Silné sprisahanie, ktoré nemožno vystreľovať

Trávime polovicu našich životov v práci, ďalšiu polovicu nášho života - vo sne, nie je prekvapujúce, že zažívame oboje. Je ľahké sa dostať nervózne, keď sa šéf podozrievavo pozrie na váš stôl a premýšľal, ako ho dať do chodby. Keď kolegovia za zády diskutujú o zvýšení platov na úkor znižovania. Keď čistiaca pani teta Nyura vzdorne ignoruje vaše pracovisko. Ak ste predtým, než ste sa dostali k hrozbe prepustenia, stojí za to premýšľať o základných príčinách. Metódy riešenia problému budú užitočné vo všetkých druhoch - napríklad sprisahania z prepustenia.

Aké sú modlitby a sprisahania, ktoré nie sú vypálené z práce?

V typickom dni sa vrátite domov z práce, nalejte čaj a pohodlne si posaďte. Počúvajte sami seba. Buďte si vedomí problému a emócií, ktoré spôsobuje. Keď sú štandardné spôsoby zachovania pracoviska vyčerpané, mimoriadne sa dostanú na záchranu.

Modlitby a sprisahania pomôžu vyhnúť sa prepusteniu. Tieto magické akcie sú tri typy:

 • Kresťanské modlitby a rituály;
 • Slovanské sprisahania;
 • Ezoterické rituály a sprisahania.

Kresťanské modlitby, ktoré nebudú prepúšťané z práce

Kresťanské modlitby sú veľkou pomocou pre náboženské ľudí. Ich sila je vo viere a úspech nezávisí od lunárnych dní alebo od nálady osoby, ktorá sa modlí.

Príprava na akúkoľvek kresťanskú modlitbu je viac ako polovica procesu. Odporúča sa rýchlo stráviť niekoľko dní: jesť iba výrobky prírodného pôvodu, piť čaj bez cukru. Je tiež potrebné čítať "Náš Otče" alebo inú modlitbu pred spánkom a po prebudení. Keď ste pripravení, mali by ste ísť do chrámu a svedčiť o svojej poslušnosti Pánovi. Sviečka vložená v mene zachovania pracoviska bude mať obrovskú silu.

Po rituáli očisty a chvály Pánovi je načase sa modliť za to, že nebol prepustený z práce.

"Pán je všemohúci, ten, ktorý dáva silu, počuje svojho služobníka (meno). Pomoc v jednoduchej žiadosti. Pracovisko, vybrané nepriateľmi, chráni, okrem svojho otroka. Nech sa ruka ruky nedotýka ma, ale ruka dotyku ruky. Preto vám chválim, náš Pán je jeden, všemocný a ušľachtilý. Amen. "

Modlitby sú veľa a dôležité, nie to, čo hovoríte, kľačiace v Domu Pána. Je dôležité investovať do modlitby, čo spôsobuje mier.

Biela mágia je prijateľná nielen pre svojho tvorcu. Modlitba sa dá čítať a za účelom, aby manžel nebol prepustený z práce. Iba forma je iná:

"Všemohúci Pán, ktorý dáva silu, počuje Jeho otrok (vaše meno). Pomoc v jednoduchej žiadosti. Pracovisko, vybrané nepriateľmi, chráni, okrem svojho otroka (meno vášho manžela). Nech sa moja ruka nedotkne môjho manžela, ale dotkne sa ruky dotyku. Preto vám chválim, náš Pán je jeden, všemocný a ušľachtilý. Amen. "

Slovanské sprisahanie na záchranu pracoviska

Tieto sprisahania sa týkajú bielej mágie a vyžadujú nielen vieru, ale aj dôveru. Závisia tiež od konkrétneho času dňa, súboru zložiek a psychologického stavu.

Slovanské sprisahanie nevypúšťať z práce na vŕbu, čítané na otvorenom poli.

Rituál vyžaduje presnosť dodržiavania a maximálnu otvorenosť vyšších mocností. Koná sa na úplňku. V bielom tričku na špičke stojí v strede lúky alebo poľa. Keďže v procese rituálu sa obrátite na prírodné sily, potrebujete otvorené miesto. Prístup je žiaduci pre tri prírodné sily: mesiac, zem a vietor.

Vezmite v ruke vetvu. Pri rytmických pohyboch sa od seba fanúšikujte zo všetkých strán a modlite sa v dokonale jemnom hlase:

"Verba, čistá koruna
mesiac plný šumivých.
Ľahké zem priporoshennoy
Odvolávam sa na povahu nepokojných.

Počujte svoju túžbu a naplňte,
Vyplňte požadovanú silu.
Mesiac je patrónka
zem je utešiteľ.

Majte mi šumivé svetlo
nemôžem nechať dok.
Dovoľte mi uložiť prácu, -
pomôž mi, sily prírody. "

Vŕbové listy by mali byť prinesené domov a umiestnené na poprednom mieste. Tento amulet vás ochráni pred zlým okom v práci.

Ezoterické rituály a parcely

Nasledujúca technika Simoron je najsilnejším sprisahaním bielej mágie. Pre ňu miesto, čas a náboženstvo nie sú dôležité. Simoronské rituály nie sú spojené s okolnosťami a sú ľahko vykonateľné. Navyše poskytujú výnimočnú vitalitu a sebavedomie.

Jeden z najsilnejších simorónskych rituálov rozpoznal pozemok "Práca v fľaši". Je účinný tak v prípade, že čelíte prepusteniu a ak vôbec nie je práca. Rituál je univerzálny pre obe situácie, jeho výsledok je nepredvídateľný, ale pozitívny. Možno pochopíte, že práca, s ktorou ste ohrozená prepustením, je ďaleko od ideálu. A potom sa nová pozícia "vznáša" do vašich rúk. Vesmír vždy vrhá najlepšie možnosti.

Rituál sa uskutočňuje celkom jednoducho. Potrebujete:

 1. Papierový list;
 2. ceruzka;
 3. Umývadlo s vodou alebo vaňou;
 4. fľaše;
 5. niť;
 6. íl;
 7. Rúž.

Vezmite si kus papiera, najlepšie ružovú alebo červenú. Jasné farby priťahujú veľa šťastia. Ceruzka krásne napísať nasledovné:

"Práca je dobrá, plat je vysoká, hlava je miláčik. Proti svojej vôli neopúšťa, necháva ísť na dovolenku, rád sa usiluje ráno s úsmevom. Jedna vec. Potvrdená pečaťou.

Lipstick červené fľaky pery a dať ich odtlačok. Zviažte zložený závit. Na jeho konci držať plochý kus hliny na podobnosť vosku

Vložte správu do fľaše, utesnite ju a vezmite ju do kúpeľne. Tento rituál môžete držať vo veľkej nádrži. Nahraďte svoje ruky, zatriasajte vodou a "chyťte" fľašu so svojím snom.

Nezabudnite ísť do práce v červenom spodnom prádle! Len takýmto spôsobom bude Simoron magická práca.

Kedy môžem čítať?

Časový rámec závisí od druhu sprisahania, ktoré si vyberiete. Niektoré sprisahania sa držia jasného času: úplný mesiac, stúpajúci mesiac. Niektorí, často kresťania, vyžadujú nedeľu. Existuje mnoho rituálov, ktoré sú úplne nezávislé od času.

Samozrejme, sprisahanie, aby sa nevypustil z práce, je potrebné prečítať pred začiatkom pracovného dňa. Je dôležité, aby ste čo najrýchlejšie prečítali graf. Akonáhle sa ukázalo, že čelíte prepusteniu - konajte! Choďte do kostola / poľa / kúpeľňa a vytvorte mágiu!

Najjednoduchšie sprisahania z prepustenia

Konšpirácie, ktoré chránia pred prepustením, ak je šéf zlé, sú hlavne na objektoch, ktoré sú s ním spojené.

 • Sprisahanie na hlavu ceruzky.

Budete potrebovať ceruzku, ktorú šéf píše. Nebojte sa - po magickom sprisahaní sa vráti k majiteľovi.

Napíšte kúsok na kus papiera:

"Bol zlý šéf - dobrý sa stal. Neopustím ho a nenechám ho, [menom vedúceho] sa so mnou nezúčastní. Neopúšťaj ma, neprepúšťaj, zachraň ho a vychovaj ma. "

Vráťte čarovnú ceruzku šéfovi. Teraz je sprisahaný, aby o vás písal len dobré veci. Skryť kus papiera v denníku alebo vrecku. Noste ju so sebou. Ak sa stane niečo zlé, zoberte si kus papiera a znova prečítajte text. Odporúča sa to urobiť v mysli, zobrazujúc hlas šéfa.

 • Vykresliť odznak.

Pomocou hlavnej ceruzky môžete vykonať účinnejší rituál. Pre toto sprisahanie budete potrebovať pracovný odznak. Ak je na chrbte voľný priestor, napíšte tužkou:

"Najcennejší zamestnanec je zakázané prepustiť. Veľmi sa odporúča ženícha a milovať. "

Funguje to len vtedy, keď je splnená dôležitá podmienka. Ak je vaša fotografia na odznaku radostná a usmejete sa na ňom - ​​mágia urobí svoju prácu. Ak na fotografii ste stelesnením smútku, možno stojí za to premýšľať o zmene zamestnania?

 • Rozkreslite pohár.

Prejdite do obchodu a nakúpte najkrajšie pohár. Absolútne každý, ten, ktorý sa vám najviac páči. Jasné, farebné a pozitívne, možno so zvieratami, potlačou milovanej kvetiny.

Skôr ako ju odveziete do práce, porozprávajte sa s ňou. Povedzte jej všetkým vašim dobrým emóciám z práce. Povedzte nám, prečo je táto práca pre vás taká dôležitá. Nezabudnite uviesť, že nechcete prestať a požiadať o pohár, aby vám pomohol.

Spýtajte sa, či kvapalina, ktorá vstupuje, je vybavená magickými ochrannými vlastnosťami. Príklad:

"Môj drahý nový pohár, modrý, s kvetom na jeho boku s pohodlnou plochou rukoväťou. Som veľmi rád, že som si vás vybral. Koniec koncov, nie ste len pohár, ale magický. Nosím vás do práce, svoju obľúbenú prácu, ktorá sa mi naozaj páči. Je dobre zaplatené, sú pohodlné kreslá, krásny výhľad z okna a je veľmi pohodlné sa dostať do domu! Mám tiež nádherných kolegov a len rozkošný šéf. Ak by ma nechcel vyháňať, bol by len labkou. Pekný malý pohár, mám pre vás dôležitý obchod. Viem, že si mágia, takže aj čaj vo tebe je čarovný. Pomôžte mi udržať túto prácu. Dajte čaj na kúzlo, a preto vďačne budem vždy umývať fialové mydlo. Amen-amen-amen. "

Všetky sľuby, ktoré sa dali na pohár, musia byť splnené. Čaj, ktorý vypijete od neho, vám dáva dôveru v seba a svoju nezraniteľnosť.

 • Obrázok na skrutke.

Univerzálne sprisahanie, ktoré pomáha nielen udržať si pracovisko, ale aj vyriešiť iné naliehavé problémy. Vytlačený skrutka. Jeho výhodou je, že ho môžete nosiť a získať ho pri každej príležitosti. Pracuje bezchybne z akýchkoľvek problémov.

O polnoci tretieho pracovného dňa sedieť v lotosovej pozícii a meditovať po dobu piatich minút. Predstavte si, ako všetky problémy idú do zabudnutia, vyčistite svoju dušu.

Vezmite si list papiera alebo malý prenosný počítač. Napíšte problém:

"Zrieknite sa svojej obľúbenej práce."

Prezrite si to: tu prídete do práce. Na prahu sa stretnete s vedúcim v poradí prepustenia a pripraveným perom.

Vložte na papier leštený, svietiaci skrutku.

Predstavte si, ako sa zrazu pána pána stane statným čapom. Ak nemôžete podpísať vyhlásenie, rozdelí ho na kusy a idete na prácu.

Keď prídete do práce, nezabudnite na rituál a úsmev. Ste nezraniteľný!

Silný obrad zachovania pracoviska

Najúčinnejšie sprisahanie, ak nepriatelia prežijú z práce, je sprisahanie o nechty a sviečky.

Vezmite:

 1. Päť nechtov, nové a dlhé;
 2. Päť sviečok šírky najmenej 2 cm;
 3. Hammer.

Rozhodne naladiť: Výsledok rituálu závisí od vašej dôvery a od sily vašej túžby.

Umiestnite okolo seba sviečky v tvare kruhu, vezmite kladivo a nakrúcajte nechty do každej sviečky a povedzte:

"Jazdím do nechtov do sviečky - a tak sa pripájam k pracovisku. Nepohybuj ma so svojimi neľútostnými nepriateľmi, nech ma nechty ohnuté. Amen. "

Sviečky zapálené nie sú potrebné. Stačí stačiť ich a obliecť ich páskou podobnou dynamitovému stehu.

Nasledujúci deň, keď si vezmete svoje pracovisko, predstavte si, ako vám nechty nechajú na kreslo. Teraz sú akékoľvek pokusy kolegov o "pohyb", ktoré sú zbytočné.

V každej čarodejníckej činnosti musíte spomenúť hlavné pravidlo:

Viera a dôvera sú kľúčom k úspechu.