Ako pliesť háčkovanie plaviek - vzor pletenie plavky a fotografie

Leto skončilo, ale to neznamená, že môžete zabudnúť na zvyšok, more, slnko a plavky! Dnes vám ponúkame, aby ste si zapamätali, ako pliesť krásne modely plávacích háčkov na pláži s podrobným popisom. V našich majstrovských triedach existuje mnoho programov pre začiatočníkov, rôzne video tutoriály.

Pripojte skvelý prírastok k letnému šatníku - letné, krásne, plážové sety!

Diagram a popis háčkovania

Fused, trikini, oddelené - koľko možností, ako vybrať ten správny? Nehľadajte správne, hľadať vhodný pre vás! Mali by ste vyzerať dobre, dobré plavky by mali skrývať to, čo musíte skryť, malo by to byť originálne a jedinečné, ako vy!pliesť samostatné háčkované plavky so schémou pletené v kontrastných farbách a zdobené kvetmi. Hotové spodky nie je možné zdobiť kvetinou, preskočte tento popis položky. Ponúkame na použitie dve farby (jedna je čierna, druhá je biela, alebo červená s bielou, čierna so zlatom): 50 gramov biela farieb a 200 - čierna (bavlna 100%). Ak chcete nosiť pareo plavky s týmto - nevyberajte to príliš tmavé. Budete tiež potrebovať béžovú viskóznu priadzu, háčik, strunu na viazanie, nit. Odporúčame pliesť hlavný vzor budúceho produktu do dvoch vlákien. Budúca veľkosť produktu: 36/38.

 1. Horná časť: sú potrebné dve šálky, z ktorých každá je potrebná reťaz 24 VP. + 1 V.P. na zdvíhanie. Knit stĺpec bez nakida. Na konci 3 str. Prejdite 1 str. (Do zostávajúcich 2 bodov), pokračujte až do konca. Viazajte vec okolo obvodu inou farbou: v každej 2 P. - 3 S.B.N.
 2. Ako na to položte poháre dohromady? Mali by byť šité spolu pomocou háčkovaného kvetu. Závit pre neho béžový, sklopte na polovicu: 2 V.P. v kruhu ss, pokračujte podľa vzoru.
 3. keď prvé dva kroky sa dokončia, je potrebné dbať na korzety. Zmerajte dĺžku pripraveného kábla. A budete musieť pretiahnuť cez všetky uhly.
 4. slipy od začiatku: 29 V.P. + 1 V.P. na zdvíhanie. Rovnako ako hore, pliesť SBBN a od 3 R. - odchádzame na konci R. 10 * 1 P. Pri 9 P. sme pletené rovno 16 R.
 5. Aby bolo možné na zadnej strane časť z sa ukázalo byť pohodlné a krásne - pridajte na konci každého P. 18 * 1 P. Pokračujte až do výšky 44 cm. Pre dávanie absolvovaní znova použite nite kontrastného odtieňa na popruh okolo obvodu. Kord znovu, aby sa kravatu, po stranách - šiť kvetiny.

Ak sa chystáte pletené výrobky pre kompletnejšie dámy, skúste na plavkách, ako budete pracovať.

Rada !!!! Pre obéznych žien je vhodnejšia pre kontinuálnu možnosť: je to skryté všetky chyby na obrázku.

Ako háčkovať plavky?

Prišli sme na to, ako háčkovať šnúrku na plavkách, aká priadza je vhodná pre takéto plavky. Teraz skúsme zložitejší vzor v našom ďalšom mikronu. V tomto prípade - pletenie nohavičiek nebudeme, Robíme len krásny pás pre hotové plavky. Ďalej podrobne popíšeme celý proces pletenia. A teraz, pozrime sa ktorý vzor zvoliť a ako to urobiť správne. šedá závit (máme túto farbu, môžete ju zmeniť na ten, ktorý sa vám páči) robiť "ovzdušia"Obrázok:

 • 1 R .: 3 V.P. zdvíhanie, 2 P. - preskakovanie, v 3 P. = "shell" (7 SSSN, skip 2 P., 1 S.BN) = do konca R.
 • 2 R: v zadnej stene P. S. B.N.
 • 3 R. = 1 R., avšak striedavo.
 • 2, 3 P. opakovanie.

robiť dve podprsenky, Pre každú sadu reťazca 37 V.P., 2 R.S.B.N. Nasledujúcich 18 P. priameho párenia. v každom novom R začneme klesať 1 "mušle". Musí zostať na háku len 1 kus. Upevnite hotovú vec okolo okraja S. B.N., Väzby, aby sa s.BN z dvoch slučiek pre vzdialenosť, ktorú potrebujete.

Teraz pokračujeme zóna: 12 V.P., S.B.N. na požadovanú dĺžku. Ozdobte ju kvetinou: otvorená kvetina vyžaduje 10 VP v kruhu ss

 1. 12 S.B.N.
 2. S.B.N., 3 V.P. = až do konca
 3. S.B.N., 3 V.P., S.T. - pokračujte
 4. V priebehu 3 rokov. - S.B.N., nad 4 V.P. - S.C.N., 3 V.P., 4 S.S.N.

Háčkovanie plaviek s podrobným popisom.

Pre ďalšiu majstrovskú triedu pre začiatočníkov odoberajte priadzu jednej farby. Skladá sa z korzetu a nohavičiek - bikín - skvelou voľbou pre horúcu sezónu. Táto kópia je veľmi vhodná pre dámy s veľkými prsníkmi - tu môžete jednoducho upraviť veľkosť, väzba vám to umožní. Najlepšie zo všetkého, ak už robíte na hotových plavkách, ako keby ste skontrolovali alebo nakresliť vzor.

Ľavá a pravá strana vrcholu sú pletené symetricky., Veľkosť výrobku: 36/38. Pleteme ich v C / X 1 (6 VP). Na zostavenie korzu použite plastový alebo kovový krúžok.ktoré musíte v kruhu viazať a spojte sa s pohárom. Na vytvorenie krásnych a pohodlných väzieb použite C / X 2.

Ďalej urobte Populárne bikiny: predná časť 18 V.P. + 3 V.P. zdvíhanie, na C / X 3 priamy a inverzný R. na 31 R. zadné Strana výrobku začína pripojením závitov zo zadnej časti reťaze. Pokračujeme na C / X 3: priame a inverzné R. pre 36 R. Zostavte plavky: viazajte produkt okolo obvodu.

Ako háčkovať plavky pre začiatočníkov: video

Háčkované plavky - najlepšie video tutoriály a video master classes:

//www.youtube.com/watch?v=px5PcbxKJJI

Majstrovské tričká pre háčkovanie

Tento háčkovaný plavky v MK pre začiatočníkovJe ľahké pliesť do niekoľkých hodín, tak zmeniť farby a experiment. Vybrali sme krásna ružová farba pre neho - 150 gramov. pás háčkovanie podľa schémy 1. Vykonať spodný okraj originálnejší - spojte ho so SBB 3 R. Použite C / X 2 - previazanie okrajov. Podobným spôsobom urobíte druhý pohár.

Bikiny opäť zapadajú do dvoch kolies: prvý na zadnej stranečasť z 15 V.P., 4 R.S.B.N. Potom pridajte 3 R každý, 2 krát 1 P., každé 2 R 16-krát * P. Potom potom každý R, nasledujúci R, priamo uzavrie podľa schémy 2.
lobbyčasť: zdvihnite slučky hlavného reťazca a vytvorte 10 rovných čiar R. v každom 3 R 9 krát 1 P., v každom 2 R 7 krát 1 P. a ďalej na 18 x 1 P. Hrana by sa tiež malo zdobiť podľa druhej schémy. Poháre budúcej podprsenky sa spoja s krúžkom (kravata S.BN), pridajte popruhy.

Háčkovanie plážové plášte a popis

Pre teplú sezónu si môžete vziať na dovolenku nielen plavky, ale aj pareo, plášť alebo tuniku. Môže sa nosiť nielen na plavkách samotných, ale aj vo večerných hodinách nosiť namiesto bundy alebo košele. Dĺžka môže byť nastavená, môžete urobiť vec z motívov, pliesť reliéf vzor. Bude to trvať veľa priadze, asi 500 g.

Hlavný vzor:

 • VP násobky 6 + 3 a podľa schémy 1.
 • Na kravatu1 čas od 1 do 3 R, 5 krát 2 a 3 R, p krát 4 a 5 R., opakujte 6-7 R.
 • Pre krajku - P. číslo je násobok 27. Kruhová R. pre C / X 2 = opakovanie 1 čas od 1 do 9 KP.

Pre operadlo volanie 93 V.P. + 3 V.P. = 14 rapportov + ½ sprievod na každej strane, nezabudnite na začiatočné a konečné smyčky. Keď bude pripravených 52 centimetrov, preskočte na každej strane jeden priehľad na otvory. Dokončite o 10 cm na 10 cm. predurobiť to isté, ale vo výške 4 cm, aby ste ponechali priestor na hlásenie hlavy - 8. Na oboch stranách nalepiť ďalších 32 cm, na zostavenie výrobku - používajte bočné švy, popruhy a čipky.

Detské háčkované plavky s popisom: video lekcie

Háčkované plavky: módne modely v roku 2018