Jeseň-Zima 2017-2018: trendy farby

Pri nákupe veci alebo príslušenstva, pri výbere laku alebo rúžu, venujeme osobitnú pozornosť farbe, pretože nastavuje náladu. Každú sezónu však Pantone Color Institute (Panton) určuje 10 farebných odtieňov - favoritov roka. Pomáhajú určiť všeobecný trend v móde a skutočných štýloch.Trendové farby jeseň-zima 2017-2018:

  1. "Vyblednutá tráva (sušená bylina)"
  2. "Sage Sage (Desert Sage)"
  3. "Storm (búrlivé počasie)"
  4. "Žltý dub (Oak Buff)"
  5. "Marsala (Marsala)»
  6. "Biskajský záliv (biskajský záliv)"
  7. "Reflecting Pond"
  8. "Oranžový kadmium (oranžový kadmium)"
  9. "Kašmír Rose"
  10. "Ametystová orchidea (ametystová orchidea)"

Módna farba vlasov jeseň-zima 2017-2018

My všetci ženy milujú zmenu a radikálne menia svoj obraz. Zmena farby vlasov je presne to, čo potrebujete, a dobrý kaderník vám pomôže urobiť magickú transformáciu.

Prírodné odtiene

Móda pre prirodzenosť sa stáva čoraz populárnejšou, takže prirodzená farba vlasov sa stala trendom roku 2018.

Blonďavé odtiene

Jahodová blondína sa stala najpodstatnejšou na jeseň av zime. Kaderníci však odporúčajú vyskúšať aj iné odtiene.

Štýlové brunetky

"Čokoláda" vlasy krásne zdôrazňuje hnedé oči a krásny tón pleti, takže mnoho rokov módy ženy nemôžu odmietnuť túto farbu, čo znamená, že v tejto sezóne je tiež medzi vodcami.

Topické farbenie

Najviac módne farbiace techniky v chladnej sezóne: ombra, balayazh alebo shatush, brondirovanie.

kartová hra (gradient - mierny prechod z jednej farby na druhú).

Balayazh alebo shatush (účinok slnečne bielených vlasov).

brondirovanie (3D farbenie pomocou niekoľkých odtieňov rovnakej farby).

Trendy farby lakov (foto)

V chladnej sezóne je dôležitá manikúra chladného odtieňa, ale chcela by som zdôrazniť mega populárnu červenú a ružovú farbu, ktorá sa opäť vrátila na prvé miesto.

Gélový lak a šelak

Všetci sme milovali najnovší vynález - gélové leštidlo a šelak, takže sa hovorím o laku na nechty, rád by som sa na tieto výrobky dotkol. Takže budú dôležité: kovové, matné, modré, červené, prírodné, zlaté a strieborné.

Odtiene oblečenia pre chladnú sezónu

Ak hovoríme o jeseň, sú to odtiene žltej, zelenej a hnedej. Pre zimu vyberte chladnejšie farby: biela, modrá, ružová, jasne zelená a novoročná červená. Môžete vytvoriť krásne kombinácie v štýle "patchwork".

Obal palety

Šaty najnovších farieb 2018:

olivový - teplé zelené s prídavkom žltej farby.

žltý pozitívne vnímaná ľubovoľnou osobou a ide dobre s takmer všetkými teplými farbami.

Víno burgundské už druhá sezóna na vedúcich pozíciách.

Zmes zelenej a modrej Veľmi krásne na večerné oblečenie.

ružový - farba 2018.

Farebný rozsah bundy

Módny dom Moschino ponúka tento rok svetlé odtiene bundy (modrá, žltá, oranžová), ale môžete uprednostniť klasiku a vybrať si modely čiernej, žltej, hnedej, modrej, bielej farby.

kabát

Vrchné odevy musia byť teplé a štýlové, takže si vyberáme modrý kabát nad členkom, krátky čierny rukáv bez rukávov a béžový v príliš veľkom štýle.

Ktoré doplnky si môžete vybrať

Ako si vybrať tašku, topánky a šperky, vytvoriť krásny obraz? V tejto sezóne dizajnéri ponúkajú zameranie na topánky alebo tašku, takže si môžete vybrať jasné farby. Ak vytvárate klasický luk, premýšľajte o čiernej, bielej a červenej farbe. Môžete vydržať obrázok v tej istej farebnej palete.

Výber tašky

Moderné farby jesenných a zimných tašiek2017-2018: hnedá, červená, modrá, zelená, čierna, žltá.

Nové topánky

Topánky jesennej-zimnej sezóny sú veľmi rozmanité, takže ak ste fanúšik klasiky, vyberte si čiernu, hnedú, šedú a bielu. Ale mnohí kočovníci dôrazne navrhujú maľovanie obrazu v jasných farbách.

Klobúky a šatky

Najrelevantnejší štýl čiapky a šálov sa stal golierom, ktorý dokáže vyzdobiť ľubovoľnú zimu. Tiež veľmi rád výrobky z veľkej priadze jasných odtieňov a štóly. Ale môžete si tiež spomenúť na klasické pletené čiapky a šály s pompami.

Paleta pre milovníkov trendovej make-up

Móda sa rýchlo mení a diktuje svoje vlastné pravidlá hry. Aj v makeupu sú nové položky a obľúbené položky. Najprv chcem spomenúť na nesmrteľnú klasiku: šípky + červenú rúž a nahé.

pomáda

Trendy farby rúk jeseň-zima2017-2018: červené, bobule, prírodné a veľmi tmavé.

Červené pery - klasika žánru, ale tohtoročné sametové špongie bude veľmi populárne.

Tmavé bobule odtiene Všetky ženy módy sa veľmi páčia a čierna rúž si zaslúži osobitnú pozornosť. Spoločnosť Mac vydala celú sériu takých rús, ktoré boli zakúpené ako horúce koláče.

Prírodné pery Stali sa veľmi populárne práve teraz s príchodom tekutého pigmentu pre pery, čo vytvára super prirodzený efekt.

Ale ak chcete vyčnievať z davu, vytvorte jedinečný kartová hra na perách s použitím rúk niekoľkých farieb.

tieň

Make-up umelci stále viac uprednostňujú prirodzený make-up, a preto si vyberajte hnedé a krémové tiene. Ale pre večerný makeup bude relevantné: čierne a hnedé dymové, jasné matné, zlaté, iskry a mokrý efekt.

Štýlová technológia

Ak hovoríme o technológii, stojí za to spomenúť si na milovaného zo všetkých konturingkeď môžete upraviť funkcie tváre a urobiť ich výraznejšie s krémovými textúrami. Ak robíte make-up na fotografovanie alebo video, potom môžete použiť túto metódu modelovania tváre, ale je kontraindikovaný pre každodenné make-up. Pri každodennom make-up použite teplé hnedé (pre tmavnutie) a krémové (pre zvýraznenie) tiene.

stroboskopické- Toto je ďalší spôsob modelovania tváre iba pomocou osvetlenia. Táto metóda zahŕňa použitie iba zvýrazňovača.

Pozrite si video: F&F Kabáty JesenZima 2014 (November 2019).

Loading...