom chcú dobre. Z tohto dôvodu sa v každodennom živote v biologickom poli každého človeka robí množstvo negatívnych útokov. Tieto útoky sú vykonávané ako nepoddajní, závistiví a nepriatelia a tmavé entity z jemného sveta. Obzvlášť citlivé na takéto invázie sú ľudia s biofieldom, ktoré bolo zriedené v dôsledku neustáleho stresu.

Čítajte Viac

Mnoho žien poznamenáva, že po narodení dieťaťa došlo k významným zmenám vzťahu so svojím manželom. Manžel stratil záujem, stal sa vzdialený, stratil záujem a túžbu, prakticky sa nezúčastňuje na rodinnom živote, stále častejšie pretrváva v práci a začína prejavovať nespokojnosť. V tomto článku zisťujeme príčiny takýchto zmien a naučíme, ako vrátiť vzťah k predchádzajúcej skladbe pomocou sprisahaní založených na bielej mágii.

Čítajte Viac

Všetci už dlho poznajú nemennú pravdu: "Aby ste dosiahli niečo v živote, musíte veľa pracovať." Ale niekedy sa stane, že pracujete na hranici svojich silných stránok a schopností, zmiznete celé dni v kancelárii, nevidíte svoju rodinu, ale sedíte na tom istom mieste. Dôvody sú úplne odlišné: od vysokej konkurencie až po nepočujúcich až po náznaky a žiadosti manažmentu.

Čítajte Viac

Zánik požiaru lásky, musíte zapáliť kusom uhlia ... Ak sa vzťahy v rodine ochladia, manžel nevykazuje svoje bývalé pocity alebo existujú podozrenia z vlastizrady, mali by ste sa uchýliť k osvedčenému starému spôsobu - sprisahania k láske. Z dávnych čias sa ženy uchýlili k trikom, aby vrátili svojho manžela alebo prebudili svoju bývalú vášeň a obrátili sa k bielemu kúzelníkovi o pomoc.

Čítajte Viac

V dnešnej dobe sú gastronomické pokušenia veľmi ťažké udržať si tvar. Súčasne môže byť výskyt ďalších kilogramov ovplyvnených rôznymi chorobami, stresovými situáciami a "sedavou" prácou. Stáva sa tiež, že ani diéty, ani lieky, ani homeopatické prostriedky nepomáhajú schudnúť.

Čítajte Viac

Rovnako ako v prípade lásky, sprisahania o priateľstve majú dve stránky - svetlé a tmavé. V tomto prípade, aby ste pochopili, či sa používa biela či čierna farba, môžete špecifikovať účel konšpirácie. Люди, желающие установить крепкую дружбу с богатыми и влиятельными людьми, в целях улучшения собственного уровня жизни, исходят из корысти.

Čítajte Viac

Hrubý šikovný šéf, ktorý nepozná iný spôsob, ako komunikovať než kričať stovky decibelov, je veľká nešťastie. Ak nechcete ukončiť svoju prácu a ak nejako potrebujete prežiť 40 hodín týždenne v kancelárii, je čas požiadať o pomoc na svetlej strane. Naučíme vás, ako to urobiť správne. Ako hovoriť šéf?

Čítajte Viac

Rodina je pilierom, ktorý každý človek drží v modernej spoločnosti. V snahe posilniť tento pilier mnohí využívajú všetky svoje schopnosti. Avšak niekedy sú zvyčajné spôsoby málo. Kuchyňa môže byť perfektne umývaná, jedlo stojacej hviezdy Michelin, deti pohladené a spokojné, sex - pravidelný a vysokokvalitný, ale stále chýba.

Čítajte Viac

Fáza úplňku v ezoterických praktikách všetkých čias a národov sa považuje za čas čoraz väčšej magickej aktivity. Na úplňku je obrovské množstvo sviatostí a rituálov čiernej a bielej mágie. Čierne čarodejnice a čarodejníci sa zhromažďujú v sobotu, bieli čarodejníci a čarodejnice vykonávajú očistné rituály.

Čítajte Viac

Zrkadlo je od začiatku magickým symbolom. Bolo použité v rôznych rituáloch a verili, že každé zrkadlo bolo portálom do iného sveta, preto ak niekto zomrel v dome, boli určite pokryté látkou. Mnohé povery sú spojené s tým: vidieť odraz na prasknutom povrchu - chorobu, rozbiť - očakávať nešťastie, stratiť - mať problémy.

Čítajte Viac