Ako si vybrať ženský strih na tvare tváre

"Krása" je veľmi rozmarná a premenlivá. A najjednoduchšia vec, ktorú môžete urobiť, aby ste zapadli do moderných kánonov krásy, je mať dobrú postavu. Vzhľadom k tomu, trendy makeup zmena skôr, ako máte čas na kreslenie "ďalšie tvár". Ale je lepšie neposlúchať "módnu legislatívu" vo vzťahu k účesom, ale vybrať si účes, účes a styling, čo by bolo výhodné, ak chcete odtieniť alebo zoskupiť tváre tváre. Pretože aj keď budete mať účes super značky, ale nebude to v súlade s rozmermi tváre, celkový vzhľad môže byť označený ako "jednoduchý alebo jasný". Naopak, dokonca aj základné strihanie alebo styling, ale perfektne prispôsobené vášmu vzhľadu, môže z vás urobiť kráľovnú krásu.

Dobre vybraný účes môže vizuálne, lepšie talentovaný plastický chirurg, správne tvárové rysy, upraviť dĺžku nosa, zvýrazniť lícne kosti a zamerať sa na oči alebo pery. Navyše, dnes, aby ste sa stali krásou, nie je potrebné zaoberať sa mega-populárnym stylistom alebo make-up umelcom. Digitálne technológie a špeciálne aplikácie rýchlo a bezplatne online pomôžu každému krásu nájsť perfektný účes alebo účes na počítači. Vytlačí fotografiu a prinesie ju do života s pomocou kaderníka.

Takže ako si vybrať strih na tvare tváre na počítači? Naši štylisti s bohatými skúsenosťami a veľkým množstvom vedomostí vám pomôžu online zdarma.

Ako si vybrať ženský strih na tvare tváre

Parametre, ktoré by sa mali riadiť výberom účesu alebo účesu. Pamätajte si všetko v správny čas, môžete sa kvalifikovane aplikovať, ak máte bohaté skúsenosti ako štylista-makeup artist. Ale existuje série jednoduchých pravidielNa ktoré pomôže získať "v jablone" s výberom vlasov:

1) Pri výbere účesu je dôležité zvážiť nielen dĺžku nosa, ale aj tvar tváre ako celku, rovnako ako dĺžku krku, štruktúru karosérie a rovnomernú výšku.

 • Severský nos je lepšie pokryť alebo maskovať hrubými ranami. Široký alebo chlupatý nos bude vyzerať atraktívnejšie, ak si hrebete vlasy hore. Malé kudrlinky budú vyzerať dobre s malými vlastnosťami.
 • Úzky rozložené oči môžu byť vizuálne tlačené preč s pomocou svieža styling na spánku a hladké prameňov na lícach.
 • Je zbytočné maskovať krátky krk s vlasmi, ale vyčnievajúce uši zmiznú dobre pod sviežim objemom účesu.
 • Malá výška by sa nemala zvyšovať o veľký objem na hlave - bude to veľmi zábavné.

2) Účesy, vhodné pre tenké vlasy, nie sú vhodné na hrubé vlasy. Preto si vážime hustotu vlasov, obsah tuku a štruktúru.

 • Krátke účesy alebo objemné chĺpky sú vhodné pre mastné vlasy, hlavnou vecou je, že vlasy sa nedotknú tesne na pokožku hlavy, potom zostanú krásne dlhšie.
 • Pre suché vlasy sú strihy typické, pre ktoré sa nevyžaduje žiaden styling a najlepším štýlom je "ľahké tousling" a plynúci účes.
 • Pre tenké a riedke vlasy, najlepšie riešenia budú roztrhané účesy s vyrovnanými náramkami, odporúčaná dĺžka je od strednej až po minimálnu. Vyzerá to dobre na takých vlasoch, bob, kučeravé vlasy.
 • Pre hrubé vlasy - ideálne pre strednú dĺžku s šikmými, uhlovými, rovnými náramkami. Tento typ vlasov bude zle kombinovaný s kudrlinami a objemným dizajnom.
 • Kudrnaté vlasy môžu zdobiť takmer akúkoľvek osobu, hlavnú vec pri tvorbe vlasov, ktorá zohľadňuje prirodzený smer rastu vlasov.

3) Účes je dôležitým prvkom štýlu, takže musíte brať do úvahy nové položky sezóny a ako sa budú kombinovať s vašim osobným štýlom.

4) Niekedy nie je potrebné robiť maximálny strih, nová predstavivosť obrazu môže byť urobená s minimálnymi prostriedkami: chelochka, styling, účes, použitie dekoratívnych prvkov.

5) Nemali by ste sa tiež vzdať svojich vlastných priorít v prospech módneho obrazu: ak máte záujem o opradenie a duša vyžaduje kurzy opletenia, potom s chlapčenským účesom bude jednoducho nepríjemné. A naopak, ak ste pravým fanúšikom "fazule" alebo "stránky", nemali by ste sa mučiť predlžovaním vlasov.

6) Pri výbere účesu so špeciálnou aplikáciou nezabúdajte, že to, ako vidíte seba, je veľmi odlišné od toho, ako vás ostatní vidia. Preto vykonajte celkový prieskum všetkých priateľov, známych, príbuzných a priateľov na túto tému: "Myslíte si, že pôjdem tento účes?" a demonštrovať svoje voľby (áno, mali by byť niektoré z nich).

7) Je tiež dôležité veľmi presne vypočítať parametre tváre: pomocou meracej pásky by ste mali merať vzdialenosť od spodného bodu brady a od línie vlasov na čele, výsledné číslo by malo byť rozdelené na tri. Potom odmeriame vzdialenosť od spodnej časti brady k špičke nosa. A porovnajte výsledky:

 • Ak sú čísla rovnaké a brada je okrúhla, potom je tvár oválna alebo obdĺžniková.
 • Prvé číslo je väčšie ako druhé - tvár je predĺžená.
 • Keď je prvé číslo menšie ako druhé - tvár je okrúhla alebo štvorcová.
 • Ak je druhé číslo väčšie a súčasne špicatá brada, tvár je v tvare srdca; a ak je brada široká, tvár má hruškovitý tvar.

Módne účesy pre obdĺžnikovú tvár

Účes v tomto prípade by mali hladké rohy. Môžete napríklad vytvoriť predĺžený fazuľa. Curls, viacvrstvový alebo uhlový účes bude vyzerať dobre. Nedávajte krátke alebo asymetrické účesy.

Vyberáme krásne možnosti pre štvorcovú tvár

Strihanie vlasov, pri ktorom pramene zakrútia alebo konce rôznych dĺžok, môžu zmäkčiť "váhu" brady. Väčšia ženskosť poskytne vzhľad pretiahnutých alebo stupňovitých vlasov. Ráno sa najlepšie robí kolo. Odporúča sa robiť fazuľa, účes pod chlapcom alebo akékoľvek iné strihanie s dĺžkou brady. A majitelia takýchto osôb by mali skrývať nedostatky za dlhými vlnami.

Vyberte si štýlové nápady pre predĺženú oválnu tvár

Pre oválnu tvár bude každá verzia účesov vyzerať univerzálne. A kučery a dlhé vlasy, a dokonca aj "rebrík" - všetko bude vyzerať roztomilé a originálne. Elegancia bude mať obraz bezchybnými vlnami, hladkou fazuľkou, roztrhané pramene. Ale priame strihanie nebude vždy vhodné.

Ako si ženy zvolia farbu vlasov?

Ak chcete vybrať správny strih a farbu vlasov podľa tvaru tváre, nestačí len použiť aplikáciu kaderníka. Koniec koncov, jeden výsledok nie je vždy správny. Preto môžete prejsť test na určenie ideálnej farby pre vlasy, prejsť na oddelenie parochne a znova zmerať všetky dostupné farby, alebo môžete jednoducho konzultovať stylistu. Hlavná vec je, že nakoniec existuje pocit - "Mám rád seba a ja som taká krásna".

Tak, ako si vybrať správny strih a farbu vlasov podľa tvaru tváre (foto).