Pletené svetre s pletenými vzormi a popisom

V novej sezóne jeseň - zima roku 2018 chcem byť v trende, sledovať krásne módu a šaty. Len málo ľudí vie, že pletené dámske svetre s pletacími ihličkami (fotky a schémy, ktoré budú nižšie v článku) sú opäť v móde. Sú nosené šaty, sukne, môžete nosiť krátku štýlovú vestu alebo bundy. Existuje veľa možností kombinácie s inými vecami.

Každá žena bude mať možnosť spájať krásu s vlastnými rukami: teplý prvok sa môže nosiť po celý rok. Navyše farba si môžete vybrať akúkoľvek farbu.

Pletené dámske svetre s popisom

Nezúfajte, ak ste nemohli nájsť pekné pletené bundy módny štýl, teraz to nie je ťažké zviazať! Najlepšie sa spoliehať na majstrovské triedy profesionálov, takže sa rýchlo naučte techniku.

Pletené dámsky letné svetre topy tričká

Dámske letné pletenie sveterPlete sa veľmi ľahko a netrvá veľa času. Bude doplnené pletením a háčkovaním.

materiály: 400 g bieleho vlákna, Je lepšie použiť bavlnu, toto je naše odporúčanie, gombíky a môžete si vziať kamienky pre dekoráciu, ale to je voliteľné.

Nižšie je pletacie vzory a popis, ktorý by mal byť opravený svojim tvarom.

 • Výroba dielov späť, pravé a ľavé police - kontrolujeme všetko so vzorom.
 • rukávy urobte toto: strihanie vzoru, kombinovanie bočných švov. Obidva rukávy úplet lg
 • police Tie 2 R. S. B.N.N. pozdĺž obvodu, lemované inlays s otvoreným vzorom. Nezabudnite na UB pre krásny výstrih.
 • Hrany rukávov tiež spojiť S.BN Čipku vyrábame z jednej strany v priečnom smere, nezabudnite na U. B. a P.R. vytvoriť rollback.
 • S týmto kusom krajky sa spoja s pozdĺžnou časťou puzdra. Urobte tento krok, keď budete pletené posledné R. oblúkov. Urobte to jednoduché: namiesto priemeru V.P. oblúky 5 VP do s.B.N. v S.B.N. okrajov z objímky. Polica so zády sa šiť medzi sebou. Ďalšie 4 R. C. B.N.N. pre bar. V 5 R.V.P, ako v C / X.
 • Neposkytujeme dĺžku reťazcaVP a CT. pre viazanie, pretože možno ho určiť experimentom. 2 R. S.B.N. - pre dolnú P. Na okraji hotovosti 6 R. S. B. B. N., druhý R. R. S. B. N. - pre blízku stenu P.
 • Krásne ohraničené okraje - C / X.

Po vykonanej práci - stehové rukávy, väzba 4 R. S. B.N.N. Ak chcete vytvoriť golier, ako sme my - stojan s 3 R. S. B.N.N., priložte ho pozdĺž pása. Pre rohy - P.R. na stranách v každej R. Môže byť šitý hore kvety, schémy, ktoré prikladáme, alebo vyberte obrázok. Ak používate kamene na dekoráciu, rozložte ich na zadnej strane.

Pletacie ihlice pre ženy letné svetre topy tričká pre plné

Pre obéznych žien ponúkame krásnu bundu s gombíkmi - plášť pre chladné počasie, pletené pletacími ihličkami.

Vzory použité v práci:

 • L. G .: L. R. - L.P., I.R. - I.P.
 • I.G .: L.R. - I.P., I.R. - L.P.
 • podväzok: L. a I.R. - L.P.
 • Hlavný vzor: 2 R.L.G. a I.G. = opakovanie.
 1. Spustili sme produkt späť: 102 P. a 2 K.P. - 20 cm podväzok viskózny. A ďalších 20 - hlavný vzor. Potom - pohoreme po stranách 2 P. a pre dierky v každom 2 P. 1 P * 1. Po 61 centimetroch od začiatku plátna na vytvorenie úkosov na oboch stranách 2 P. a v každej 2 P. - 6P. * 3 a 5 P. * 3. Všetky ostatné P. zatvorte po 4 centimetroch.
 2. Ľavá polica:60 P., 2 K.P. - 20 cm podväzok viskózny, hlavný vzor (kde v 1 P. uzavrie vrecko pre 27 P.), od 11 P. zvyšok je potrebné odložiť. Na výrobu vrecka na vrecko - 27 ks, 2 ks - L.G. Po 12 cm - zatvorte KP Pletené na 27 P., ktoré zostali. Pravá - dierka, ako na zadnej strane. Merať od začiatku plátna 67 P. - odložiť pletenie.
 3. Pravá polica urobte symetricky, ale nezabudnite na otvory pre tlačidlá. Vyrobiť ich, na 245 cm - blízko v L.R. od 9 do 15 P. a nasledujúce I.R. - znova vytáčajte.
 4. rukávy: 58 P, 2 K.P. - 10 cm podväzok viskózny, DOS. vzor a P.R. na každej strane v každom z 10 R. 1 P. * 9, v každom z 8 R. 1 P. * 1, v každom 6 R. 1 P. * 1. Tieto P. pridávame do vzoru. Pokiaľ ide o dierky na zadnej strane po 45 cm od začiatku plátna, uzavrúme P. na bokoch. Zvyšok pletené ďalších 9 cm.
 5. Zostavujeme štandardne: ramenné a bočné švy, tie, ktoré sme odložili, navlečené na pletaciu ihlu a typ 40 P. v m / s - 10 cm hlavného vzoru. Close. Nezabudnite na vrecká a gombíky.

Dámsky pletený sveter

Dámske pletené svetre získavajú popularitu rýchlejšie a rýchlejšie. Odporúčame vám začať sa pripravovať na leto dnes a kravata krásna čierna priadza bunda (veľkosť 44), čo bude vyžadovať 300 gramov. Ihly s hrúbkou 3,5 a 4.pattern: guma zapadajú na tenšie pletacie ihlice.
Začali sme zozadu, ako zvyčajne - 86 P. C / X 5 R. Nasledujúcich 76 R. L.G. Máme príležitosť na vzor, ​​na C / X, všetko je U.B. veľmi dobre popísané. Predná časť je podobná zadnej časti, v strede produktu je vidieť vzor otvoreného otvoru (pozri obrázok). pliesť úzke slučky tak, aby udržal formu. Objímky sú tiež pre C / X.
Módne sveter kravatu na vzor nižšie:

Hovorí ženská bunda s kapucňou

krásny šedá pletená dámska mikina s kapucňou ktorého plátová schéma bude pripojená nižšie, je veľmi jednoducho pletená, napriek tomu, že to bude trvať veľa času. Šedá priadza - 550 gramov a pletacie ihlice, máme 10 mm. Tento model bude mať veľkosť 38-40 alebo XS.

vzory:

 • "Obrázok"čo vyžaduje párne číslo P: 1 R .: L.P., I.P. - až do konca R., 2 R. (a všetkých nasledujúcich R.): L.P. knock I.P. a I.P. - L.P.

práce:

 • Počnúc späť - 46 P. vzorované "ryže" 30 centimetrov. Pre raglan - bližšie po stranách o 2 p., A na každom 2 P. 1 str. * 14. Tie, ktoré zostali, sa tiež zatvárajú.
 • Pravá pletená polica Začína sa sadou 24 P. - vzor "ryže" je tiež 30 See.For raglan, zatvárame 2 P. vľavo, v každom 2 P. 1 P. * 13. Vo výške 42 centimetrov (budúce hrdlo) uzavrúme pravé 5 P., každé 2 P. 2 P. * 1, 1 P. * 2. ľavá urobené symetricky.
 • rukávy: 27 P. - vzor "ryže", P.R. na stranách v každom z 12 R. 1 P. * 4. Takže úplet 45 cm Potom sa na bokoch 1 P, v každom 2 P. ľavý 1 P. * 14. Pravý 1 P. * 13, 4 P. * 1, 2 P.-1.
 • Prichádzame teda k najdôležitejšej veci - kapucňa. 76 P. vzorované "ryže" 19 centimetrov. Potom pliesť prvá 38 P. Na pravej strane zatvorte každé 2 P. 1 P. * 4. Na ľavej strane 2 krát o 2 P., 1 P. * 2. Zatvárame. Druhá časť je rovnaká. Všetky položky šiť dohromady. Sledujte naše popisy a všetko bude fungovať.

Ako priviazať sveter pre ženy s pletacími ihlami pre začiatočníkov: video

Je veľmi jednoduché prilepiť rukáv a zamerať sa na video lekciu nižšie.

//www.youtube.com/watch?v=l1qPauh4N7s

A ďalšia master class pozostávajúca z dvoch video hodín:

Pletené svetre pre ženy s pletacími vzormi

Na kravatu nové modely pletených svetrov, či už je to otvorený dámský pletený sveter alebo mix jumper, je potrebný dobrý opis a jasná schéma. Vytvorte si vlastný štýl - jednoducho kliknite na svoje prsty. Alebo si vezmite lúče v ruke.

Krásne pletené dieťa sveter pletenie

Pre sedemročné dievčatko navrhujeme, aby ste v blúzke odtiahli halenku(500 g ružovej farby). Navyše, hlavné nástroje číslo 3 a 2. V našej materskej triede sme tiež používali tlačidlá - 6 kusov.

vzoryktoré budú musieť pliesť:

 • Eraser 2 * 2: 2 L.P., 2 I.P.
 • LG.: LR - L.P., I.R. - I.P.
 • "Vlákno odpad": L.P., I.P., v každom R. posunutie vzoru o 1 P.

Pletenie začína späť (schéma nižšie): 74 P. - 4 cm gumový pás 2 * 2. Hrubšie ihlice na pletenie: L.G. 23 cm Pri 4 centimetroch znovu zmeňte prístroj: 3 P. podľa výkresu, 2 P. spolu, N., 3 P. podľa výkresu, 2 L.P., 2 I.P., 3 P. podľa C / X 1 , 2 I.P., 12 P. podľa S / X3, 2 I.P., všetky L.P. Vo všetkých I.R. - kreslenie. Tieto kroky sa opakujú, ale nezabúdajte na to, aby ste použili tlačidlá +5 P. pre tlačidlá (každý vo vzdialenosti 6 cm m / s od seba). Keď dĺžka plátna dosiahne 27 centimetrov - na ľavom raglán ako späť. Zatvorte, ak sa dĺžka dostane do zadnej časti. ľavá polica je vytvorená podobne ako pravá, ale nevytáčajte P. pre tlačidlá.
rukávy 44 P. - 4 centimetrové gumové pásy 2 * 2. Urobili sme to s tenšími pletacími ihličkami, teraz sme hrúbky a 14 P. L. G., 2 I. P., 12 P. na S / X 3, 2 I. P., 14 L. G. Všetky I.R. - kreslenie. Rovnako ako 37 centimetrov. Pri úkosoch zo strán + 1 až 4 centimetre. Teraz vykonávame raglánové úkosy podobné úkosom na chrbte. Pri 17 cm - zatvorte.
Pre kapucňu 50 P. vzor "putanka" asi 4 centimetre. Potom L. G., P. pridáva až 68 kusov v prvom R. Keď je výška výrobku 18 cm, začínajúc od tyče - zatvorte po stranách 5 P. v každej R. Zbierajte, ako v predchádzajúcom popise, nezabudnite na pompon vrchná časť kapucne.

Zimné svetre a svetre s vzormi a popismi pletenia

Čoskoro príde zima a bude potrebné sa ohriať. Preto sme pre Vás pripravili výber najmodernejších sveterov v roku 2018. Vychutnajte si nové výrobky a vyberte si štýly pre seba!

Teplé dámske pletené svetre s grafmi a popismi

veci s okrúhlym strmeňom vždy vyzerať krásne a sedieť dobre na ženu. Zdôrazňujú všetky výhody svojho majiteľa. V našej lekcii, takej blúzke, vyrobíme viskóznu priadzu (250 g) s háčkovaním s listami.

Vzory pre kreslenie:

 • LG: LR - L.P., I.R. - I.P.
 • Otvorená "hemstitch" (AM): 1 R .: 2 P. - L.P., N. = až do konca R. 2 R .: I.P.
 • Otvorený vzor podľa schémy.

Popis pletených sveterov:

Nezačína ako obvykle späťa v koketa - hlavný elegantný prvok tejto veci. Vyžaduje to 120 P. Pliesť s kruhovými ihlou C / X 1 30 R. Mala by to urobiť 280 P .: 80 z nich zostane pre chrbát a 80 pre predné. A zvyšok - rukávy, Potom všetky práce v častiach.
späť - L.G. 30 R. Po - P.R. v každej z 2 R. na každej strane 1P * 3, 2 P. * 2, 3 P. * 1. Celkom - 12 R.
pre Pereda - L.G. 6 R., pre dierky - P.R. v každom 2 P. 1 P. * 3, 2 P. * 2, 3 P. * 1. Vykonajte 12 R. od začiatku týchto kĺbov. Po pripojení všetkých P. z prednej a zadnej časti a pokračovanie v práci v kruhu spoločnosti LG Vykonajte 104 KR, po 24 R. na C / X 2. Posledné 2 R. - "merezhka." Po tom, P. zatvorte.
Ľavé a pravé rukávy:40 P.L.G., na odrazenie - P.R. na stranách v každej 2 P. 2 P. * 8, 3 P. * 2. Vykonajte ďalších 20 R., 4 KR. a zavrieť. Ďalej zostavujeme náš produkt vyplnením všetkých švov. A po obvode, ak si to prajete, spojte produkt v "kĺzavom kroku".

Dámska bunda s gombíkmi Raglan pletenie