Sprisahanie k úspešnému obchodovaniu

Od staroveku je obchod nielen zdrojom príjmu pre mnohých ľudí, ale aj osobitným druhom umenia. Každý obchodník raz zažil v určitej situácii neurčitú úzkosť, keď sa výrobok javí ako lepší ako konkurencia a jeho klientelu je ich vlastná, ale napriek tomu je počítadlo ďalšej zostavy dlhšie a všetko je veľmi náročné. Aké je tajomstvo úspešného obchodovania? Napríklad mnohí veria v sprisahania za úspešný obchod.

Ako zvýšiť obchod?

Vysoké tržby závisia od mnohých faktorov: dobrý predajca, vhodný výrobok, umiestnenie obchodu alebo butiku na trhu. Ale nenechajte si ujsť takú zložku ako šťastie. Ak chcete zvýšiť obchod, môžete sa uchýliť k pomoci bielej mágie. O tom, čo sú sprisahania a modlitby, keď sú najlepšie čítané a ako sa správne naladiť na rituál, budeme to ďalej hovoriť.

Čo je najsilnejšie sprisahanie k obchodu?

Čo je najsilnejšie sprisahanie obchodu, pozná niekoľko predajcov a to je zvláštny dôvod. Trochu tajomstvo pre kúzlo, ale obrovské tajomstvo pre tých, ktorí ju tvoria, je ticho. Malo by sa pamätať na skutočnosť, že sa na pomoc vyšších mocností upierá, že ticho je základom všetkého. Čím viac hovoríme ostatným o tom, čo plánujeme v živote, tým viac šťastia stratíme z našich rúk. Takže sme strácať magickú energiu prechodom cez naše prsty.

Takže kúzlo od nás požaduje predovšetkým slová a potom iba viera v našu silu a šťastie. Slová, ktoré používame každý deň, môžu byť jemným nástrojom, osudom.

Možno práve preto je medzi mnohými sprisahaniami najsilnejší ten, ktorý treba vysloviť, pri dodržiavaní zvláštneho rituálu. Presnosť pri jeho vykonávaní hrá ešte dôležitejšiu úlohu ako viera.

Prvé pravidlo úspešného sprisahania sa má vysloviť v súkromí. Denný čas - či už skoro ráno, neskoro v noci - sa líši pre každý druh sprisahania.

Pozemky na dobré obchodovanie by ste si mali prečítať na trhu alebo v obchode v podmienkach ticha a samoty, aby ste dosiahli lepší účinok a maximálnu koncentráciu. Len vy, váš produkt, počítadlo a text na papieri - alebo v pamäti.

Je potrebné čítať pozemok v obchode, otvoriť dvere široko otvorené, potom môže magia vstúpiť do nej lúče svetla, vedúci kupujúci pozdĺž.

Najsilnejšie sprisahanie k obchodu - Toto je obrad krstu. Tento obrad musí byť vykonaný presne vo všetkých bodoch: čas, slová, objekty a gestá. Vykonáva sa skoro ráno, za úsvitu, pomocou malého zrkadla.

Vezmite si zrkadlo s pravou rukou, odvráťte sa od seba a obchádzate obchod, pokrste každý stôl a rovnomerne vyhlasujte kúzlo:

"Kŕmim tovary, pokrstiť na predaj!
Aby som videl váš produkt v zrkadle, videl som to tak krásne a klient sa mu páčil!
Prvý, kto prišiel - kúpil, druhý - kúpil,
Posledná - tiež kúpil!
A nikto ma neopustil bez nákupu! "

Tieto slová by sa mali čítať trikrát pred každým počítadlom. Potom, po dokončení akcií, nechajte zrkadlo na viditeľnom mieste, adresované kupujúcim.

Ak je pravdepodobné, že pri sprisahaní priláka kupujúcich, môže sa to zopakovať. Nepoužívajte ho však - raz za týždeň stačí na dokonalý efekt.

Okrem tohto všeobecného rituálu existuje viac multifunkčných, variabilných sprisahaní, každý si pre seba nájde ten, ktorý je bližšie k nemu v duchu. Ak sa domnievate, že nejaký objekt vás požiada vo vašich rukách - vezmite si ho a použite ho, samotné mágie vám povie, čo máte robiť.

Na cukor

Cukorový plot na obchodovanie je jednoduchý a používa sa v mnohých oblastiach života. Používala ju sama Wang, vďaka ktorej sa "cukrový" obrad nazýval "sprisahanie Vanga". Niektorí tiež nazývajú "moslimské sprisahanie" a tento obrad zostáva veľmi populárny dodnes, pretože cukor je veľmi špecifický produkt. Jeho zrná majú štruktúru kryštálu, ktorá je charakteristická pre odrážanie a násobenie magického efektu. Rovnako ako voda, zhromažďujú a odrážajú všetky slová, ktoré hovorí kúzelník, cítia jeho emócie a duševné posolstvá.

Existuje niekoľko silných sprisahaní, v ktorých sa týka cukru. Niektoré z nich budú podrobne popísané nižšie.

  • Cukor pozemok na zvýšenie predaja a ziskov.

Na rituál potrebujeme samotný cukor (nakrájaný na kocky, rafinovaný cukor), ako aj akúkoľvek bankovku, vrecko a malé ohňostroje. Nie je tak dôležité, kde sa uskutoční prvá časť obradu, ale je dôležité, aby sa konala v samote. Je dôležité vstať skoro ráno, umyť si tvár so studenou vodou a pred rituálom nesmiete povedať slovo. Potom musíte hodiť niekoľko kúskov cukru, rovnako ako účet, a zatiaľ čo oheň horí, povedzte kúzlo:

"Vidím oheň, oheň, jazyky vášho plameňa, vziať môj sladký dar a dať mi viac peňazí, nech ľudia prídu, kúpia moje dobré veci a ja dostanem peniaze za predaj a pošlem na príčinu Moje peniaze sú moje šťastie Amen, amen, amen. "

Je mimoriadne dôležité, aby bol oheň malý a cukor nespálil na zem, ale len sa roztopil - preto je lepšie brať rafinovaný cukor. Tieto roztopené, nespálené kúsky cukru by sa mali z ohňa starostlivo odstrániť, po uhasení požiaru alebo použitím špachtle. Potom ich dajte do vrecka na textílie, musia byť doručené do obchodu a umiestnené tam, kde sú uložené peniaze od kupujúcich - v pokladni alebo v trezore. Cukor sa stane magickým katalyzátorom, ktorý bude podporovať vaše zisky a prilákať kupujúcich.

  • Každé ráno sprisahania na kus cukru za dobrý obchod.

Ďalšie ranné sprisahanie, ktoré funguje bezchybne: tiež vstávajte za úsvitu, umyte studenou vodou a nehovorte ani slovo, kým sa neotvorí obchod alebo pult. Tesne pred objavením vezmite kúsok cukru a povedzte:

"Keďže tento cukor je sladký, moje prejavy budú sladké, ľudia budú priťahovať, úspešne obchodovať a kto mi to prevezme - to so mnou vzal môj tovar.

Nechajte im obchádzať všetky riadky, ale zastavte sa na mňa, nakupujte, prinášajte príbuzných.

Nech môj tovar vyznieva sladší ako med k ľuďom, chutnejší ako cukor, aby nemohli odobrať svoje oči od neho, radšej by to vzali pre seba.

Obliekam sa zlatom, obliekol som si strieborné topánky - prosíme vás, cukor, aby som mal šťastie v obchode. Z cesty sa nevrátim s prázdnymi rukami - s plnými zásobníkmi.

Žobráci milosrdenstva, vyleji med z nich pikantné. Môj obchod je úspešný, môj pozemok je silný! Tak to byť! "

Po dokončení jesť cukor, vychutnávajúc ho s potešením. Teraz bude tento deň obzvlášť živý a ziskový. Pripravte sa!

  • Cukorový plot pre finančnú stabilitu.

Okrem cukrovej parcely na obchodovanie existuje aj cukráreň pre finančný úspech, ktorý vám osobne pomôže. Ak vaša finančná situácia ponecháva veľa na želanie, vezmite si peňaženku, vložte do nej niekoľko bankoviek, niekoľko mincí a aspoň jednu kreditnú kartu s malým zostatkom na účte. Nalejte tam nejaký cukor, tentokrát voľný a držte peňaženku pred sebou, pozrite sa naň a povedzte nasledujúce slová:

"Včely lietajú na med a peniaze na cukor prídu a čakajú na vás tu a tu."

Opakujte ten graf, ktorý potrebujete päťkrát za sebou. Je nevyhnutné, aby bol kalendár v tento deň štvrtok.

Na mak

Poppy, ako cukr, je jedným z kouzelných predmetov. S pomocou maku sa vykonávajú aj rituály na obchod.

Jeden z najsilnejších je umiestnený hneď za pultom - v obchode alebo na trhu, čas jeho holdingu hrá dôležitú úlohu. Musí to byť štvrtok, musí byť na oblohe stúpajúci mesiac. Je potrebné zakúpiť mak na trhu (asi 300 gramov) a krásny vreckovku. Rituál, ktorý sa koná druhý deň, zostane účinný mesiac.

Rozložte vreckovku na pulte, nalejte na ňu mak a povedzte nasledujúce sprisahanie deväťkrát:

"Ako nemeryannom áno nespočetné makovinok, a kupujúci toľko môj dobrý a atraktívny produkt bude.To všetci, ktorí prichádzajú na rozptýlené semená, určite kúpiť svoj výrobok a byť vďačný za to."

Potom jemne, aby sa nevysypal mak, prilepte vreckovku do uzla a odneste ho na odľahlé miesto. Každé ráno nasledujúceho mesiaca vylejte vreckovku o čajovej lyžičke maku, ktorá hovorí o uvedených slovách.

Obrazy na obchod z knihy Vanga

Veľký Vanga, ako žiaden iný, nebol majstrom sprisahaní a tajomstvo jej konkrétnych sprisahaní je jednoduché. Dôležitú úlohu zohráva výslovnosť sprisahania, vibrácie, pomocou ktorých slová prenikajú do jemnej štruktúry vesmíru a posielajú duševné vlny do vášho okolia.

Jednou z najznámejších sprisahaní na obchodovanie z knihy Vanga je sprisahanie na med a sväté vody.

Podľa Vanga by sa mala vyslovovať mesačne na 3. mieste a dôrazne sa odporúča opakovať to bez medzery - takéto silné sprisahanie si vyžaduje extrémnu presnosť pri vykonávaní.

Naliať svätú vodu do akéhokoľvek kontajnera - vyrezané sklo, malý džbán, misku. Potom musíte do neho pridať med - doslova čajovú lyžičku. Počas miešania opakujte tieto slová, kým sa med rozpustí:

"Včely prelietali cez lúku, zlato sa zhromažďovalo pre mňa, dalo som to do vody, pretože ľudia jedia med, chcú sa pozrieť na môj produkt, chcú si ho kúpiť, mám zisk na obchodovanie, predávam produkt rýchlo a kupujem nový! Chráňujem obchod pred zlými ľuďmi. "

Toto sprisahanie nielen prináša úspech vo vašom podnikaní, ale chráni vás aj pred poškodením, zlým okom a nevhodnými úmyslami.

Všetky sprisahania, ale sprisahania Vanga - najmä, vyžadujú nielen správnu výslovnosť, ale aj sebavedomie a úspech obradu. Musíte veriť svojim túžbam, ašpiráciám a schopnostiam a nedovoľovať žiadne pochybnosti.

Na soľ

Ak chcete prilákať kupcov prostredníctvom bielej mágie, pomôže vám to vykresliť soľ. Najsilnejšie sprisahanie a rituál obchodovania so soľou je pomerne dlhý, ale veľmi efektívny. Budete potrebovať soľ a biely vreckovku.

Začína pred východom slnka. Smerom k otvoreným dverám do skladu alebo do počítadla nalejte do ľavej dlanky štipku soli a opakujte sedemkrát za sebou:

"Predávam tovar, distribuujem ho laskavo. Všetci prídu ku mne, kúpiť, nepočítajú peniaze, ale ja som bohatý. Amen. "

Potom vráťte späť do obchodu a so silnou vlnou nalejte soľ cez ľavé rameno a snažte sa zaistiť, aby na tovar a pokladničku padalo aspoň najmenšie množstvo soli.

Potom by ste mali umyť tvár studenou vodou, bez utierania, opäť stáť pri vchode do obchodu, s chrbtom k nej. A prečítajte si druhé sprisahanie, držíte vreckovku v jeho rukách a nezoberiete mu oči.

"Utečiem smolu, nepriazeň. Položil som svoju ochranu na tovary. Nech ľudia nemajú chodiť, nech im prídu všetkými prostriedkami. Peniaze sú komoditou, komodita je peniaze a som úspešný. amen "

Použite vreckovku, aby ste sušili tvár a bezpečne ju ukryli z očí a ruky v mieste obchodovania.

Na vode

Akákoľvek voda, nielen svätá, je magickým prvkom a ohováranie prináša veľa šťastia vo všetkom vrátane obchodu. Sprisahanie obchodu je jednou z najsilnejších, pretože energia vody a peňazí má rovnakú štruktúru.

Na rituál budete potrebovať misku s vodou, každý krúžok, ale lepšie - zlatý prsteň odobratý z tvojej ruky. Nalejte vodu do misky a spúšťajte prsteň. Vložte ukazovák do stredu krúžku a začnite pohybovať prstom po spodnej časti misky posunutím krúžku.

Voda dokonale počúva a spomína na vaše slová. Hovorte jemne a jemne, ako teplé slnko, toto kúzlo:

"Keď sa mlyn opracoval, obilie sa brúsilo deň a noc,
tak sa moje peniaze a môj tovar otočiť deň a noc.
Nechajte ležať v taške a svet okolo tela,
iné peniaze sa stretávajú, iné peniaze vedú k mne.
Ako včely lietajú na med - takže každý sa pozerá na môj produkt,
ako mory lietajú na svetlo - takže peniaze prichádzajú ku mne.
Ako nepočítať hviezdy, ako neuznať Zem
preto moje silné slovo nemožno odstrániť.
Všetci prídu ku mne, nesú svoje peniaze,
rozobrať tovar, chlieb, soľ a vodu tu.
Všetko pre mňa tu, tu je vaša voda.
Máte vodu, mám peniaze. Amen. Amen. Amen. "

Tieto slová, hoci sú dlhé, sa najlepšie naučia. Potom, čo sa povedali, ihneď položte krúžok a noste ho niekoľko dní bez toho, aby ste ho odstránili. Odtok vody na zemi pod stromom.

Kedy začne sprisahanie?

Silné sprisahanie na obchodovanie s dobrou a ziskovou spoločnosťou začína okamžite konať. Jeho trvanie sa určuje individuálne, v závislosti od samotného pozemku, použitých objektov a lunárneho cyklu.

Ako už bolo spomenuté, malo by sa čítať každé sprisahanie predávať tovar v obchode, odobrať sa od skutočnosti, negatívne myšlienky a pochybnosti. Viera v seba - základ každej mágie - to by sa nemalo zabúdať.

Aké môžu byť dôsledky?

Najsilnejšie sprisahanie na úspešný obchod na trhu, v obchode, za pultom, možno čítať bez následkov. Hlavná vec je uistiť sa, že robíte všetko správne, s použitím správnych sprisahaní týkajúcich sa bielej mágie. Potom nebudú mať negatívny vplyv na obchod alebo na iné oblasti života. Naopak, ich vplyv na vašu činnosť môže priniesť šťastie do iných oblastí: život, rodina, láska. V konaní sprisahaní, smerovaných k dobru, sa používajú iba svetlá sily, ktoré sú čerpané z vašich vlastných prírodných síl a tým ich znásobujú. A s tým nie je nič zlé.

Veľa v našom svete závisí od nás, našej energie, viery a prístupu k všetkým živým veciam. Buďte láskaví a otvorení sveta - a svet bude láskyplný a otvorený pre vás!