Ako urobiť svetlý očný make-up?

Každá žena chce vyzerať výnimočne, čo jej pomáha vytvárať jasný obraz. Kreslenie viacfarebnej palety farieb na očiach dáva dievčatám zvláštny šarm a eleganciu. Hlavná vec pri použití make-up - nepreháňajte to s farebnými odtieňmi a fantasy letu.

Obsahuje svetlý make-up

Použitie svetlý make-up obsahuje množstvo funkcií. V tomto prípade nebude paleta kvetov Nyud fungovať. Ako aby svetlý make-up, ale nevyzerajú vulgárne a vzdorujúci? Tu sú niektoré tipy:

 • Dodržiavajte líniu medzi svetlou a bez chuti aplikovanou dekoratívnou kozmetikou.
 • Vyberte farby pre kožu a farbu očí. Nie každý je jasný očný make-up. Napríklad, ak v tomto štýle, aby sa červenovlasé dievča, potom bude vyzerať ako klaun. A ak blondína využíva svetlé odtiene, potom bude vyzerať vulgárne.
 • Pri použití make-upu je dôraz kladený na kreslenie očí. Pod nimi by nemali byť žiadne kruhy. Maximálny počet farieb palety je 3. Mali by byť navzájom kombinované alebo by mali byť kontrastne kontrastné. Hlavné pravidlo použitia tieňov - svetlé odtiene sú aplikované pod obočím a na rohoch oka z vnútra. Postupne sa zvyšuje saturácia farieb. Nezabudnite na perie.
 • Ak sa žena chce zamerať na oči, potom sa rúž aplikuje vo svetlých odtieňoch - broskyňa, korál alebo ružová. Ale ak pozornosť iných by mala byť zameraná na pery, potom rúže sú vybrané svetlé a nasýtené farby - scarlet, víno, fuchsia a ďalšie.

Farebná paleta pre svetlý očný make-up sa volí podľa ich farby. Ak je ženamodré očipotom jej budú vyhovovať bohaté odtiene. Ak chcete vytvoriť jasný obraz, môžu brunetky kombinovať svetlé lila a tmavo modré farby. Vzhľad blondín bude tónovaný fialovými a hlbokými ružovými odtieňmi. Ak sa majitelia modrých očí na ne nezameriavajú, na pery sa aplikuje šťavnatý lesk svetlých odtieňov.

Čím jasnejšia je farba očí, tým hlbšie by mali byť odtiene farebnej palety.

Ak chcete vytvoriť jasný obraz, majiteľhnedé očipoužívať bordó a fialové odtiene. Aby ste predišli efektu sĺz zafarbených a unavených očí pri aplikácii make-upu, vyhnite sa používaniu svetloružových farieb. Ženy s hnedými očami by si mali vybrať rúž, aby zodpovedali odtieňom. Tmavo ružový odtieň na tvári zvýši teplo a príťažlivosť hnedých očí.

Ak chcete vytvoriť harmóniu a kontrast pri aplikácii svetlý make-up pre ženy szelené očipoužíva červené a fialové odtiene palety. Ak sú oči maľované v tehlovej farbe, potom je rúž vybraný v rovnakom tóne alebo bledoružovej.

Nápady pre svetlý očný make-up

Svetlý make-up by mal vyzerať štýlovo a elegantne. Ponúkame niekoľko nápadov na vytvorenie neobvyklého obrazu.

Mono-make-up v jasných farbách- moderný trend. Technikou jeho aplikácie je použitie 1 farby. Po stáročia vyzerá krásne a nazýva sa umeleckým make-upom.

Použitie svetlý make-up vo veľkom štýle spodná vložkazahŕňa ťahanie dolného viečka. Pod obrysom mihalníc tiene nakreslí šípku. To môže tiež byť vypracovaný s odtieňmi odtieňov, že žena nebola použitá pri použití make-up na oči. Pre zjemnenie nakreslenej čiary je jej obrys zatienený.

Ďalší nápad na vytvorenie jasného obrázka - farebný smokey ľad, Pre ich tvorbu sa používajú bohaté odtiene palety - modrá, smaragdová, červená, slivková a ďalšie. Charakteristickým rysom Smokey Eyes pri aplikácii svetlého make-upu je neobmedzená paleta farieb. Môžete použiť všetky fantázie, ale čeliť vyzeral krásne.

Ako vytvoriť jasný obraz pomocou techniky "Smokey ice"? Hovorte o tom ďalej.

Jasný Smokey Ice: Krok za krokom

Medzi umelcami make-upu a dievčat je najobľúbenejšou technikou očného make-upu Smoky Ice. Ak chcete vytvoriť jasné oči, postupujte podľa nižšie uvedených krokov.

Krok 1. Aplikovanie tieňov.Pre svetlý dymový ľad vyhovujú také odtiene ako modrá, zelená, hnedá. Na pohyblivé a dolné viečka sa aplikujú tiene.

Krok 2. Kreslenie horných a dolných viečok.Sú kreslené čiernou ceruzkou, aby žena vyzerala expresívne. Linky sa tiež aplikujú na priestor medzi riasami a sliznicou. Po tieni.

Krok 3. Použitie čiernych tieňov.S kefou sú rovnomerne rozložené na vrchole aplikovaných línií na dolnom a hornom viečku.

Krok 4. Formovanie záhybu storočia.Vyniká hnedými tieňmi. Nezabudnite na orámovanie okrajov medzi rôznymi odtieňmi farebnej palety. V centre storočia sa používajú modrofialové tiene. Po pridaní modrých dúhových odtieňov. Posledná farba zvýrazňuje dolné viečko.

Krok 5. Konečná úprava - použitie maskary alebo falošných rias.Charakteristickým znakom make-upu Smokey Ace sú falošné riasy, ale ak nie sú k dispozícii, môžete použiť predlžujúcu maskaru. Riasy zafarbené v niekoľkých vrstvách, aby pôsobili.

Bright Smokey Ice Makeup kompletný!

Mono-make-up v jasných farbách

Mono-make-up je moderný trend, ktorý zahŕňa vytvorenie make-upu len s jedným make-upom. Napríklad, ak chcete vytvoriť svetlý mono make-up, môžete použiť paletu tieňov pre pohyblivé očné viečko, vytvoriť trblietavý efekt na lícach a dať zdravý lesk na pery. Aj keď sa najčastejšie táto technika používa na vytvorenie každodenného nahého make-upu. Jasný obraz je jednoduchšie vytvoriť pomocou technológie Smokey Ice alebo Butterfly.

Farebné šípky

Šípky sú vypracované tak, aby vyjadrili výraznosť svetlému make-upu. Vizuálne zväčšujú a zvýrazňujú oči ženy. Na ich kreslenie sa používajú:

 • vložky;
 • tekutá vložka;
 • Tieňové ceruzky;
 • markery;
 • ceruzky.

Účinok šípok závisí od výberu kozmetiky. Pomocou ceruzky sa vytvárajú svetlé aj priesvitné šípky. Všetko záleží na intenzite aplikácie na oči. Aby sa vytvoril efekt svetlého oparu, je vytlačená šípka zatienená.

Pri použití jasných šípok zohľadnite farbu očí. Ak si vyberiete ten správny odtieň, make-up bude veľkolepý a zdôrazní krásu ženy.

Napríkladmodré očioranžové, ružové, žlté, modré a strieborné odtiene. Dievčatá szelené očimôžete použiť slivky, bronz a fialové kvety.

Pri použití jasných šípok make-up umelci dávajú prednosť modrej farbe, ktorá vyhovuje každému dievčaťu.

Majiteliahnedé očipri použití make-upu pomocou lila a zelených odtieňov. Šedooké dievčatá zapadajú do každej farebnej šípky.

Farebná riasenka

Pri použití svetlého make-upu sa používa maskara. Preferencie môžu byť uvedené nižšie pod nasledujúcimi značkami.

Chanel maskara ide dobre s ružovými, sivými a zlatými odtieňmi palety tieňov. Textúra kozmetiky je krémová a netvorí hrudky na riasach.

Farebná riasenka Le Volume de Chanel Farebná riasenka

Keď sa aplikuje na riasy, riasenka vytvára efekt "pavúčie nohy". Keď sa otvorí, nevyschne a farba je nasýtená.

Farebný atrament Max Factor Vivid Impact Dual Color Mascara

Mascara dodáva objem rias a má vodotesný účinok. Na úkor pohodlnej kefy je každá riasa natretá a česaná.

Jasné make-up Mascara Sephora kolekcia Glitter Eyeliner a Mascara

Estee maskara vyzerá skvele na riasach vďaka svojej krémovej a plastickej konzistencii. Štetec pohodlný a keď sa aplikuje na riasy, nedrží sa spolu.

Farba Mascara Estee Lauder Farba Mascara

Svetlá farba na pery

Pri použití svetlý make-up, dôraz je kladený na oči a pery. Niekoľko krásnych pier nápady, ktoré zaujmú.

Myšlienka drevených motívov pery Pery v dúhových farbách Ombre štýl pery Romantické pery

Cukrové perypritiahnuť pozornosť a vyzerať neobvykle. Na ich vytvorenie bude potrebné predvarené kroviny, ktoré okrem krásnej aplikácie zvlhčujú pery. Výrobný pokyn:

 1. Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu cukru, 2 polievkové lyžice olivového oleja, vanilkový extrakt a 2-3 kvapky potravinárskeho farbiva (žuvačka).
 2. Komponenty sa miešajú na jednotnú konzistenciu. Mal by urobiť hladkú pastu. Skladovať v hotovom formulári môže byť až dva mesiace.
 3. Po aplikácii sa na pery aplikuje make-up pasta a získa sa cukrový efekt.
Účinok cukrových pier

Pri kresbe pier môžete použiť rúž, lesk, lesk a iné pomocné materiály. Akékoľvek možnosti dizajnu sú povolené, ale hlavná vec je, aby vaše pery vyzerali prirodzene a krásne.

Foto pre inšpiráciu

Pri použití svetlého make-upu sa používa farebná paleta tieňov. Nezabudnite, že by mal vyzerať veľkolepý, ale nie vzdorujúci. Nižšie sú uvedené fotografie pre inšpiráciu.

Pri použití svetlého make-upu sa používajú nasýtené tóny. Jasný make-up je ideálny pre párty Modrooké dievčatá idú do zelených odtieňov Svetlý make-up v troch odtieňoch Jasné oči zvýrazňujú krásu dievčaťa Jasne výrazné pery zdobia obraz ženy Jasný make-up je ideálny pre párty Svetlý make-up s červenými tieňmi Neobvyklý svetlý make-up Štýlový a svetlý make-up Svetlý make-up pre sivohnedú blondínku Jasný make-up s dôrazom na pery Jasný, ale romantický obraz Jasný make-up pre celodennú akciu Krásny make-up s jasným obočím Jasný make-up pre majiteľov hnedých očí