Sprisahania a modlitby za to, aby deti poslúchali, rešpektovali a milovali svoju matku

Malé deti sú malé ošúchané a s dospelými potomkovi sa rozsah problému rastie exponenciálne. Zaobchádzať s nezbedným dieťaťom nie je vôbec to isté ako vnucovanie tridsaťročného muža. Ale pre matku, aj tá najbrutálnejšia macho alebo dospelá žena s vlastnou rodinou zostane vždy deťmi. Problémom je, že obidve strany často odmietajú uznať postavenie druhého, čo je dôvod, prečo sa narastá zmätok. V tejto situácii sa môžete uchýliť ku sprisahaniam k rešpektovaniu a zmiereniu s deťmi.

Aké sú modlitby a sprisahania pre úctu a lásku detí?

Predpokladá sa, že materská láska pre deti je bezpodmienečná. V ideálnom prípade dieťa tiež miluje matku nie na niektoré vlastnosti, ale len preto, že je jej vlastným a jediným dieťaťom na celom svete. Ale vysoké nároky hmoty sú rozbité na tvrdú realitu. Prípady, v ktorých sú rodičia a deti v stave nepriateľstva, nie sú nezvyčajné. Dôvody môžu byť mnohé, ale dôsledky sú vždy smutné a pre obe strany. Ak sa problém stane zanedbateľným a na konci tunelu nie je svetlo, skúste to rozprávať s kúzlom.

Obrady pre pokojnú a detskú poslušnosť:

  • Na návrat synovskej lásky k matke;
  • Zmierenie so svojou dcérou, nájdenie jej lásky;
  • O rešpektovaní postoja dospelých detí.

Pred použitím sprisahania majte na pamäti: budovanie vzťahov je vždy dialógom. Aby deti počúvali vaše slová, musíte počúvať aj ich komentáre. Často nájsť spoločný jazyk bráni hrdosti alebo silnému odporu. Zákazy, nátlaky, kruté veci vyjadrené v srdciach môžu zrušiť všetky snahy obnoviť mier vrátane magických rituálov.

O synovi láske k matke

Zvyšovanie skutočného manžela z malého chlapca je náročná úloha, snáď najťažšia, ktorú možno získať pre ženu, ktorá sa stala matkou. Ale uvedomiť si to nie je sila domorodého dieťaťa, najmä v mladom veku. Žiaľ, dokonca aj v dospelosti nie všetci ľudia dokážu oceniť úsilie a obete matky. To všetko vedie k hádkam, kvôli čomu matka a syn sú neustále nepriateľské alebo vôbec nekomunikujú, Čo treba urobiť v takejto situácii pre ženu, ktorej srdce je v bolesti pre vlastnú malú krv? Sprisahanie vrátiť synovskú lásku môže byť začiatkom prímeria alebo dokonca konca studenej vojny.

Ak chcete znova získať úctu a lásku svojho syna, prečítajte si drahocenné slová mesiac v zostupnej fáze. Samotný pozemok sa vyslovuje počas dňa. Povedzte nasledujúce:

"Bože, vezmi to, odveď hnev synov zo mňa, služobníkov Božieho (mena), aby on, služobník Boží (meno dieťaťa), neplačil matku, nepochyboval, nepoškodil, ale začal milovať a pomáhať. ticho v tichosti, nikto neklame a moja malá krv ku mne, mojej matke (tvoje meno), nech sa obráti s dobrom. "Poď, Bože, synovská láska ku mne.

Po sprisahaní umyte tvár čistou vodou. Veľmi skoro sa na vašom prahu objaví "márnotratný syn".

Ak nastane konflikt so synom v dôsledku skutočnosti, že je v prechodnom veku a zároveň sa správa, ako keby ho naplnilo tisíc diablov, je potrebné odpočítať sprisahanie a modlitbu za poslušnosť teenagerov. Jeho text obsahuje nasledujúce abstrakty:

"Nech moje dieťa žije v poslušnosti, hnev a odpor, nechaj ho opustiť! Nechajte rodičia uzdravovať na počesť, aby ste sa nemuseli dopúšťať zbytočnej starostlivosti." V mojom dome zvíťazí pokoj, Bože, daj mi trpezlivosť a môj syn - mier a pokoj. "Nech sa jeho hlboké svedomie je jasné v jeho duši, nech sa nehnevá od poslušnosti svojim rodičom vo svojom slávnom jméne, milosrdnom Bože!" Amen!

pamätať: modlitba za syna matky počúvať, sa číta len v okamihu, keď je dieťa v dome.

O láske dcéry k matke

Predpokladá sa, že medzi matkou a dcérou existuje osobitný vzťah. A to nie je ani energia toho istého pohlavia: ženy sú citlivejšie, citlivejšie a chápu sa navzájom narýchlo, najmä príbuzní. To by malo byť v ideálnom prípade, ale čo keď je vzťah medzi matkou a jej najdrahšou dievčaťou na svete ďaleko od dokonalosti?

Detské urážky, nedorozumenia vo veciach slobody, snaha zbaviť sa kontroly - to a oveľa viac priamo vedie ku konfliktom. Ich pokojné riešenie nie je tak jednoduché, pretože urážka spôsobená najbližšou osobou dvakrát ubližuje. Ako vrátiť lásku svojej dcéry? Ak obyčajné slová nefungujú, skúste magické sprisahanie. Znie to takto:

"V rieke rýchlej vody sú tmavé a banky sú žlté, v mojom dome sú peřeje nízke, dajte nohy mojej dcéry na nich, aby sa ona, môj služobník Boží (tvoje iniciály) pozrel do môjho svetla, nech svoju dcéru (meno) Matka na počesť, na lásku, deň a noc, aby si spomínala, nenechávajte chorobu a horkosť Najsvätejšia Theotoka, vezmite túto vodu z malej rieky a umyte rukou svätými prahmi môjho domu Zavolajte mojej dcére, aby prišla na cestu od svätej vody Mother Native (Vaše meno) Amen (3 krát). "

Obrad nevyžaduje špeciálnu prípravu. Stačí to vysloviť, hľadiac na stranu, kde žije dcéra, stojaca na prahu. Ak bude žiadosť počuť, začne liečiť matku jemnejšie, začne volať častejšie a príde do rodičovského domu.

K rešpektovaniu dospelých detí

Vojny medzi rodičmi a dospelými deťmi sú motívom pre stovky kníh a ešte viac filmov. Konflikt otcov (v tomto prípade matiek) a detí je vždy tragédiou. Uspokojenie nedorozumení a dosiahnutie náležitého rešpektu od potomkov je skutočne pomocou špeciálneho sprisahania.

Kúzlo na rešpektovanie dospelých detí, matka musí čítať dvakrát denne, za úsvitu a po západe slnka. Počkajte, kedy bude konať, prinášať mier do rodiny, je to potrebné rôznymi spôsobmi. Neopovreté dieťa sa o tejto chybe môže dozvedieť za pár dní a niektoré trvajú roky. Nenechajte sa odradiť, nádej je najlepší liek pre zranenú dušu.

Pamätajte si, že nielenže je to nesprávne, ale aj nebezpečné pochybovať a trpieť v duchovnej bolesti pri vykonávaní magických rituálov. Vyššie sily môžu vnímať posolstvo iným spôsobom a reagovať na neho nepredvídateľne. Buď pevný vo svojich názoroch a rozhoduje sa v pokojnom, vyváženom stave.

Pred začiatkom sprisahania sa zbavte zlých myšlienok a trestných činov. Posledná emócia je všeobecne neprijateľná pre toho, kto číta sprisahanie: poškodený človek priťahuje negatívne, ako magnet. Nalaďte pozitívne a pamätajte na najšťastnejšie chvíle strávené s deťmi. Verte, že takéto svetlé momenty nie sú vašou minulosťou, ale blízka budúcnosť.

Text konšpirácie o rešpektovaní detí je nasledovný:

"Svätý Otec, vysťahuj mi pomocnú ruku, postav si plot z neba na zem, nech ma chrániť, služobník Boží (jeho meno) a moje deti (ich mená), aby medzi nami vládol pokoj a pokoj. tak ako v celom svete, tak aj v dome, ako ty, Bože, tvoja matka, Matka Božia, česť a láska, tak nech mi (meno) svoje deti (ich mená) milujú, nech sa žijú v pokoji a harmónii so mnou. , hrad Amen! "

Zmienené kúzlo je považované za mimoriadne silné. Vďaka nemu urobíte pokoj a nájdite spoločný jazyk so svojimi deťmi.