Ako vyrobiť masky na tvár glycerínu doma

Napriek technickému skoku vo všetkých oblastiach moderného života, veľký výber kozmetiky na policiach lekární nie vždy inšpiruje dôveru. Preto sú rôzne tvárové masky doma široko používané ženami všetkých vekových kategórií, bez toho aby odchádzali domov. Najdôležitejšou vecou je určiť typ kože, správne pripraviť zmes a nahradiť ju s najlepším účinkom.

Vyskúšajte rôzne zložky, z ktorých jeden je populárny glycerín. Začnite sa starať o seba už o 20 rokov, pretože epidermis vždy potrebuje vlhkosť, takže na konci dňa, masáže a samozrejme aj kozmetické procedúry. Ale to všetko sa deje bez opustenia domova. Napríklad, rovnaké čistenie pórov sa dá robiť pomocou domáceho drhnutia a nezabudnite, že mladosť a vzhľad sú to, čo človek každý deň sníva, obedne a večeru. Správna výživa zohráva významnú úlohu v tejto oblasti. V komplexe je to priamo zobrazené vo vašom stave ako celku.

Masky s glycerínom pre tvár doma

Táto zložka je hlavnou zložkou nielen v kozmetickej oblasti, ale aj v medicíne, poľnohospodárstve, varení atď. Hlavnou črtou je netoxicita, hygroskopicita, nepríjemný zápach a odolnosť voči rýchlemu zhoršeniu. So všetkými týmito potrebnými informáciami môžete inteligentne pristupovať k príprave kozmetických výrobkov. Existuje zhrnutie pravidiel používania zmesí glycerínu, ktoré treba dodržiavať, inak dosiahnete presný opačný výsledok.

Tieto masky sa najlepšie vykonávajú pred obedom, v miestnosti, kde nie je klimatizácia, použite komponenty, ktoré zodpovedajú vášmu typu, aby bol výsledok účinný. Nerobte masochki v letnom horúčavu a za mrazivého počasia.

Začnite s najjednoduchším, za predpokladu, že nie ste nosičom mastnej pokožky. Vezmite jednu čajovú lyžičku glycerínu a medu, premiešajte všetko s 3 lyžičky. voda. Získajte dobrú hydratačnú tvárovú masku.

Ak chcete navlhčiť normálnu pokožku, potrebujete 1 žĺtok z vajec, 3 lyžice. varená voda a 1 lyžička. glycerol. Obidva spôsoby používania nie sú viac ako 2-krát za týždeň a po umytí vodou sa udržujú štvrťhodinu.

Výživná maska ​​s želatinou a glycerínom na tvár

Je dôležité vedieť o želatine - je to tuk z kostí, spracovaný špeciálnym spôsobom. V kozmetologickej terminológii sa tiež nazýva kolagén. Pre želatínovú masku doma je potrebné vyskúšať niekoľko známych receptov.

Jednoduchý recept - 3 lyžičky. Mlieko a želatína sa miešajú a zahrievajú v mikrovlnnej rúre 10 sekúnd. Potom okamžite namažte tvár bavlnenou podložkou s hrúbkou vrstvy. Po 15 minútach odstráňte film.

Môžete sa tiež pokúsiť bojovať proti akné na báze pšeničnej múky, ktorá je naozaj nahradená ovsenými vločkami. Vezmite si kyslé mlieko, prášok z želatíny a múku. Všetko premiešajte, namažte rovnomerne a nechajte 25 minút. Po odstránení použite krém.

Na utiahnutie vrások doma vám pomôžete odstrániť banán. Zmiešajte balík želatíny s banánom a lyžicou krému. Použiť 25 minút a zopakovať 1 krát za tri dni.

Anti-Starnutie maska ​​proti vráskam

Omladzujúca maska ​​doma z vrások s glycerínom je najlepší spôsob, ako vyhladiť vekové nedokonalosti a vyčistiť pokožku. Ak chcete očistiť, utrite tvár kyselinou salicylovou niekoľko dní v rade a použite krém po.

Mládež je hladká a elastická pokožka, preto použitie masiek, medzi ktoré patrí aevit, je cesta k úspechu. Veľmi vhodná pre suchú, starnúcu pleť od 45 rokov. Najlepšie je to urobiť v noci - prepichnite kapsulu a namažte tvár. Postupujte 14 dní a vždy v noci - je dostatok času na nasiaknutie oleja so všetkými potrebnými látkami.

Môžete tiež pridať niekoľko kvapiek vitamínu AE-vit do nočného krému a používať ho neustále, pretože to nepoškodí a nespôsobí negatívnu reakciu.

Treba však mať na pamäti, že Aevit nepotrebuje používať dievčatá mladšie ako 40 rokov.

Ak nemáte kontraindikácie a alergie na citrón, používajte šťavu kedykoľvek. Osušte pokožku tampónom, opláchnite a aplikujte krém. Citrónová šťava sa osvieži a utiera. Ak ste oboznámení s bielym, modrým, čiernou hlinkou, potom môžete kombinovať všetky vyššie uvedené s hlinenými maskami, ktoré sú tiež veľmi užitočné v boji proti zmenám súvisiacim s vekom po 30 rokoch.

Glycerín a vitamín E na tvár

Vitamíny zohrávajú obrovskú úlohu v ľudskom živote a sú potrebné kedykoľvek počas roka, najmä v zime a na jar, keď príde beriberi. Preto je potrebné pripraviť nástroj s obsahom vitamínov, ktorý je potrebný pre osobu.

Vezmite 2 žĺtky, glycerín 15 g, tampózu heřmánku 50 ml, 15 ml tekutého vitamínu A a E. Všetko zmiešajte a nechajte sa aplikovať na tvár. Po 20 minútach sa umyte vodou a opakujte 10 dní v poradí, aby ste dosiahli trvalý účinok. Táto klasická metóda je veľmi bežná a pre tých, ktorí sa starajú o pleť doma, je univerzálna metóda omladenia.

Všetky komponenty sú k dispozícii v lekárňach a zakúpenie nie je ťažké. Odporúčania a videá tých, ktorí sa pokúsili o to, čo sa najviac nadchlo a pozitívne, preto sa počas aplikácie nemôžete obávať, hlavnou vecou je dodržiavať harmonogram a pravidlá osobnej neznášanlivosti a pohody (pri aplikácii pripravenej hmoty, sledujte pocity - počas procedúry a po nej by ste mali byť spokojní).

Ako vytvoriť masku na problémovú pokožku s medom

Maska s glycerínom a medom pre problémovú pokožku tváre doma je vodca a obľúbená, pretože je veľmi jednoduchá a efektívna. Každý pozná vlastnosti včelieho výrobku, ktorý je veľmi príjemný a bol vždy používaný v medicíne. Jeho črtou je schopnosť hlboko a okamžite preniknúť do problémových oblastí.

Použitie tohto nástroja sa odporúča tým, ktorí nie sú alergickí na med.

Sóda na pečenie, vyhrievaný med a citrónový džús len 1 polievková lyžica. Miešajte a naneste na 15 minút. Ak je pocit pálenia, umyte ho a nabudúce vložte menej citrónovej šťavy. Ak chcete bojovať proti starnutiu pigmentácie a zápalu, vezmite 1 lyžičku. glycerín, 1 polievková lyžica. medu a citrónovej šťavy. Všetko premiešajte a roztierajte pomocou namočenej bavlnenej vložky v zmesi. Umyte po 15 minútach a opakujte každé dva dni - až 20-krát.