Najlepšie analógy drahé kozmetiky: top 10

Kozmetický priemysel sa rozvíja veľmi rýchlo, takže môžete nájsť obrovské množstvo tovaru pre každý vkus v kozmetických obchodoch. Ale všetci vieme, že dobrá kozmetika je drahá. Pri kúpe kvalitného produktu často preplatíme značku, takže stojí za to zvážiť, ako šetriť peniaze na vlastné náklady. Zhromaždili sme pre vás Top 10 luxusných výrobkov, ktoré je možné nahradiť lacnými náprotivkami.

Hromadný trh v prémiovej triede

Produkty z masového trhu aktívne bojujú za miesto v kozmetickom vrecku. Šetríme náš rozpočet, každoročne sa zlepšujú v kvalite a niektoré z nich môžu konkurovať luxusným výrobkom. Hlavnou vecou je poznať tajné lacné výrobky, o ktorých profesionálni výtvarní umelci mlčia.

Radiant Primer Victoria Beckham KIKO MILANO

Žiarivý základný náter Victoria Beckham Estée Lauder Morning Aura osviežujúci krém, (95 dolárov) za dnešný najlepší produkt zo všetkých zastúpených na trhu. Ušľachtilý jemný žiarivý efekt vytvorí nádhernú žiaru pokožky zvnútra. Môže sa použiť aj ako zvýrazňovač. Tento produkt musí mať nahradený Kika MILANO Radiant Boost Face Base (17 dolárov), ktoré nie sú oveľa nižšie v kvalite, ak hovoríme o jemnosti lesku a vlhkosti.

Nadácia Estée Lauder A'PIEU

Super rezistentný a dobre zakrývajúci korektor Estée lauder dvojité opotrebenie (60 dolárov) si vyberte najlepších umelcov na svete. Ale ak váš rozpočet neumožňuje kúpiť taký drahý produkt, koreňová značka nadácie vám príde na vašu pomoc A'PIEU Triple Wear Foundation ($10).

Mnohí veria, že tento analóg je dokonca mierne lepšie zatienený a má vysokú trvanlivosť. Treba poznamenať, že tento produkt bol vytvorený presne ako analóg Estée Lauder. Jediná vec, na ktorú by ste mali venovať pozornosť, je číslovanie odtieňov. Celá kolekcia je o niečo ľahšia ako drahá analógia a prvý odtieň je oveľa ľahší, ako sme videli.

Kozmetický krém NARS A'PIEU

Concealer krém NARS Radiant Creamy Concealer (30 dolárov) - favorit celebrít a častý hosť na červenom koberci. V ideálnom prípade pokrýva všetky chyby a tmavé kruhy pod očami. Na trhu nájdete veľa podobných výrobkov, ale budú tenšie a menej trvalé. Kórejčania vytvorili perfektný výrobok, ktorý stojí doslova za cent a dokonca o trochu lepšie v kvalite, ak hovoríme o vytrvalosti. Je to asi A'PIEU Moist Creamy Concealer ($9).

Soľový prášok Kevyn Aucoin Estrade

Soľový tvárový prášok Kevyn Aucoin Soľový prášok (50 dolárov) v tieni Lihgt, Medium, ktorý je ideálne vhodný ako suchý korektor. Vytvára veľmi realistické krásne tiene na tvári. Našťastie sa dá ľahko vymeniť. Estrade Mon Secret Sculpteur v tieni 208 (6 dolárov). Jedinou nevýhodou tohto produktu je pomerne jednoduché a nie veľmi pekné balenie.

Anastasia Beverly Hills ceruzka na obočie Vivienne Sabo

Ceruzka na obočie Anastasia Beverly Hills Brow Wiz (21 dolárov) robí vynikajúcu prácu s jeho funkciou, plus farby v kolekcii tejto línie sú perfektné, aj keď existuje jeden "ale". Ak spočítate cenu za gram, ukáže sa, že to stojí viac ako zlato. Preto by ste sa mali pozrieť na ceruzku na obočie Vivienne Sabo Brow Arcade (5 EUR). Jeho pigmentácia je dokonca vyššia ako farba drahého výrobku, takže maškarní umelci vám odporúčajú, aby ste starostlivo ste si obočili štetkou, ktorá je dodávaná s ním.

Matná rúž Dior Gerard

Matná rúž Ružový rúž (37 dolárov) dokonale padne a nevytvára vlhký efekt, zatiaľ čo nie suché pery. Kompozícia je skôr ako pena, ktorá je veľmi pohodlná na nosenie. Lacná rúž Gerard kozmetika Matte Liquid Lipstick (19 dolárov) môže dokonca súťažiť o kvalitu, pretože kompozícia je hustšia a trochu krémová.

Mascara Bobbi Brown Vivienne Sabo

riasenky Bobbi Brown Smokey Eye Mascara čierna ($ 35) bol navrhnutý tak, aby vytvoril super objem a super dĺžku. Je veľmi svetlý a čierny a veľmi ľahko sa aplikuje a objem sa dá upraviť podľa želania. Ale existuje produkt, ktorý mnohí profesionálni make-up umelci dlho zbožňovali - to je riasenka Vivienne sabo kabaret (5 EUR). Príjemne prekvapuje, pretože kvalita nie je nijako horšia, ale stojí to doslova cent.

Couchon Lancôme MISSHA

Slávny vankúš Nadácia Lancôme Miracle Cushion Foundation (50 dolárov), z ktorých začala celková láska kompaktného tónu. V prípade potreby je veľmi pohodlné nosiť a opraviť make-up. Kórejská kozmetika vytvorila analóg Missha M Magic Cushion Foundation (13 dolárov), čo sa dokonca veľmi podobá baleniu Lancôme. Povlak je pomerne ľahký, ale veľmi dobre maskuje všetky nedostatky pokožky.

Blush GUERLAIN MISSHA

rúž Guerlain Les Tendres Meteority Perles De Blush (60 dolárov), čo má všetko úplne všetko. Aj keď o kozmetike nič neviete, určite ste počuli veľa dobrých vecí o meteoritoch tejto značky. Ale červenať MISSHA Rolling Heart Ball Blusher (30 dolárov) s veľmi krásnym obalom sú dva krát lacnejšie a kvalita je taká dobrá ako slávne lopty.

Chanel Mary Kay Loose prášok

Drobivý minerálny prášok Chanel poudre universelle libre (52 dolárov) vytvára veľmi tenkú jemnú vrstvu, ktorá nevystrieva a nefunguje ako photoshop. Tento produkt je absolútne luxusný a môže s ním iba konkurovať. Mary Kay Mineral Powder Foundation (20 EUR). Čo to charakterizuje: najlepšie brúsenie, príjemná duša, schopnosť skryť rozšírené póry a menšie nepravidelnosti na tvári.

Čo z toho môžeme vyvodiť? Cena nie vždy určuje kvalitu, čo znamená, že môžete vyzerat draho za málo peňazí. Ak chcete vyzerat krásne, kupte si hodné náprotivky drahému luxusnému tovaru a nikto sa neodvažuje vyčítať, že ušetríte krásu.

Prečítajte si tento článok v Yadnex Zen. Prihláste sa na náš kanál v spoločnosti Yandex Zen.

Loading...