Rainbow Plot

Vidieť dúhu na oblohe je samo osebe mimoriadnou udalosťou. Väčšina ľudí s fenoménom zaobchádza s veľkým optimizmom, vníma ho ako niečo čarovného a nevyhnutne si želá súčasne. Ak chcete zvýšiť účinok skrytej, je lepšie čítať špeciálne grafy.

Aké sú sprisahania na dúhu?

V slovanskej kultúre je atmosférický a optický fenomén spojený priamo s meteorologickými podmienkami od začiatku obdarený magickou silou. Predkovia verili, že dúhový nosník slúžil ako spoj medzi pevninou zeme a nebom. Iní považovali za prechod, ktorým duše spadajú do iného sveta. Niekto obdaril dúhu s negatívnymi charakteristikami, ale vo väčšine kultúr je vnímaný ako niečo pozitívne. Iridescentné farby tiež predstavujú špeciálnu symboliku:

  1. Červená je hnev Pánov;
  2. Zelená - nádej;
  3. Žltá - veľkorysosť;
  4. Modrá - mier;
  5. Fialová - veľkosť;
  6. Modrá - milosť, odpustenie;
  7. Orange je láska.

Môžete vidieť dúhu menej často: na to, aby sa objavila špeciálna kombinácia poveternostných podmienok. Je to zriedkavá udalosť, ktorá prináša také odvolanie tým, ktorí veria v zázraky. To je dôvod, prečo sa snažia neprehliadnuť moment a naprosté zázračné parcely počas prítomnosti dúhy na oblohe.

Čo sú kúzla dúhy?

  • Sprisahanie pre blaho a lásku;
  • Sprisahanie o kráse;
  • Sprisahanie, aby sa splnilo želanie.

Vyberte rituál pre seba a po čakaní na dúhu ju vykonajte podľa nižšie uvedených krokov.

Šťastie a láska

Rainbow sprisahania na získanie osobného šťastia a romantických vzťahov sa považuje za jeden z najefektívnejších. A čo robiť, ak s prvým bodom existujú veľké problémy? Obzvlášť túži nájsť ženatú ženu, ešte ženatú alebo tých, ktorých manželstvo nie je príliš dobré. Láskavo dúhové sprisahanie môže pomôcť.

Otočte osud správnym smerom - nie je to výzva pre bielej mágie? Nie je náhoda, že na obrad budete potrebovať biele šaty alebo novú bielu košeľu. Šaty by nemali byť zámerne svadobné, mať jednoduchý model. Počkajte na dúhu, položte šaty a vychádzajte von, pozerajte sa k nebu a šepkáte:

"Vychádzal som pod oblúkom v šatách neoznačených, šípka je jasná, ale je pre mňa chladná a nájdeš niekoho, kto ma ohrieva!"

Potom, čo sprisahanie by malo ísť do postele, aj keď je jasný deň. Počas dňa nemôžete s nikým hovoriť. Ráno sa šaty hodia alebo spália. Nezabudnite povedať:

"Bol som ženatý, nie pre môjho manžela, ale pre kohokoľvek. Rozvediem sa a čakám na nového zasnúbeného!"

Ak len hľadáte svoju lásku, môžete vynechať druhú časť sprisahania a jednoducho sa zbaviť šiat. Ak áno, vaše šťastie vás nájde.

Krása, mládež a atraktívnosť

Večné slnko mládeže je v súlade so samotnou myšlienkou dúhy, ktorá sa nalieva jasnými farbami a je príjemná pre oči. Prečítajte si čarovné kúzlo na farebnom jarmo, aby ste získali sviežosť a atraktívnosť, ktorú potrebujete pri svitaní, skoro ráno. Pokúste sa vstať do tmy, umyte čistou vodou (najlepšie pramenitou vodou) a pokračujte v rituále. Ale ak v tejto chvíli nie je dúha na oblohe, nezúfajte. Miesto a čas nie sú tak dôležité: prítomnosť najprirodzenejšieho javu zostáva kľúčovým prvkom.

Tak, ako čítať sprisahania krásy na dúhu? Odložte topánky, postavte obidve nohy na tvrdý povrch (najlepšie, ak ide o drevenú podlahu). Pozrite sa pozorne na oblohu, predstavte si, ako postupujete na farebnú cestu a povedzte trikrát:

"Chodím na teba, bosý, nech mi krásu svieti, ako na teba, dúha, každý sa raduje v ich očiach, takže nech ma všetci obdivovať a vyznávať ku mne v láske.

Keď ste čítali čarovné slová, počkajte niekoľko minút v tichosti a sústreďte sa na svoje pocity. Cíťte krásu dúhy a nechajte ju cez vás. Takže získate dôveru a začnite vonkajšiu transformáciu zvnútra. Je užitočné utrieť svoju tvár s dažďovou vodou zozbieranou v deň, keď sa na oblohe objavili viacfarebné pruhy.

Splnenie túžob

Chyť šťastie o chvost (doslova) a dosiahnuť želané v živote pomocou dúhy a ... mačky. Ten druhý bude vaším dirigentom komunikácie s magickými mocnosťami a poskytne im požiadavku. Keď sa objaví dúha na oblohe, vezmite zviera v náručí (mačka môže byť vaša, susedná alebo túlavá), zdvihnúť kohútiku tak, aby sa utišila. Pri pohľade na neba povedzte nasledovné:

"Svetlo zo slnka, dažďa, plachty, dúhové mágie cez štrbinou štyroch ciest - naplňte moje prianie, zatiaľ čo vaše svetlo je zapnuté, kým mladý mesiac svieti na jasnej oblohe!"

Keď povedali toto kúzlo, vytiahnite mačku z rúk a nechajte to. S jeho pomocou bude žiadosť počuť a ​​nevyhnutne vykonaná, ak nesie negatívny význam a nie je príliš sebecký.

Pozrite si video: The Story of Rainbow Six Siege (November 2019).

Loading...