Francúzska manikúra na krátke nechty: fotografie, nápady 2019

Každá dievčina zdobí dobre upravené ruky. Musíte sledovať nielen stav kože, ale aj nechtov. Pre tých, ktorí uprednostňujú krátke nechty, perfektnú francúzsku manikúru. Francúzsky nikdy nevyjde z módy. Vyzerá to úhľadne a prirodzene a mieša sa s akýmkoľvek vybraným obrázkom.

Typy francúzskych na krátke nechty

Francúzska manikúra presťahovali sa k nám z Hollywoodu. Pred niekoľkými desaťročiami na sade existovali problémy s každodennou manikúrou pre rôzne herečky. Museli sme ich neustále opakovať, aby boli kombinované s oblečením. Potom Jeff Pink, na žiadosť svojho priateľa, vyvinul nový typ manikúry - francúzsky.

Tradične bola nechtová platňa pokrytá pastelovým lakom a okraj nechtu bol nažltnutý vo forme polmesiaca.

Avšak v súvislosti s neustálym vývojom umenia a vznikom rôznych produktov na výrobu manikúry, ako aj rôznymi technikami existovali aj iné typy francúzskych. Francúzska manikúra môže byť:

 • Monofónne alebo farebné;
 • S kresbou;
 • S gradientom (ombre);
 • S jiskrami, kamienkami atď.

klasický

Klasická francúzska manikúra - Toto je univerzálna možnosť, ktorá vyhovuje dievčatám v akomkoľvek veku. V základnej verzii je klinec pokrytý lakom, ktorý je farebne zafarbený, čo je čo najbližšie k prírode. Za okraj nechtu sa vytvára zaoblený tvar, ktorý sa často označuje ako "úsmev". Je pokrytá bielou. Dokončený transparentný lak prstovej farby ako povrchová úprava.

Manikúra by mala byť čistá a hladká. Klasickú francúzsku manikúru možno vykonať na ľubovoľnú dĺžku nechtov, ale na krátku dobu vyzerá najprirodzenejšie.

V súčasnosti nie je obvyklý guľatý tvar bieleho pruhu taký dôležitý, na trhu je množstvo nálepiek a šablón, ktoré pomôžu vytvoriť jedinečnú formu servisnej bundy.

farba

Charakteristická vlastnosť farebná manikúra spočíva v tom, že zaoblený pás nie je bielej, ale s farebným lakom. Kontrastné odtiene sú obzvlášť populárne: červená, čierna, modrá. Tiež populárne sú farby, ktoré napodobňujú brilantnosť kovu s hlbokým bohatým odtieňom.

Odvážne dievčatá si môžu dovoliť usporiadať každý prst v inej farbe, čím sa obraz stáva jasnejším a letnejším.

S výkresmi

Francúzsky so vzorom robí nechty oveľa elegantnejšie, a preto menej univerzálne. Na vytváranie výkresov a rôznych obrázkov sa používajú rôzne techniky. Môžu byť abstraktné, s ornamentom, geometriou, kvetinovými vzormi atď.

Obraz môže byť umiestnený na rôznych miestach: na „samote“ aj na nechtovej platni.

Niekoľko sezón v rade je obľúbená francúzska manikúra s čipkou. Najmä milovali mladé nevesty. Táto bunda vyzerá elegantne a sofistikovane. Čipkový vzor môže ohraničiť okraj alebo zakryť celý necht.

Francúzština s obrázkom pomôže presvedčiť tých, ktorí považujú tento štýl nechtového umenia za zastaraný. S pomocou vašej predstavivosti a zručností majstra si môžete uvedomiť akúkoľvek predstavu.

Reverzná bunda

Reverzná bunda- toto je druh nechtového umenia, keď vo forme polkruhu neťahajte voľnú, ale hlavnú časť nechtu. Tento typ manikúry sa často nazýva „mesiac“, ako lakovaný dobre nechty. Pri krátkych nechtoch môže byť tvar otvoru tvarovaný inak: môže byť tenký a krátky, môže ísť pozdĺž nechtov a môže sa podobať polkruhu.

Dizajn je každý deň kombinovaný v monostilnom štýle. Manikúra s nízkym účinkom je vhodná pre firemný aj romantický záber.

Zmes klasickej a reverznej francúzskej manikúry priťahuje väčšiu pozornosť a je vhodná pre elegantný vzhľad.

Ak dávate prednosť kontrastným farbám, potom musíte venovať pozornosť realizácii tejto myšlienky. Sloppy miesta budú dvakrát viditeľné.

flitre


Vytvorte slávnostnú, ale sofistikovanú manikúru zamotaný francúzsky, Glitter je všade teraz - v neformálnych a elegantných šatách, v doplnkoch, v make-up, a teraz na nechty.

Farba trblietky môže byť zvolená podľa sezóny a nálady. Takže v zime sú chladné strieborné odtiene populárne av lete sú jasné a šťavnaté. V zime môžete pridať manikúru s maľovanými snehovými vločkami a cencúľami. V lete, farebné plaketu bude vyhovovať elegantný kvetinový a geometrický ornament.

Hlavnou vecou v brilantnej manikúre nie je to preháňať. Ak nie ste pripravení na slávnostnú udalosť, je lepšie vybrať tlmených odtieňov. Príliš svetlá manikúra vyzerá vulgárne a nevhodne.

kartová hra

Francúzsky štýl ombre vyzerá veľmi jemne a jemne. Berie predmety z klasickej francúzskej manikúry s bielym pruhom na voľnom okraji nechtu. Len prechod od nudeho odtieňa nie je ostrý, ale hladký.

Ombre efekt môže byť tiež vytvorený na nechtovej platni. Master dosiahne tento efekt hubou namočenou v pigmente. Ľahký, progresívny pohyb laku sa natiahne, aby sa dosiahol mäkký prechod.

Neštandardná bunda

pre vlastná francúzska manikúra charakterizované zmesou rôznych techník. Iba skúsený majster s neobmedzenou predstavivosťou dokáže vytvoriť jedinečnú manikúru. Môžete vytvoriť:

 • Široká bunda;
 • Francúzsky uhlopriečne;
 • Obdĺžniková francúzska;
 • Geometrický s rohom namiesto otvoru;
 • Otvory lesklého alebo drahokamu.

Takéto nechtové umenie bude vyhovovať energetickým dievčatám, ktoré vedú aktívny životný štýl a neboja sa experimentovať. V rôznych farbách a variáciách sa môžete ľahko stratiť. Niekedy nie je ľahké pochopiť, či táto manikúra bola inšpirovaná klasickou licenciou alebo moderným umením.

Nail art je platformou pre tých, ktorí hľadajú sebavyjadrenie. Fantázia a trocha trpezlivosti pomôžu každodenne chodiť nielen s dobre upravenou manikúrou, ale s malým majstrovským dielom na nechty.

Ako urobiť francúzsky na krátke nechty doma?


Najjednoduchšia možnosť vykonávať doma francúzsky - s pruhmi. Odvolá sa na tých, ktorí predtým nikdy nevykonali francúzsku manikúru. Pruhy je možné zakúpiť v každom obchode v kozmetickom oddelení. Môžu mať rôzne dĺžky a tvary, ktoré sa vyberajú v závislosti od požadovaného konečného výsledku.

Vykonať francúzsku manikúru doma budete potrebovať: odstraňovač laku na nechty, základňu a top, nude a biely odtieň laku, pásky pre francúzsky jazyk.

Nasleduje prehľad krok za krokom vykonávanie francúzskej manikúry.

Krok 1.Na povrch klinca naneste tesniace a ochranné prostriedky. Na to je vhodný primér alebo transparentná báza.

Krok 2. Aplikujte niekoľko vrstiev primárnej farby, hlavne nahé a nechajte úplne vysušiť.

Krok 3.Vezmite jeden prúžok na francúzsky a pripojte ho na nechtík. Určte príslušnú šírku bieleho pruhu. Pre krátke nechty je lepšie urobiť tenšie. Potom odstráňte ochranný film a jemne ho prilepte k nechtu.

Krok 4. Natierajte voľný koniec tabuľky bielym lakom a odložte ho na sucho. Odstráňte pás a zaistite výsledok lesklým lakom.

Ak tam nie sú francúzske prúžky doma, potom môžete nahradiť nasledujúce témy:

 • Molárny škót V predstihu je potrebné odrezať požadovaný počet kusov lepiacej pásky požadovaného tvaru a prilepiť k vysušenému, natretému nechtu;
 • Odlúpnutá kvapalina. Tento nástroj je určený na ochranu kutikuly v technike ombre. Perfektne sa hodí ako bariéra prúdenia farby;
 • Lekárska náplasť. Vynikajúca alternatíva k šablóne. Odstrihnite kúsok omietky z lepidla a namiesto špeciálneho pruhu použite.

S malou praxou doma, čoskoro budete rýchlo a presne získať klasickú francúzsku manikúru.

Tajomstvo perfektných nechtov s francúzskou manikúrou

Aby francúzska manikúra vyzerala perfektne na nechty, musíte sa postarať o stav pokožky. Preto je potrebné poskytnúť plnú starostlivosť o nechty a pokožku. Každý týždeň by mali:

 • Naneste hydratačnú masku;
 • Vykonávať postupy starostlivosti o pleť a lúpanie;
 • Denne používajte hydratačný prostriedok na ruky a nechty.

Klince musia byť nielen natreté, ale aj pravidelne pilovať, strihať, odstraňovať kutikulu atď. Krásny tvar nechtov je možné dosiahnuť aj doma, ak je čas povolený na opravu.

Francúzske prúžky by mali byť aplikované s veľkou opatrnosťou. Musia byť čisté a symetrické. Šikmý prúžok, dokonca aj na jednom klinec, môže zničiť dojem všetkej manikúry.

Nie je potrebné zdvíhať pruhy príliš vysoko. Na prírodných krátkych nechtoch bude vyzerať neprirodzene a vizuálne klinec bude kratší. Aby biela čiara vyzerala krásne na nechtoch, musíte umiestniť prúžok tak, aby odrážal ohyb pokožky.

Čím viac je kutikula zakrivená, tým hlbšie je „úsmev“. Ak je pás pre francúzsky príliš priamy, potom "úsmev" môže byť natretý plochou kefou.

Loading...