Čo hovoriť s chlapom na prvý deň

Prvý dátum je vždy vzrušujúcou a dôležitou udalosťou, na ktorej závisí ďalší rozvoj vzťahov s mužom. Účelom prvého dátumu - zaujať ho a urobiť dobrý dojem.

Osobitné obavy a strach pred stretnutím sú dievčatá, ktoré nevedia, ako sa správať a čo s chlapcom rozprávať, keď sa prvýkrát stretnú, o akých témach sa má rozprávať, aby vyzerala príjemne a zaujímala svojho partnera v jeho očiach.

Čo povedať v prvý deň - témy pre rozhovor

Hlavná vec pravidlo prvého stretnutia - vytvoriť ľahkú, uvoľnenú atmosféru, aby rozhovor bol príjemný pre oboje. Je dôležité nielen hovoriť o sebe, ale aj klásť otázky. Musíte pokračovať v rozhovore, aby mladý muž vidí váš záujem o ne.

Nemenej dôležité pre dievča v prvom termíne je výber optimálnej línie správania a spôsobu komunikácie. Je nepravdepodobné, že ten chlap bude potešený hlasným smiechom, nevhodnými vtipy alebo škádlenými slovami. Tiež by ste nemali mlčať po celú dobu alebo sa na neho pozerať, takéto správanie spôsobí napätie a neumožní predĺžiť komunikáciu.

Ideálna komunikácia - dialóg dvoch záujemcov o seba. Pri prvom pohľade na osobu je ťažké vybrať vhodnú tému pre rozhovor. Ak neviete, o čom hovoriť, alebo je to váš prvý známy, začnite s ním diskutovať o jednoduchých témach: počasie, správy, mestský život, okoloidúci.

Počas rozhovoru sa pokúste zistiť, ktorá téma mu zaujíma najviac. Ak je ten chlap známy a poznáte jeho koníčky, položte si otázku o jeho plánoch do budúcnosti, o jeho snoch, o očakávaniach, s radosťou vám odpovie.
Pozorne a úprimne ho počúvajte, aby ste sa o to viac pokúšali.

ak sprostredkovateľ vás spýta na otázkuDajte jednoduché a čestné odpovede. Určité podhodnotenie je povolené, len aby ste vytvorili dojem záhadnej a zaujímavej dievčiny, s ktorou chcete pokračovať v poznávaní. Chlapci oceňujú dievčatá so zmyslom pre humor, s ktorými je ľahké komunikovať a majú o čom hovoriť.

Čo nehovoriť na prvom stretnutí

Prvé stretnutie alebo známe zahŕňa prvotnú komunikáciu, aby sme sa lepšie poznali a porozumeli. Ale nie je potrebné hovoriť o sebe osobných, intímnych skutočnostiach, ktoré možno odhaliť a dôverovať len uzavretiu ľudí. Frank témy, ako sú: Váš zdravotný stav, emocionálna trauma, je lepšie sa vyhýbať dátumu, hlavne ak ho vidíte po prvýkrát.

Tiež "nezasahujte do duše", nepýtaj sa na nespoľahlivé otázky, ktoré nechce odpovedať. Ak budete chcieť, odpovie na tieto otázky na nasledujúcich stretnutiach, ak máte šťastné pokračovanie.

Tabu v rozhovore s chlapcom - diskusia o jeho finančnej situácii, otázky o bývalých vzťahoch a príbehoch o ich vzťahoch s mužmi.

Témy, o ktorých sa rozprávate s chlapom

Prvá známosť s mladým mužom sa môže vyskytnúť nielen osobne. Skvelý spôsob, ako sa priatelia online alebo telefonicky. Pri virtuálnej komunikácii cez internet a počas telefonického hovoru je dôležité vedieť, čo hovoriť so svojím partnerom a čo sa ho opýtať.

Spôsoby, ako hovoriť s chlapom prostredníctvom korešpondencie

Komunikácia s chlapom prostredníctvom sociálnych sietí je dôležité, aby ste boli schopní správne a jasne vyjadriť svoje myšlienky. Vyberte čas na komunikáciu, keď nie ste zaneprázdnení a máte dobrú hravú náladu.

Ak začnete korešpondenciu v negatívnej nálade, mladý muž si môže myslieť, že ste v skutočnosti nudný a nezaujímavý človek. Je dôležité, aby ste mohli správne odpovedať na svoje otázky, ignorovať nepríjemné alebo príliš úprimné témy, aj keď vás chce a skryje.

Korešpondencia cez internet by nemala byť dlhá. Žiadosť o trochu povedať o sebe, alebo o otázke, ako ste strávili deň, by sa nemala úplne a podrobne odpovedať. Odpoveď s niekoľkými frázami.

Ak chcete zaujímať niektorého človeka korespondenčné poradenstvo s ním:

  • Neskráťte slová, nebuďte leniví napísať úplne, napríklad "ATP" (namiesto "ďakujem"). Príslušná korešpondencia pritiahne jeho pozornosť.
  • odpovedať na správy, vyhýbať sa dlhým prestávkam;
  • ak neviete čo povedať, prišla tvár smajlíka;
  • nepoužívajte v správach sarkasmus alebo žieravý tón, okamžite túto korešpondenciu; vytlačte normálneho chlapíka;
  • neviete, o čom hovoriť a napíšte prvú textovú správu, opýtajte sa, ako sa deje jeho deň alebo ako skončil zápas jeho obľúbeného tímu.

Čo hovoriť s chlapom v telefóne

Viac problémov spôsobuje hovoriť po telefóne, keď potrebujete nielen vedieť o čom hovoriť, ale aj naplniť intenzívne ticho.

Telefón je skvelý spôsob, ako sa zblížiť. Po pozdravu je to prvá otázka, ktorú je vhodné sa opýtať, a nie len telefonicky: "Ako sa máš, ako si bol deň?" Čo plánuje robiť dnes, alebo čo robí v súčasnosti a či si ho neodvrátil od dôležitejších vecí?

Tieto otázky vám pomôžu začať rozhovor, ktorý sa dá ľahko preniesť do iného smeru. Váš partner môže spustiť nejakú tému a vy len ho vyzdvihnúť a pokračovať.

Ak je to prvý hovor pre toho, kto vám najprv dal svoje číslo, povedzte nám o sebe, vašom koníčku, vašej rodine, vašich obľúbených miestach na odpočinok, možno vás ten chlap pozve na vaše prvé rande.

Aké témy hovoriť s chlapom na prechádzke

Pre mnohé dievčatá sa prvýkrát uskutoční prechádzka, keď jej priateľ Vás pozýva na prechádzku v parku alebo v okolí mesta. Dátum na prechádzku pomáha lepšie sa spoznať a vidieť správanie osoby.

Témy na datovanie na čerstvom vzduchu by mali byť pozitívne, ľahké. Ak neviete, s kým sa budete rozprávať s chlapcom, môžete ho požiadať, aby mu povedal o svojich priateľoch, rodine, domácich miláčikoch, obľúbených filmoch, knihách, športoch atď. Opýtajte sa otázok, vtip, úsmev, snaží sa komunikácia príjemne a ľahko.

Nedotýkajte sa vážnych a negatívnych tém: politika, zločin, takýto rozhovor môže viesť k znepokojeniu alebo sklamaniu a kaziť náladu. Len pozitívna, ľahká a dobrá nálada!

Čo hovoriť s chlapom, keď je zdržanlivý

Prvé stretnutie je vzrušujúce nielen pre dievča, ale aj pre muža, najmä ak je zdržanlivý a tichý. S takýmto ľuďom sa cíti nepríjemne a snaží sa zaplniť prestávku "o čomkoľvek".

Nie všetci ľudia sú otvorení a spoločenskí, existujú veľmi zaujímavé chlapci, ktorí sú s neznámym dievčaťom, v neznámej situácii pre nich, jednoducho odchádzajú do seba a mlčia.

Ak je mladý muž s vami úprimne sympatizujúci, cítite, že vás chce, ale chová sa príliš pevne, pokúste sa ho vyhrať a dotknúť sa tém, ktoré sa ho týkajú. Tichý ľudia by mali položiť otázky, na ktoré bude môcť poskytnúť podrobnú odpoveď, a nie len odpovedať na suché "áno" alebo "nie".

Čo môžeme hovoriť s mužom na prvý deň

Keď hovoríte s mužom o prvom termíne, povedzte, že vás zaujíma, rešpektujúc hranice slušnosti, vyhýbajte sa úprimnosti. Získajte viac informácií o jeho záujmoch, záľubách, profesionálnych aktivitách. Opýtajte sa svojho najlepšieho priateľa, jeho detstva, cestovania, plánov, snov.

Nezabudnite, že muži aj ženy milujú úprimné a primerané komplimenty. Muži milujú diskutovať o svojich koníčkoch alebo koníčkoch: značky automobilov, futbalové tímy.

Ak chcete získať srdce človeka, dozvedieť sa viac o jeho hobby, naučiť sa niekoľko značiek automobilov alebo najlepších hráčov vo futbale a ukázať svoju erudíciu, každý sa bude zaujímať o váš záujem o nich a prítomnosť spoločných záujmov.