Hlavné trendy v makeupu pre rok 2019

Hlavné trendy make-upu sú diktované najnovšími inováciami, a to nielen v oblasti make-upu, ale aj módnych prehliadok. Najmodernejšie novinky sa rodia na móle a potom získajú popularitu a stávajú sa bežnejšími. Každý rok prináša nové trendy, ktoré ochutnajú profesionálnych make-upov a amatérov.

Trendy makeupu 2019

Makeup s módnymi prehliadkami pre sezónu 2018-2019

Každý nový trend má základ. Najčastejšie sa trendy objavujú v súvislosti s módnymi týždňami a profesionálnymi reláciami na móloch. Niektoré módne novinky, ktoré sa často používajú vo vizážach, vyrábajú kozmetické spoločnosti. Preto svet vysokej módy nezostáva stáť a každý rok sa objavujú nové smery.

Hlavné trendy v make-up 2019:

 • Shining, a to použitie lesklého, trblietavého, trblietavého, perleťového a saténového náteru v kozmetike;
 • Rôzne kombinácie farebných rias;
 • Populárna technológia "smokey ľad" alebo dymový make-up;
 • Technika používajúca make-up "rez";
 • "Mačacie oko" alebo mačacie oko;
 • Červená rúž;
 • Nude make-up;
 • Neobvyklé šípky rôznych farieb a tvarov;
 • Make-up v štýle "grunge";
 • Asymetrické prvky v make-up.

Tieto trendy sú kľúčom k dokonalému obrazu v roku 2019. Každý z nich má svoju vlastnú históriu, metódy a techniky použitia a je určený aj pre konkrétne udalosti alebo udalosti.

Shimmer / Glitter

Zlatý lesk na tvári

Aktívne používanie trblietky a lesku pri vytváraní make-up sa začalo až v polovici roku 2018. Zároveň sa make-up s použitím trblietky neobmedzovala iba na tiene. Teraz trblietky pôsobia na rôzne časti tváre:

 • niekedy;
 • pery;
 • tváre;
 • obočie;
 • tváre;
 • Pod dolným viečkom.

V niektorých prípadoch je trblietka nahradená kamienkami, ktoré sú umiestnené z vonkajších kútov oka. Zvlášť dôležité je vytvorenie asymetrie na očných viečkach a tvár s leskom.

Asymetria so strieborným chameleónovým leskom

Glitter na tvári získal širokú distribúciu kvôli módnym prehliadkam. Mnoho dizajnérov si vybralo trik ako jediný jasný akcent v obraze a nestratili sa. Make-up glitter sa stal hlavným trendom roku 2019.

Svetlé make-up s malými kamifibukami po stáročia

Okrem trblietky a trblietky sa aktívne používa lesk. Mala by byť aplikovaná na tieň, najlepšie s krémovou textúrou pre trvanlivosť. Shimmer dáva tieni zvláštnu žiara, pomáha "otvoriť" oči a vizuálne zväčšiť oči.

Fashion Makeup s Golden Shimmer

V tomto prípade môže byť lesk kombinovaný s použitím rôznych odtieňov povlaku. Obzvlášť relevantné v roku 2019 sú nezvyčajné farebné kombinácie a lesk namiesto štandardného eyeliner.

Neobvyklý make-up s viacfarebným leskom

Nový populárny trend 2019 - trblietanie na perách. Na mieste rúšok so saténovým a perleťovým povrchom prišlo najbežnejšie kamifibuki a lesk. Táto voľba vyzerá obzvlášť zaujímavá v nudnom make-up a ideálne dopĺňa nielen slávnostný, ale aj každodenný vzhľad.

Profesionálny make-up umelci odporúčajú používať stredne veľký glitter alebo kamifibuki pre krásny make-up na pery. Príliš veľké prvky zabraňujú tomu, aby pery dali požadovaný tvar.

Nude rúž s ružovým povlakom kamifibuku

Glitter môže úplne zakryť očné viečka - tento obrázok bude najodolnejší. Hlavná vec je vybrať správne farebné kombinácie, kým sa nemusí nevyhnutne úplne zhodovať. Kontrasty v make-up sú tiež relevantné.

Krásny dymový ľad s kovovým leskom

Výhodou použitia lesku v make-up je jeho všestrannosť. Sequins môžu nielen doplniť make-up, ale aj úplne nahradiť tieň. Zároveň sú vhodné pre akýkoľvek typ osoby: európsky aj ázijský. Použitie lesku na očné viečka nie je nevyhnutne tesné, môžete jednoducho vytvoriť mierny nádych lesku.

Zlatý lesk na očné viečka pre ázijský typ tváre

Ďalším veľmi populárnym trendom v roku 2019 sú šípky z trblietky pod dolným viečkom. Šípky sa odporúčajú ako široké alebo asymetrické. Tento obrázok je ideálny pre večerné aktivity. Kombinácia horných a spodných šípok rôznych farieb bude zvlášť zaujímavá.

Očné tiene strieborného lesku na očné viečka

Najneobvyklejší trend nového roku 2019 je brilantné obočie. Tento trend krásy sa prvýkrát objavil na módnej prehliadke AW16 v Parížskom módnom týždni. Všetky modely doslova svietili z množstva trblietky a lesku, ktoré ovplyvnili nový trend v make-up.

Obojky sú zvyčajne zdôrazňované striktne pozdĺž obrysu kvapalným leskom alebo jasným leskom. Hlavným pravidlom tohto make-upu je absencia tieňov. Make-up by mal byť čo najprirodzenejšie a najprirodzenejší, niektorí umelci z make-upu odmietajú používať maskaru.

Golden Shimmer obočie

Samozrejme, to sa netýka tradičného používania chimér - pokrývajúce tieň so slabým leskom. Toto riešenie je ideálne pre večerné sýtené make-up a večierky.

Bohatý make-up s malým modrým leskom

Použitím trblietky sa vytvorí najmodernejší a živý obraz. Je dôležité, aby sme nepreháňali a dodržiavali určitú rovnováhu, aby sme zdôraznili krásu a aby sme neprekrývali nadmerné jiskry.

Farebná riasenka

Neobvyklý asymetrický make-up s dvojfarebnou riasenkou

Móda pre viacfarebnú riasenku prišla v rovnakom čase ako tendencia k asymetrii a použitie jasných farieb v make-up. Ak v uplynulom desaťročí bolo použitie rôznych farieb jatočného tela považované za vulgárne a znamenie zlého vkusu, potom v roku 2019 tento make-up pomôže stať sa najmodernejším.

Makeup umelci identifikujú niekoľko najpopulárnejších spôsobov, ako použiť farebné riasenku:

 • Pevné jasné šípky a mihalnice;
 • Maskara s leskom;
 • Asymetrické používanie farieb.
Makeup so šípkami a zlatou riasenkou na dolných riasach

Môžete vytvoriť jedinečný vzhľad dňa s pomocou farebného atramentu a svetlých tieňov rovnakého odtieňa. V tejto kombinácii je dôraz kladený na minimalistický make-up a jednobarevnú paletu.

Lilac makeup s fialovou riasenkou

Nemenej zaujímavým trendom je podčiarknutie s viacfarebnou riasenkou výhradne z nižších rias, zatiaľ čo horné zostávajú z klasickej čiernej alebo hnedej farby.

Zlatá make-up s trblietavým a purpurovým atramentom

Najzaujímavejšia a najmodernejšia kombinácia 2019 - šípky a atrament v jednej farbe. V trende z roku 2019 sa svetlé a nasýtené farby s leskom: tyrkysová, vápna, smaragd, indigo, studená červená. V tomto prípade by mal byť zvyšok make-upu čo najprirodzenejšie, vyrobený v telových farbách.

Jasný svieži make-up s tyrkysovým eyelinerom a riasenkou

Zaujímavý trend sa objavil v sociálnej sieti Instagram. Aktívni používatelia sa uchýlili k inej kombinácii: atrament a šípky priamo oproti farbám rôznych farebných spektra. Takže kombinácia červenej so zelenou a modrou s ružovou sa dostala do módy.

Neobvyklá kombinácia červených šípok a zelených rias v makeupu

Neuveriteľne módna asymetria v roku 2019 bola vytvorená v farebných kombináciách atramentu. Riešky sú zafarbené dvomi rôznymi odtieňmi krížovo: spodná riaska na jednom oku a horná časť na druhom - v jednom odtieni a to isté sa vykonáva s druhou farbou.

Asymetrický make-up

Milovníci nahého make-upu sú mimoriadne šťastní. Nedávno sa objavil nový trend - make-up v štýle nahých a bielych rias. Dokonale dopĺňajú okouzlující obraz transparentného lesku na pery.

Nude vzhľad s bielou riasenkou

Pri používaní jasnej riasenky neobvyklej farby je potrebné vziať do úvahy zvyšok make-upu. Nasycené farebné odtiene sa hodia výhradne na minimalistický make-up.

Bezfarebný make-up s oranžovou riasenkou

Pre prívržencov tradičnejších doplnkov make-up odporúčajú odborníci v kozmetickom priemysle kombinovať klasické čierne šípky s viacfarebnými riasenkami. Je tiež módne ozdobiť očné viečka stíny s perlou.

Jemný make-up s klasickými šípkami a tyrkysovými riasami

Najneobvyklejším trendom v roku 2019 sú viacfarebné riasy, z ktorých každý by mal mať iný odtieň. Tento účinok možno dosiahnuť výhradne v kozmetických salónoch od skúsených remeselníkov. Doma by ste mali používať už zafarbené falošné riasy.

Makeup s čiernym očné linky a farebnými riasami

Nie každý z uvedených trendov v roku 2019 je vhodný pre každodenné líčenie, avšak veľa možností je celkom dobre spojených s ďalším trendom pre aktívne odtiene. Jasné riasy - ideálne riešenie pre letnú sezónu a párty.

Smokey Ice

Purpurový Smokey Ice s leskom

Technika Smokey Eyes sa narodila v roku 1920 a je považovaná za všeobecne uznávanú klasiku v make-up. Údený make-up našiel obzvlášť obľubu len v dvadsiatom prvom storočí a už dlho zastáva vedúcu pozíciu v oblasti vzhľadu.

Popri klasickom Smokey Ice v roku 2019 získavajú popularita aj trblietavá verzia a nahý štýl a farby, všetky odtiene zelenej, modrej, bronzovej a striebornej budú najdrahšie.

Smokey Ice v štýle nahý

Technika "Smokey Ice" - skvelý príklad nadčasových klasikov, relevantných za každých okolností. V trende je elegantný čierny dymový make-up s prídavkom strieborného chiméru alebo vyrobený v neobvyklej forme.

Klasický Smokey Ice v strieborno-čiernych tónoch Klasický dymový make-up s tmavo rúžom

V roku 2019, v trende, farba je "mokrý asfalt" a tieň tienia taupe. Môžete ich bezpečne použiť v make-up, aby ste vytvorili nezabudnuteľný obrázok. Treťou najpopulárnejšou aplikáciou bola farba tieňov "indigo", ktorá je nádherne kombinovaná s Shimmerom.

Smoky Ice mokrý asfalt Modrý dymový make-up s leskom

V roku 2019 sa používajú klasiky aj na "zriedenie" s leskmi a jasnými farbami. Pridaním zlatého lesku alebo lesku nad Smokeyovým ľadom sa výraz bude výraznejší.

Smokey Ice s leskom a zlatým očné linky Bohatý hnedo-zlatý dymový ľad Smokey ľad v smaragdových odtieňoch Smoky ľad v modrých odtieňoch s lesklým a tmavým rúžom Zimný make-up v zelenom a fialovom Kombinácia techník "smokey ľad" a "vtáčie krídlo" s trblietavosťou

Prečítajte si viac o tom, ako vytvoriť perfektné dymové make-up podľa všetkých pravidiel, prečítajte si v špeciálnom článku o všetkých odtieňoch a jemnostiach vyhotovenia technológie Smoky Ice.

Kočičí oko

Makeup v oko mačiek

Technika aplikácie mačacieho očného stínu je už dávno známa, ale bola pomerne nedávno zaradená do zoznamu trendov v roku 2019. Existuje veľa možností na vykonávanie mačacieho oka, ale hlavným smerom je prispôsobenie tvaru oka pomocou vizuálneho predĺženia.

Hlavnú úlohu v make-up mačacie oko vykonávajú dlhé úzke šípky s obrátenými rohmi. Línie sa zdvojnásobia, určite zlyhávajú spodné očné viečko a vytvárajú ostrý roh na vonkajšej strane oka.

Klasické mačacie oko so šípkami a nahými tieňmi Eyeliner na vytvorenie mačacieho vzhľadu

Klasická verzia mačacie oko sa vykonáva v nudnom štýle as pomocou čiernej očné linky, ale v roku 2019 je výhodou viacfarebný tieň a brilantné povrchové úpravy.

Makeup "mačacie oko" so zlatým leskom "Kočičí oko" v ružových tónoch s kamienkami

Technika mačacie oko umožňuje použitie viacerých protiľahlých odtieňov tieňov. Takýto kontrast prinesie vzhľad výraznejší a tajuplný.

Svetlé mačacie očné make-up so zlatými a modrými tieňmi

Najnovším trendom tejto technológie je tieň pod viečkom. Po dokončení šípok prispôsobujú špecialisti na make-up najskôr tieňové a nie horné očné viečka, ale pridávajú požadované odtiene pod šípky, pričom opatrne tienia.

Minimalistické "mačacie oko" so zelenými odtieňmi Kozmetický vzhľad make-up vo fialových odtieňoch Zlatý make-up "mačacie oko"

V trende roku 2019 sú aj nezvyčajné kombinácie rôznych techník. Napríklad zaujímavá a módna možnosť - Smokey Ice a mačacie oko. Ak do tohto obrázka pridáte tieň s leskom alebo leskom, môžete dosiahnuť jedinečný obrázok.

Mačacie oko so zlatým leskom

Zaujímavou kombináciou bude mačacie oko a rezané záhyby, v ktorých sa kombinujú nahé odtiene tiene a čierne očné linky s dvojitou šípkou.

Kombinácia techník "cat eye" a "cut cut"

"Kočičí oko" - vynikajúca možnosť pre dievčatá, ktoré milujú štýl vamp. Po zvládnutí tejto techniky môžete vytvoriť elegantný a expresívny obraz pre každú udalosť.

Vyrežte záhyb

Nude make-up v technike "znížiť záhyb"

Technika "rezu" sa objavila v šesťdesiatych rokoch. Obrazy tohto obdobia sa stali základom moderného trendu. Hlavnou črtou technológie je rozdelenie očného viečka pozdĺž záhybu medzi pohyblivou a pevnou polovicou.

Spomedzi súčasných trendov rezu nie je len kreslenie línie cez viečko, ale aj použitie ďalších metód, techník, kozmetiky a neobvyklých odtieňov.

Kozmetické make-up s striebristými glitterovými šípkami

Aktualizovaná verzia trendu sa ukázala počas módnej prehliadky pristávacej dráhy v Parížskom módnom týždni. Skladá sa z nahého make-upu a rozloženia pomocou modrej kajal. Potom linka ide hladko do šípky.

Pódium možnosť "znížiť záhyb" v modrých odtieňoch

Klasický strihový štýl je však stále najdrahší. Najmä v kombinácii so šípkami a leskom.

Klasické strihanie v hnedých tónoch a lesk Čierny make-up strihaný záhyb s leskom

Make-up cut cut môže byť vykonávaná v tradičných odtieňoch odtieňov: mäsa, hnedej a čiernej, rovnako ako v nasýtených a farebnejších variantoch.

Jasné a tučné strihové techniky Krásny make-up v technike "rezu" s červenými perami

Pri dennom make-up, určenom pre prácu alebo dátum, je ideálna strihanie s čiernymi šípkami, holou hlavnou líniou a záhybom očných viečok vyrobeným pomocou glitterovej vložky.

Minimalistický strihový záhyb s lesklým modrým eyelinerom Technika "cut crease" v minimalistickom štýle s jasnými perami

Avšak pri rozhodovaní o vytvorení make-upu pomocou techniky "rezu záhybu" je obzvlášť dôležité brať do úvahy tvar očí, pretože sa nevzťahuje na dievčatá a ženy s nadchádzajúcim viečkom.

Nezvyčajné šípky

Makeup so šípkami na hornom a dolnom viečku

Okrem nezvyčajných techník make-up a viacfarebných rias, v roku 2019 sú v trende neobvyklé šípky. Nie sú to len farebné vložky, ale aj úplne nové, úžasné tvary. Šípky sú vyrobené z akýchkoľvek farieb, pokryté flitrami a leskom.

Nude fialové lesklé make-up

Spolu s bielymi riasami, nový trend líčenia sú biele šípky. Dokonale dopĺňajú prírodný make-up s minimálnym množstvom make-upu. Pery v tomto prípade odporúčame priradiť saturovanú rúž.

Minimalistický make-up s trendovými bielymi šípkami a červenou rúžovou

Udržiava svoj polohový trend na dvojitých šípcoch, keď je nad klasickou farbou nakreslená ďalšia farba alebo lesklé očné linky.

Dvojité šípky s leskom Makeup s jasnými tyrkysovými šípkami

Farby očné linky je možné kombinovať a vytvárať plynulé prechody z jedného odtieňa do druhého s tieňmi. Make-up umelci používajú túto jednoduchú techniku, aby oči väčšie.

Dvojfarebné strelci mačacie oko

Skutočné šípky pod spodnými viečkami, najmä v farbách, ktoré sú v kontraste s vrcholmi. Táto asymetria je kľúčom k úspešnému obrazu pre akúkoľvek stranu, spolu s brilantným očné linky.

Dvojtónové asymetrické šípky v gradiente Svetlé trendy šípky s leskom Makeup s módnou prehliadkou Fall Winter

Nielen zaujímavé farebné riešenia, ale aj voľba foriem ovplyvňuje módu obrazu. Ďalším trendom z móla sú šípy s neobvyklými uhlami. Môžu to byť ostrými rohmi, cikcami, roztrhané či dokonca kade.

Nude make-up s čiernymi asymetrickými líniami

Šípky - univerzálny spôsob, ako zdobiť absolútne akýkoľvek obrázok: deň alebo večer. Profesionálni tvorcovia make-upu tvrdia, že táto metóda je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre akékoľvek oblečenie a odporúčame, aby ste sa nebojí experimentovať s tvarmi a farbami.

nahý

Jemný make-up v nude tónoch

Trend smerujúci k prírodným krásam naďalej vedie kozmetický priemysel. Populárna make-up v roku 2019 poskytuje veľa príležitostí, kde hlavným pravidlom je len použitie neutrálnych odtieňov.

Vytvorenie obrázka v režime nahý vám umožňuje zosobniť rôzne trendy v jednom obraze. Make-up s nudnými tieňmi môže byť doplnený o výraznú rúž, nezvyčajné šípky, lesk a ružovú riasenku.

Jemný nahý makeup v odtieňoch na broskyne Nude štýl človeka so šípkami Reliéfna technika použitia tieňov v nude tónoch Nude štýl s asymetrickými šípkami Nude rúž makeup s trblietavosťou Jemný make-up v tóne pleti Krásny nahý pohľad Nude make-up so šípkami a nasýtenými rúžmi Minimalistický make-up v nude odtieňoch Nude make-up so saténovou povrchovou úpravou

Nude make-up je oprávnene považovaný za každodennú možnosť, ale na jej vytvorenie potrebujete poznať aj základné pravidlá pre aplikáciu tieňov a používanie kozmetiky. Ako vytvoriť krásny a trendový nahý make-up, aké tieňové tieňové použitie a aké prvky možno kombinovať v článku.

asymetria

Макияж с асимметричными стрелками с модных показов

Мировые показы мод «взорвала» новая тенденция на асимметрию. Асимметрия проявляется не только в формах, но и цветах. Так, в 2019 году актуальными будут самые необычные очертания стрелок, мейкапа и необычные цветовые решения.

Если вы хотите удивить окружающих, то стрелки под нижним веком с нестандартными уголками - лучший способ.

Макияж с асимметричными стрелками на нижнем веке

На замену известной рельефной технике нанесения теней приходят нестандартные решения. Например, покрытие всего века единым оттенком от линии роста ресниц к самым бровям и придание теням формы «широкого луча».

Мейкап с нестандартной формой белых теней

Самое оригинальное решение в тенях - эффект змеиной кожи. Создать такой образ довольно непросто, но результат определённо стоит затраченных усилий.

Необычный make-up в коричневых оттенках с эффектом змеиной кожи

Менее экстравагантные варианты асимметрии предполагают использование непривычных форм и цветов стрелок. Например, для создания «кукольного взгляда» стрелки прорисовывают на манер ресниц.

«Кукольный» взгляд с необычными стрелками Мейкап с асимметричными синими стрелками

Нюдовый макияж заиграет новыми красками, если обвести по контуру подвижное веко белой подводкой, повторяя форму из техники «кошачий глаз».

Интригующий нюдовый мейкап с белой подводкой Смоки айс с асимметричной формой в оранжевых оттенках Асимметричные стрелки на модном показе «Зима 2018-2019»

Тренд на асимметрию в цветах - один из основных в 2019 году. Сочетание теней и подводок различных оттенков в одном мейкапе позволяют создать дерзкий и запоминающийся образ, подходящий к любому сезону.

Яркий мейкап с контрастными оттенками теней Необычный макияж с разноцветными асимметричными стрелками

Неважно, какой способ создания асимметрии вы выберите, любой из вариантов поможет создать не просто модный образ, но и придаст ему яркости и уникальности, позволяя выделить собственный стиль.

Гранж

Чёрный смоки айс в популярном стиле «гранж»

В 2019 году на смену стилю «вамп» пришёл «гранж». Основа макияжа гранж - красочный смоки айс с влажным эффектом и тёмная губная помада. Это минималистический образ с использованием «мужского» контуринга - растушёвкой тёмных тонов корректора по скулам вниз к подбородку.

Однако многие профессионалы визажа игнорируют данные правила и выделяют только глаза или губы по необходимости и согласно грядущему сезону.

Смелый стиль «гранж» на зимний сезон

Классический смоки айс визажисты советуют менять, не задумываясь, на любую другую технику, включающую объёмные стрелки.

Смелый мейкап гранж со стрелками Смоки айс кирпичного оттенка

Главный элемент стиля гранж - правильно подобранная губная помада. Использовать можно как матовые, так и кремовые текстуры, но желательно избегать перламутра и изобилия блеска. Лучшие оттенки губных помад: винный, лиловый, сливовый, тёмно-коричневый, бордовый, фиолетовый.

Нюдовый мейкап гранд с насыщенной помадой для губ Стильный макияж гранж в фиолетовых оттенках

Даже минималистичный нюдовый вариант мейкапа в стиле гранж обязательно должен включать тёмный оттенок помады для губ и широкие чёрные стрелки.

Нюдовый мейкам гранж со стрелками и тёмной губной помадой Дневной make-up в стиле гранж

Оттенки теней для макияжа гранж следует подбирать в соответствии с прочими элементами. В тренде цвета: лиловый, пурпурный, золотистый, чёрный, коричневый, бронзовый и медный.

Мейкап гранж с матовой помадой для губ Насыщенный мейкап-гранж

Гранж считается сочетанием стиля «панк» и повседневности, поэтому смело используйте данный мейкап на каждый день.

Красная помада

Ярко-алая помада на губах

Красная губная помада - неизменный тренд 2019 года. Отсутствие туши, стилизованные брови, минимальный мейкап, румяна и красная помада - вот что поможет создать удивительный, вдохновляющий и уникальный образ.

Этот стиль известен ещё со времён талантливой художницы Фриды Кало, чей образ активно используют на сезонных модных показах.

Nude макияж с алой губной помадой Сочетание модного смоки айс с красочной помадой

Помаду для губ рекомендуется выбирать с матовым покрытием. Оттенки красного и фиолетового идеально подойдут к нюдовому мейкапу. Предпочтение стоит отдавать губным помадам в следующих тонах:

 • Гранатовый;
 • Черничный;
 • Лиловый;
 • Терракотовый;
 • Сангрия;
 • Бургунди.
Стильный мейкап с яркой помадой с модных показов Минималистичный макияж с яркими губами

Для создания идеальных и манящих губ специалисты советуют использовать при нанесении помады специальную тонкую кисточку. Таким образом контур губ не смажется, а помада ляжет аккуратнее.

Нанесение насыщенного оттенка помады на губы с помощью кисточки Красивый вечерний make-up в коричневых оттенках с акцентом на губы Минималистичный макияж с матовой помадой с показа мод

При использовании красочной насыщенной помады для губ визажисты советуют сделать акцент на брови, а не на глаза, а также подчеркнуть скулы «мужской» техникой контуринга.

Макияж в стиле Фриды Кало Нежный дневной мейкап с насыщенной красной губной помадой Make-up в телесных оттенках с яркими губами

Сочетание различных трендов, техник и оттенков в макияже - вот главное правило 2019 года. Это время, когда можно предаться полёту фантазий и воплотить самые смелые идеи в жизнь. Независимо от сезона, соответствие образу тенденциям и личным предпочтениям станет залогом красивого образа и хорошего настроения!