Sprisahanie predávať autá

Magic v 21. storočí je silným nástrojom, ktorý pomáha ľuďom zlepšiť svoj život. Pomocou mágie sa ľudia dlho naučili získať veľa šťastia v mnohých oblastiach: láska, zdravie, peniaze. Magic používajú obchodníci, podnikatelia, podnikatelia, pomáha im pri obchodovaní, predávajú majetok výhodnejšie, priťahujú kupujúcich. V článku sa budeme zaoberať tým, ako úspešne vyjednávať za predaj auta s pomocou magie.

Existuje sprisahanie na predaj auta?

Automobil je luxusná položka, ktorá často prichádza na predaj. Auto môže byť nové, krásne a technicky dokonalé, ale z nejakých dôvodov ho kupitelia obchádzajú. Je to otázka ceny, vzácnosti alebo vzhľadu, ale pre bielej mágie, dôvody nie sú dôležité. Magic nedáva lepšiu pravopis, pomáha kúzelníkovi nájsť tých, ktorí túto položku potrebujú.

Pomocou sprisahania predaja automobilu rýchlo nájdeš toho istého kupujúceho, ktorý v jednej podobe bude pripravený uzavrieť dohodu. A zatiaľ čo mu zaň vyberá požadovanú sumu, pretože to bude presne ten automobil, ktorý hľadal.

Ak ste už praktizovali bielej mágie, aby ste dosiahli úspech v rôznych oblastiach života, vrátane obchodu, poznáte hlavné pravidlá. Ak ste začiatočník mág a zúfalo predávať svoje auto s prostriedkami dostupnými pre priemerného človeka, nebojte sa. Povieme vám, ako to urobiť ľahko a jednoducho pomocou existujúcich sprisahaní.

Všetko, čo potrebujete, je viera v seba, mesačný kalendár, niektoré komponenty pre obrady a slová sprisahania, ktoré sa naučíte z tohto článku.

Pozemky na predaj auta sú tri typy:

  1. Vykresľuje rýchlosť transakcie;
  2. Spory o úspešnej a ziskovú dohodu;
  3. Univerzálne čistiace prostriedky na sprisahanie.

Sprisahania na rýchlosť transakcie - najjednoduchšie, najčastejšie sa opakujú po určitej dobe. Nakoniec vedú k rýchlej transakcii v prípade, že rýchlosť, nie cena, je pre vás dôležitá.

Ak chcete predať auto výhodnejšie - je lepšie to urobiť pomocou druhého typového grafu.

V prípade, že chcete predať auto a rýchlo a ziskom, - existujú univerzálne sprisahania. Očisťujú energiu vozidla, pomáhajú vám zbaviť sa nátlaku, odstraňovať negatívny efekt a robiť ho atraktívnym pre kupujúceho. Odporúča sa použiť jeden univerzálny graf. namiesto dvoch (rýchlosť a výhoda) súčasne. Takže jedna mágia nebude v konflikte s iným a pravdepodobnosť úspechu sa zvýši.

Môžete začať hovoriť auto rôznymi spôsobmi: na kľúči, na fotografii auta, na samotnom aute, môžete dokonca začať hovoriť na diaľku bez toho, aby ste videli auto pred vami. Pre úspešné sprisahanie budú potrebné rôzne zložky, napríklad: soľ, svätá voda, bobkový list, peniaze, sviečky.

Kľúčový graf

Najpravdepodobnejší úspech sprisahania kľúčov. Takýto pozemok predávať auto sa dá čítať doma.

Pokiaľ ide o lunárny kalendár, uistite sa, že mesiac v nebi je vo fáze odchodu. Ak je vo dvore rastúci mesiac, je lepšie počkať určité časové obdobie. Samozrejme, sebavedomý mág bude schopný vykonať rituál bez ohľadu na fázu mesiaca, ale verí, že skrátený mesiac symbolizuje úspech a zisk, takže odporúčame, aby sme stále čakali na správny čas. Ideálne podmienky pre úspešné sprisahanie sú 12 - 15 mesiacov.

Konšpirácie o rýchlom predaji auta na kľúči sa najlepšie robí ráno a večer, pred úsvitom a po západe slnka. Do uskutočnenia transakcie.

Všetko, čo potrebujete, je:

  • samotné kľúče, najlepšie všetky súpravy, ktoré máte;
  • svätá voda;
  • misa alebo drevená misa;
  • bobkový list;
  • starý papier;
  • sviečka.

Nalejte bobkový list do drevenej misy umývanej svätou vodou, z ktorej nikto nejedol. Najlepšie vyhovujú čerstvé, nie sušené, ale v metropole, môžete použiť obvyklý balík bobkových listov z trhu alebo z obchodu. Dajte kľúče do auta na bobkový list. V prípade, že existuje niekoľko kľúčov, uistite sa, že sa navzájom neprekrývajú, to môže zatvoriť energiu a zničiť efekt sprisahania.

Vezmite najstarší, pokrčený a zbitý účet, ktorý je v peňaženke. Zatvorte sviečku, najlepšie je, ak sa farba sviečky zhoduje s farbou vášho auta. Ak nie, zoberte zvyčajnú žltú cirkevnú sviečku.

Držte účet v jednej ruke a sviečku v druhej, stojte pred vaničkou s vavrínom a kľúče. Držte si sviečku tak, aby vosk kvapkal do misy, ale sviečka nie je vonku, začnite pomaly vedieť účet cez to. Vaším cieľom je, aby sa nezachytil, ale teplejší.

Počas toho si prečítajte graf:

"Sviečka je posvätná, tráva je modlitba, zakrýva ju vavrínom, prosíme o kľúče. Keď sa peniaze zbavia samého seba, pustil som sa z môjho auta. Nech príde kupujúci, nech mu hneď zaplatí, dostane tovar a ja získam zisk. "

Trikrát opakujte sprisahanie, potom otočte sviečkou a položte ju na kľúč. Bill úhľadne sklopí a skrýva sa vo vozidle, ktoré sa predáva, takže je ťažké ho nájsť. Majte svoje kľúče so sebou.

Čoskoro bude kupujúci. Rituál sa môže opakovať dvakrát denne, účet používajte len prvýkrát.

Na fotografii

Pozemky na predaj automobilov, ktoré je potrebné čítať kľúčom, sú najúčinnejšie, ale nie vždy najpohodlnejšie. Sprisahanie predaja auta na čítanie na fotografii auta má zmysel, ak nemáte kľúče sami, nemôžete sa dostať blízko k autu, alebo chcete pomôcť niekomu z vašich známych, priateľov alebo príbuzných.

Ak to chcete urobiť, zvážte tri typy sprisahaní, ktoré sú popísané nižšie.

Plot pre rýchly predaj auta z fotografie

Všetko, čo potrebujete, je fotografia auta a sviečka. Zapáliť sviečku a chrániť jej plameň fotkou si predstavte, ako je fotografia obklopená svetelnou energiou. Pocit tepla v prstoch, začnite čítať pozemok:

"Obchodník je komodita, komodita je obchodník, kupujúci príde, príde kupujúci. Čas nie je prekážkou, vzdialenosť nie je prekážkou, posielam sviečku. Pridajte svetlo a osvetľujte bielu energiu vozidla (meno, model, značku, farbu). Nechajte kupujúceho prísť skôr, teplo sviečky sa nechá zohriať a dohoda sa dokončí v okamihu. "

Plot za úspešný a výnosný predaj auta autom

V tomto prípade vykonajte rovnaké pohyby, ale text v záhlavia bude iný:

"K komodite je obchodník, obchodník je komodita, obchodník je obchodník, obchodník je remeselník. Nech je veľa kupujúcich a nech je obchodník v prospech obchodníka. Čas nie je prekážkou, vzdialenosť nie je prekážkou, posielam sviečku. Pridajte svetlo a osvetľujte bielu energiu vozidla (meno, model, značku, farbu). Nech je transakcia úspešná, peniaze sa predávajú obchodníkovi a kupujúci bude povzbudzovaný autom. Tak to byť. "

Univerzálne sprisahanie pre predaj áut na fotografii na diaľku: čistiaca energia

Aby sa vozidlo uvoľnilo z energie hostiteľa a súvisiacich emócií, ktoré zasahujú do transakcie, je potrebné toto. Urobte si fotku auta, fotografiu majiteľa, dve sviečky a položku patriace majiteľovi vozidla. Výhodne niečo často používané, veľmi osobné. Vreckovka, kľúčenka, pero - všetko, čo majiteľ auta často dotkol. Je potrebný pre lepší kontakt s energiou stroja.

Fotografia majiteľa umiestnená pod fotografiou stroja. V otvorenej ruke položte osobnú položku vlastníka a pokryte ho fotografiami. Umiestnite dve sviecené sviečky v rovnakej vzdialenosti od seba a položte dlaň medzi sebou.

Prečítajte si graf:

"Tam bolo vaše auto," auto sa stalo remízou. Automobil sa stal ťahaním - auto sa stalo kupujúcim. Oslobodím vás od spoločnej energie, v mene úspechov nového a požadovaných peňazí. Kupujúci príde, vozidlo bude mať, auto bude čisté, dané bez ľútosti ".

Potom položte fotografie auta a fotografiu majiteľa s osobným predmetom v rôznych smeroch. Photo host sklopte v dvoch prídavkoch a jemne utesnite voskom z ľavej sviečky. Takto uvoľníte auto z energie majiteľa a neubližujte mu.

Vzdialenosť bez fotografie

Najlepšie je čítať sprisahanie o rýchlom predaji auta, s vozidlom pred očami alebo v najhoršom prípade s fotografiou. Ale čo, ak nemáte jedného alebo druhého?

Ak je to vaše auto a spomeniete si, ako to vyzerá, čo je v ňom, alebo dokonca cítiť kabínu, je veľmi jednoduché urobiť sprisahanie. Ale ak to nie je vaše auto alebo tvoji priatelia sa vás spýtali, pomôže vám modlitba za rýchly predaj auta.

V žiadnom z týchto prípadov nebudete môcť používať komponenty, ktoré pomáhajú pri predaji konkrétneho auta. Budete musieť použiť obrázok a implementovať ho.

Vezmite si kus papiera, ceruzku, ktorej farba zodpovedá farbe auta. Ak je stroj biely, vyberte hnedý alebo čierny papier a bielu ceruzku.

Počkajte na uprednostňované mesačné dni a posaďte sa pred okno tak, aby mesačné svetlo padlo na list papiera. Svieť svetlo vopred a odložiť ho tak, aby jeho svetlo neosvietilo kus papiera.

Po zatvorení očí - iste, inak to nebude fungovať, - vložte ceruzku cez list a náhodne nakreslite auto. Môže to byť úplne na rozdiel od vozidla so štyrmi kolesami - na tom nezáleží. Hlavná vec - kresliť, zastupovať auto a dať do jeho pohybu združenia s ním.

Hovorte na zápletku:

"Moonlight prináša úspech v mojej ruke - osud odpoveď. Papierový list - na kľúč k vozidlu, sa vráti k nemu, ako mesačná lúč. Predávam vás na predaj, dávam silu na seba (sám). Nechajte šťastie prísť k nemu (za mňa) ako výhodné a kupujúci sa okamžite objaví. "

Trikrát opakujte sprisahanie a otvorte oči. Priveďte sviečku na plech a opatrne spálte výkres a zbierajte popol do vhodnej nádoby. Potom otvorte okno a preletete popolom a povedzte:

"Fly moje kúzlo, priniesť veľa šťastia majiteľovi auta (pre mňa)."

Najdôležitejšou vecou v akomkoľvek magickom rituále je naladiť sa správne. Ak cítite oduševnený vzostup, nárast sily a dôvery - to znamená budete uspieť!