Masky tváre doma pre kombinovanú pleť

Každá žena po určitom veku čelí problémom s kožou, ktoré sa začnú objavovať už v období dospievania. Po určení vášho typu je možné vysporiadať sa s problémami na tvári a krku bez toho, aby ste kontaktovali kozmetológov-špecialistov v tejto oblasti, alebo sa uchýliť k kombinovanej metóde.

Na tento účel určite typ pokožky - suchú, mastnú alebo kombinovanú. Ak máte tretí typ, ktorý je uvedený vyššie, pokožka je nosičom charakteristík prvého a druhého typu. To znamená, že niektoré oblasti sú tučné, sprevádzané výskytom akné a iné suché s výrazným peelingom. Na vyriešenie tohto problému môžete urobiť veľa jednoduchých ľudových receptov, ktorých efekt nebude vás dlho čakať.

Starostlivosť o kombinovanú pokožku a všetky ostatné sa líši len príležitostne, čo bude uvedené v tejto časti. Ich príprava je veľmi jednoduchá a jednoduchá. A ak máte voľný čas, potom ste pripravili rôzne masky na krásu, vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Masky pre kombinovanú pleť doma recepty

Všadeprítomný prístup k informáciám vám umožňuje nájsť množstvo receptov na krásu, na prípravu ktorých nie je potrebné navštevovať špecialistov. Čím je maska ​​prírodnejšia a šetrnejšia k životnému prostrediu, tým viac ju využívate pre vás. Nebojte sa začať riešiť problémy kombinovanej kože a pripraviť rôzne kozmetické prostriedky. Identifikujte pre seba typ a účel "boja" a konať.

Hlavným cieľom je zbaviť sa mastného lesku, čiernych škvŕn, začervenania, vyrážky a hydratácie suchých miest na tvári. Divoké bobule obsahujú veľa vitamínov a živín, ktoré pomáhajú pri normalizácii žliaz kože.

Prípravok je veľmi jednoduchý - potrebujete kašu jahody a maliny, zriedené mliekom. Aplikujte túto masku by mala byť dusená na tvári, namočené v zmesi tenká.

Veľmi jednoduchý recept - kombinácia šľahačky a akéhokoľvek oleja. Pred rozmazaním žĺtok, je potrebné namazať suché oblasti s olejom, a potom zase pre žĺtok. Umyte za 15 minút.

Na dosiahnutie hladkej farby skúste masku kvasiniek. Zrieďte 2 polievkové lyžice. kvasnice v mlieku, pridajte vajcia a 2 lyžice múky a ochutnajte celok dvoma kvapkami masla. Oplachujte po 25 minútach.

Hydratačné masky doma pre kombinovanú pleť

Hydratačná maska ​​je vhodná pre všetky vekové kategórie a bez ohľadu na to, koľko ste starí, koniec koncov je zachovanie krásy a mladosti tvrdou každodennou prácou. Hlavným pravidlom je striedanie masiek. Vyberte si najvhodnejšiu možnosť pre kombinovaný typ, pretože koža vyžaduje neustálu starostlivosť.

Petržlen Recept - 35 ml mlieka zmiešaného s 15 ml citrónovej šťavy a petržlenovej šťavy.

Ak vo vašej strave je krupica, potom ju môžete použiť na krásu. Vezmite 25 g varenej krupice a premiešajte s 15 g oleja, 10 ml medu, 20 ml hroznovej šťavy a štipkou soli.

Poznáte takýto výrobok, ako napríklad ovsené vločky? Môžete pripraviť masku starostlivosti o tvár z tohto neobvyklého, ale veľmi užitočného produktu. Ovsené vločky sú múka vyrobená z predtým varených, vyčistených ovsa, ktoré sú vyprážané. Nalejte 20 ml mlieka s 20 g prášku a pridajte 10 ml akéhokoľvek oleja.

Pre jednoduché a jednoduché zvlhčovanie, môžete si vziať pozemnú dužinu uhorky, jablko alebo iné ovocie, zvlhčenie s gázou. Dvakrát týždenne môžete rozmaznať pokožku a krk s medom, ktorý obsahuje jedinečné látky, ktoré nemajú analógy.

Čistiace akné

Akné-čistiace pleťové masky doma pre kombinovanú pleť sú vo veľkom dopyte a záujmu nielen medzi ženami vo veku balzac, ale aj medzi tínedžermi. Každú masku na tvár je veľmi ľahké pripraviť doma.

Bude trvať 1 polievková lyžica. Jogurt, 1 polievková lyžica. droždie a malá sóda. Držte 20 minút a potom použite krém.

Modrá hlina, obsahujúca veľké množstvo minerálov, je ideálna na udržiavanie normálnych kožných buniek.

Nezabudnite na kozmetický postup, ktorý je vždy bežný pre zužovanie pórov - kombinácia pary a prania studenou vodou. Najlepšie je použiť modrú hlinu v období avitaminózy, to znamená na jar. Kombinovaná, mastná a suchá koža je lepšie ponúknuť v období nedostatku vitamínov pre celkovú regeneráciu buniek. Metóda nočnej hydratácie - odvar z dubovej kôry, rozmazanie vatovým tampónom.

Výživné masky na tvár doma pre kombinovanú pleť

Každý pozná jedinečnosť takéhoto jednoduchého ovocia ako jablko. Obsahuje veľa vitamínov a odporúča sa jesť aspoň jedno jablko denne pre zdravie. Obsahuje železo, draslík, vitamín A, K, C, B9, ovocné kyseliny a triesloviny. Maska jabĺk pre kombinovanú pleť vyživuje bunky je najlepší spôsob, ako obnoviť sviežosť a prirodzený lesk.

Budete potrebovať jablkovú dužinu a lyžicu medu. Tento spôsob je možné aplikovať aspoň raz týždenne a opakovať niekoľko mesiacov. Nezabudnite na iné zmesi, pretože v kombinácii dávajú neuveriteľný výsledok - prirodzenú sviežosť a zdravú a rovnomernú pleť.

Anti-aging pre ženy po 40 rokoch

Najlepšie vyživujúce a omladzujúce pleťové masky doma pre kombinovanú pleť - na báze tvarohu, ktorý tiež bieli plus. Táto metóda je vhodná pre všetkých. Jedlo a dobrý exfoliačný účinok - hlavnou črtou. Odporúčania žien, ktoré to skúsili, opäť dokazujú účinok v žiadosti.

Jedná sa o unikátny spôsob udržiavania krásy, pretože tukový tvaroh sa dá použiť na suchú pokožku a na mastnú pleť. Na prípravu zmesi potrebujete iný mliečny výrobok - mlieko, srvátku alebo kyslú smotanu. Aplikujte ich 20-30 minút v čistej forme, potom opláchnite teplou vodou.

Aké vrásky prežijú po takejto liečbe? Koniec koncov, krása a zdravie v rukách každej dámy, a ak nemáte možnosť ísť do drahých kozmetických salónov, môžete si dobre dopriať výživné zmesi doma z tých výrobkov, ktoré máte v chladničke.

Ak máte záujem o predmet osobnej starostlivosti doma, navštívte našu stránku // mysekret.ru/tag/maska-dlya-lica, kde nájdete ešte zaujímavejšie a užitočné recepty pre všetky typy pleti.

Loading...