Módne účesy s náramkami 2018

V móde opäť vstúpilúčesy s náramkami. Výber účesov je široký, ale to všetko závisí od hrúbky a kvality vlasov.

Vrstvený účes s hrubými ranami sa stala veľmi populárnou v tomto roku. Ale nemali by ste to vyhladiť, naopak, jednoduchá neopatrnosť vám dáva obraz šikovnejšie a prirodzenosť.

Ak máte rovné a tvrdé vlasy, vy, ako je to možné, pôjdete štvorcový námestie s náramkami.Predné zámky tváre môžu byť rovné alebo diagonálne, roztrhané alebo veľmi silné.

Prirodzenosť a prirodzenosť vo vzhľade sa stala trendom všetkých módnych návrhárov. Jasný makeup bol nahradený prirodzenými odtieňmi tieňov a rúšok a bláznivé účesy s stylingom boli nahradené ľahkými a prirodzenými kordmi. Stačí stačiť jednoduchý dizajn s malým objemom a predné krátke pramene sa môžu narovnať, skrútiť alebo nosiť na boku. Obzvlášť populárny v roku 2018 dostal štrasové štvorce na vlnitých vlasoch s hrubými ranami.

Najvýznamnejšia zrážka v tomto rokukaskády. To je obzvlášť populárne medzi majiteľmi stredne dlhé kade. Kaskáda je vhodná pre akýkoľvek typ tváre, s dôrazom na textúru kudrliniek, ktorá dáva dynamiku.

Chcete zobraziť viac tajomstva a tajomstva? Bude vám to vyhovovaťbob so šikmými zákrutami.Budete elegantní a zároveň veľmi sexy.

Textured účesyalebo inými slovamiroztrhané, stala sa veľmi dôležitá v roku 2018. Tento účes je vhodný najmä pre tých, ktorí nemajú radi stráviť veľa času štýlom a česaním vlasov. Dostaňte sušič vlasov, hrebeň a 5 minút na pripravenosť na publikovanie. Po kliknutí na zápästie, zdvíhaní a položení hrotov a pripevnení lakom, budete mať obraz na večerné podujatia. Roztrhané účesy sú vhodné pre všetky typy vlasov: tenké, tvrdé, rovné alebo kučeravé.

Pre poslušné, hrubé kudrlinky perfektný nápads stupňovitým triedením a asymetriou. Jej princíp- jasné rezy, hladké čiary a zaoblená silueta.

Pôvabný chic v kombinácii s nedbalými vlnami- Trend 2018. Vyzerá veľmi pôsobivo pri priemernej dĺžke.