Sprisahania a rituály na novom mesiaci za peniaze

Dlho je známe, že nový mesiac má zvláštnu zázračnú energiu. Počas tohto obdobia je kúzlo schopné naplniť akúkoľvek túžbu, dať úspech, obnoviť zdravie a zlepšiť blahobyt. Sprisahanie v novom mesiaci za peniaze a bohatstvo je veľmi efektívne a umožňuje vám rýchlo zvýšiť výnosy.

Čo čítať sprisahania na novom mesiaci za peniaze?

Pre rýchle a účinné zlepšenie finančnej situácie je lepšie čítať pozemok na nový mesiac s peniazmi. Nový mesiac - symbol rastu, vrátane peňazí, a preto sa tento čas považuje za priaznivý pre rituály peňazí. Zvyčajne v sprisahaniach prilákať peniaze sa používajú ďalšie položky:

 • Listy zátok;
 • Mince a účty;
 • ryže;
 • voda;
 • sviečky;
 • Uzliny.

Pred obradmi sa odporúča podrobiť sa ďalšiemu rituálu čistenia, ktoré vám umožní otvoriť peňažné toky pre vás a váš domov. Môžete urobiť mokré upratovanie alebo posypanie miestnosti svätou vodou, rovnako ako prečítať si pár modlitieb. Niektorí meditujú, čím uvoľňujú myseľ a dušu. Sprisahanie by malo byť adresované Mesiacu, vesmíru, prírodným silám a Svätým. Toto sú základné ustanovenia potrebné pre efektívne pôsobenie rituálov. Čoskoro čakáte na novú vysoko platenú prácu alebo dedičstvo a veľa šťastia vo finančných záležitostiach bude nasledovať po podpätkoch.

Na bobkový list

Odporúča sa čítať pozemok na bobkový list pre šťastie a peniaze na nový mesiac práve preto, že toto obdobie je najviac priaznivé pre magické vplyvy. Záhradný list je ľahko nájdený v každom dome a má priaznivý vplyv na mnohé oblasti života. Už v dávnych dobách bola použitá ako talizman, aby vystrašil tmavé sily, zbavil sa chorôb a prilákal šťastie.

V starovekom Ríme bol veniec vavrínovej na šťastie položený na hlavy cisárov a víťazov.

Medzi výhody používania bobkového listu v magických obradoch patria:

 • Ochrana pred negatívnymi vplyvmi a poruchami;
 • Strach tmavé sily;
 • Splnenie túžob;
 • Zbaviť sa nočných múrov a nespavosti;
 • Odstránenie únavy;
 • Pridanie pevnosti a energie;
 • Prilákať šťastie a bohatstvo.

Existujú pozemky bielej mágie, ktoré rýchlo priťahujú peniaze do bobkového listu. Najpopulárnejší rituál sa vykonáva s pomocou 5 listov vavrínovej, červenej nite, novej ihly a svätej vody. Voda môže byť predurčená čítaním "Náš Otče" sedemkrát a ponechať to cez noc na parapete takým spôsobom, že Mesiac posväcuje pohár a saturuje ju svojou energiou. Nasledujúci deň, krátko pred polnocou, mali by ste presunúť položky na parapet a pri pohľade na mesiac vykonajte nevyhnutné manipulácie postupne:

 1. Posypať svätú vodu s bobkovými listami;
 2. Použite pravú ruku, aby ste niť navliekol do oka ihly;
 3. Jeden po druhom prepichnite listy ihlou a povedzte magické slová:

"Ostrú ihlu, červenú niť na tieto listy, na seba i na môj dom, veľa šťastia, teraz žijem dobre na svojich vavrínoch, užívam si bohatstvo v pôžitku a budu šťastný, nechajte kyticu priťahovať kúzlo do života peňazí a úspechu!"

Výsledný zväzok môže byť skrytý alebo zavesený nad dverami a lákať výhody opísané vo vnútri. Na záhonový list na šťastie a peniaze na rastúci mesiac treba čítať so zvláštnou starostlivosťou. Chyby v texte, alegória alebo výmena rituálnych objektov nie sú povolené, inak bude účinok slabý.

Vavrín je skutočne univerzálny. Je užitočné nielen získať bohatstvo, ale aj očistiť a chrániť dom pred negatívnymi, zachovať pohodu v rodine, eliminovať negatívnu energiu. Tu je niekoľko trikov, ktoré vám umožňujú vždy chrániť pred nešťastím:

 • Vavrínové listy a oranžový silicový olej. Vezmite 1 bobkový list pre každé miesto, kde sa v dome ukladajú peniaze, vložte 3 kvapky oleja a umiestnite ho vedľa úspor.
 • Fumigácia dymom. Niekoľko bobkových listov je potrebné zapáliť a okolo nich prechádzať.
 • Vriec z vavríny od zlých duchov visel nad oknami.
 • Kríž z listov. 4 bobkové listy navzájom od seba odrezávajú, vytvárajú kríž a zapadajú pod podložku dverí.

Jednoduché a jednoduché spôsoby, ako ochrániť dom a dať mu šťastie pomocou bobkového listu, sú k dispozícii všetkým a sú mimoriadne účinné. Vyskúšajte zázračné vlastnosti vavrína - chráňte sa pred problémami a biedou.

V obr

Každá žena v domácnosti bude mať ryžu. Po stáročia bola táto kultúra považovaná za symbol prosperity a bohatstva v rodine. Preto je peniaze na ryžu jedným z najlepších a najjednoduchších obradov. V noci, na novom mesiaci, by mala byť hrstka ryže nasmerovaná na pravú dlaň a bez rozbitia rúk sa obrátiť k oknu a vysloviť:

"Mesiac osvetľuje pozemné územia, zber v zámorí zo zámorských polí, ako plné ryžové zrná v poli, takže môj dom bude plný bohatstva, prosí prírodu a jasnú noc, aby som zvýšil svoj príjem a pomohol bohatstvu."

Ďalšia verzia magických slov je nasledovná:

"Nech sa môj zisk zrýchli, ako ryža na vode sa ušije na poliach, mesiac sa zdvihne na oblohe a bohatstvo sa k mne približuje, strávim obrad na novom mesiaci, chcem, aby sa moje bohatstvo zdvojnásobilo."

Konzervovaná ryža by mala byť rozptýlená na miestach, kde sú uložené peniaze, vrátane trošky môže byť nalievaná do peňaženky alebo vrecka. Odporúča sa skladovať ryžu až do nasledujúceho nového mesiaca.

S mincami

Najefektívnejšie sprisahanie na získanie konkrétnej sumy peňazí alebo na konkrétny účel sa považuje za obrad s mincami. Mince pomáhajú sústrediť duševnú energiu a túžbu po bohatstve a pracovať ako magnet za peniaze. Preto je najvýhodnejšie začať hovoriť mince ako talizman, ktorý si môžete vždy držať pre seba.

Hlavný rituál prilákať peniaze v čo najkratšom čase bude užitočný:

 • Medené mince alebo penny;
 • Prázdne vedierko;
 • Vedro sebaobslužnej vody po polnoci.

Vykonajte rituál by mal byť skoro ráno, zatiaľ čo mesiac je vidieť na oblohe. Od okamihu, kedy si vezmete vodu, až do rána hovorí, že je zakázané. Keď sú dvere zatvorené a svetlá sú vypnuté, spustite mincu do prázdneho vedra. Opatrne, snažte sa neprúdiť, začnite nalievať vodu z plného vedra, aby ste vyprázdnili slovami:

"Mesiac osvetľuje moje činy, voda mi spôsobí popol, chcem odstrániť medenú mincu, urobím to zlato a zisk." Úspech podnikania a financií čaká na horu, ale zlyhanie a chudoba idú na stranu.

Po kúzle môžete vylievať vodu a je lepšie vždy držať mincu v peňaženke tak, aby ste nestratili, inak moc slávnostného ceremoniálu zmizne. Ďalší obrad je jednoduchší a drží sa na piatich kopekoch. V novom mesiaci musíte stlačiť mincu v dlani a povedať:

"Rovnako ako ryby v rybníku a hviezdy na oblohe, dovoľte mi mať veľa peňazí. Až do mesiaca rastie, nech príde bohatstvo."

Magická sila tohto sprisahania je aktívna mesiac a potom zomiera, takže sa rituál musí zopakovať s novou mincou a starý vyhozený. Pre väčšie množstvo peňazí potrebujete zásobiť päť biele sviečky. Na úsvite dať mincu na stôl, rozsvietiť sviečky a zopakovať:

"Mesiac prechádzal oblohou a nosil tašku s peniazmi, taška sa otvorila - padla na mňa, zozbierala som peniaze a priviezla som ho domov, zatiaľ čo sviečky pália, nech peniaze prídu!"

Počkajte, až sviečky spália na zem, a mince držte so zvyšným voskom. Vždy môžete so sebou vziať takého talismana, pomôže to ušetriť a zvýšiť peniaze získané v dôsledku sprisahania.

Aké môžu byť dôsledky sprisahaní?

Peniazske sprisahania majú predovšetkým vplyv na tvorbu výnosov a sú častejšie zamerané na:

 • Zvýšenie platov;
 • Príprava dedičnosti;
 • Splácanie dlhu;
 • Vyhrajte lotériu.

Takéto obrady súvisia s bielej mágie a nemajú negatívne dôsledky. Ak sa budete riadiť všetkými pravidlami rituálu, potom sa nič nezhorí. Avšak odchýlky od sprisahania môžu niekedy viesť k nepríjemnému výsledku. Výsledok závisí aj od dôvodu finančných turbulencií. Niekedy problémy s peniazmi vznikajú kvôli indukovanému poškodeniu alebo zlému oku, potom pokus o sprisahanie s cieľom získať zisk nie je len zlyhanie, ale aj ublíženie. Odporúčame, aby ste predtým, než začnete s ceremoniálom, zistiť, či existuje poškodenie alebo zlé oko.

Sprisahanie prilákať rýchle peniaze je absolútne neškodné, pretože tok energie, ktorý smeruje k jeho vykonaniu, sa rýchlo rozptýli. Nemá žiadne negatívne dôsledky a sumy získané prostredníctvom takéhoto obradu sú malé. Dôležité povinnosti vykonávania rituálov za peniaze sú:

 • Niet pochýb o tom, kto sa pohybuje;
 • Viera v priaznivý výsledok;
 • Jasný pohľad na požadovaný výsledok.

Pomocou bielej mágie sa nemusíte obávať, ak budete vykonávať sprisahania podľa dostupných pokynov. Dodržiavanie týchto pravidiel vám pomôže a zachráni vás pred negatívnou energiou a vplyvom temných síl.