Amulety

В славянской эзотерике есть много разновидностей оберегов и защитных амулетов. Это и символы, и медальоны с подвесами, и оригинальные фигурки людей и животных. Каждый из этих магических предметов и изображений отличается своей силой, способом изготовления и применения. Однако самыми необычными из славянских оберегов являются куклы-мотанки.

Čítajte Viac

Обереги и защитные амулеты защищают человека на энергетическом уровне. Их можно приобретать и заряжать у опытных ведунов и магов. Однако практика показывает, что наиболее сильными являются талисманы, изготовленные собственными руками. В этой статье мы расскажем, как самостоятельно сделать действенные амулеты и обереги самостоятельно.

Čítajte Viac

Благодаря современным эзотерическим практикам, заговорить на защиту и функцию талисмана можно практически любой предмет, если изначально он не заряжен тёмной энергией. Однако наиболее сильными оберегами по праву считаются натуральные камни - как драгоценные, так и полудрагоценные. Важно правильно выбрать камень-талисман, причём в зависимости от даты рождения будущего носителя.

Čítajte Viac

Nedostatok peňazí v modernom svete zostáva pre mnohých ľudí naliehavou otázkou. Avšak šťastie vo finančných záležitostiach môže byť vyvolané pomocou kúzla a očarených amuletov. Je možné urobiť amulety a kúzla, aby ste prilákali peniaze a šťastie vlastnými rukami? Hovorme o tom v článku. Princíp práce amuletov pre veľa šťastia a peňazí Od najstarších čias človek pokračuje v závode za šťastie a bohatstvo.

Čítajte Viac

Ako stály talisman si ľudia často vyberajú drahokamy a polodrahokamy, ktoré sa nosia vo forme šperkov alebo príveskov. K voľbe takéhoto minerálu by sa však malo pristupovať opatrne, pretože skutočnosť, že jedna osoba je dobrá, druhá je na škodu. Jedným z najdôležitejších kritérií pre výber kamenného talizmu je znamenie ľudského zverokruhu.

Čítajte Viac

Kúzelný amulet je jedným z prijateľných spôsobov, ako prilákať sily bielej mágie na vašu stranu a získať ich pomoc pri zvládaní negatívnych životných okolností. Ale aby magický talisman začal konať, potrebuje správne nabíjanie. Na tento účel by sa mal amulet osobne kontaktovať.

Čítajte Viac

Každý zo znakov zodiakálneho kruhu zodpovedá špecifickým amuletom kameňov. Preto pri výbere minerálu ako talisman by ste mali byť veľmi opatrní. Koniec koncov, kamene podporujúce jedno znamenie môžu priniesť nešťastie zástupcom druhého. Osobitná pozornosť je venovaná minerálom, ktoré sú vhodné ako talizman pre Škorpiónov, ako aj drahokamy, ktorým by sa mali vyhýbať zástupcovia tohto znaku.

Čítajte Viac