Nechcem žiť so svojím manželom, čo robiť radu

Často sa stáva, že sa žena rozhodla podať rozvod, ale vzniká otázka: ako vysvetliť jej manželovi, že nechcem žiť s ním. To môže byť dlhý čas prekážkou. Ale v skutočnosti je všetko oveľa jednoduchšie - hlavnou vecou je chcieť, a nerozmýšľať o tom, čo robiť.

Ako sa dostať od svojho manžela, ak nechcete žiť s ním viac

Ak sa rozhodnutie: Nechcem žiť so svojím manželom, zrelý, potom sa žena začať nový život musí robiť všetko tri body:

1. Oznámte svoje rozhodnutie - to znamená, že musíte hovoriť so svojím manželom;

2. Pohybujte sa niekde počas rozvodu. Ak nemáte vlastné bývanie, môžete navštíviť svojich príbuzných alebo jednoducho prenajať lacnú izbu, byt, hlavnou vecou je, že manžel neznají adresu, to umožní, aby sa s ním stretnúť, urýchli proces rozvodu. To môže byť nepohodlné, nákladné, ale vyhnú sa škandálom, a čo je najdôležitejšie, pochybnosti, ľutuje;

3. Požiadať o rozvod - s manželom na registráciu alebo na súd, ak sú deti, alebo manželka nie je túži rozviesť.

Ako povedať jej manželovi, že nechcem žiť s ním viac tipov

Ak sa myslíte: Nechcem žiť so svojím manželom, podporovaný absenciou akýchkoľvek vyhliadok v manželstve, potom akýkoľvek psychológ dá nasledujúcu radu: musíte čo najrýchlejšie dať manželovi pred skutočnosťou, že môžete bezodkladne vykonať nepríjemný proces rozvodu (jeho trvanie je zvyčajne mesiac až tri).

Pomôže to znížiť emocionálny stres. To znamená, že stačí hovoriť a nie bez rozmýšľania, povedať, vysvetliť všetko tak, ako je to, a pevne zdôrazňovať, že sa musíte rozviesť. To neplatí:

1. Zobraziť emócie, Počas rozhovoru nemôžete robiť škandál, konať ako obeť, uraziť jahňatá, agresia je tiež nevhodná;

2. Zadajte do argumentu, Reakcia manželky môže byť búrlivá, pretože táto správa je šokujúca, ale žena by sa nemala oddávať emóciám a argumentovať.

Rozhovor by nemal trvať dlhšie ako niekoľko minút, po ktorom je lepšie sa pár rokov s manžela rozlúčiť, to je dosť pre to, aby prehodnotil získané informácie a uklidnil sa. To znamená: Nechcem žiť s vami, je to pohodlné ráno, pred odchodom do práce.

Ak je manželka rýchlo temperovaná, ale nechcete skandál, potom konverzácia je lepšie držať na preplnenom mieste (napríklad v supermarkete kaviarni). Takéto prostredie má odstrašujúci účinok.

Všetky tieto body vám pomôžu rozlúčiť sa s manželom pokojne, pokojne. Rodina by nemala prestať existovať pred očami dieťaťa - pre neho to bude najťažší stres. Tiež je potrebné pochopiť, že slová "nechcem žiť s vami" neručíme pri každom rodinnom spore.

Ako vysvetliť manželovi, že nechcem žiť so svojím dieťaťom

Existujú situácie, keď nastala otázka: Nechcem žiť s dieťaťom manžela z predchádzajúceho manželstva. Musíte pochopiť, že je čas klásť a vysvetliť takéto otázky pred uzavretím manželstva.

Ak sa stratil čas alebo problém už vznikol počas manželstva, mali by ste sa pokúsiť o vytvorenie normálneho vzťahu, ak je dieťa dospelým, potom mu môže byť udelené povinnosti.

Ak sa žena nedokáže sama urobiť "Chcú" udržiavať normálne vzťahy s takýmto dieťaťom, je možné zistiť dôvody, prečo k tomu dôjde. Napríklad, nie je túžba slúžiť, cítim sa v pozadí a tak ďalej.

A opýtajte sa svojho manžela, čo má robiť v tejto situácii. Možným východiskom by bolo nájsť chůvu, oveľa zriedkavejšie čarodejnice tchyne, ktorá žartovaním dieťaťa spôsobuje žiarlivosť a tak ďalej.

V žiadnom prípade za takýchto okolností nie je možné s manželom spôsobiť problémy, ale človek by nemal trvať dlho, pretože deti pre život, to je otázka, čo robiť, nie je to, kam ide.

Preto musí žena "chcieť" vyriešiť problém čo najrýchlejšie. Aby ste to urobili, odporúča sa v uvoľnenej atmosfére vysvetliť situáciu, bez toho, aby ste vymýšľali nič - stačí povedať všetko tak, ako to je. Bez toho, aby ste sa začali zaoberať spormi, keď ste sa neponúkli k výberu jedného z vás.

Netreba si myslieť, že manžel rozhodne niečo na mieste. Dokonca aj keď prejavuje negatívne emócie, bude stále pamätať na informácie a bude hľadať odpoveď na otázku, čo robiť v tejto situácii.

Musíte byť tiež pripravení. nie je to, čo chcete, napríklad, môže znieť: nechcete žiť s dieťaťom, potom nechcem s vami. Aj keby sa to stalo, je to oveľa lepšie ako kaziť nervy, žiť s dieťaťom, ktorého nenávidíš nemôžeš niesť.

Nechcem žiť so svojím manželom a nikde ísť

Ak už nechcete žiť so svojím manželom, a uvedomte si, že nemáte kam ísť, skúste sa pozrieť na túto situáciu z rôznych uhlov pohľadu.

Tam je vždy kam ísť, najdôležitejšie je to chcieť. Preto, ak túžba: Nechcem žiť so svojím manželom stále dôležitejšie. Takže si môžete premýšľať o prenájme bytu, izbe, hľadaní práce, najmä tej, kde vám ponúkame miesto v hosteli a tak ďalej.

To je oveľa lepšie ako žiť s manžeľom v beznádejnom manželstve ďalej, dôvodom je, že bude možné normalizovať svoj život, zvyčajne sa objavia nové horizonty v takýchto situáciách, objavia sa príležitosti. Preto sa nesmieme pýtať, čo máme robiť, ale len to chceme.

Nechcem žiť so svojím manželom, ale mám deti

Čo ak sú deti a neochota žiť s manželkou? Nemali by ste sa snažiť zachrániť rodinu kvôli deťom alebo kvôli strachu, že s nimi budeme sami. Keď je túžba, musíte odísť a všetko nie je tak zlé.

Polovica nadobudnutého majetku všetkých detí bude prevedená na vedenie bývalého manžela. Okrem toho, aj po rozlúšení je manželský partner povinný zúčastňovať sa na výchove detí, to znamená platiť výživné atď. To pomôže začať "nový život", hlavné, toto je vedomé rozhodnutie - že nechcem žiť s partnerom.

Ako sa dostať od svojho manžela a začať nový život

Odborníci poukazujú na to, že človek by mal naozaj niečo chcieť - toto slovo má veľkú silu, takže sa všetko začne formovať tak, ako malo. Vzťah so svojím manželom sa preruší bezprostredne po tom, čo manželka mu povie o rozvode, niekde sa i na chvíľu vycestuje, aj keď žije v jej byte a požiada o rozvod.

Všetko ostatné bude nasledovať, to znamená, že tam je práca a tak ďalej. To znamená, že najdôležitejšie je pochopiť, že táto myšlienka: Nechcem s vedomým partnerom žiť.

Manžel nechce so mnou žiť, čo má robiť?

Prvá vec, ktorú treba urobiť v situácii blízkej rozvodu, je urobiť informované rozhodnutie o zachovaní rodiny, to znamená, že to musíte naozaj chcieť. Ďalej by ste mali hovoriť so svojím manželom o tom, čo vám nie je vhodné.

Každá položka musí byť zodpovedaná. Oba partneri musia hovoriť a musí sa rozhodnúť o zmene. Každý musí nájsť svoju vinu v situácii, to znamená, že milovať v takejto situácii nestačí.

A potom si dajte sám seba zodpovednosti, ktoré plynú z jeho viny a vykonáva ich, čo sa stane. Napríklad, keď manžel požiada svoju ženu, aby vyňala krabice z novo zakúpených topánok a nechávala ich, potom stojí za to robiť a nehovoriac im, že sú jej drahé ako pamäť.

Často sa stáva, že manžel hovorí, že miluje, ale nechce žiť spolu. To znamená, že niečo mu nie je vhodné, a manželka ignoruje jeho náznaky alebo požiadavky. Ale všetko je tu jednoduché - ľudia by mali hovoriť a naznačovať, kto nemá rád a koná tak, ako je uvedené vyššie.

A najdôležitejšie je chcieť zachrániť rodinu a vzájomne sa zaobchádzať s rešpektom a potom s myšlienkami: Nechcem žiť so svojím manželom, moja žena sa objaví menej často.

Ako sa vrátiť manželovi, ak nechce so mnou žiť

Hlavná vec v takej kritickej situáciikeď manžel / manželka nechce žiť s vami a opustí rodinu, je potrebné rozhodnúť, či zachrániť rodinu alebo nie. Ak to chcete urobiť, môžete len nejaký čas žiť od seba.

Ak napriek tomu túžba vrátiť partnera bude vedomápotom prvou vecou, ​​ktorú treba začať, je zvládnuť techniku ​​sebakontroly: plačúce, kričiace, "porezanie", ohrozujúca žena len obťažuje a potvrdzuje správnosť rozhodnutia.

Ďalej by malo byť "najkrajšie": schudnúť, zmeniť účes, štýl, make-up. Ocení vyvážený a okázalejší manžel. Umožní to komunikovať častejšie a pokojnejšie a potom stačí, aby ste partnerovi neustále dali, že je pre ženu cenný.

Bude dôležité nájsť spoločný záujem - spája to. A otázka, čo robiť, zmizne pre samotnú ženu, rovnako ako otázka nechce žiť s ňou v situácii s partnerom.

Loading...