Pozemky Vanga na peniaze

Bulharský jasnovidec Vanga je známy celému svetu za svoje predpovede. Vedel, ako sa uzdraviť, zachrániť stratených a pomohol všetkým. Wanga vedel veľa sprisahaní, ktoré môžu liečiť a obohatiť niekoho. Naša generácia zdedila veľkú múdrosť tejto ženy a jej magické tajomstvá, ktoré prinášajú šťastie a šťastie.

Aké sú sprisahania pre šťastie a peniaze od Vanga?

Pozemky Vanga pre veľa šťastia, peňazí a blahobytu vyriešia všetky materiálne problémy a otvoria potrebné toky. Získanie vysoko platených pracovných miest, zabudnutý dlh, dedičstvo alebo víťazstvo v lotérii - peniaze môžu prísť akýmkoľvek spôsobom!

Pozemky na cukre a chlebe, dvere sú považované za najobľúbenejšie a pre modlitby Wanga najčastejšie používa vodu ako dirigent.

V najúčinnejších sprisahaniach jasnovidec používal objekty, ktoré používame v každodennom živote. Povedala, že niektoré veci priťahujú bohatstvo do domu, napríklad cítili topánky alebo suché rybie váhy. Preto je veľmi ľahké čítať sprisahanie z peňazí od Vanga doma!

Na cukor

Jeden z najjednoduchších rituálov slávnej proroky sa považuje za sprisahanie za cukor, pretože ho možno nájsť v každom dome. Prečítajte si sprisahanie o veľa šťastia a peniaze od Vanga za cukor potrebujete vo štvrtok neskoro večer. Na rituál budete potrebovať kúsok rafinovaného cukru, ktorý budete musieť dať na svoju ľavú dlane a zopakovať trikrát:

"Sladký cukor - život bude milý.
Nech nás zachráni z lacnosti.
Ako bude pritiahnuť včely do obrovského roja
Tak veľký kapitál príde ku mne.
Odkiaľkoľvek nechajú peniaze lietať do domu
Nech ho zostane navždy a zostane "

Pred spaním sa musí spopolniť cukor v peňaženke tak, že ráno na prázdny žalúdok určite ju budete jesť a zopakovať slová kúzla.

Na chlebe

Umožní to prilákať bohatstvo do rodinného sprisahania od Vanga, ktorý si môžete prečítať doma pre chlieb. Ak chcete začať, pripravte sa: choďte do kostola a posväťte vodu. Obrad sa koná deň po zasvätení už veľmi skoro ráno. Do sklenenej nádoby nasypte svätú vodu až na okraj a položte na vrchol kúsok čierneho chleba. Posaďte sa pred stôl a zopakujte slová trikrát za sebou bez oddychu:

"Pane Ježišu, priniesol si päť hladných chlebov hladom, a tak chcem kŕmiť moju rodinu týmto chlebom, veľa šťastia a šťastia bolo pre nás obmedzené a peniaze žiť plné, pomôž nám rozkvitnúť a radovať sa v mene Boha.

Okamžite po sprisahaní pite vodu dole, snažte sa nestratiť kvapku a rozdeľte chlieb rovnomerne medzi všetkých členov rodiny. Uistite sa, že všetci jedia svoj vlastný kus, ale v žiadnom prípade nehovorte, prečo je to potrebné. Sila sprisahania zmizne, ak sa odhalí tajomstvo.

Nemenej efektívne sprisahanie s použitím chleba a cukru. Stojí za úsvitu, vezme si kúsok ražného chleba, posypeme cukrom a jasne hovoríme:

"Tento chlieb je vyťažený z tvrdej práce, je ohrievaný slnkom a umývaný dažďom, posypám ho bielym cukrom, takže môj život je tiež sladký"

Chlieb sa musí jesť na prázdny žalúdok a zvyšné drobky starostlivo zbierať a kŕmiť vtáky.

Aké môžu byť dôsledky?

Určite všetci, predtým, ako sa pustili do obradu alebo sprisahania, sa pýtali, aké dôsledky očakávajú tých, ktorí sa uchýlili k využitiu mágie? Ponáhľame sa upokojiť. Mágia v týchto obradoch je mimoriadne dobrá a ľahká.

Aj tie najsilnejšie sprisahania a modlitby za peniaze a šťastie od Vanga sú adresované Bohu a prírode. Ich energia je založená na mieri, stvorení a jasných božských silách. V bielej mágii nie je miesto pre zlé alebo nežiaduce dôsledky.

Ak nechcete nikomu ublížiť, potom sa nemusíte obávať. "Biele" sprisahania sú mimoriadne jemné a opatrné, aura láskavých slov hladko a postupne vlieva do poľa kolieska a prináša len jednu výhodu.

Nebojte sa používať svetelné sily, čo je najdôležitejšie, robte to len pre prospech!

Pozrite si video: Proroctvo vyrieši spor o dieťa (Septembra 2019).