Autumn / winter 2018 vrchné oblečenie

Táto sezóna je veľmi módna, aby bola odvážna krása, ktorá si môže dovoliť nosiť roztrhané džínsy s elegantnými čerpadlami alebo nadmernou srsťou s elegantným šatím. Preto vytvorte krásny obraz, nechajte svoju fantáziu diktovať najzábavnejšie nápady.

Ak hovoríme o vrchných odevoch sezóny jeseň-zima roku 2018, neváhajte sa dostať von zo skriniek starých obľúbených obľúbených kožených bund, ktoré sú tiež relevantné tento rok. Krásne ozdobte a zahrejte kožušinový nástavec z umelých kožušín v najbizarnejších farbách a odtieňoch. Denim bundy sú veľmi vhodné pre každodenné komfortné obrázky. Elegantné pracovné kabáty a trenčové kabáty sú vhodné pre podnikateľky.

No, jedinečná vec v tejto sezóne je nadmerné oblečenie. Inými slovami, toto je vec, ktorá je 2 alebo viac veľkostí väčšia než tá vaša. S tým dievčatá zdôrazňujú svoju ľahkosť a zdokonaľovanie v porovnaní s obrovskou vecou. Vyzerá to, veľmi, veľmi neobvyklé, ale má právo existovať.

A teraz navrhujem, aby ste zistili, ktoré modely, farby a štýly oblečenia si vybrali módni blogeri, hostia módnych prehliadok a jednoducho krásne módne ženy v tomto roku.

Loading...