Ako hovoriť bradavice?

Bradavice sa môžu objaviť na takmer ľubovoľnej časti tela. Poskytuje nielen estetické nepohodlie, ale aj fyzické nepohodlie. Je škoda, keď masívny novotvar "zdobí" všeobecne atraktívnu tvár, zatiaľ čo malé bradavice na rukách sú veľmi bolestivé.

Existuje mnoho tradičných spôsobov, ako odstrániť bradavice. Ide o šťavu z celandínu a trenie šťavy z prehnitých zemiakov a dávajú čerstvé kusy mäsa do postihnutej oblasti tela. Ale je možné zbaviť sa bradavíc pomocou sprisahania? Je možné kombinovať sprisahanie s receptami z tradičnej medicíny, aby ste zlepšili liečivý účinok? Hovorme o tom v článku.

Je možné hovoriť bradavicou?

Naši predkovia verili, že bradavice na tele sa objavujú kvôli kontaktu s kožou obojživelníkov. Močiare bažiny boli obzvlášť zle známe. Predpokladalo sa, že akonáhle sa raz dotknete zvieraťa, bradavice sa okamžite začali objavovať. V súčasnej dobe takmer každý vie, že obojživelníci s ňou nemajú nič spoločné - viní sa ľudský papilomavírus. Dôvodom na vznik veľkého množstva rastlín na tele môže byť oslabenie ľudského bioplatia na úkor zlého oka, prekliatia alebo čierneho lásky, ktoré sa naňho zameriavajú.

Biela mágia je primárne zameraná na pomoc utrpenej duši a oslabeného tela. Pomocou bielych rituálov sa dá vyliečiť ešte vážnejšie ochorenie, takže bradavice nie je ťažké hovoriť. Avšak pred výberom kúzla sa musíte uistiť, že nádor, ktorý sa objaví, je bradavicou, nie krtkom alebo melanómom. V opačnom prípade kúzlo nebude mať žiadny vplyv.

Najefektívnejšie sprisahania z bradavíc zahŕňajú:

 • Hex na zemiakoch;
 • Čítanie na jablku;
 • Kouzlo na vlákno s klesajúcim mesiacom;
 • Pôda pre prosa.

Každé z vyššie uvedených kúziel má svoj vlastný polomer nárazu na biologické pole zberateľa.

Ako hovoriť bradavice na rukách doma?

Než začnete odlievať kúzla proti bradavíc, mali by ste pripraviť svoje telo a myseľ na magické tajomstvo. Žiadne biele kúzlo nebude fungovať, ak:

 • Exorcista neverí v to, čo hovorí a robí;
 • V miestnosti, kde sa vykonáva obrad, vládne negatívna energia;
 • Kolater prežíva dekadentnú náladu a z tohto dôvodu je jeho biofield extrémne oslabený;
 • Miestnosť, ktorá sa používa na odovzdávanie kúzla, je jasne osvetlená a sú prítomní ďalší ľudia.
 • V blízkosti žije silný čierny kúzelník alebo čarodejnica.

Preto musí zberateľ vybrať správne miesto pre rituál. Ak sa kúzlo vypustí v miestnosti, toto miesto by malo byť tmavé, dobre vetrané, čisté (nečistoty a prach priťahujú negatívnu energiu). Ak osoba v obradnom procese povolá kresťanských svätých, mali by ste sa týždeň posťahovať pred čítaním, piť svätú vodu a navštíviť kostol. Ak má kúzelník v úmysle obrátiť sa na prírodné sily, musí častejšie navštevovať miesta pôvodu tejto sily, napríklad vo vodných útvaroch alebo v lese. Ak chcete vykonať pohanský rituál, je najvhodnejší okraj lesa alebo pravý breh jazera alebo rieky.

Treba poznamenať, že silné kúzla dokážu odstrániť bradavice nielen z rúk alebo tváre, ale aj z nôh, sliznice úst a nosa a všetkých ostatných častí tela.

Na zemiakoch

Zemiaková šťava - slávny ľudový liek na bradavice. Na zvýšenie účinku tohto prírodného lieku sa môžu používať použité zemiaky. Predpokladá sa, že zápletka z bradavíc je potrebná na čítanie na stredne veľkých zemiakoch, pretože energetická vodivosť malej koreňovej plodiny nestačí a veľká môže nahromadiť negatívnu energiu. Okrem zemiakov bude na obrad potrebovať:

 • Kuchynský nôž;
 • Tenké drevené palice (špáradlá alebo zápalky) podľa počtu bradavíc;
 • Biela niť.

Samotný obrad sa robí nasledovne:

 • Zložte koreň a nôž do šatky, prilepte na uzol;
 • Prejdite na križovatku dvoch alebo viacerých ciest alebo ciest (nespevnených);
 • Posaďte sa na križovatku ciest, získajte nôž a koreňovú zeleninu;
 • Zemiaky musia byť nakrájané na polovicu, každá polovica striedavo trieť bradavice, z ktorej by ste sa mali zbaviť. Mal by povedať: "Keď sa voda z ostrova otrie tvárou Matky Zeme, tak si umývam bradavice z tela, Amen.";
 • Prilepte polovice zemiakov k sebe navzájom, pevne priviazajte zozbieraný závit. Mal by povedať: "Pliesť bradavice, zaväzujem to, aby to nebolo na mojej tvári a na [uveďte časti tela, na ktorom sú umiestnené nádory], ale v pôde vlhkej hniloby, kde patria.";
 • Striedavo sa dotknite každej bradavice s každým špáradlom alebo zápalkami a povedzte: "Prvá hůlka je prvá bradavica, druhá hůlka je druhá bradavica" a tak ďalej;
 • Ťažné tyčinky v koreňovej plodine v rovnakom poradí;
 • Vykopať plytký otvor na križovatke s nožom, dať zemiaky tam, povedal: "Cesta je spravodlivá, cesta je svetlá, odtrhnite od mňa čiernu chorobu, ale nie toľko, aby uškodilo priateľovi nepriateľovi - a to tak, že zelená tráva z mojej choroby rastie, zvieratá pre sladkosť, pre moju radosť!"

Nôž používaný v rituálnom procese nemožno odhodiť, ale nemal by sa používať. Zbraň musí byť skrytá na tajnom mieste, aby žiadna živá duša nemala prístup k nej. Sprisahanie proti zemiakov proti bradaviciam je ťažké, ale tento rituál je jeden z najsilnejších a najefektívnejších.

Na jablku

Najjednoduchšia zápletka bradavíc na čítanie na jablke. Výhodne používajte ovocné zelené odrody. Jablko musí byť nakrájané na 2 rovnaké časti, potom každý z nich rozotrie pokožku. V takomto prípade musí zberateľ vyložiť nasledujúce slová:

"Jablko je zrelé,
Hromadné, zrelé!
Ako ste vyrastali na strome -
Takže moje bradavice rástli.
Ako ste spadli zo stromu -
Takže moje bradavice padnú.
Ako sa uschneš -
Takže moje bradavice vysušia. "

Rezané jablko musí byť umiestnené na flanelovej podšálke, kým ovocie nebude úplne suché. Keď sa jablko vyschne, musí byť pochované v zemi.

Na reťazci v klesajúcom mesiaci

Skúsení praktizujúci čarodejníci odporúčajú sprisahanie bradavíc na čítanie vlákna na ubúdajúci mesiac. Vlákna by mala byť hustá, vlna bez syntetických nečistôt, červená. Pre sviatosť bude potrebná dĺžka závitu 20-30 cm.

V noci, vo fáze ubúdajúceho mesiaca, je potrebné opustiť dom, pozrieť sa na mesiac, podporiť vlákno nad nádorom a vysloviť chorál:

"Mesiac klesá, mesiac zomrie!
Aby ma neublížili
Vezmite si toto vlákno!
A moje bradavice sa s tebou rozplynú! ".

Po vyhlásení kúzla by sa použitá niť mala zakopávať v jamke, ktorej hĺbka sa rovná dĺžke vlákna. Keď je závit úplne prehltnutý, nádor zmizne.

Ďalším slávnym rituálom je sprisahanie bradavíc na uzliny na ubúdajúcom mesiaci. Je potrebné stáť pri okne, smerom k Mesiacu a viazať uzly na počte bradavíc na trimeri závitov. Text pozemku by mal byť nasledovný:

"Božia Matka kráčala po zemi,
Uzáčky na pleteniny,
Akákoľvek choroba sa uzdravila.
Akonáhle uzol zmizne, moja bradavice zmiznú. "

Závit s uzlami je tiež potrebné pochovať a čakať, kým nie je úplne hnilý.

Na proso

Príbeh z bradavíc na čítanie na prosi sa odporúča vo fáze rastúceho mesiaca. Môžete čítať aj počas dňa aj v noci. Optimálne hodiny na priaznivý dopad na energiu sú polnoc, poludnie a hodina po západe slnka. Je potrebné zhromaždiť plné dlane pšenice, priviesť ju blízko k ústam a povedať šepotom:

"Matka príroda príroda
Proso sa naleje na zem.
Ošetrovateľské zrná
Krásne slniečko.
Nechajte kurčatá hlad,
Bradavice sa zbavujú! "

Pripravené zrno by malo kŕmiť vtáky. Akonáhle bude jablko zjedené, rast sa začne miznúť.

Kedy pomôže konšpirácia?

Sprisahanie proti bradavici nadobúda účinnosť po dokončení rituálu. To znamená, že ak je potrebné počkať na to, aby jeden z hmotných prvkov sviatosti zanikol alebo zhnilil, bradavice zmiznú, keď sa dokončí proces rozkladu.

Je dôležité zvážiťže všetky kúzla sú čítané nahlas a zároveň nemôžete vystúpiť a obávať sa. V opačnom prípade nebude mať žiadny pozitívny účinok. Ak sa rituál vykonáva správne, ale neoplazie nezmiznú, je možné, že záležitosť je v negatívnej energii miesta, kde sa sviatosť konala. Preto musí byť výber miesta na čítanie kúzla oslovený s osobitným predpokladom. Opakovanie kúzla môže byť mesiac po prvom rituále, pretože predtým bolo pred touto dôležitou udalosťou pripravené a vyčiarknuté.

Pozrite si video: Jana Moravcová - orgasmus bradavic v přímém přenosu (November 2019).

Loading...