Sprisahanie z wen

Wen alebo lipóm je benígny subkutánny novotvar z prerasteného tukového tkaniva. Avšak rast, tento nádor spôsobuje kozmetické a fyzické nepohodlie, najmä ak sa nachádza na tvári alebo hlave. Najčastejšie sú wen vystavení chirurgickej excízii a v dávnych dobách boli liečení odparovaním v kúpeli a liečivých bylinkách.

Existujú však sprisahania proti Wenovi? Ako môže hovoriť novotvar? Aké účinky očakávate po vykonaní rituálu?
Odpovede na prezentované otázky nájdete v našom článku.

Môžem hovoriť wen?

Wen, ako každá iná choroba, môžete hovoriť v procese obradov čiernej a bielej mágie. Čierne sviatosti sa spoliehajú na pomoc nízkych síl vesmíru, a preto môžu poškodiť tak účastníkov obradu, ako aj cudzincov - veď temné sily si vyžadujú obetu. Preto, aby boli aplikované z rastu wen nie je dôrazne odporúča.

Na druhej strane v praktickej bielej mágii existuje taká vec ako liečivé pozemky. Tieto kúzla sú zamerané na zlepšenie pohody pacienta, prevenciu chorôb a liečenie tela a ducha na energetickej úrovni. Liečivé sprisahania nie sú namierené proti vnímajúcim bytostiam, pretože kúzelník sa obracia k Svetelným Sily a priamo k Bohu. Preto, aby sme mohli hovoriť wen, odporúčame používať len biele parcely.

Aké sú sprisahania z wenu?

Liečivé pozemky z wenu sú rozdelené do nasledujúcich kategórií:

 • pohan- predstavujú staroveké melódie a kúzla, ktoré pochádzali z predkresťanských čias. Pred pokračovaním na obrad by ste mali nabiť energiu slnka, vetra a vody. Ak to chcete urobiť, strávte čas častejšie v otvorenej vode av lese;
 • modlitba - sprisahania z wenu na základe pravoslávnych modlitieb. Zachovávajú textúru modlitby a smerujú do vyšších subtílnych sfér. Je dôležité si uvedomiť, že iba pokrstená osoba v Kristovi môže čítať modlitbové sprisahanie od wen na sebe alebo inú osobu. Čítanie si vyžaduje dôkladnú prípravu: týždenný pôst, každodenné modlitby v chráme a pokánie;
 • kombinovaný - sprisahania zložené z moderných čarodejníkov a liečiteľov, ktoré spájajú prvky modlitby a pohanov.

Najväčší účinok akéhokoľvek kúzla na lipóm môže byť dosiahnutý, ak ho kazeta číta na seba.
Je to dôležité! Absolútne všetky rituály na odstránenie lipómu sa vykonávajú vo fáze ubúdajúceho mesiaca. Povedzme viac o najsilnejších sprisahaniach.

Rozpis na vlákne

Tento obrad na odstránenie wen patrí ku kombinovaným obradom. Kúzlo je vytvorené a údajne dedičné sibírske liečitelia. Pre to budete potrebovať kúsok modrej nite z prirodzenej vlny a zápaliek. V noci z ubúdajúceho mesiaca musíte odísť do dobre vetranej a zatemnenej miestnosti a zamknúť sa zvnútra. Pri čítaní čarovných slov sa na každý wen viaže 9 uzlov na vlákno. Text grafu:

"Hrozný výkrik - shoo, shoo!"
Mäkkosť - Shish, Shish!
Zahodil som si - odstránim rast!
Hriech v tme! Horieť v ohni!
Získajte za Nav,
Nechajte služobníka Božieho (vaše meno)!
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého, Amen! "

Po prečítaní vlákna sa spáli. Obrad by sa mal opakovať ešte 2 noci v rade. Potom bude wen postupne vysychať.

Lipoma plot a indická cibuľová tinktúra

Pohanské sprisahania z wenu sú vynikajúce v spojení s tradičnou medicínou. Najmä energia kúzla zvyšuje liečivé vlastnosti liečiva. Jedným z najúčinnejších prostriedkov je tinktúra indickej cibule.

Po prvé, musíte pripraviť liek:

 • Rozdrviť koreň a zelené časti rastliny v mlynčeku na mäso;
 • Mleté mäso umiestnite do nádoby na liter;
 • Naplňte nádrž vodou hore;
 • Zakryť pohár s vekom;
 • Uchovávajte 2 týždne na tmavom, suchom a chladnom mieste.

Výsledný liek musí byť namazaný proti smeru hodinových ručičiek. Táto akcia sa koná v noci s ubúdajúcim mesiacom a hovorí:

"Rozmazávam telo bielo,
Hovorím odvážne slová:
"Sick - Sgin!
Wen - topiť!
Ako učíš cibuľu?
Takže s rastom môjho bieleho tela a zostúpim dole!
Tak to byť! "

Po tom, koliesko ide spať. Musíte sa zobudiť na úsvitu a vziať si studenú sprchu. Akonáhle sa voda dotkne wen, slová sa vyslovia:

"Keď voda vyplachuje vôňu luku a noci,

Preto premýva chorobu z mojej kože!
Uzavreté na tisíc kľúčoch, -

Áno, tisíc dverí

Áno navždy! "

Wen sa začne rozpúšťať deň po ceremoniáli.

Strieborný lipomový graf

O liečivých vlastnostiach striebra je známe od dávnych čias. Tento ušľachtilý kov je najviac šetrný k životnému prostrediu, čo spôsobuje, že sprisahania jeho používania sa stávajú nezvyčajne silnými. Najefektívnejšie strieborné kúzlo je modlitebný text čitateľný na striebornom kríži:

"V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen!
Kristus na zemi kazhival,
Grace dal,
Hurley zuril.
Použil prsty -
Nálety vyschli.
Keďže Kristov prsty sú čisté,
Takže striebro je čistý kov!
Prejsť na telo, ktoré pripojím -
Wen zmizne!
Amen! Amen! Amen! "

Toto sprisahanie zo strany Wena je potrebné čítať slabým hlasom, ale v rovnomernom a sebavedomom tóne, ktorý tlačí kríž na lipóm. Po určitom čase sa nádor zmäkne a začne sa rozpúšťať.

Dôsledky sprisahania wen

Biele sprisahania nie sú určené na spôsobenie škody, takže strašné dôsledky po čítaní takéhoto kúzla by nemali čakať. Ak sa všetko vykonalo správne, rast sa čoskoro začne rozpúšťať a v dôsledku toho úplne zmizne. Avšak, ako náprava na lipóm, sprisahanie nemusí fungovať. Dôvody tohto zlyhania:

 • Negatívna energia miesta, v ktorom bol vykonaný obrad. Napríklad je v blízkosti cintorín alebo nemocnica;
 • Neistota čitateľa v ich mentálnych a ezoterických schopnostiach. Akékoľvek kúzlo sa číta v uspokojivej nálade, s plnou dôverou v úspešný výsledok;
 • Na astrálne sily sa kladie silnejšie blokovacie kúzlo;
 • Text pozemku bol vyslovený s chybami alebo čitateľ narazil.

Po dokončení obradu by mal čakať týždeň. Ak sa po 7 dňoch lipóm nezačne rozpúšťať, potom graf nepracoval. V takom prípade by ste mali konzultovať lekára na chirurgickú excíziu nádoru. V súčasnosti je tiež populárna laserová metóda na odstránenie Wenu. Avšak chirurgická metóda, v prípade zlyhania s čítaním kúzla, zostáva najúčinnejšia.

Pozrite si video: Isle of Dogs (Január 2020).