Sprisahanie, ako vrátiť manžela k rodine od jeho milenky

Stáva sa, že rodiny sa rozpadajú a manžel opustí rodinu. Vo väčšine prípadov musíte nechať človeka ísť a začať nový život, ale to nie je vždy možné. Napríklad v rodine sú deti a človek bol jediný živiteľ rodiny, alebo jeho láska k nemu je taká veľká, že si nemôže neskúsiť neskôr v živote bez svojho milenca. V takýchto prípadoch sa žena snaží všetkými prostriedkami vrátiť svojho manžela do rodiny.

Je možné vrátiť manželku pomocou pozemkov alebo modlitieb? Bude sprisahanie vrátiť manžela, ak nechce komunikovať s bývalou ženou? Je možné odradiť svojho manžela od svojej milenky? Je možné vrátiť manželovi po rozvode? V ktorej mesačnej fáze sa odporúča čítať parcely? Odpovede na každú z týchto otázok nájdete v našom článku.

Všetky modlitby a sprisahania vrátiť manžela

Ak manžel opustil rodinu, môžete sa ho pokúsiť vrátiť pomocou psychologických alebo fyzických účinkov. Najsilnejšou väzbou je však kúzlo na úrovni energie.

Môžete energicky prilákať muža, ktorý opustil rodinu s pomocou:

 • Kresťanské modlitby;
 • parcely bielej mágie;
 • kúzla čierna mágia.

Všetky modlitby a sprisahania, ktoré má manžel vrátiť po rozvode, sú zamerané na návrat manžela do rodiny. Avšak ich vplyv na biologické pole a ľudské telo môže byť úplne iný. Napríklad modlitbanebudú mu ublížiť, ale je ďaleko od skutočnosti, že manžel vráti do rodiny. Aby Pán počul modlitbu opustenej ženy, musí byť hlboko veriaci veriaci a úprimne milovať svojho manžela, ktorý nesleduje sobecné ciele.

Slová modlitby nemusí byť Canonicity - celkom úprimne modliť svätej patróny manželstva a rodiny - Peter a Fevronia, Joachim a Anna (rodičia Panny Márie), veľký mučeník Natalya a Andrian, rovnako ako manželky patróni, ktorí nevinne disliked svojich manželov - svätý Guri, Samonas a Aviv.

Čierne kúzla neodporúča sa. Napriek tomu, že mnohí ľudia majú záujem o to, aby sa obrátili na texty ako tmavé sprisahanie "Ako rýchlo a navždy zapletať ľudí", čítanie tých je veľmi nebezpečné. V rozsahu dosahu na energiu človeka sú medzi najsilnejšími, ale ich energia je deštruktívna pre mužov i ženy. Existuje niekoľko dôvodov:

 • Čierna mágia je zameraná na potláčanie vôle obete. Muž sa násilne viaže na svojho bývalého manžela, ktorý nemôže ovplyvniť jeho zdravie, správanie a zdravie;
 • Tmavé entity, ktoré sa čarodejník odvoláva v procese odlievania kúzla, vyžadujú obete. Preto je život človeka, ktorý sa vracia do rodiny s pomocou čiernej mágie, v neustálom nebezpečenstve;
 • Zlo, ktoré uvoľní čarodejník pri čítaní kúzla, sa k nemu vráti bumerangovým efektom.

Situácia sa líši od ľahkých sprisahaní a bielej mágie. Z hľadiska moci sú takmer porovnateľné s čiernymi kúzlami a sú omnoho účinnejšie ako modlitby. Zároveň biela figúrka nikoho neublíži. Existujú nasledujúce kategórie bielej sprisahania, aby sa manžel vrátil do rodiny:

 • modlitba- na základe modlitebných textov abrahámských náboženstiev (kresťanstvo, islam a judaizmus). Vyžadujú dôkladnú prípravu.
 • pohan- Staroveké kúzla na návrat jej manžela do rodiny, na základe výzvy prírodných síl.
 • kombinovaný - sprisahania spájajúce prvky modlitby a pohanského odvolania.

Osoba bez skúseností profesionálneho kúzelníka môže sprisahať z akejkoľvek kategórie.

Príprava na čítanie sprisahania návratu manžela do rodiny

Čítanie silného bieleho sprisahania, aby ste získali milovaného manžela, potrebuje pevnú prípravu. Bez ohľadu na kategóriu kúzla, musíte naladiť fyzickú, psychologickú a duchovnú sviatosť.

Aby to bolo v predvečer čítania manželovho návratu, žena by mala:

 • Vezmite si horúcu kúpeľ s relaxačným kadidlom. Ihličnaté oleje, rovnako ako levanduľový a čajovníkový olej, majú priaznivý vplyv na energiu žien;
 • Meditujte aspoň 15 minút;
 • Vizualizujte šťastný život s vaším vracajúcim sa manželom. Čistejšia a podrobnejšia žena si predstaví spoločnú budúcnosť s jej milovanou - tým lepšie;
 • Nalaďte si najlepšie skóre. Ani najsilnejšie kúzlo nebude fungovať, pokiaľ neuveríte v silu vašich slov a akcií;
 • Nalaďte pozitívne. Pri odovzdávaní kúzla by mala byť žena v dobrej nálade.

V závislosti od kategórie sprisahania na návrat manžela do rodiny môžu byť potrebné ďalšie prípravné opatrenia. Ak je kúzlo pohanské, musíte sa najprv spojiť s prirodzenou silou. Aby ste to urobili, skôr často chodíte v prírode. Najmä v blízkosti rybníkov prírodného pôvodu. V prípade kombinovaného alebo modlitbového sprisahania na návrat manžela, Počas týždňa, ktorý predchádza sviatosti, žena musí:

 • Účastňujte denne cirkev.
 • Modlite sa a kajajte sa od hriechov.
 • Dajte sviečky pre zdravie blízkych a nepriateľov.
 • Dodržiavať miesto bez použitia mäsa.
 • Zložte si svätú vodu a rozstrekujte všetky rohy v dome, kde sa bude čítať sprisahanie, aby ste vrátili svojho milovaného manžela. Toto je nevyhnutné pre averziu zlých a nečistých entít z jemného sveta.

Správna voľba miesta pre obrad je tiež dôležitá. Biela mágia neprijíma temnú energiu. Musí sa preto zabezpečiť, aby sa miesto na splnenie sviatosti o vrátení manžela nenachádzalo hneď vedľa cintorínov, nemocníc, hospicov, opatrovateľských domovov, már, budov, kde boli spáchané vraždy a samovražedné činy, a iných ohniská negatívnych a nekrotických vibrácií.

Po dokončení všetkých prípravných postupov môžete začať čítať niektorý z nižšie uvedených pozemkov, aby ste vrátili manžela do rodiny.

Ak nechce chatovať

Sprisahanie "Ako vrátiť manžela do rodiny, ak nechce komunikovať?" odkazuje na modlitbu. Najlepšie je čítať na úplnom mesiaci alebo na rastúcom mesiaci. V izbe, s výnimkou kúzla, nikto iný by nemal byť. Prítomnosť domácich miláčikov je tiež vylúčená - energetické pole živého tvora môže interferovať s distribúciou energetických kúziel v jemných záležitostiach. Toto sprisahanie na návrat manžela do rodiny sa prečíta 7 dní v rade, 15 minút pred úsvitu.

Text je uvedený nižšie:

"Dobrý Bože, náš Stvoriteľ a Spasiteľ!
Svätí, naše duše sú strážcami!
Panna Mária, Božia Matka Boha, Príhovor!
Počujte ma!
Ako hriechy odpúšťajú milosrdného Pána,
Ako dobré sú svätí bohovia,
Ako nás miluje Najsvätejšia Božia Matka -
Odpusť mi odpusť, miluj a buď milý so mnou, Boží služobník [Jeho meno]
Božie otroctvo [meno manžela]!
A rodina sa vracia,
A milenec už nevyzerá,
A budeme žiť ako jedna rodina,
Pane, ženatý,
V nebesách postavených.
V mene Otca, Syna a Ducha Svätého,
Amen! Amen! Amen! "

Po prečítaní by žena mala čeliť na východ, trikrát sa krížila a poklonila sa na podlahu.

Je to dôležité!Toto sprisahanie na návrat manžela môže byť prečítané len ženou pokrstenou v kresťanskej viere, inak očakávaný účinok nebude. Je žiaduce, aby manželstvo so sprisahaným manželom bolo zdobené podľa cirkevných kánonov. Aj v procese čítania tohto sprisahania sa odporúča zavolať manželovi nie oficiálnym menom, ale jeho krstom.

Okrem toho je dôležité mať na pamäti, že toto kúzlo nie je určené na potlačenie vôle človeka. Ak je smrteľne urazený u svojej ženy a v jeho srdci nie je pre ňu žiadna malá láska, nevráti sa.

Keď je panička

Skúsení prívrženci milostnej mágie odporúčajú čítať sprisahanie "Ako vrátiť manžela k rodine od jeho milenky?" doma v procese zrkadlového rituálu.

Obrad sa uskutočňuje nasledovne:

 • Na podlahe miestnosti (až do stredu poschodia) je sedem zrkadiel;
 • V strede miestnosti sú nainštalované 7 najnovších fotografií svojho manžela. Je dôležité zvážiť, že na obrázkoch človek musí byť sám, kvalita fotografie by mala byť portrétovaná;
 • Žena sedí v lotosovej polohe pred zrkadlami;
 • Sprisahanie návratu svojho manžela a odmietnutie jej milenky sa vyslovuje jasne, s istotou a bez váhania:

  "Odteraz bude Boží služobník svojmu manželovi zabudnúť na svoju cestu naveky, bude jej znechutená, zdanlivo zbytočná a škaredá, nech sa na ňu utužuje vášeň Božieho služobníka (meno manžela), zlomí sa na zrkadlo a nikdy sa nevráti! Amen Amen! "

 • Po vyprovokovaní sprisahania žena rýchlo opúšťa izbu bez toho, aby sa otočila. O hodinu neskôr sa môžete vrátiť a odstrániť zrkadlá a fotografie. Obrad je uchovaný v tajnosti.

Ďalším sprisahaním oddeliť svojho manžela so svojou milenkou a návratom manžela do rodiny sa číta počas rastúceho mesiaca. Na obrad bude potrebovať kostolné kadidlo a sviečku. Sviečka svieti o polnoci, kadidlo sa z neho zapáli. Spell číta:

"Dym dymu!
Klesol na nohách!
Ste vetry kňazov -
Boží služobník [meno manžela] bude hľadať!
Pozrite sa na piesky
V lesoch,
V horách,
V chlade
V teple,
Vo vode -
Vráťte sa ku mne!
Akonáhle je -
Nechaj aby som sa vrátil ku mne
Nepretrváva -
Panička zabudne!
Amen! Amen! Amen! "

Po prečítaní kúzla, aby ste manželku vrátili od svojej milenky, musíte otvoriť okno. Perfektná klopa je symbolicky "zvetraná" z miestnosti.

Sprisahania opísané vyššie na oddelenie manžela od jeho milenky a jeho návratu do rodiny sú mimoriadne silné. Patria však do bielych obradov, pretože nezbavujú manžela slobodu voľby. Človek odíde v blízkej budúcnosti od seba a vráti sa do rodiny slobodnej vôle.

Návrat manžel po rozvode

Všetky modlitby a sprisahania manžela, aby sa po rozvode vrátili, sa čítajú na obrázku manželky. Pre najsilnejší rituál pre oživenie vzťahov po rozvode, okrem fotografovania, budete potrebovať kostolnú sviečku. Sprisahanie vrátiť manžela do rodiny po rozvode je prečítané výlučne na mužský deň - v pondelok, utorok alebo štvrtok. O polnoci si žena nastaví sviečku na okenný parapet a sedí oproti sebe a fotografuje svojho bývalého manžela v pravej ruke. Dokument o rozvode je umiestnený pod sviečkou a na ľavej strane je malý zvyšok.

Žena svieti sviečkou a vyslovuje nasledujúci príbeh:

"Had sa hnusne plazil do môjho domu,
Otrávený môj rodinný život.
Môj muž, služobník Boží [Meno], odišiel z domu -
Áno, zostala.
Kristus Spasiteľ má Zlatý palác,
A v tom paláci sa nachádza krištáľová rakva,
A v tejto krabici - meč je ostrý.
Vezmem túto šabľu oboma rukami
Áno o hadovi zúrivý ruban -
Had by zmizol -
Môj manžel, služobník Boží [meno] sa k mne vráti!
Amen! Amen! Amen! "

Po prečítaní je potrebné zhasnúť sviečku, zložiť záver o rozpustení manželstva do rúrky a priviazať ju s hustou červenou stuhou. Nasledujúce ráno, pod akoukoľvek zámienkou, je potrebné lákať manžela do domu a nechať ho umyť rukami konspirovaným mydlom. Ak to urobí, v týždni ponúkne obnovenie vzťahu.

Ďalším variantom sprisahania vrátiť manžela do rodiny po rozvode sa odkazuje na pohanské príbehy. Najprv musíte čerpať vodu z najbližšieho čistého zdroja (prameň alebo prameň). Doma by sa žena mala zrkadlovať pred zrkadlom, nasiaknuť osobné veci bývalého manžela vo vode, utrieť s ním a veta:

"Ó, ty Lado-Lel,
Prejdite cez rieku!
Ó, Danushka
Svetlo jazero!
Brána ku mne
Dobrý manžel,
Manžel jasný
Dobrý chlapec!
Ako sa umývam
Telo je bielo -
Tak si pamätá
Oči sú jasné.
Ako bude v noci
Moja nahota
Takže sníval
Biela labuť!
Ako si umyť svoju tvár
V ranných rosa!
Tak isto môj manžel
Príďte bosý!
Nosíš ju
Pereplut Reka,
Lado-Lelyushka,
Krásne Danushka! "

Po prečítaní kúzla by sa mala pokloniť v páse na každom zo štyroch hlavných bodov. Ráno musíte umývať tvár, krk a ruky s pozostatkami spikleneckej vody.

Na úplňku

Sprisahania sprisahania na návrat manžela číta na čap. Obrad sa uskutočňuje nasledovne:

 • O polnoci sa otvorí okno - takže mesačné svetlo padne na parapetu. Moonlight je dôležitým prvkom všetkých rituálov úplného mesiaca, preto sa odporúča, aby ste ich držali za jasného počasia;
 • Sviečka svieti červenou farbou;
 • Kolík sa drží nad sviečkou, kým jej hrot nie je zahriaty;
 • Keď sa kolík ochladí, graf sa číta 3 krát za sebou:

  "Ihla nie je takáShard - nie skôrSviečka - nefajčiteStena - nestojte medzi nami!Mesiac, buďte svedkom!Keďže na oblohe je Boh,Takže môj manžel prekročí prah!Nad prahom jeho príchodu,A ja neopustím!Teraz a navždyAmen! Amen! Amen! "

 • Kolík je pripevnený k šedej strane odevov, ktoré žena najčastejšie nosí a nikdy sa neodstráni.

Ak je všetko vykonané správne, na prahu sa objaví človek nasledujúci deň. Malo by sa to považovať za samozrejmosť - nemal by byť prekvapený a nebol príliš potešený. Vzťahy inšpirované takýmto sprisahaním sa budujú postupne, takže sa neodporúča, aby sa veci ponáhľali.

účinky

Ako sme uviedli vyššie, biele sprisahania nie sú určené na ublíženie. Preto by ste sa nemali obávať možných negatívnych dôsledkov pre seba a svojho manžela - jednoducho to nebudú. Avšak bez ohľadu na to, aké mocné kúzlo vráti manželovi jeho manželke, môže to jednoducho nefungovať.

Dôvody môžu byť nasledovné:

 • Nesprávny výber miesta na vykonávanie rituálu pvory (miesto s vysokou koncentráciou negatívnej energie);
 • Chyby a váhanie pri čítaní kúzla na návrat jej manžela. Aby ste tomu zabránili, odporúča sa zapamätať text zápletu srdcom;
 • Nedôvera vo vlastné slová a moc;
 • V čase odovzdania kúzla bola žena vážne chorá alebo bola v depresívnom stave. V takýchto okamihoch sa prirodzená obrana energetického poľa stáva tenšou a stáva sa zraniteľnou voči útokom od negatívnych subjektov z jemného sveta. Nie je možné čítať biele kúzla - nebudú fungovať;
 • Na ženu je uložená koruna celibátu alebo iná mocná čierna pomluva. Avšak obavy o to nie je potrebné. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť škôd, kliatby a koruny celibátu bez použitia čiernej mágie;
 • Čarodejník použil modlitebné kúzlo, aby nevrátil svojho manžela do rodiny bez toho, aby bol pokrstený, alebo bez riadnej prípravy na rituál.

Prečítajte si sprisahanie môže byť len mesiac po neúspešnom pokuse vrátiť milovaného manžela prostredníctvom bielej mágie.