Prečo snívať černú mačku

Stretnutie s najimiktívnejším domácim miláčikom v živote av kráľovstve Morpheus neveselí dobre ... Podľa väčšiny vysnívaných kníh čierne mačky snívajú o stretnutí s nepriateľom, hádky, škandály a problémy.

Existujú desiatky stránok rukopisných textov o tom a dokoncaNostradamus interpretácia vízie maximálne úsilie.

michel Pridal zvláštny význam zvieraťu a považoval ho za posla mimozemských síl, mimozemských civilizácií.

Toľko ezoteristov dnes premýšľa, ale neponúkajte duchov, aby padli tým, ktorí v noci videli domáceho maznáčika. Koniec koncov, interpretácia snu závisí predovšetkým od obrazu nočnej činnosti.

Snívala čierna mačka vo sne, čo to znamená

Sny, v ktorej diabolský posol má priamu úlohu (naši predkovia dali tomuto zmyslu zvieraťu), majú ďaleko od priateľského významu.

Najčastejšie to hovorí o možných zradách blízkych priateľov, ktorí dlho klamali a pokúšali sa získať hotovosť na vernosť snovateľa.

A ak žena drží pet farba uhlia, stojí za to znepokojovať povesť osoby - bude sa podieľať na nepríjemných záležitostiach.

Ako sen sníva vízie?

 • Malý Velesov- boj, hádka, problémy;
 • mlynár- zhoršenie obchodných vzťahov (pre obchodníkov), život, úplný odpad duševnej sily, nepriateľ a nespoľahliví priatelia, ktorí budú zradiť;
 • kvety - otvoriť nepriateľa, podvádzať manžela;
 • Interpretácia 21. storočia - rozpoznať zlo, nečakaný útok milovaných, slzy.

Čo sníva o čiernej mačke vo sne ženy

 • Ak čierna mačka sníva o ženepotom by mala premýšľať o postoji k sebe a jej vlastnému psychickému stavu. Skryté urážky, nespokojnosť, komplexy sprevádzajú človeka na dlhú dobu a niekto z vnútorného kruhu nabáda k svojmu sebeobjasneniu.
 • Ak má dievča senpotom to znamená nespoľahlivosť zvoleného. Toto označenie je obzvlášť dôležité a malo by sa brať s veľkou vážnosťou v predvečer svadby.
 • Pre tehotné takýto sen znamená a hovorí o vzhľade možného súpera alebo zrady svojho manžela.
 • Musíme si však pamätať na emocionálny účinok. Pozeraný film s účasťou zvieraťa alebo čitateľskej knihy vytvára určité pocity a skúsenosti, ktoré môžu ľahko prísť do nočného obrazu. Tehotná dievčina by nemal vietor sám, predpovedanie problémov a problémov.
 • Človek ako sen môže povedať, že jeho osoba má záujem o ženu so zlými úmyslami.
 • Ak ste mali veľkú mačku od piatku do soboty, potom je to získať neočakávaný príjem.

Ak mačka sníva, že kousne a škrabance

Ak sa mačka správa agresívne - uhryznutie, útoky a škrabance, potom s najväčšou pravdepodobnosťou udalosť predpovedá nepriateľský útok.

Nepriateľské maznáčik so zlými očami by malo byť spojené s správaním nepriateľa. Ale ani náklonnosť a túžba sa nedá vnímať s reliéfom - za maskou priateľnosti je lstivosť a podvod (nepriateľ hladí, aby ublížil).

Ak sa tŕne proti priateľovi nohám, a on sa pokúša žehliť ju, potom by mal mať zodpovednejší postoj k svojmu zdraviu.

Mnoho čiernych mačiek vo sne, čo znamená

Ak ste snívali veľa zvierat, potom to znamená zradu a podvod mnohých ľudí v blízkom okolí - stojí za to objektívne pozrieť sa na svojich priateľov a triezvo posúdiť situáciu.

Táto interpretácia je obzvlášť dôležitá, ak snívač pracuje vo veľkom tíme, kde je závidieť, a na lúpežnom pokuse pokaziť karmu.

Prečo snívať čierna mačka s mačiatkami

Ak snívate o čiernej mačke s mačiatkami, potom v interpretácii snu by sa malo stavať na pocitoch človeka:

 1. Príjemné emócie - život a skutky budú vystupovať na kopci.
 2. Negatívne z toho, čo vidíte - menšie starosti, starosti o drobnosti.
 • Ak vidíte, ako sa narodila veľa mačiatokpotom sú zlyhania a, čím viac domácich miláčikov, tým hojnejšie a zanedbateľnejšie problémy.
 • Sen interpretácia 21. storočia tvrdí, že veľa mačiatok je ziskom. Lunárny sen je prekvapením.
 • Apoštol Šimon Kanaanský verí, že je potrebné sa obávať mnohých falošných priateľov.
 • A tu mŕtvych zvierat - je to rýchle riešenie problémov, víťazstvo nad nepriateľmi a okolnosťami. V tomto prípade má interpretácia pozitívny kontext, rovnako ako keby ste snívali o zabití zvieraťa.

Ak sa hraje vo sne znamená

Ak čierna mačka sníva ktorý kousne, uhryzne alebo už uhryzol, môže to znamenať chorobu alebo stratu. Je dôležité, aby sme sen striedavo a objektívne posúdili, pretože negatívny postoj na podvedomí priláka nešťastia a choroby. Samohypnóza je veľmi silná vec a človek sa vydáva do hrobu, do nemocnice.