Ako sa vrátiť manželovi k rodinnému poradcovi psychológovi

Počas života osudu pripravuje pár, nie jeden test. Život, každodenné problémy vysušujú pocity, zvyk zabíja vášnivé vzťahy. A tak, roztrhnutie vzťahov, manžel opustí rodinu!

Ako vrátiť milovaného manžela do rodiny

Prerušenie vzťahov nie je koniec, ale len zastávka, príležitosť pozrieť sa na svoju rodinu a na seba zvonku. Uvedomiť si, ako veľmi milujete svojho manžela, alebo len zvyk vám nedovolí opustiť váš zastaraný vzťah. Sergej Kalmov a jeho séria článkov pomôže podrobnejšie porozumieť jeho vzťahu.

Ak manžel opustil svoj obvyklý domov a ste pripravení bojovať za vašu rodinu, navrhujem metódu "ako vrátiť manžela do rodiny":

1. Pokojne diskutujte o možnostiach ďalšej existencie (najmä ak máte spoločné deti), ak to emócie dovoľujú, pokojne diskutujte o dôvodoch pretrhnutia manželských zväzkov.

2. V žiadnom prípade sa nesmiete obetovať sám, nemusíte hľadať dôvody v sebe a vysvetľovať, čo sa stalo s tvojou poruchou v akejkoľvek sfére. Vina, nie najkonštruktívnejší pocit vytvoriť šťastnú rodinu. Pamätajte, že akýkoľvek výsledok vašich činností nesie skúsenosť a niektoré sémantické zaťaženie. Rešpektujte rozhodnutie svojho manžela.

3. Pozastaviť. Dokonca aj keď naozaj chcete vedieť, ako žije muž bez teba, nesledujte ho, nehovorte a bez akéhokoľvek dôvodu. Nechajte to sám. Uistite sa, že aj keď manželka odišla do súpera, stále má "duševnú bolesť" a on je roztrhol pochybnostiam a pocitom viny. Ako ste zvyknutí na "svojho" manžela, tak je zvyknutý na vás a na deti.
Nech ho nudiť!

4. Pokúste sa viesť normálny život neobvyklým spôsobom. Nechajte slobodu a vychutnajte si to. Ak chcete odstrániť emočný stres, dobre zapadajú jóga, plávanie. Okrem emocionálnej rovnováhy tieto činnosti pomôžu dosiahnuť poriadok. Navštívte kozmetický salón častejšie, zmeňte svoj bežný štýl!

Vráťte manžela za jeden deň, zbavíte sa bolestivých pocitov nenávisti po zrave svojho manžela, pomôžete knihe "Ako sa vrátiť jej manželovi a zachrániť rodinu". Môžete si ho stiahnuť bez registrácie zdarma.

Ďalším krokom k obnoveniu láskyplného vzťahu bude emočná pripútanosť manžela k manželke.

Ako obnoviť lásku - poradenstvo manželke od psychológa

Dokonca aj tibetskí mnísi opisovali spôsob emočnej infekcie osoby na diaľku. Takže, aby sme obnovili lásku, potrebujeme emocionálne sľuby len s pozitívnym obsahom. Preto by sa táto metóda mala vykonávať v dobrej nálade.

1. Posaďte sa pohodlne na podlahu, môžete v lotosovej polohe, alebo podržíte kolená.

2. Ruky, dlane až hore, úplne natiahnite dlaň.

3. Mentálne predstavte svojho blízkeho a pošlite mu svoju jemnosť a teplo. Predstavte si, že sa stretnete navzájom, pomaly sa blížite a objímate.

4. Mentálne ho zavolajte domov, povedzte mi, ako ho čakáte.
Postupujte denne a uvidíte, že po chvíli budete presvedčení alebo zavoláte, buďte pripravení!

Jeho rada ponúka rodinnú psychológku Maria Kalininu, ktorej lekcie si môžete pozrieť zadarmo na YouTube.

Pocity a vášeň vo vzťahoch

V priebehu času zmiznú aj tie najjasnejšie a vášnivé pocity, sexuálny život nie je taký jasný a záujem manželov o seba stráca. Kríza v polovici života pridáva palivo do ohňa (tu a tam je pravítko).

Špeciálne kurzy a školenia o odhaľovaní sexuality samy o sebe pomôžu zachovať vášňu vo vzťahoch. Ak sa chcete oboznámiť s tréningmi, niektorí tréneri majú prvú lekciu zdarma. S podobným priebehom si všimnete zmeny v kvalite sexuálneho života.
Ušetriť pocity a preniesť ich cez život je možné len vzájomným rešpektom a prijímaním nielen zásluh, ale aj nedostatkov ich manželov.

Diana Scherbanskaya je skúsená psychológka, trénerka kurzov rozvoja jej sexuality.

Ako sa rýchlo vrátiť manželovi k rodinným modlitbám

Existujú aj iné spôsoby, ako vrátiť svojho milovaného manžela domov, môžu to byť techniky na splnenie túžob od psychológov s medzinárodnou praxou, modlitby k svätým, sprisahania a lásky.

Ako vrátiť manžela k rodine od svojej milenky doma

To môže pomôcť technikom spoločnosti SYMORON. Čo je Simoron? Je možné uviesť definíciu - zázračné pozitívne myslenie. Dám niekoľko techník Simoron:

1. Technika "Premenovať". Umožňuje vám byť kým chcete byť v súčasnosti. Pozrite sa na okno - "Som slunný zajačik." Urobte čaj, "Som sladký cukor." Zároveň je zaručená skvelá nálada!
2. Simoronské tance, tieto pohyby sa podobajú šamanskej mágii. Tanečné slobodne, duševne robiť želanie, nech vesmíru urobiť kúzlo.
3. Mier - nekonečný darček! Nechajte sa byť slobodní, milovaní, bohatí, úprimne túžobní a vesmír vás určite odplatí podľa vašej viery!

Ďalším tajomstvom návratu svojho manžela z jeho milenky je sprisahanie a kúzlo. Najsilnejšie rituálne položky sú vlasy, svadobný prsteň a osobné veci vášho manžela. V srdci sprisahania sú techniky emočného prenosu a vizualizácie. Môžete inšpirovať melanchóliu, zavolať svojho manžela domov, spôsobiť sexuálnu túžbu tým, že sa sústredíte na jeden z vyššie uvedených položiek a prenášate svoju správu svojmu manželovi psychicky.

Ako vrátiť manželovi domov modlitbu od Matrona

Veľmi silná modlitba, denné čítanie, úspech rodinných príhovorov je zaručený.

Keď vidíte bohatú rieku zázrakov a uzdravenia, Božej milosť, ktorá tečie od vás: chôdza po chlapcovi, uvoľnená a na lôžku ležiacej uzdravenia, ktorá je držaná duchmi oslobodenia zloby, spieva vám, matka, pravdepodobne zdrojom zázrakov nevyčerpateľných, utrpenia a chorých a prebudení pre útechu a uzdravenie, s jemným srdcom, krič sa k tebe: Radujte sa, spravodlivá žena, poslaná od Boha k nám; Raduj sa, liečiteľ, všetko tvoje utrpenie uzdravuje. Radujte sa a pomôžte nám s edifikačnou radou; Radujte sa, všetky naše pochybnosti a zmätok sa čoskoro vyriešia. Raduj sa, vyhnal si démonov od tých, ktorí trpeli; Radujte sa, správna cesta, vedúca k Bohu, inštruujte. Raduj sa, požehnaná stará žena Matrono, robotník predátorských zázrakov.

Loading...