Ako spájať popis a vzor háčkovania

Háčkované barety sú potrebné pre každú ženu alebo dievča v šatníku. Okrem toho nielen v chladnej sezóne: v lete ich chránia vlasy pred ultrafialovými lúčmi a na jeseň av zime tieto pokrývky hlavy nás zahriajú pred mrazom.

Háčkované baret - veľmi vzrušujúca práca, najmä ak vyzdvihnite krásnu priadzu. Samozrejme, môže to trvať dlhšie, kým ho dokončíte, ak ste noví v tejto oblasti. Ale vďaka jasným diagramom a podrobnému popisu môže každý začiatočník spojiť najjednoduchšie za pár hodín! Nižšie nájdete háčkované barety pre ženy s popisom a schémami zadarmo.

Háčik na háčkovanie - popis a schéma

Už na ulici jeseňale nie tak za studena na nosenie krásny zimný klobúkPreto odporúčame, aby ste pre túto chladnú sezónu zvážili nové modely pletených baretov. Nemusíte ani robiť merania na meranie obvodu hlavy - háčkovanie vám umožní vyskúšať na výrobkoch počas práce.

Takže najprv sa musíte rozhodnúť, ktorý z nich chcete a od akého materiálu, Môže si vybrať bavlna alebo akryl pre túto sezónu. Všeobecne - najlepší materiál - bavlna, pretože ohrieva, ale umožňuje hlave dýchať. A toto je skvelá voľba pre dieťa. Okrem toho je možné zvoliť si farbu budúceho produktu (modrá, červená, čierna, žltá), model (s pomponom, pravidelným, s oká, pôvodný rastamánsky), priadza (od hrubého, tenkého). Pre začiatočníkov ponúkame robiť bez šperkov, v tomto pomôžu nášho podrobného popisu prechodu pletenia.

ponuka malá majsterka na pletené baret z tenkej bielej nite (bavlna 100%). Taká biela béreta (zo snehovej priadze) nenechá nikoho ľahostajného! Je veľmi vzdušný, zapadá do nej, môžete dokončiť prácu za hodinu, ak si ju správne prečítate a analyzujete diagram s popisom.

 • Reťazec 6 V.P. do ringu pomocou ss
 • Knit produkt v kruhu pod schémou (C / X) 1.
 • Ak chcete zvýšiť novú R.- 3 V.P.
 • Keď skončíte s odobratím barety, umyte ju jednou rukou, najlepšie s mydlom na bábätko, narchummalte. Tento krok je potrebný na tvarovanie pokrývky hlavy. Keď to suší, noste to odvážne! Takýto zaujímavý pozemok možno ľahko vytvoriť pre dieťa.

Užíva: ako háčkovať?

Háčkovanie háčkované baret pre začiatočníkov má podrobný popis. Pletenie by malo byť objemné a skúsiť na veľkosti krok za krokom. Priadza vezme 100 gramov dvoch farieb: ružová a sivá. Potom zoberte dva háčiky: №3.5 a №3. Schému môžete vytlačiť vopred, ak máte nepríjemné čítanie z lokality. Takže na plechu možno označiť výšivku: akú riadku pletete, koľko cm zostáva, kde a kedy chcete zmeniť farbu vlákna. Háčkovanie: schéma a popis pre začiatočníkov:

 • Vedené C / X 1, sme pletený kruh s priemerom 24 centimetrov С.Б.Н.
 • Tak sme pliesť 4 - 5 R.
 • Pre model C / X 2 urobte rám okolo 4 cm.
 • Takýto pripravený odber bude mať veľkosť približne 56. Ak je potrebný menší, môžu byť slučky odčítané.

Letné, jarné a jesenné háčkované barety

Ak chcete urobiť ženské barety: jar, klasické leto a ľahká jeseň - nemusíte vyhľadávať dlho, v našom článku sú také produkty! Buďte módní a krásne po celý rok! Hlavná trieda nižšie vám pomôže s týmto.

Háčkovanie pružiny pre ženy: 250 gramov angora, háčik №4,5 - 5.

 • Pre C / X 3 pliesť 10 R. top.
 • V r. 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 a 18 pracuje bez pridania slučky.
 • С / Х 1: 6 R. na vzor. Zatvorte každý R. pomocou SS
 • ďalej provyazat 1 R. S.B.N.
 • Po všetkých vyššie uvedených krokoch odstráňte vlákno.
 • Vec by mala mať asi 58 cm v obvode.
 • Môžete namočiť alebo umyť baret, nechať ju vyschnúť a potom ju nosiť s potešením!

Nový letný trend - ružová bunda pre reálne módy a ich deti!To je trochu pripomínajúce mriežku vzor z vyššie uvedených opisov. Schéma vám podrobne povie, ako správne prepojiť takéto umelecké dielo! Vzor tohto modelu je veľmi podobný hviezde alebo kvetu.
Beret leto pre ženy háčkovanie: schéma:

Dlho očakávaná verzia pre pádu teplejšie priadze a hustšie pletenie, pretože budeme to robiť dvojitým závitom a veľkým háčkom na číslo 4.

 • reťaz od 5 V.P. v kruhu ss Ďalej spolupracujeme so spoločnosťou S.B.N. to všetko dvojitý závit.
 • 1 R .: 7 S.B.N.
 • 2P.: zdvojnásobte počet slučiek - 14 S.B.N.
 • 3 R .: 2 S.B.N. v jednom P., 1 reliéf ST - opakujte na konci R.
 • 4 R: 1 S.B.N., 2 S.B.N. v nasledujúcom P. predchádzajúceho R., 1 reliéf S.T. na úľavu S.T. predchádzajúci R. - opakujte 6 krát až do konca R.
 • V každom 2. R sa zdvojnásobil šesťkrát, v každom 4 R - 2 krát.
 • Vytvorte prúžky 1 každý viac. modrá, zelená, modrá, žltá, modrá, modrá a odstrániť farby.

Ako hrať háčkovanie pre začiatočníkov: video

Pletené ženské háčkované nohavice so schémami s popisom: foto 2018

Nižšie na vás čakajú háčkované háčkované bérce pre ženy - najlepšia a najluxusnejšia kolekcia fotografií 2018, Kúpiť alebo plete najviac módne modely klobúkov v tejto sezóne!

Háčkované barety s diagrammi a popismi: nové teplé modely

Bude potrebné melange priadze pre tak roztomilý klobúk (schéma si môžete stiahnuť bezplatne) a číslo háku 3.5.
vytočiť reťaz 5 V.P. zatvorte krúžok. Knit ssn na C / X v kruhu až do priemeru 22 cm, aby ste dosiahli tento cieľ. Ďalej - 19 cm priame párenie. Posledných 6 R. - S.S.N. , a R. 7 - "ihrisko".

Háčkovanie pre začiatočníkov klobúky a barety majster triedy: video

Majstrovská trieda od Lily Ulyanovej - klasická baretka a klobúk:

Háčky na jeseň 2018: schéma a popis

V tomto mikróne sa niť strieda šedá a farby fuchsie, Zodpovedá veľkosti hlavy - 56 centimetrov.
Pliesť nie ako obvykle - od spodného okraja - gumový šedý odtieň. Realizujeme reťazec od 60 VP v kruhu ss Číslo v poradí zodpovedá číslu kruhového riadku produktu.

 1. 1 V.P. zdvíhanie, 1 sb.n. = 60 P.
 2. 1 V.P., 1 S.B.N. v každej S.T. až do konca R., skončiť ss = 60 P.
 3. 1 V.P., 1 S.B.N. v každej S.T. až do konca R., skončiť ss = 60 P.
 4. 1 V.P., 1 S.B.N. v každej S.T. až do konca R., skončiť ss = 60 P.
 5. 1 V.P., 1 S.B.N. v každej S.T. až do konca R., skončiť ss = 60 P.
 6. Háčik číslo 10 - fuchsiová niť, 2 V.P., 1 poschodie S.C.N. - preskočiť, podlahu S.C. na konci R., zavrieť S.S. 2 zdvih P..
 7. Šedá farba: opakujte 6 strán
 8. Fuchsia Farba: 2 V.P. zdvíhanie, 1 1 pol preskočiť, semi cc (PSSN.N.) v nasledujúcich 12 S.T., (2 semi ST s 1 vrcholom, 1 semi SCH v nasledujúcich 13 S.T.) * 2, 2 sem ssn so spoločným vrcholom, ss.
 9. šedá: 2 V.P., 1 poschodie S.C.N. skok, 11. polovica SSSN, (2 polovice SSSN so spoločným vrcholom, 12 polovice sSSN.) * 2. 2 sem.SC.N. so spoločným vrcholom, ss na druhom vzostupe P. = 52 P.
 10. fuchsie: 2 V.P. zdvíhanie, 1 poschodie ssn preskočiť, 1 poschodie ssn v každej S.T. až do konca R., S.S. v druhom vzostupe P.
 11. šedá: 2 V.P., 1 poschodie S.C.N. preskočiť, 10 poloľiek SSN, (2 poloľky SSN zo spoločného vrcholu, 1 poloľka SSN na ďaląie 11 S.T.) * 2. 2 sem.SC.N. so spoločným vrcholom, ss v druhom vzostupe P.
 12. Fuchsia: 2 V.P., 1 P.S.S.N. skok, 5. polovica SSSN, (2 PSSN so spoločným vrcholom, 6 PSSN.) * 4. 2 P.S.S.N. so spoločným vrcholom, ss v 2. vzostupe P.
 13. Šedá farba: 2 V.P., 1 P.S.S.N. preskočiť, 4 PSSN, (2 PSSN so spoločným vrcholom, 5 PSSN) * 4. 2 P.S.S.N. so spoločným vrcholom, ss v 2. vzostupe P. = 36 P.
 14. Fuchsia: 2 V.P., 1 P.S.S.N. miss, 3 PSSN, (2 PSSN so spoločným vrcholom, 4P.S.S.N.) * 4. 2 P.S.S.N. so spoločným vrcholom, ss v 2. vzostupe P. = 30 P.
 15. Šedá farba: 2 V.P., 1 P.S.S.N. preskočiť, 2 PSSN, (2 PSSN so spoločným vrcholom, 3 P.S.C.N.) * 4. 2 P.S.S.N. so spoločným vrcholom, ss v 2. vzostupe P. = 24 P.
 16. Fuchsia: 2 V.P., 1 P.S.S.N. preskočiť, 1. poschodie SSSN, (2 polovice SSSN so spoločným vrcholom, 2 polovice sSSN.) * 4. 2 sem.SC.N. so spoločným vrcholom, ss v 2. vzostupe P. = 18 P.
 17. Šedá farba: 2 V.P., 1 P.S.S.N. skok, (2 P.SSN so spoločným vrcholom, 1 P.S.C.N.) * 4. 2 sem.SC.N. so spoločným vrcholom, ss v 2. vzostupe P. = 12 P.
 18. Fuchsia: 2 V.P., 1 P.S.S.N. preskočiť, 11 PSSN, 5 krát 2 PSSN so spoločným vrcholom, preskočte 2 VP na začiatku kruhu R., S.S. v prvom PSSN. = 6 P.

Schéma a opis - robia háčkovanie pre dievčatá

Háčkovanie na jar / jeseň pre dievča pletie v jednoduchom vzore nižšie:

Loading...