Čo tvorí pod červenou rúž?

Červená rúž je nenahraditeľná vec v kozmetickom vrecku. Stala sa vynikajúcim spoločníkom pre dievčatá v dennom aj večernom make-up. Červená rúž však toleruje chyby. Nevhodný odtieň červenej alebo zlej kombinácie s make-upom oka bude váš obraz vulgárny alebo nevhodný.

Ak vezmeme do úvahy jednoduché pravidlá make-upu s červenou rúžou a prirodzeným vzhľadom, potom je to červená rúž, ktorá sa stane obľúbenou vo vašom arzenáli.

Základné pravidlá make-upu s červenou rúžovou

Pravidlá makeupu s červenou rúžom sú pomerne jednoduché, ale mnohé dievčatá ich zanedbávajú bez toho, aby dosiahli požadovaný výsledok.

Nezameriavajte na make-up na oči a pery súčasne. Vytváraním veľmi jasného, ​​kontrastného make-upu pery a očí dostanete vulgárny, príliš agresívny vzhľad.

Ak by bolo rozhodnuté zamerať sa na pery, neznamená to, že oči nemusia byť maľované vôbec. Pre experiment môžete najskôr vytvoriť svoje pery a potom sa pozriete do zrkadla a vyzdvihnite paletu stínov.

Tiež pred aplikáciou červenej rúže je potrebné zvážiť:

 • Farba kože, očí a vlasov;
 • Hrúbka a tvar pier.

Tón pleti môže byť teplý alebo chladný. Ak chcete zistiť svoj vlastný tón tváre, musíte sa pozrieť na farbu žíl na zápästí. Ak sú žily modrastého odtieňa, potom je koža studeného typu, ak sú žily zelenej farby, potom ste vlastníkom teplého tónu pleti.

Pre dievčatá s teplou farbou kože bude krv-červená, jasná čerešňa, malina, amarant alebo fuchsia. Majitelia studenej farby pokožky by sa mali zastaviť pri výbere rúže s terakotou alebo žltastým odtieňom.

majitelia tenké pery stojí za to starostlivo používať červenú rúž. Jasné, červené odtiene môžu vizuálne znížiť pery a zmeniť ich na červené pruhy. Pri správnom používaní ceruzky a lesku na pery je možné tento nežiaduci účinok vyhnúť.

Make-up s červenou rúžou stojí za to starať stav ich kože, Červená farba má tendenciu zdôrazňovať chyby na tvári Preto je potrebné odhaliť všetky vaše zbrane: primer, korektor, korektor, korektor, zvýrazňovač. Tieto nástroje by mali pomôcť zbaviť sa stopy únavy, stresu a maskovania problémovej kože.

Odporúča sa používať základ, ktorý je čo najbližšie k farbe kože tváre, obrys tváre je minimálny - to už nie je v móde.

Nie posledná úloha v hrách make-up farba zubov, Ak vaše zuby nemajú krásny biely nádych, potom červená rúž bude nepriaznivo zdôrazňovať túto nevýhodu. V takýchto prípadoch by ste nemali zvoliť červenú rúž s oranžovým odtieňom, je lepšie uprednostniť hlbšie farby.

Farba obočia by mali byť v tóne farieb vlasov alebo tón tmavšie.

V závislosti od farby vlasov

blondínky majú jemnejšiu krásu, preto by mali dodržiavať obmedzené tóny červenej farby. Blondínky sú perfektne červené s ružovým, koralovým alebo broskyňovým odtieňom.

Pri výbere červenej rúžovej blondíny je dôležité zvážiť tón vlasov. Pre popol, blond, pšenica a platina blondína odlišnú paletu farieb.

Víno a bobule sú vhodnejšie pre majiteľov popolčekov alebo svetlohnedých vlasov. V dennom make-up môžete použiť lesk na pery červeného odtieňa a večer - experiment s matnou textúrou.

Prírodné pšeničné blondínky by si mali vybrať rúž, zameriavajúc sa na svoju vlastnú farbu pleti. Čím tmavšia je koža blondínky, tým tmavšia je rúž. Darkie neruší ani najtmavšiu rúž, ale urobí obraz skutočnou dovolenkou.

Blondínky s tónom chladu by sa mali zamerať na vínové a slivkové kvety rúžu s ľubovoľnou textúrou. Pre dievčatá so zlatými kudrlinami sú ideálne tie vodné melóny, koraly a maky.

Ak ste majiteľom blond vlasov s červeným, bronzovým odtieňom, potom môžete bezpečne používať paradajky, tehly a medovo-červené farby. Dokonale zdôrazňujú vašu osobnosť.

Pre každodenný make-up, stojí za to používať odtiene (alebo markery) pre pery, vytvárať trvalý a uvoľnenejšie make-up.

brunety majú jasný, expresívny, často kontrastný vzhľad. Je pre nich jednoduchšie experimentovať s odtieňmi červenej bez strachu z neúspechu. Nezabúdajte však, že pod každým odtieňom vlasov zapadajú rôzne odtiene červenej farby.

Tmavovlasé dievčatá s čiernymi vlasmi sú doporučené jasné odtiene červenej farby. Ruby, karmínové, šarlátové víno sú ideálne pre večerné make-up. V dennom make-up bude fuchsie-farebná rúž dokonale zosúladiť s tónom pleti. Tomato červená je výherná.

Ženy s tmavou kožou by mali byť obozretné zo zlata a medených odtieňov. Môžu poskytnúť pokožke nezdravý vzhľad.

Tmavovlasé ženy s korektnou kožou sa odporúčajú bobule červenej farby a jej odtieňov. Takéto odtiene budú vhodné počas dňa aj večer. Tiež si môžete vybrať rúž so zlatými a odtieňmi vína, dokonale dopĺňajú akýkoľvek obrázok.

Dievčatá s hnedými vlasmi oblek gaštanové a víno odtiene. Môžete hrať s červeným červeným odtieňom. Takýto rúž vás oddeľuje od davu a pridá osobnosť.

Hnedé vlasy vyzerajú perfektne s jasne červenou alebo šarlátovou rúžovou. Ak nie ste pripravení prekvapiť iných tak jasným spôsobom, vyberte si rúž s oranžovou alebo marhuľovou lesk.

červenovlásky krásne ženy si môžu dovoliť aj červenú rúž. Správne odtiene červenej farby poskytnú tváre viac tepla a zmyselnosti obrazu. Dievčatá s bledou pokožkou sa odporúčajú vyhnúť sa veľmi svetlým odtieňom, pretože v kombinácii s farbou vlasov existuje riziko vytvorenia bludného vzhľadu.

Je lepšie vyhnúť sa studeným odtieňom a vybrať si teplé alebo koralové farby. Berry odtiene sú vhodné pre každodenné make-up, tmavočervené a víno odtiene sú vhodné pre večerné make-up.

Červené vlasy dievčatá sa neodporúčajú v kombinácii s červenou rúžou na vyzdvihnutie červeného oblečenia, v spoločnosti sa takáto kombinácia môže považovať za krok.

V závislosti od farby očí

Pri výbere červenej rúže je dôležité nielen farba vlasov a kože, ale aj farba očí. Pri výbere rúže sa musíte držať nasledujúceho.odporúčanie:

 • Blue-eyed dievčatá by mali dať prednosť švestky a bobule odtieňov rúž;
 • Hnedé oči a zelené oči sú vhodnejšie koralové odtiene;
 • Sivé oči sú dobre podčiarknuté ruby ​​a jasne červené farby.

V závislosti od očí, musíte vybrať nielen odtieň červenej rúž, ale make-up štýl.

Pri výbere červenej rúžovej farby sa rozhodnete zamerať na pery. Preto nevystavujte svetlé okuliare. Avšak iba jedna maskara a korektor môže byť vypustená iba v dennom make-up. Pri výbere dekoratívnej kozmetiky pre oči je potrebné vziať do úvahy nasledujúce tipy stylistov pre každú farbu očí:

 • Hnedé oči. V kombinácii s červenou rúžovou farbou je krása hnedých očí zdôraznená hnedými, tmavo modrými a fialovými odtieňmi. Skvelá kombinácia by bola tmavá burgundová rúž a pieskové farebné tiene.
 • Zelené oči. Majitelia tejto farby očí v kombinácii so svetlou rúžou by si mali vybrať hnedé a tmavozelené farby tieňov, ktoré nebudú mať za následok stratu veľmi jasných očí.
 • Modré a šedé oči.Pod červenou rúž majitelia šedo-modrých očí sú najvhodnejší svetlý odtieň, napríklad farba šampanského. Vhodná môže byť považovaná za techniku ​​"Smokey Ice" rôznych odtieňov vyrobených z kovových tieňov.

Všeobecné pravidlo pre akýkoľvek typ vzhľadu - experiment. Každá tvár je jedinečná vlastným spôsobom. Najviac neočakávaný odtieň červenej rúž môže prísť, ale len tým, ktorí sa odvážia vyskúšať.

Ako maľovať pery s červenou rúžom?

Červená rúž na perách - to je hlavné zameranie make-upu. Preto by sa mal uplatňovať čo najpresnejšie. Dokonca aj neskúsená dievčina, ktorá si práve kúpila svoju prvú červenú rúž, sa bude vyrovnávať, ak bude postupovať podľa pokynov.

Pre dokonalý make-up na pery bude potrebovať:

 • balzam a kefka na pery;
 • korektor, základ alebo základný náter;
 • podložka na rty (na prispôsobenie rúžu);
 • červená rúž;
 • kefa na pery a ušná tyčinka.

Nasleduje prehľad krok za krokom pokyny použitím červenej rúže.

Krok 1. Hydratácia a starostlivosť. Pred aplikáciou dekoratívnej kozmetiky musíte dôkladne vyčistiť kožu pery od lúpania. Ak to chcete urobiť, použite čistiaci prostriedok na pery. Potom, na zvlhčenie očistenej kože, choďte na balzam na pery.

Krok 2. Tón pleti okolo pier. Aby červená rúž ne zdôraznila rozšírené kapiláry alebo čierne bodky, naneste a zmiešajte korektor okolo pery.

Krok 3. Základ. Ak chcete make-up make-up trvať dlhšie, aplikovať trochu základ na vaše pery a rozmazanie, vyhnúť sa vnútri. Ideálny priľnavý pier.

Krok 4. Obrys. Ak chcete rúž, keď sa nosenie nerozšíri a neprekračuje, môžete použiť rúž na vložku na ružičku. Ak máte tenké, nudné pery, naneste ceruzku trochu tmavšie ako rúž a zmiešajte, aby ste vaše pery boli atraktívnejšie.

Krok 5. Rúž. Aplikujte na pery vybraný odtieň červenej rúžovej rúžky. Pomocou syntetickej kefy zmes produktu zo stredu pier do periférie.

Krok 6. Oprava. Ak pri aplikácii make-upu na pery ste náhodou zašiel za obrys, opravte nepresnosti bavlneným tampónom alebo štetcom od korektora.

Krok 7. Dokončenie make-upu. Použite ďalšiu vrstvu rúžu alebo lesku na pery. Make-up pery sú pripravené.

Ak sa vám zdá, že vrstva rúže je príliš hustá, naneste na pery papierovú utierku na pár sekúnd, absorbuje všetok prebytok.

Trvalá červená rúž: recenzia značky

Červená rúž, ako prvok make-upu, sa používa hlavne vo večernej make-up. Nebude to esteticky príjemné, ak sa na najslávnejšom okamihu udalosti rozptyľuje alebo rozmaže rúž. A ja by som nechcel neustále vbehnúť do dámskej izby a opraviť make-up. Preto musíte vybrať perzistentnú červenú rúž, v ktorej si budete istí celý večer.

Tekutá matná rúž NoUBA Millebaci №7.Táto matná rúž je schopná držať na perách viac ako 8 hodín bez valcovania, zostávajú vždy svetlé a nasýtené. Počas celého obdobia nosenia je pokožka peria chránená a zvlhčená. Vďaka aplikátoru s konkávnym tvarom sa dá ľahko aplikovať, dokonca aj v rohoch pery. Po aplikácii sa fixuje na kožu 2 minúty, pričom sa nevytvárajú žiadne výtlačky.

Rúšľa M.A.C Ruby Woo, retro matná.Klasická červená matná rúž od M.A.C. známe takmer každému módnemu. Táto rúž, ako keby sa zlúčila s pokožkou a absorbovala sa do nej a mohla trvať až 7-8 hodín, v znení neskorších predpisov medzi jedlami. Noble bohatá farba dokonale zdobí každý večerný vzhľad.

Pred aplikáciou musia byť pery olúpané a zvlhčené čo najviac, pretože matná textúra vyschnú pokožku. Naneste odporúčanú rúžovú kefku na rúž.

Matná rúž Chanel Rouge Allure Velvet # 38, la fascinante. Hlboká nasýtená rúž z Chanel, ktorá trvá celý deň, berúc do úvahy občerstvenie.

Je veľmi ľahké aplikovať na pery, dáva vizuálny objem a bohatú farbu. Rovnako ako iné matné rúžy, vyžaduje predbežnú starostlivosť o pery, pretože zdôrazňuje všetky nedokonalosti pokožky. Pre presný obrys sa pred rúžom odporúča nanesenie rúnovej vložky.

Lipstick Rouge Pur Couture Čiapky, Yves Saint Laurent Beauté.Dobre pigmentovaná matná rúž. Má vysokú odolnosť v priebehu 5-6 hodín, môžete bezpečne jesť bez strachu, že zostanete len s jedným červeným obrysom. Jednoducho sa aplikuje, príjemne kĺzanie na perách, bez nadmerného osušenia pokožky pier. Rúsu nasýtený, ale nespôsobuje červený odtieň, ktorý bude jasný aj po prvej aplikovanej vrstve.

Lipstick Lip Magnet, Giorgio Armani.Táto rúž od Giorgia Armani je naozaj "magnetom" pre dievčatá, ktoré chcú naplniť svoju kozmetiku s červeným, slávnostným dotykom. Ultrarezistentná rúž, ktorá sa uchováva na perách viac ako 8 hodín, nielenže nevysuší pokožku, ale tiež ju zvlhčuje. Je veľmi pohodlné nosiť. Vzhľadom k tomu, že jedna vrstva tejto rúž je 4 krát tenšia ako obyčajná rúž, je to takmer necítiteľné na koži. Nástroj padá na pery veľmi ľahké, ale nasýtené vrstvy.

Tekutá rúž Neporušiteľná farba na ruky, 105, L'Oréal Paris. Táto tekutá rúž je ideálna pre tých, ktorí nemajú perfektnú pokožku pier. Lesklý povrch dokonale skryje odlupovanie a vizuálne zväčší pery. Mäkký aplikátor vám umožňuje pohodlne a rovnomerne aplikovať produkt z prvej vrstvy. Akýkoľvek odtieň zo série Lip Paint bude páčiť s farebnou stálosťou, ktorá trvá 7-8 hodín. Tiež vhodné pre ombre.