Čo dať otcovi narodeniny

Rodičovská láska nás sprevádza od narodenia až do konca dní. Dôležité je, že stále viac a viac rokov potrebujú našu starostlivosť a lásku. Výber darov pre otca nezávisí od toho, koľko peňazí máte. Všetko závisí od vašej túžby a teplých pocitov vďačnosti pre milovaného.

Po prvé, nezabudnite - nikdy nebudete s akýmikoľvek darmi nahrádzať lásku a úctu k svojim rodičom.

Nezáleží na tom, aké závažné sú pre vás trestné činy, ktoré sa vám zdajú, vždy si pripomeňte, že mama a otec sú jediní ľudia, ktorí vás prijímajú za to, kým skutočne ste. Postarajte sa o ich pocity!

Originálny darček k narodeninám pre otca

Čo dať otcovi a Ako vybrať správne tipy na darčeky:

 • Dar od tvojho syna a dcéry tvojmu otcovi, urobený vlastnými rukami, bude vždy zaujímavý a originálny. Na svete nie je nič drahšie ako niečo, čo sa robí a prezentuje s láskou a usilovnosťou.
 • Originálnosť daru bude najvyššia, ak sa syn a dcéra budú riadiť dôležitými vecami, vekom, povolaním, koníčkami alebo koníčkami.
 • Vek povie vášmu synovi alebo dcére, aký dar bude najviac relevantný. Profesia a hobby povedia, ktorým smerom sa pozrieť.

Čo dať otec narodeniny z dcérskej myšlienky

Tak čo dať otcovi narodeninynápady:

 • obľúbené jedlo od dcéry, Opýtajte sa svojej mamy, či existujú nejaké obmedzenia na jedlo a požiadať o pomoc, aby otec je obľúbené jedlo. Krásne nastavenie tabuľky;

 • výrobky z papiera, Ak sa pripravujete vopred na oslavu výročia svojho otca, pokúste sa nájsť príklady tkania jednoduchých výrobkov z viniča, mäkkých trubíc alebo najbežnejšieho papiera. Môžete tkaniť platne na ovocie, chlieb alebo malú rakvu na užitočné veci, ktoré budú stáť na poprednom mieste a urobiť svojho milovaného otca šťastným;

 • séria výkresov z vášho života. Neobvyklým darčekom bude súbor sérií kresieb o živote vašej rodiny v rôznych časoch, ktoré dcéra 9 a 10 rokov môže kresliť a dávať otcovi. Nakreslite priateľskú rodinu na prechádzku v parku alebo, ako si všetci oddýchnu na mori. Nakreslite svoj veľký dom a svoju blízku rodinu spolu!

 • plastelínu alebo rám cesta, Darčekový darček otca od dcéry 15 rokov môže byť zložitejším dizajnom. Napríklad rám pre rodinné fotografie vyrobené ručne z lepenky, cesta, plastelíny. Na internete nájdete množstvo jednoduchých workshopov na výrobu takéhoto rámu. Môžete si dať darček podľa svojich želaní a chuti a nakresliť ich v akýchkoľvek farbách.

Darčekový otec z nápadov syna

Neobvyklý nápad bude ručne vyrobený:

 • Stojany na obuv z plastových rúr;

 • drevený vešiak a vešiak na vidlice;

 • držiak na klobúky a šatkový vešiak;

Možno váš otec rád urobí všetko sám? Potom dbajte na to, aby sa nedostali malé diely, ako sú skrutky, podložky atď. boli vždy v jednej krabici. Vytvorte si vlastnú sadu nástrojov s rôznymi malými rozdeleniami.

Vyriešiť problém, čo dať otcovi narodeniny od svojho syna, a že to bolo lacné, pomôže profesii milovaného otca.

Darček pre otca do-it-yourself tipy a nápady

Ak je váš otec podnikateľ, dajte svojmu otcovi originálnu kartu s narodeninami, v ktorej umiestnite jednu bankovku zloženú vo forme košele. Nepýtajte sa jej matky, ale zarábajte úprimne za dobré známky v škole alebo za akúkoľvek inú užitočnú činnosť. Takýto dar bude výnimočný a dôležitý.

Ak je váš otec rybár prosím ho s nečakaným darom vo forme akvária (alebo bánk), len dovnútra nechajte ryby žiť, ale príjemné spomienky na dovolenku na mori.

Otec, ktorého povolanie truckerBolo by užitočné pripomenúť si svoju milovanú rodinu. Pre tento fit nádoby alebo fľaše s odpoveďami na otázku: "Prečo mám rád svojho otca?". Urobte niekoľko malých poznámok zodpovedajúcich rokom vášho otca.

Ak je tvoj otec motorista alebo vojenský, darujte chladné auto vyrobené špeciálne pre neho z papiera, nádrže alebo lietadla. Uistite sa, že ste urobili znamenie a opíšte hlavné charakteristiky zmontovaného výrobku. Ukážte svojmu otcovi, že zdieľate jeho záujem a porozumiete detailom.

Rodič, ktorý je na zaslúženom odpočinku - dôchodca a pecivál - predložte krabicu na všetky potrebné drobnosti. Alebo hrnček na kávové zrná, deka na posteľ.

Čo dať od syna

 • akvárium s príjemnými spomienkami, Pre syna nebude ťažké darovať takéto akvárium vlastnými rukami. Opýtajte sa svojich priateľov na malé nepotrebné akvárium, dajte piesok na štvrtinu vzdialenosti a nainštalujte si obraz mora a vychádzajúceho slnka a vedľa seba umiestnite obrázok vašej rodiny na dovolenku. Nasaďte na piesok niekoľko kamienkov, ktoré vychádzajú z mora;

 • notebook s dôležitými dátumami, Notebook alebo notebook, vylepšený sami, nebude nič menej originálny dar od syna. Najdôležitejšie dátumy v kruhu s farebnými ceruzkami a podpísať, ktorý deň je a prečo je dôležité pre vášho otca a pre vašu rodinu. Bude to dobrý a užitočný darček.

Dajte si sám dar od dcéry

 • origami, Obľúbená dcéra môže urobiť jednoduché tvary papierových zvierat a skombinovať ich do jedného zaujímavého zloženia. Dajte otcovi celý svet!

 • puzdro na okuliare alebo telefón, Darček od vašej dcéry v podobe aktualizovaného prípadu pre okuliare alebo telefón / tablet bude nezvyčajným darom. Ak je chátrajúce, opýtajte sa svojej matky na malý kúsok prírodnej alebo umelej kože, vyznačte na nej požadovanú veľkosť podľa veľkosti puzdra a jemne ju prilepte. Ozdobte ho nie príliš svetlé. Muži milujú zdržanlivosť.

 • patchwork quilt, Dcéra môže šiť krásnu a teplú prikrývku látok so svojimi zručnými rukami. Uistite sa, že sledovať majstrovské triedy a urobiť nádherný darček!

Darček pre otca na 45 - 50 rokov

Zo starších detí by vynikajúcou možnosťou bolo:

 • hodiny;

 • Pánske doplnky;

 • kožená taška;

 • drahý alkohol alebo cigareta;

 • jar;

Čo dať otcovi nápady 65 rokov

 • Masážne kreslo;

 • upomienkové predmety;

Rada nezvyčajných prekvapení to urobí sami:

 • kufor s vašimi vlastnými rukami. Venujte pozornosť svojmu otcovi a prejavte maximálny záujem v čase, keď bol váš otec mladý. V predvečer sviatku sa opýtajte, aký druh hudby počúval, čo bol jeho obľúbený futbalový tím.

Venujte maximálnu pozornosť jeho minulému životu. Napíšte to všetko, aby ste si na malé veci neuvoľnili. Snažte sa zbierať a dať mu túto zbierku. Napríklad vinylové platne, staré kazety, valce, karty s fotografiami akéhokoľvek futbalového tímu atď.

 • board-billboard, Dajte ručne plagát plagát z minulosti. Predám čierny papier alebo si vezmite obyčajný album a vyplňte ho bridlicovou ceruzkou.

Získajte pero, ktoré bude písať v bielej farbe, alebo v extrémnych prípadoch si vezmite korektor a ozdobte ho ako plagát pre časy, keď sa váš otec narodil. A nižšie, ako samostatné oznámenie, narodenia svojho otca. Bude to veľmi neobvyklý a originálny darček.

Buďte opatrní v detailoch, potom budú srdcia vašich rodičov šťastné a zdravé!

Pozrite si video: 10 TIPOV NA DARČEKY + DIY. Lucy (November 2019).

Loading...