Módne dámske nohavice na jar 2018: foto

V lete je obvyklé nosiť voľné šaty a šaty. Ale väčšina dievčat nevylučuje ľahké nohavice z ich šatníka, ktoré môžu byť buď úzke pod kolenami alebo voľné šíri. Poďme zistiť, ktoré módne nohavice jari-leto 2018 sú teraz najvyhľadávanejšie.

Dámske nohavice spring-summer 2018

Svetlá, jasná, pestrá, krásna - všetky tieto slová prídu na myseľ pri pohľade na letné kalhoty. Na prvý pohľad neprinášajú žiadnu kožu, ale všetky nohavice vám uľahčia vzhľad.

Táto sezóna, rovnako ako v predchádzajúcom, populárne potrubia. Ich najobľúbenejšie farby sú biele, červené, svetlo zelené, koralové a všetky odtiene zlata. Tyrkysové a šarlátové farby sú oveľa menej náročné, ale môžete ich nájsť.

Pre štýlové ženy návrhári ponúkajú nohavice banány. Všestrannosť umožňuje obliecť banány, a to ako na prechádzku, tak aj v kancelárii.

Tento rok v lete trend "dýcha" tkaniny a vo farbe môžu byť čierne aj farebné.
Džínsové a rovné kožené nohavice budú vždy vyzerať módne, pretože môžu byť nosené s akýmkoľvek vhodným spôsobom. Tiež nezabudnite kúpiť široký mladý nohavice. Môžu mať ľubovoľnú farbu: zadržanú sivú a jasne oranžovú. V súčasnej sezóne však prevažujú malé schematické výtlačky, tenké kontúry tropických rastlín a neónové škvrny. Záleží aj na materiáloch. Atlas a gabardín sa pohybujú po boku, zaberajú ich tenké plátno a bavlnené nohavice.

Nové v roku 2018

Hit 2018 oceľ sa zúžil na spodok modelu, ktorý sa prispôsobil obrázku. Skrátené štýly, v ktorých sú otvorené kotníky a predĺžené verzie, sú relevantné. Kožené nohavice vyberajú čierne, terakotové, béžové, smaragdové a prirodzene biele.

Flare zvíťazí v tomto roku na pódiách. Iba tu dominujú viacfarebné štýly, v malej vodorovnej čiare a polka bodky. Je lepšie nosiť také štýly ľanu, bavlny a viskózy. Tento model si môžete šiť vlastnými rukami, na internete je veľa vzorov.

Módne džínsy sú vysoko-pásové a roztrhané haly. Sú vhodné na výlet a na párty. Pánske džínsy budú zdržanlivejšie. Relevantné svetlomodré, tmavozelené a modré farby.

Nové oceľové nohavice so závesmi a široký pás v páse. Plne zdôrazňujú pas, šikovne skrývajú chyby. V týchto nohaviciach nie je horúci, pretože sú vyrobené z tenkých materiálov.

Ich obľúbená farba je tmavo modrá, šarlátová, biela a žltá. Avšak takéto modely sú nežiaduce na nosenie s nízkou obuvou. V každom oblečení, každodenné modely sú pýchou miesta. Pre každodenné aktualizácie sú široké nohavice a šport. Trendy športové manšestrové obleky a mikro-olej. Tu môžete obdivovať klasické farby a kvetinovú a karikatúru.

Štýlová klasika

Móda pre pevné nohavice zostáva nezmenená. Tiež dizajnéri nemenia ani klasické nohavice s prísnymi monotónnymi šípkami. Mastkhev tejto sezóny je monochromaticky chudý, čo podľa názoru väčšiny dizajnérov je už klasikou.

Nezabudnite na čierne rovné nohavice na päty. Skutočne klasika by mala vyzerať dobre, takže v roku 2018 venujte pozornosť kvalite. Ak neviete, čo si vybrať, potom talianske tkaniny nikdy nestratia svoju popularitu. Aj v Nemecku sa vyrábajú prvotriedne tkaniny. Toto leto v klasike venuje veľa pozornosti materiálu. Je lepšie, aby človek uprednostnil tenký úsek.

Móda pre obéznych žien

Predpokladá sa, že veľké oblečenie nemôže byť štýlové, je charakterizované opakovaním. Ale to je chyba, módne nohavice pre zakrivené dámy sú veľmi rozmanité. Na prvom mieste sú obsadené priestranné široké nohavice. Potom ich postavte priamo do prísnych nohavíc, krátke-fitting s vysokou fitting a denim.

Kalotte nohavice sa stali trendom. Sedia perfektne na brušných číslach, ak sú zdôraznené nízkou pätou. Módne dekorácie veľkých rozmerov nájdete v obchodoch Milada, Lavira a Marici. Medzi textílie stojí za zmienku bavlna, bielizeň a stretch. Aby ste sa nemali mýliť, zvážte každý štýl vo videu.

Módne nohavice pre tehotné ženy

Pre tehotné ženy, výber nohavíc nie je ľahké. Džínsy a kombinézy po dlhú dobu budú módne. Perfektne prispôsobené štýlové nohavice pre outdoorové aktivity so stredným nasadením a úzkym dnom. Môžu pôsobiť ako športové nohavice a banálne nohavice. Tehotné ženy by mali venovať pozornosť elegantným ľahkým legínkam. Budúca mama je jednoduchšie šiť štýlové dno na vlastnú päsť, a Olga Nikishicheva v tom pomôže.

Módne nohavice s hity jar-leto 2018

Módna sezóna jari-leto 2018 si pripomenú aj tí, ktorí sú ďaleko od meniacich sa trendov a trendov, pretože na svetových móloch sa deje veľa zaujímavých vecí, ktoré môžu čoskoro ísť ďaleko za módne prehliadky a tesne vstupovať do našich životov. Táto sezóna je zaujímavá rôznorodosť koruny, textúry a farby.

Pokiaľ ide o nohavice, dizajnéri úspešne používajú klasiku, pričom pridávajú objem, vzdušnosť, vzplanutie alebo asymetriu. Samozrejme, nikto nezrušil pozíciu rezu na postavu, ktorú možno vidieť v zbierkach Max Mara a Dolce & Gabbana, ale voľné nohavice preberajú. Kolekcia a banánové nohavice sú dôkazom toho, ako je kolekcia Giorgio Armani. Môžete tiež nájsť obľúbené nohavice, krátke nohavice, ktoré sa aktívne používajú v čerstvej kolekcii vysokej módy Nina Ricci.

Ďalšia dobrá správa: módni návrhári v tejto sezóne si svojvoľne vyberajú pasu na úrovni nohavíc: obaja predražené a stredné sú veľmi populárne.

Okrem tvaru je textúra taktiež zarážajúca: klasika, jasné čiary a minimalizmus sú prepojené v módnych kolekciách s jasnými kvetinovými výtlačkami, imitáciou hadej kože alebo lesklých textílií, na niektorých miestach sú tkaniny v klietke alebo páse. Stripy sú stále obľúbené v tejto sezóne.

Farebná škála módnych nohavíc v roku 2018 sa líši od obmedzeného klasického až po ultrabright.

  

Loading...