Módna farba vlasov "mokrý blond"

K dnešnému dňu, popol blond je najpopulárnejší a nestráca relevantnosť. Dáva im obraz šľachty a elegancie.

Ak ste blondínka, potom vaše vlasy budú vyhovovať rôznym odtieňom blond, od blond blond až po tmavé blond. Vo všeobecnosti, svetlé vlasy sa hodia takmer každej žene, ak zvolíte správny odtieň. Okrem toho, svetlé vlasy sú vždy osviežujúca tvár.

Ash blond - najodolnejšia farba vlasov v roku 2018?

Prírodnosť, prirodzená farba vlasov a čerstvý make-up sú v móde. Odtiene jasanovej blondínky sú tiež zdržanlivé a pokojné, blízke prírodným. Ash blond je najchladnejším odtieňom. Dobré pre dievčatá s čestnou pleťou.

Tiež výhodou popola je, že nezanecháva efekt žltej farby a chladný tón zdôrazňuje krásu pokožky a očí.

Blond dievčatá boli vždy obľúbené a upútali pozornosť svojej osobe. A takmer nie je človek, ktorého pohľad by nezastavil na krásnej blondínke.

Čerstvé fotografie - mokrá blond (krištáľovo-perličková, fialová-popolnica, platina, studená blond)

Asy blondínky zapadajú do pokojného pastelového make-upu. Pre oči stojí za výber zlato hnedé, teplé odtiene. Ak chcete dať tváre sviežosť a žiarivosť, je lepšie použiť ružovú alebo svetlo ružovú červenú. Pokiaľ ide o pery, ružové odtiene rúžu sú vhodnejšie blúzka blondínka. Môžete samozrejme použiť tmavú rúž, ale ak si vyberiete jasnú alebo tmavú rúž, musíte brať do úvahy farbu tváre, musí byť dokonale hladká a čerstvá.

Ash blondínka - veľmi svetlá farba so sivým odtieňom, prírodná a luxusná. Tento pastelový, jemný odtieň sa hodí takmer pre všetky dievčatá (pozrite si fotografiu nižšie). Môžete urobiť ombre techniku ​​alebo zdôrazniť, na základe platinovej farby.

Studená blbosť blond vyzerá perfektne ako na dlhé kadečky, tak aj na krátke účesy. Je to fascinujúca magnetická farba, z ktorej je nemožné odolávať. Ale dosiahnutie tejto farby doma je veľmi ťažké, takže bude lepšie dôverovať profesionálovi.

Hue platina blond - hlboké, živé a lákavé farby. Vyzerá veľmi pôsobivo a krásne. Vhodné pre ženy s bledou alebo svetlo ružovou kožou.

Kryštálový perlový odtieň - ľahký, jemný a jemný tón. Je to krásna, drahá farba. Odtiene tejto farby sú úplne odlišné od svetla zlatá až zlatá perla. Pearl odtieň robí farbu vlasov a svieti novým spôsobom, ako keby to oživuje. Pearl-farebné vlasy vyzerajú nádherne.

Fialový jasan blond - krásna, jemná farba s jemným strieborným odtieňom. Je to módna mládežnícka farba, jasná a individuálna.

Farba vlasov "jasan blond" - ktorý z nich si vyberiete?

V súčasnej dobe existuje veľký výber farbiacich nástrojov pre vlasy, od jednoduchých až po profesionálne farbivá, ktoré sa líšia štruktúrou a komponentmi. Najlepšie je používať krémové farby, pretože ich starostlivo farbia vlasy a dávajú im požadovaný odtieň. Pozrime sa na niektoré z najlepších.

Napríklad profesionálna farba Schwarzkopf Perfect Mousse (Schwarzkopf Mousse) s vysokou koncentráciou farebných pigmentov. Je to farba bez čpavku, s pohodlnou kompletnou sadou a vôňou.

Wella Wellaton (Vella) - odolná krémová farba. Prvotné prvky chránia vlasy pred vonkajšími faktormi, ultrafialovými lúčmi. Zaručuje jednotné a dôkladné sfarbenie.

Garnier Olia (Garnish) je dlhotrvajúca krémová farba bez amoniaku s vysokým obsahom živín. Dobre farby, súčasne napája a chráni pred poškodením. Upscale starostlivosť plus hydratácia.

Garnier Color Naturals je trvanlivé, výživné farbivo, ktorého jedinečná receptúra ​​zjemňuje a vyživuje vlasy. Snaží sa dobre šedé sfarbenie vlasov.

Ako farbiť vlasy ako blankyt doma?

  1. Najprv musíte zakúpiť farbu ashen alebo purpurový tonik a najjemnejšie jemné okysličovadlo s práškom, aby ste mohli vyblednúť vlasy.

(Ak chcete vyskúšať farbu, musíte použiť malé množstvo peňazí na samostatný prameň vlasov a kožu za uchom).

2. Prášok zrieďte oxidačným činidlom a naneste na kordy, začínajúc od špičiek. My sme umyť a pokračovať do ďalšej fázy.

3. Ďalším krokom je naniesť farbu na korene vlasov, hladko sa presúvať na špičky (rozdeliť pre túto časť na rozdelenie). Odporúča sa aplikovať farbu na suché, nezmazané vlasy, pretože ak farbiate čisté, omyté vlasy, môžete spáliť pokožku hlavy, najmä ak máte citlivú pokožku alebo alergiu. Ak si vyberiete nie farbu, ale tonikum, tesne po umytí vlasov, aplikujte tonikum a držte ho niekoľko minút.

4. Po farbení vlasov odporúčame používať šampón špeciálne pre farbené vlasy, pretože normálny šampón premýva farbív a vitamínov obsiahnutých vo farbách. (Toto sa vzťahuje na prvú šampónovanie po zafarbení.)
Pre zachovanie lesku vlasov, po sfarbení, môžete použiť balzam alebo kondicionér.

Dievčatá, ktoré sa bojí experimentovať s farbami a prebudiť sa v blond vlasoch, ale chcú niečo samy zmeniť, na začiatok si môžu vyskúšať tónový balzam (tonikum) na vlasy.

Video ako farbiť vlasy v popraskanom blonde

//www.youtube.com/watch?v=rA9wSVUwnlg

Farbenie vlasov v popraskanom blond: recenzie

Hodnotenie z Irishka 29 rokov
«… Mám naozaj rád farbu ostrá blondínka a vo všeobecnosti všetky odtiene blond ... Ja som používal Estel High Blond de luxe / 101 farbu už dva roky. Samotná farba je veľmi jemná a má príjemnú arómu. (Táto farba sa predáva v špeciálnych obchodoch pre kaderníčky Myslím si, že dievčatá, ktoré chcú prať blond, ju nebudú ľutovať Farba je tak neutrálna a chladná a vlasy nie sú suché a žiaria mimochodom.Pri prijateľnej cene a dobrej kvalite… »

Dina 37 rokov recenzie
«… Ale používam Val Ton 12/1 už mnoho rokov a nezmenil som ho. Páči sa mi, že je veľmi mäkká, dobre sa aplikuje na vlasy, nespáľa kožu, rýchlo a rovnomerne maľuje sivé vlasy (za 20 minút).… »

Prečítajte si Karinka 28 rokov
«… Používam paletu farieb - Pearl blond, farba je veľmi krásna a prirodzená. Hoci každý má svoju vlastnú farbu, je to všetko veľmi individuálne.… »

Prečítajte si Lucy 33 rokov
«… Používam farbu Wella, Paletu, Estelle, Garnier, Perfektné len na farbenie koreňov a zafarbenie vlasov s hnilým tonikom… »

Olga preskúma 28 rokov
«… Áno, a tiež je dôležité používať šampóny na udržanie farby vlasov.… »