Znížte hmotnosť o 10 kg mesačne doma

Ako mesiac stratiť 10 kg za mesiac? Táto otázka trápi častejšie spravodlivý sex v predvečer jari alebo leta. Je veľmi dôležité, aby bol proces hladký a neškodil zdraviu. Prvé výsledky vás budú motivovať k pokračovaniu v udržiavaní diéty a cvičenia. (Je k dispozícii vysoko technická technológia).

Ako schudnúť o 10 kg za mesiac

Aby ste stratili až 10 kg za mesiac a nespôsobovali škodu, mali by ste dodržiavať tipy:

1. Odmietnutie výrobkov z múky. V on-line programe, chudnutie sa odporúča nejaký čas chleba a jeho deriváty.

2. Odmietnutie cukru a jeho derivátov. Aj keď máte sladký zub, mali by ste sa obmedziť na potraviny, ktoré obsahujú veľké množstvo cukru.

3. Zlyhanie vyprážané a solené. Tieto zložky môžu okrem škodlivých účinkov zadržiavať vodu v tele.

4. Pravidlá pre ľahkú večeru a vydarené raňajky. Tí, ktorí sa naplnia na noc, získavajú váhu oveľa rýchlejšie ako tí, ktorí odmietajú vôbec večerať alebo nahradiť bielkovinami.

5. Nepite po jedle. Pravidlo, ktoré máme v detstve známe, má naozaj miesto. Umytie jedného alebo druhého jedla, vedome roztiahneme žalúdok. Výsledkom je, že v budúcnosti musíme jesť viac kalórií ako zvyčajne. (Tanya Rybaková hodil do týždňa 3 kg).

Ako stratiť 10 kg za mesiac - skutočné rady Dr. Ducane.

Táto veľmi prísna strava vám pomôže odstrániť nielen kilo z tela, ale aj toxíny, zlepšiť Vašu pokožku, nechty a vlasy. Je navrhnutý profesionálnym lekárom a obsahuje vo svojom menu všetky potrebné prvky pre vyváženú stravu. Nebudete sa vrátiť na starú váhu, a čo je najdôležitejšie, je to absolútne vhodné pre všetkých (dokonca aj pre 16-ročné dievčatá).

Diéta pre extrémne chudnutie (menu za mesiac)

Pre tých ľudí, ktorí naliehavo potrebujú stratiť niekoľko libier, vyvinuli diétu extrémnej chudnutie. Môžete sa s ním presne držať alebo ho nahradiť každý deň podobnými výrobkami (dávajte pozor na Protasovove recepty).

1 týždeň.
1. Ako raňajky môžete jesť podľa vlastného výberu: nízkotučné jogurt, hrsť ovocia alebo orechov. Po 2 hodinách, ak máte pocit hladu, môžete jesť jablko. Na obed si môžete variť zeleninovú polievku bez zazharki a tuku, nízkotučné odrody rýb alebo mäsa, šalát. Večera - pohár kefír.

2 týždne.
Raňajky - tvarohové nízkotučné mliečne výrobky, hrsť hrozienok. Obed - šalát, ryby alebo parené mäso, zelenina. Večera - zeleninový šalát.

3 týždne.
Raňajky - celozrnné chleby, hrst sušeného ovocia. Obed - 2 varené vajcia, 1 lyžica obilnín bez masla. Večera - tvaroh a pohár nízkotučného kefíru.

4 týždne.
Raňajky - zeleninový zelený šalát s ručnou kolou. Obed - varené kuracie filety a šalát. Večera - 2 pečené jablká.

Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že na jedno jedlo by ste nemali jesť viac ako 300 gramov.

Je tiež potrebné vziať do úvahy množstvo kontraindikácií, ktoré sú prítomné v tejto strave.

Medzi ne patrí:
• Tehotenstvo a dojčenie
• Akútne obdobie chronických ochorení
• Obzvlášť starší ako 55 rokov
• Deti do 16 rokov
• Normálne psycho-emocionálne zotavenie.

Strata 10 kg mesačne - doma cvičenie

Aby ste dosiahli rýchly výsledok, musíte pracovať na redukcii hmotnosti v komplexe. Za to stojí za to rozvíjať nielen výživový systém, ale aj intenzívny tréning, v ktorom by sa mal klásť dôraz na kardio cvičenie.

Tréner by mal byť ideálne zapojený do výberu tréningov a cvičení, písanie programu špeciálne pre vás s prihliadnutím na jednotlivé charakteristiky tela a prítomnosť chronických ochorení.

Približný tréningový plán:

Za to stojí začiatok s 15-minútovým tréningom. Každý deň zvyšujte čas na 45-60 minút. Ako zahrievanie môžete skočiť na lano po dobu 3-5 minút.

Beží. Ako dlho by ste mali behať? Aby ste sa zbavili nadmernej hmotnosti, odporúča sa začať behom 15 minút. Ak ste začiatočník, môžete začať rýchlou prechádzkou na bežiacom páse alebo bežnom parku. V priebehu času je potrebné zvýšiť záťaž a zvýšiť tempo. 30 minút denne (ráno alebo večer) stačí.

Nohy a zadky. Najskúsenejšími a najlepšími cvičeniami sú výhonky a drepy. Ale mali by ste začať jednoduchými drepmi, ktoré sú pre spodnú časť tela najpotrebnejšie a účinnejšie.

Lis a brucho, Vhodné cvičenia, ako sú krútenie, žaba, čln. Aby ste to urobili, musíte ležať na chrbte a zdvihnúť trup, napínať lis. Je veľmi dôležité kontrolovať svaly na krku, je lepšie sústrediť oči na strop. Ak robíte všetko správne, pocítite príjemné pálenie v bruchu.