Módne mačacie oko manikúra: nápady na fotografie

Jeden z módnych trendov v dizajne nechtov v roku 2018 je neuveriteľne krásna a žiarivá manikúra mačacieho oka. Neobvyklý názov povlaku bol spôsobený vonkajšou podobnosťou s minerálnym chrysoberylom, ktorý sa obyčajne nazýva mačacie oko. Zvláštnosťou kameňa je jeho jedinečná schopnosť sústrediť svetlo do stredu úzkeho pásika. Pri pohybe sa začína presúvať svietiace pásy, vytvárajúc fascinujúce svetlá a lesk.

Tento fascinujúci efekt dizajnérov inšpirovaných kameňmi vytvára gélové leštičky napodobňujúce lesklý polodrahokam. Gélové leštidlá s luxusným lesklým povrchom získali obrovskú popularitu medzi fashionistami, tento nový produkt ponúkajú všetky moderné kozmetické salóny. Predstavíme vám fotku myšlienky moderného náteru, ako aj fotografie a video lekcie o jeho aplikácii, ktoré môžete nezávisle opakovať doma.

Módne trendy pre 2018 - mačacie oko manikúra

Účinok svietia na nechty je vytvorený použitím magnetického laku, obsahujúceho malé častice kovu. Keď sú vystavené špeciálnemu magnetu pokrytému nechtom, vytvárajú tieto častice trojrozmerné vzory, ktoré vyzerajú nádherne. Je to na výber magnetu závisí na tom, aký vzor, ​​ktorý vyžaruje svetlo, chcete dostať. Môže to byť: pás, vlna, hviezdy, cikcaky.

Mačacie oko s krátkym dizajnom nechtov

Obzvlášť štýlové a pôsobivé vyzerá ako lesklý náter na krátkych nechtoch. Farebná schéma gélových leštid sa podobá prírodnému kameňu. V dizajne sa používajú bohaté, hlboké farby a odtiene: modrá, zelená, tmavá oliva, fialová, vínová, hnedá, tmavo červená.

Tajomstvo od majstrov manikúry:
- čím je zvolená farba tmavšia, tým jasnejšia bude vzorka;
- čierna farba krytu podstavca zvýši efekt 3D blikajúceho krytu.

Manikúra mačacie oko fotografické nápady so vzorom

Unikátny magnetický lak otvára priestor pre kreativitu a predstavivosť dizajnérov. Môžete nielen vytvoriť efekt žiaru a oslnenia pomocou magnetu, ale tiež použiť kresby na povrch nechtov. To môžu byť chaotické čiary, ktoré dávajú ešte viac podobnosti s kameňom a profesionálnejšie kreslenie čiar, umožňuje dosiahnuť účinok plazov pokožky na povrchu nechtov.

Neuveriteľne krásne tematické vzory. Skvele vyzerá novoročná manikúra. Na tmavo modrom pozadí sú biele zamatové snehové vločky alebo vzory imitujúce mrazivé vzory alebo tmavú farbu základne a zlatý vzor.

Odporúča sa vykonať výkresy na strane klinčeka na nechty tak, aby nebol zatienený efekt pretekania oslnenia. Okrem maľovania môžete použiť špeciálne nálepky s obrázkami, ktoré pomôžu získať krásny módny dizajn pre tých, ktorí nemajú zručnosti kreslenia.

Kočičí očný gélový lak - foto manikúry pre dlhé nechty

Ako vidíte na fotografii, módna novinka na dlhých nechtoch, na ktorej žiarivý záblesk lakového gélu priťahuje ešte viac pohľadov, nevyzerá nemenej luxusne.

Krásny dizajn s grafickým vzorom - nový v roku 2018

Módnou novinkou roku 2018 je gradient - roztiahnutie farby na celý povrch nechtov, čím sa vytvorí efekt ombre. Táto možnosť použitia šelaku je relevantná a štýlová. Krásny farebný prechod s žiarivými glaresmi vyzerá nádherne v šedej a tyrkysovej farbe, ktorá je relevantná v jarnej a letnej sezóne.

Mesačná manikúra je populárna, keď je otvor na nechty pokrytý čírym lakom a prechod je zdobený kamienkami alebo jiskrami. Kamienky zostávajú na vrchole popularity a sú široko používané v dizajne mačacieho oka. Takýto svetlý, chytľavý dizajn je vhodný pre párty a zvláštne príležitosti. V skutočnosti vytvára kontrast medzi leskom a matným povrchom.

Jeden z nechtíkov môže byť potiahnutý pravidelným matným gélovým lakom rovnakej farby a zdobený maľovaním alebo kamienkami. Mačacie oko, vyrobené v bielej alebo béžovej tóne, zdobené kamienkami, nádherné v svadobnej manikúre.

Vyzerá to skvelá francúzska manikúra, vyrobená v ružových a jasných farbách, ideálna pre letný ležérny vzhľad.

Ako navrhnúť mačacie oko doma

Skutočný luxusný dizajn nechtov je možné ľahko vykonať nezávisle, len na to, aby ste sa oboznámili s technológiou aplikácie magnetického laku.

Ako urobiť mačacie mačky - foto lekcia

Po prezretí fotografickej lekcie môžete nezávisle vykonávať luxusný dizajn mačacieho oka:

Manikúra mačacie oko technológie používanie gelu polish video

Video o správnej príprave nechtov a technológii použitia šelaku.

Loading...