Múmia zo straty vlasov a rast vlasov

Hlavná otázka pre dnešok, ktorú navrhujeme posúdiť spolu s nami - múmia na šampón na vlasy je populárny recept na krásu. V navrhovanom texte vám povieme, ako to zriediť, dávkovanie, čo ovplyvňuje a čo dáva, čo môže ublížiť, ako často sa dá použiť, atď.

Pre mamičky

Čo je múmia a aké je jej použitie pre vlasy? Jeho skutočný pôvod pre dnešok nie je vedecky dokázaný, existujú teórie o jeho pôvode jantárovou živicou, Tento starý prírodný produkt sa aktívne používa v kozmetike a medicíne. Predtým to bolo všeobecne známe ako Indický liek na všetky choroby.

Jeho ťaženie z jaskýň a jaskýň (ťažba sa zaoberá banskými a spracovateľskými spoločnosťami). Jeho najbohatšia liečivá kompozícia obsahuje veľa prvkov - s jej pomocou odoberá prebytočnú hmotnosť, čistí jazvy a jazvy dobre, zmierňuje zápal atď. Úžasný účinok bol zaznamenaný pri liečbe a rehabilitácii ľudských vlasov (šampóny, masky, tablety atď.), ženy. Ale nepodceňujte jeho liečivé vlastnosti. Odporúčame vedenie kurzu (liečba, profylaxia) nevyhnutne pod dohľadom odborníkov.

Vonkajšie je múmia veľmi podobná tmavo sfarbenej živici a má podobnú štruktúru, ale zápach má významný rozdiel. Je to zmes čokolády, bitúmenu a dechtu. Jeho chemické zloženie zahŕňa:

 • tukové, organické a anorganické aminokyseliny;
 • minerály (vápnik, horčík, draslík, mangán atď.);
 • vitamíny skupiny A a B;
 • oleje (esenciálne).

Výhody zázraku hmoty - užitočné vlastnosti podľa odborníkov

Má protizápalové účinky (zmierňuje rôzne podráždenia), hojenie rán (zakrýva a / alebo úplne odstraňuje rany, jazvy, strihy), antibakteriálne (pomáha pri odstraňovaní lupín, iných plesňových ochorení) a obnovujúci účinok (ovplyvňuje regeneračné funkcie, , Vzhľadom na tieto terapeutické účinky je široko použiteľný v trichológii, kde dostal meno "magický / zlatý liek".

Používa sa:

 • pre rast a hustotu (spevňujúci efekt, pomáha rýchlo rozvíjať elegantné vlasy, ak nie dobre rastú);
 • posilniť korene (bude klesať menej);
 • na boj proti plesňovým ochoreniam (lupiny, atď.);
 • z pádu;
 • zlepšiť/ obnova štruktúry kaderov / delené a poškodené špičky a skalp;
 • obnovenie výmenných procesovzlepšiť krvný obeh a prebudení spacie žiarovky;
 • na uľahčenie procesu česania;
 • zníženie tuku.

Tento nástroj (kvapalina, cestoviny atď.) Je skvelý pre tuky držiaky na vlasy sucho Odporúča sa doplniť kompozíciu olejovými (zvlhčujúcimi) zložkami, pretože látka vysušuje pokožku.

Ako používať múmiu (proporcie a spôsoby použitia)

V súčasnosti sú najbežnejšie spôsoby použitia múmie na spätnú väzbu používateľov troma hlavnými spôsobmi:

 • vonkajšie použitie (masky, šampóny, balzam, pasty, spreje, pleťové vody, tinktúra atď.) - 2-3 gramy na postup, používané s prídavkom pomocných zložiek;
 • vnútorné použitie (odvarov, infúzií atď.) - môžete v tomto prípade brať pilulky (v lekárni je veľa možností), postupujte podľa pokynov;
 • v kozmetike (šampóny, balzamy, krémy atď.) - zloženie výrobcu, ak sa používa doma, pridajte 10-15 g na 250 ml výrobku do šampónu / balzamu.

odporúčanie pre blondínky(maľované alebo prírodné) - pri použití prírodnej látky (šampón alebo masku) svetlé kadeje trochu stmavne, preto by ste mali brať túto skutočnosť do úvahy pri farbení. Pomáha však skryť vekové prejavy vo forme sivých vlasov.

kontraindikácie

S právom prihláška a dávkovanie (Informácie od odborníkov) Ilirská živica prakticky nemá žiadne kontraindikácie. Výnimka - alergie, osobnej neznášanlivosti, V malých množstvách je múmia predpísaná aj deťom alebo počas tehotenstva. Odporúčame vám, aby ste sa poradili s lekárom (v tejto verzii trichológ).

Z pádu, pre posilnenie a rast vlasov "múmia"

Odporúčame vám to zoznámiť s domácimi receptami používať na základe spätnej väzby od odborníkov a odborných odporúčaní.

Mumia pre vlasy - tablety

Na obale tabliet je uvedený ako zlatá múmia, Vo forme tabliet sa používa vnútri alebo aktuálnebrúsenie do prášku. na prijatie kurzu (interná) poznámka zlepšenie celkového stavu telaktorý sa okamžite objaví na stave vlasov. Pozitívny výsledok sa prejavuje v krátkom čase. Na urýchlenie procesu môžete súčasne použiť dva typy použitia - externý (napríklad šampón) a interný dopadu. Avšak podľa odborníkov sa odporúča pred prijatím konzultovať s lekárom (predpisujte priebeh a dávkovanie).

Magický šampón

na vlastné pridanie (recept doma) sa odporúča použiť prírodný produkt v dávke 10-15 g na 250 ml výrobkov starostlivosti (šampón, balzam). Môžete požiadať s každým umývanímPodľa odborných recenzií sa však neodporúča, aby ste boli príliš horliví - stačí len 1-2 postupy týždenne. Rovnaké odporúčania sa vzťahujú na nákup finančných prostriedkov.

Maska s múmiou doma

V závislosti od požadovaného efektu sa zloženie / recept masky môže líšiť:

 • z pádu a pre rast - pridajte 30 ml ricínový olej, čajová lyžička octu (lepšie používať víno) surový žĺtok, 1 g múmie;
 • na zotavenie - aloe, vaječný žĺtok, med, cesnak (všetky zložky 1 lyžica);
 • pre potraviny - brusnica (100 g), voda (vriaca voda 100 ml) - najskôr trváme brusnice asi pol hodiny, pridajte gram zlata do výslednej infúzie;
 • pre rozdelené konce - kefír (100 ml), olej (môžete použiť lopúch, kolieska atď. 30 ml) a 1 g zlaté prostriedky.

pre terapeutický účinok môže pridať aspirínpre lepší účinok laminovanie - zriediť a pridať želatína, pre suché vlasy - glycerol, Aplikujte masku (akýkoľvek domáci recept) v rovnomernej úprave, rozmačkávajte / odstraňujte z koreňa na špičku a nechajte 1-2 hodiny v noci. pre zvýšenie terapeutického účinku odporúča "dvojitá rana", t.j. a masky a pilulky vo vnútri, Alebo upečte doma rozprašovanie - nezmazateľné.

Mumiye na vlasy - tablety, v kapsulách

produkty v tabletách a kapsulách (taniere) ponúkajú výrobcovia Altai Ikazilyar: Evalar, Skimid, Meytan, Farm Products a Altai Farm. Má názov "Zlatá produktová múmia". Zameranie je obnovenie funkcií regenerácie tela (liečba) a krásne vlasy sú známe ako tvár zdravého tela.

Mumiye na vlasy v šampóne - recenzie, fotografie pred a po

Ponúkame Vám vizuálnu istotu efektívnosť zlata v prezentovaných fotografiách a prečítajte si recenzie spokojných používateľov, Prezentuje možnosti pre fotky (pred a po) pri páde, pretože pomáha pri raste (šampón, masky, tablety), lupiny, atď.

Múmia na vlasy - recenzie (napíšte fiktívne recenzie)

Recenzia Natalia Kraskovoy:

"Tento nástroj úplne ospravedlňuje jeho názov" zlaté "(použité tablety) Vzhľad sa stal zdravším, čo úplne odráža vnútorný stav.Vlasy sa stali husté, svieže a hodvábne.Strana sa zastavila, rast sa zvýšil, obsah tuku zmizol.

Recenzia Igor Trushkina:

"Problémy s plešatosťou začali, lekári mi odporučili lieky proti mami, vynikajúci liek, videl som terapeutický účinok za týždeň!"

Recenzia Catherine Lomonosovoy:

"Mumiye je naozaj zlatým náplasťou, pramene sa stali hodvábne, hladké a elastické (odporúčali rozstrekovanie roztoku na kudrlinky a ponechanie v noci), nárast a pomp je viditeľný, čo pomohlo v krátkom čase (výsledok bol už viditeľný za týždeň).

Fotografia pred a po

Prezentujeme fotografiu výsledku liečivého účinku zlatého činidla.