Sny v dňoch v týždni av dňoch v mesiaci

Výklad snov je individuálna vec, preto si vyžaduje osobitnú pozornosť. Je dôležité nielen pamätať si, čo presne ste videli a cítili, ale tiež vedieť, kedy sa sny pravdepodobne splnia.

Často zlý sen je buď odrazom nahromadených negatívnych zážitkov, alebo samotná planéta vám posiela tajné znaky, ktoré môžu v blízkej budúcnosti vážne ovplyvniť váš život.

Je dôležité pochopiť, ktoré dni v týždni a dátumy v mesiaci si môžete prečítať tieto skryté správy a naučiť sa správne ich interpretovať.

Predaj snov v dňoch v týždni

Každý každý deň v týždni zodpovedá jeho planetárnemu stavu. Je to spôsobené vzájomným vplyvom nebeských telies na seba. Samozrejme, naša veľká planéta je takisto predmetom takéhoto vplyvu. takže:

 • Od nedele do pondelka(Účinok Mesiaca)

Takéto sny odrážajú úzkosť a strach z človeka, vnútorné rozpory medzi sebou a okolitým svetom. Môžu sa týkať blízkych ľudí, ktorí majú veľký vplyv, sú príčinou skúseností. Žiadne negatívne sny nenesú - prázdne drobné úsilie, rozhovory.

 • Od pondelka do utorka (Vplyv Marsu)

Vojnový duch planéty vyjadruje jasné sny a ľudské očakávania vo sne. Silná vlna ambicióznych akcií na uspokojenie hladu ich túžob.

Ak sa snívač cítil vzrušený, agresívny - v skutočnosti existovali možné vážne konflikty. Pokojné videnie je mierou a zdržanlivosťou. Všetko bude v poriadku.

 • Od utorka do stredu (Vplyv ortuti)

Planéta je zodpovedná za interakciu s ľuďmi, komunikáciu. Môžete vidieť dav, hlučná spoločnosť, príbuzní a priatelia. Sny sú dôležité pri interpretácii - symbolizujú radikálne zmeny v živote.

Ak sa vám podarilo zapamätať, čo ste snívali, mali ste šťastie. Pod vplyvom Merkúra sa uskutočňujú kľúčové udalosti, ktoré rýchlo pretekajú do vášho života.

 • Streda až štvrtok (Vplyv Jupitera)

Planétový patrón materiálových statkov a zdrojov. Ak máte problémy s finančnými prostriedkami, môže to byť náznak vízie toho, ako správne konať, aby všetko prebiehalo hladko.

 • Piatok štvrtok (Vplyv Venuše)

V noci od piatku do štvrtka má intuícia veľký vplyv na ľudské vedomie. V týchto dňoch v týždni je veľmi akútna. Preto je výklad často doslovný a prorocký.

Ak dôjde k náhlej strate na vonkajšej strane, pripravte sa na to, aby ste sa niečo rozdelili v reálnom živote. Práve naopak, prijímanie sľubuje plnú uspokojenie v núdzi, hojnosť a prosperitu, duchovnú rovnováhu.

 • Od piatku do soboty (Vplyv Saturnu)

Znaky, ktoré sa objavili v tomto období v týždni, sú veľmi dôležité pre ďalší vývoj udalostí v živote človeka. Je veľmi dôležité správne interpretovať a pochopiť taký sen, pretože nesie osudový význam. Ak hľadáte odpoveď a nájdete tipy, postupujte podľa pokynov.

Všetko sa určite stane najlepším spôsobom. Plánovaná sa splní, veci idú do kopca, priatelia budú blízko. Všetko závisí od obdobia života, v ktorom ste teraz, a otázok, ktoré nedávajú odpočinok.

Temnota, otupenosť, nešťastie atmosféry vo vízii - nie najlepšie proroctvo. Nesie pocit vyhynutia, strata sily, viery. Buďte pozorní na detaily a sprievodné postavy vo sne. Výklad toho bude úplne iný.

 • Od soboty do nedele (Vplyv na slnko)

Ľahké, nenápadné zábery je možné vidieť v noci. V snoch nie je takmer žiadny veriaci od soboty do nedele. Obvykle je to buď odrazom pocitov a myšlienok minulého dňa, alebo očakávania budúcich udalostí.

Keď sú prorocké sny tie dni v týždni

Prorocké sny prichádzajú, keď človek potrebuje pomoc pri riešení ťažkej situácie, náznak, ako postupovať. Ak vás niečo vážne znepokojuje, má to vplyv na podvedomie.

Niekedy sú to zmätené, nekoherentné vízie. Niekedy jasné, nezabudnuteľné obrázky a akcie. Ktoré z nich dáva osobe skutočné tipy možno určiť preskúmaním predaja snov v deň v týždni.

Dni v týždni, keď sú prorocké sny:

 • V pondelok môžete vidieť skutočný prorocký sen. Ak sa vám situácia dlho trpela svojou neistotou a je to istý náznak. Všetko ide dobre, a preto sa nezaoberajte výkladom.
 • V utorok sny - výsledok dojmy z rozhovorov, skutkov. Môžete dokonca prechádzať situáciu, veľmi vás dojem na deň predtým.
 • Stredajšia vízia pred ďalším dňom neprikladajú veľký význam. Už prišiel v noci v štvrtok - môžu byť splnené.
 • štvrtok - vízia je väčšia. Naučte sa a počúvajte jeho rady.
 • V piatok sny o láske sa splnia.
 • soboty - tie, ktoré prišli ráno, sú významné.
 • A v nedeľu len dobré svetlé sny sa splnia.

Výklad snov v dňoch a dňoch v týždni

Satelit našej planéty je mesiac. A je to ona, ktorá silnejšie než iné planéty ovplyvňuje všetko na Zemi.

Význam snov podľa dní týždňa a dní v mesiaci a ich interpretácia vysvetľuje Lunárny kalendár, Podľa nej môžete predpovedať hodnotu videnia v závislosti od fázy planéty, ktorá pôsobí na nás.

Keď sa sny stanú skutočnosťou v dňoch v týždni a číslach, čo obsahujú ich znamenia a mali by sa brať do úvahy? Pozrime sa na to, čo hovorí Sny podľa dní týždňa a dní v mesiaci:

 1. Problémy v rodinných záležitostiach.
 2. V blízkej budúcnosti sa sen začne stať skutočnosťou.
 3. Pravdepodobnosť vykonania nie je čoskoro.
 4. Buďte pozorní. Môžu sa vyskytnúť problémy.
 5. V každom mesiaci sa sen na piatej plní.
 6. Okamžitá radosť.
 7. Siedmy sa ťažko interpretuje.
 8. Zábavné dobrodružstvo, dobrodružstvo.
 9. Nedávajte dôležitosť. Vízia je bezvýznamná.
 10. V najbližších 20 dňoch - všetko bude splnené, pravdepodobne budú porušenia a problémy.
 11. Nebude to pravda.
 12. Sen nie je presný.
 13. Úspech v láske.
 14. Splnenie túžob.
 15. Čo sníva o pätnástom čísle, je irelevantné.
 16. Čoskoro sa všetko splní.
 17. Všetko sa stane, ale nie veľmi rýchlo.
 18. Dobré znamenie. Počúvajte.
 19. Vízia sa čoskoro splní.
 20. Nastane niečo veľmi dobré.
 21. Ak chcete získať požadované.
 22. Na úspech.
 23. Nie sú vážne problémy.
 24. Veľká radosť.
 25. Počkajte na zlé správy.
 26. Nepríjemné obdobie v živote.
 27. Všetko bude upravené a rýchlo naplnené.
 28. Zlá vízia nebude mať problémy.
 29. Nebude to pravda.
 30. Dokončenie dlhého podnikania.
 31. Na materiálny zisk.

Aká je pravdepodobnosť predaja snov v deň v týždni

Existuje určitá pravdepodobnosť, ak sa dá očakávať, či bude vízia splnená a čo najskôr. Napríklad od soboty do nedele sa považuje za vysielanie až do obeda.

 • Porozumieť tomu, ako riešiť svoje problémy - pamätajte sny od piatku do soboty.
 • Štvrtok až piatok večer - Prichádzajú prorocké sny.
 • Streda až štvrtok - upozornenie na problémy v práci, nedorozumenia s vedením.
 • bližšie ráno prišla vízia - tým skôr, že sa všetko naplní.
 • Do polnoci - môže sa stať skutočnosťou veľmi dlho.
 • stolovanie - to nič neznamená.

Sny o Panne Márii

Keď vieme, kedy a akú víziu sa splní, môže snívač urobiť želania a klásť otázky. V takýchto prípadoch sú pre každý deň v týždni sny Panny Márie.

V dávnej dobe a dodnes ľudia používajú svoje modlitby, aby odvrátili nešťastie, prilákali veľa šťastia a chránili svojich blízkych a chorých. Tí, ktorí v ňom veria, prostredníctvom svojho príkladu zažili pôsobenie zázračnej moci snov Panny.

 • Modlitba z nepriateľov a chorôb čítajte trikrát v piatok. Ak ste čítali dvanásťkrát nad hlavou chorého, čoskoro sa zotaví.
 • Vo štvrtok - na očistenie od zlého oka, čarodejníctva a problémy dvanásť krát za noc.
 • Pracovná modlitba čítala trikrát pomôže v hojnosti.
 • Naplniť túžby a prijímať privilégiá v živote - trikrát v utorok.