Ako začať kýla u dospelého?

Intervertebrálna kýla je vážne a nebezpečné ochorenie charakterizované ostrými bolesťami chrbta, ktoré dávajú zadku a nohám. Hernia môže byť diagnostikovaná výlučne lekárom, pretože existuje veľa chorôb s podobnými symptómami v medicíne. Nebezpečenstvo tejto choroby je, že v priebehu času môže človek paralyzovať. Navyše sa zvyšuje stupeň citlivosti nádoru v chrbtici a časom sa bolesť stáva neznesiteľnou.

V ľudovej medicíne neexistujú prostriedky, ako sa zbaviť vertebrálnej hernie. Ale môže sa táto choroba vyliečiť sprisahaním? Aké sú najsilnejšie sprisahania proti vertebrálnej hernií? Aké sú dôsledky čítania sprisahania z novotvaru na chrbtici?
Hovorme o tom v článku.

Je možné hovoriť intervertebrálnou herniou?

Mnoho pacientov, ktorí sa nemôžu liečiť tradičnými metódami, sa zaujímajú o otázku: môže sa spustiť vertebrálna hernia? Skúsený ezoterický má na túto otázku pozitívnu odpoveď. Zbaviť sa medzistavcovej kýrie prostredníctvom magického zásahu môže byť nasledovné:

 • Po prenose choroby na inú osobu alebo zviera;
 • Zničením novotvaru na úrovni energie;
 • Po prenose negatívnej energie choroby do tenkého sveta.

Prenášanie choroby na iné stvorenie - veľa čiernych kúzelníkov. Zároveň negatívna energia ochorenia intervertebrálnej hernie nezmizne nikde a môže spôsobiť nenapraviteľné poškodenie nielen vybranej obete, ale aj exorcistovi. Preto sa dôrazne odporúča zdržať sa čiernych sprisahaní.

Starostlivosť by sa mala venovať aj prenosu energie ochorenia do jemného sveta. Len to skúsený kúzelný liečiteľ, ktorý prakticky využíva voľný prístup k astrálnej osobe, to môže urobiť. Novým čarodejníkom sa odporúča, aby zničili ochorenie na jemnej úrovni s pomocou pozemkov bielej liečivej mágie. Tieto kúzla sú zamerané na úplné zničenie intervertebrálnej hernie bez toho, aby ju preniesli na niekoho alebo niečo také. Účinok takýchto sprisahaní je pomerne pomalý, ale najúčinnejší. Intervertebrálna hernia môže a musí byť liečená pomocou bielej mágie.

Silné sprisahanie proti vertebrálnej hernií

Najsilnejšie liečivé plochy z medzistavcovej hernie sú rozdelené do nasledujúcich typov:

 • Pagánske kúzla a obrady. Magické tajomstvá založené na uctievaní pohanských božstiev. Čarodejník vyzýva prírodné sily. Ak chcete živiť elementy energiou, ktorá je potrebná na vykonávanie takých obradov, mali by sme častejšie meditovať o prírode;
 • Modlitebné pozemky. Kúzla založená na ortodoxných modlitbách, hľadajúc pomoc od Boha a kresťanských svätých. Prípravné aktivity pred čítaním modlitebných stanovísk zahŕňajú návštevu cirkvi, denné modlitby, týždenné pôst s vegetariánskou stravou;
 • Kombinované obrady. Sviatosti, ktoré sú kombináciou pohanských rituálov a modlitieb. Široko používané modernými bielymi kúzelníkmi, liečiteľmi.

Najefektívnejšie výkresy z intervertebrálnej hernie sú:

 • Na jedľa kužeľ;
 • Svätej vode;
 • Na zakysanej smotane;
 • Obývací obrad.

Hovoríme o každom z nich zvlášť.

Kužeľový plot

Príbeh z medzistavcovej kýrie k jednému kužeľu je staroveké pohanské kúzlo zakorenené v sibírskej liečbe. Na vykonanie sviatosti musí pacient samostatne ísť do lesa. V lese by ste mali nájsť starý smrek, vyberať väčší kužeľ od tých, ktoré ležia na dne stromu.

Je dôležité si pamätať! Pri čítaní konšpirácie na akomkoľvek objekte je potrebné sa naň pozerať bez blikania a bez pohľade na predmet, ktorý sa hovorí.

Pri pohľade ku kužeľu musí kladiva napísať nasledujúci text:

"Perun-Batyushka! Plačím vám,
Pýtam sa vašej pomoci, pýtam sa!
Hernia žije vo mne, nemôže ísť von
Chrbát ma zjedol.
Nech sa hernia zmizne
V kužeľovej jedle,
A z kužeľov - na Matku Zem,
Môže prísť so silným jedle
Stojí za to storočie - nenechajte to ísť! "

Text grafu by sa mal zopakovať trikrát. Potom pacient zavrie oči a predstaví si, ako jeho ochorenie najprv prechádza ku jednému kužeľu, a potom je pohltená zemou a premenuje sa na Dobro. Po tom, kužeľ by mal byť pochovaný malú vzdialenosť od stromu, blízko ktorého bolo nájdené.

Rozdeľte sa na svätú vodu

Modlitbové sprisahanie z vertebrálnej kýrie na svätú vodu je jedným z najsilnejších kúziel v arzenáli liečebníka. Církevná voda sa musí zhromažďovať do vedra. Osoba s vertebrálnou herniou sa neodporúča robiť sami, pretože choroba neumožňuje zdvíhanie závažia. V neprítomnosti svätej vody sa čistá pramenitá voda zmestí, ak bola predtým usadená na týždeň.

Samotné sprisahanie číta pacient v úplňku. Text kúzla je uvedený nižšie:

"Božia Matka kráčala na Zemi a nosila vodu do vedra.
Kto ju požiadal, aby mu dal nápoj,
Choroby sa uzdravili.
Takže ja, služobník Boží [meno], opýtajte sa:
Daj mi, Matka Božia, čistá voda
Teraz sa opit
Z hernie liečiť!
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen! "

Tekutina, ktorú potrebujete piť vždy 1 sklo s ubúdajúcim mesiacom. Rituál by sa mal vykonať 3 krát, 3 mesiace za sebou. Relief prichádza po prvom ošetrení, úplnom vyliečení - na konci cyklu.

Obývací obrad

Kúpanie obrad je kombinácia rituál. Vráti sa k pohanskej minulosti, avšak s príchodom kresťanstva, text sprisahania bol skôr modlitbový.

Podstata rituálu:

Pacient je dobre varený vo vani. Potom ležal na žalúdku a zberateľ ho trochu zasiahol dubovým metlom a čítal:

"Čierne vychádza z Božieho služobníka [meno pacienta],
On ide priamo do ohňa
Kde spálil, zmizne,
Boží služobník [meno] už netuší.
Lebo Pán je Všemohúci,
Pán je všetko dobré,
Pán je milostivý.
Amen! Amen Amen! "

Tento rozpis by sa mal zopakovať trikrát. Na konci tretieho čítania sa v rúre spáli metla. Potom musí pacient a exorcista čo najrýchlejšie opustiť kúpeľ.

Plot na kyslej smotane

Paganské sprisahanie k zakysanej smotane možno vysloviť, ak je v dome kočka. Pacient si pred sebou podáva talíř s kyslou smotanou a hovorí:

"Vystriem na úsvite, obrátim sa na východ.
Vychádzam do otvoreného poľa - brána za mnou je zamknutá.
A na otvorenom poli - štyri mačky.
Jeden je čierny, druhý je biely,
Tretia je šedá, štvrtá [farba vlastného zvieraťa].
Prídem na štvrtý, a preto sa opýtaj:
"Cat-Kotoka,
Ostrý pazúr!
Olizujem svoju bolesť,
Áno, vyrežte svoju kýru! "
To je povedané - zatvorené.
Tak to byť! "

Po tomto by ste mali rozšíriť chorú časť chrbta s konspiračnou kyslou smotanou, chodiť takhle po dobu 3 minút, potom dať svojej vlastnej mačky kyslou smotanou. Rituál by sa mal zopakovať ešte 2 ďalšie večery. Cíti sa lepšie druhý deň a kýla sa úplne ustúpi po 3 mesiacoch.

účinky

Biele liečivé rituály nevyvolávajú nebezpečné následky. Treba však mať na pamäti, že akékoľvek sprisahanie, dokonca aj veľmi silné, nemusí fungovať. Dôvody môžu byť úplne odlišné, napríklad:

 • Krehký nedostatok viery v silu vlastných slov;
 • Použitie modlitbového sprisahania nebeského čarodejníka;
 • Neúspešná voľba miesta na čítanie sprisahania z intervertebrálnej hernie atď.

Akékoľvek sprisahanie z vertebrálnej hernie začne konať do týždňa po jeho prečítaní. Ak sa 7 dní po dokončení rituálu pacientovi necíti lepšie, odporúča sa okamžite konzultovať s lekárom, aby sa situácia zhoršila.

Loading...