Pozemky pre šťastie a šťastie

Určite ste sa zoznámili už niekoľko rokov za sebou a pravdepodobne z detstva a nosili len jeden amulet. V priebehu rokov sa vlákna vymazávajú, materiál stmavne a oxiduje, ale človek tvrdošíjne nosí starý amulet. Ak sa pýtate, čo je dôvod pre milovanie a starostlivosť o jednoduchý predmet, dôvod sa zdať triviálny - prináša veľa šťastia. V tomto článku nájdete sprisahania amuletov a talismanov pre šťastie a šťastie.

Konšpirácie a obrady, herecké a silné: pre veľa šťastia a veľa šťastia vo všetkom

Samozrejme, kúzlo, amulet funguje efektívne a bez prerušenia. Našťastie sa obrady konajú rukami, hlasmi a vierou. Tieto obrady sú silné a aktívne, časovo obmedzené a musia sa opakovať.

Modlitba na šťastie

Najjednoduchšie silné sprisahanie na šťastie a šťastie vo všetkom je jednoduchá modlitba. Zvláštnosťou modlitby je to, že nie je viazaná na lunárnu fázu - premenlivý faktor magického úspechu.

Modlitba na šťastie sa hovorí denne a všade.

"Bože, daj mi silu, aby som sa trhala a vzdal - daj mi veľa šťastia. A ja som unavený modliť sa, kým príde šťastie. Amen. "

Prejdite prsty: ohnite ukazovák nad stredným a krížom. Počet sprisahaní je obrovský: kresťanský, slovanský, ezoterický. Zdieľajú dôležitú podmienku. Keď hovoríme o sprisahaní, dajte vieru a nádej do slov, a potom je mágia korunovaná úspechom.

Rituálna "zmluva s vesmírom"

Niektoré sprisahania budú vyžadovať nestandardný postoj a alternatívnu víziu.
Obzvlášť populárna je technika Simoron "Zmluva o šťastie s vesmírom", postavená podľa metódy absurdity. Samotná podstata Simorony spočíva v prenose princípov zvykového vesmíru hore nohami.


Podobne, "zmluva s vesmírom" je rituál zameraný na zmenu vlastného svetového vnímania. Ak to urobíme, prekvapíme vesmír.
Pre pozemok bude vyžadovať:

 • List papiera.
 • Červený ramenný popruh;
 • Priateľ (priateľ);
 • Šamanový bubon

Pripravte papier. Jednoduchý list A4, farebný list, vzorovaný prázdny. Tento list - budúca zmluva s vesmírom. Čím viac predstavíte v príprave, tým viac pozitívnych emócií dostanete. A čím viac pozitívnych emócií dostanete, tým silnejší bude účinok rituálu.

Nezabudnite pozvať priateľa (priateľa). Aby bol vesmír, ktorý počul taký zvláštny magický rozhovor, presvedčený o vážnosti vašich úmyslov, potrebujete svedka. Pripojte priateľa (priateľa), neskôr - svedka, červenú stuhu. Podpísať pásku ručne "Čestný svedok".

Spomínajúc si na prvé pravidlo Simorona, - úsmev a smiech, - pristúpte k rituálu. Čím absurdnejšia a zábavnejšia je situácia, tým väčšia je šanca na úspech.

Tancujte skutočný šamanský tanec. Môžete dokonca zapnúť hudbu, alebo dať svedectvu bubon, správne šaty a požičať tamburínu z miestnych šamanov. Odovzdať energiu tanca, víriť okolo ohňa, ako starodávny kmeň, ktorý volá boha slnka. Počas rituálu mumte pod nosom nejaké množstvo odpadu, s vážnym pohľadom, aby ste čo najviac vstúpili do úlohy. Vesmír bude zaujímať a ocenia snahy zodpovedných šamanov.

Po tancovaní, posmechu a naplnenej energiou prvkov, pokračujte k hlavnej etape rituálu.

Zaneprázdnene (efektívnejšie - efektívnejšie) sedíte pri stole a umiestnite značku na zmluvu. Nech svedok stojí za čestnou strážou.

Jemne vytlačte nasledujúce riadky:

"Táto dohoda k (dátumu) je uzavretá medzi vesmírom, ďalej len" príjemca "a (priezvisko, meno, priezvisko), ďalej len" prijímateľ ". Podľa Zmluvy Vesmír priťahuje Príjemcovi veľa šťastia a šťastia. Príjemca sa zaväzuje prijímať darčeky vesmíru s obdivom a radosťou, hľadiac s radosťou a vďaka. Táto dohoda sa uzatvára za prítomnosti svedkov a nadobúda platnosť po podpise. Amen. "

Nahraďte podpis a uzavrite zmluvu v obálke s nápisom "Poštová služba vesmíru". Teraz máte osobnú zmluvu s Vesmírom. Skryť obálku na odľahlom mieste a nebojte sa. Budete úspešní.

Malo by sa pamätať: sľuby vesmíru sú záväzné. Je dôležité poďakovať Vesmíru za všetky malé veci a veľké darčeky, ktoré vám prináša. Keď ste získali zvýšenie platov o dvetisíc, namiesto požadovaných päť, nemali by ste byť rozrušení. Ďakujem Vesmíru srdečne a stále vás prekvapí.

Ako hovoriť vec pre šťastie?

Konšpirácie sú veľmi dobré. Ale ešte lepšie - keď sú určené na určitú vec. Z dobrého dôvodu Demi Moore vždy nosí práškovú krabičku Marilyn Monroe, Tatiana Bulanová sa nepartihuje s bielym hrochom a Nicholas II zhromažďuje podkovy.

Možno títo slávni ľudia nevedeli, ako hovoriť maskotom na veľa šťastia vo všetkom. Ale biená mágia vie. Počet sprisahaní pre šťastie je úžasný, preto považuj za najzaujímavejšie.

Univerzálny graf

Hovoriť o šťastí môže byť akákoľvek vec. Talizman je predmet, ktorý sa nosí bez odstránenia. Ideálne darčeky a pamiatky. Súvisiace spomienky a emócie znásobujú moc magie. Drevené a strieborné výrobky: mince, kolíky, krúžky, prívesky, spálené drevené figúrky, kocky. Môžete dokonca hovoriť o lane.

Skvelá voľba pre univerzálny amulet pre šťastie je červená niť. Konzervovaná červená niť má najsilnejšie vlastnosti. Keď hovoríme o niečom definitom, pridáme silu pozemku a vlákna. Takýto talizman je dvojnásobne efektívny.

Je zvykom prijímať červenú niť ako dar, ale môžete si sami hovoriť.

Pre pozemok bude vyžadovať:

 1. Červená niť.
 2. Sviečka.
 3. Dekoratívny ornament alebo korálka, položte na niť.

Počkajte na priaznivú fázu mesiaca. Najúspešnejším časom sú sudé čísla rastúceho mesiaca. Zapáliť sviečku o polnoci a nastaviť ju pred sebou. S pravou rukou na ľavej strane prilepte červenú niť. Priviazať vlákno na sedem uzlov, každé vety sprisahania.

 1. Vlákno je červené, niť nie je tkané, žiadam vás byť talismanom.
 2. Chcem vám účtovať šťastie, veľa šťastia v skutkoch a túžbach.
 3. Vyzývam vás na úspech, s výnimkou chýb, poškodenia.
 4. Chcem vám účtovať podporu, okrem problémov a nákladov.
 5. Chcel by som vám účtovať spasenie, od akéhokoľvek strážcu útoku.
 6. Chcel by som vám obhajovať sprisahanie, ktoré som čítal.
 7. Vlákno je červené, niť nie je tkané, žiadam vás byť talismanom.

Vyhoďte konce vlákna v horúcom vosku a vytiahnite sviečkou prstami. Amulet je pripravený. Ušetrí vás z problémov, a ak sa to zlomí, je to dobré znamenie. Takže vlákno vás zachránilo pred vážnymi problémami. Potom sa rituál môže zopakovať.

Vykreslenie na kruhu

Sprisahania šťastia a šťastia v živote si môžete prečítať na kruhu. Je lepšie hovoriť prstence blízko, potom talizman bude pracovať efektívnejšie.

Budete potrebovať:

 • Ring.
 • Sviečka.
 • Mantra.

Vyberte noc v mesiaci mesiaca. Okná uzávierky poskytujúce tmu v miestnosti. V pozadí odbočte na indickú mantru, Moola Mantra od Deva Premal funguje dobre. Zoznámte sa s jednoduchými slovami mantry vopred, opakujte mantru.

Rituál sa vykonáva na podlahe. Fix dlhý kostol sviečky. Zapaľujte ho a vyčkajte, kým sa plameň vyrovná. Opatrne zdvihnite krúžok a položte ho tak, aby krúžok padol presne na sviečku bez toho, aby zasiahol plameň.

Teraz prineste svoje ruky do sviečky, "objímať" plameň tak, aby oheň nepoškodil, ale cítite teplo. Zatiaľ čo hudba hrá, pozrite sa na oheň a mentálne mu pošlite svoje túžby: šťastie, šťastie, úspech vo vašich snahách. Keď začne mantra, zatvorte oči a zopakujte slová mantry.

Mula-mantra je najsilnejšia mantra božskej energie, ktorá pochádza z mužskej aj ženskej podstaty.

Rituál sa koná, až kým sa sviečka nerozpadne a o niečo ďalej. Kým sa červené svetlo pred vašimi očami (zatvorené) nerozpustí v tme.

Potom položte krúžok a noste ho bez toho, aby ste ho odstránili - je to sprisahané pre šťastie a šťastie. Pekný bonus je, že vaša izba je teraz vyčistená zo všetkých emočných zvyškov priaznivých účinkov mantry.

Skryť sviečku na odľahlom mieste a nevyhoďte ju na týždeň.

Mince plot

Konšpirácie a rituály pre šťastie a šťastie závisia vo veľkej miere od náhody. Ak chcete hovoriť s týmto účelom mince, musí byť náhodou nájdená na ulici. Minca, ktorú padol orol, potrebuje vyzdvihnúť a šeptať nad ním slová:

"Veľa šťastia prinieslo, veď šťastie. Amen. "

A dajte mincu do vrecka. Môžete tiež vyvŕtať dieru v ňom a nosiť okolo krku ako amulet.

Veľa šťastia v podnikaní a práci

Sprisahanie o úspech v podnikaní by sa malo čítať s osobitnou presnosťou v slovách. Keďže veci vyžadujú sústredenie, čítanie sprisahania na úspech v podnikaní je po zvážení každého slova. Môžete si ho prečítať a nahlas nahlas, ale je lepšie čítať o téme, s ktorou sa práca vykonáva. Môže to byť ceruzka, vizitka, kľúč, atď.

Po prvé, jasne vyjadrujete svoje očakávania o úspešnom sprisahaní. Potom ich zálohujte s kúzlom:

"Stane sa vodou transparentnej všetkej smoly. Budú úspešné prípady, záležitosti budú úspešné. Amen. "

Šťastie v živote

Sprisahanie pre šťastie v práci by ste si mali prečítať na pracovisku. Ale najprv je potrebné vyčistiť toto miesto negatívnej energie. Rituály sa líšia, ale rituál exilu pomocou bubna sa považuje za najúčinnejší.

Budete potrebovať malý bubon šamanu. Môžete si ho požičať od svojich priateľov alebo navštíviť indický obchod. Buben je užitočná vec, užitočná pre mnohé rituály.

Takže v deň oslobodený pre tento účel, vyberte si čas, kedy nie je duša okolo. Vezmite bubon a ísť okolo miestnosti sedemkrát. Zrazte na bubon bez zastavenia. Vypracujte svoj vlastný rytmus. Ak máte pocit, že rytmus je zarovnaný, bude to znamenať maximálnu zhodu s energetickým poľom. Po siedmich okruhoch nastavte bubon stranou a prečítajte si graf:

"Neprekročte prah démonov, neprekročte prah zlyhania. Odteraz, a nedotýkajte sa tvorov na pracovisku ponurých. Amen! "

Rituál sa môže opakovať na začiatku každého pracovného týždňa.

Pozrite si video: Toto sú slzy šťastia (Október 2019).

Loading...