Krátke a dlhé svadobné šaty: foto 2018

Ak vaša milovaná dá vašu ponuku, pravdepodobne už máte záujem o takú tému, ako sú svadobné šaty v roku 2018 nové fotografie s fotografiami a všetky možné detaily. Túto tému by ste mali starostlivo preštudovať, pretože na Vašej dovolenke by ste mali byť najkrajšie a najkrásnejšie!

Krásne svadobné šaty 2018 (fotografie) - trendy roka

Aké sú najmodernejšie svadobné šaty v tomto roku? Stylisti hovoria, že skromnosť a prirodzenosť, translucenciu a otvorenosť sú doslova v móde v tejto sezóne. Preto pri výbere aktuálneho oblečenia v tejto sezóne je dôraz kladený na nehybnosť a eleganciu nevesty.

Okrem bielej farby, ktorá sa čoraz viac riedi pastelovými farebnými vložkami, v tejto sezóne sú obľúbené ďalšie farby: slonovinová alebo slonovinová, zlatá, šampanská, svetlo modrá, svetlo ružová, nádych v prášku a cappuccino. Avšak v tejto svadobnej sezóne sú úplne tmavé tóny svadobných šiat tiež v móde: tmavo červená, čierna a biela a čierna.

Špeciálna móda pre svadobné šaty v roku 2018 diktuje špeciálne pravidlá: "ťažké" korzety a korzety sú nahradené priesvitnou lesklou svadbou alebo podprsenkami prekrytými kvetinovou výšivkou.

V tomto roku prichádzajú do módy svadobné šaty s mnohými rovnakými flónami na dlhých sukniach. Ale svadobné šaty sú teraz na výber s vašimi rukami, zvážte veľa slávnych kočičiek.

Okrem toho sa táto svadobná sezóna stala obleky a kombinézy pre nevesty sú veľmi populárne, Vyzerajú originálne a elegantné, pričom dávajú nevestke úplnú slobodu pohybu a zdôrazňujú jej obraz a jemnú chuť.

V tejto sezóne boli osobitne vyznamenané domy vysokej módy, ktoré vyzdvihli jedinečné svadobné fotografie vo svojich zbierkach pre moderné nevesty: Dolce Gabbana, Vera Wong, Eli Saab, Zahir Murad, Papilio, Dior, Vivienne Westwood, Carolina Herrera, Oscar de la Renta, Oksana Mucha , Tatiana Kaplun, Natalia Romanova, Marchez, Gabbiano, Yudashkin, Valentino, Pronovias, Likor, Eva Utkina, Nora Naviano, Svetlana Lyalina, Dominissus, Armonia, Babylon.

Klasické luxusné couture šaty

Svadobné módy sa menia, nahradzujú staré trendy prísť nové a len klasika je večná. Keď už hovoríme o svadobných témach, často to znamená svieže šaty. Slávni dizajnéri majú svoju vlastnú víziu takýchto šiat, ale esencia zostáva rovnaká: šaty by mali mať plnú sukňu, podobne ako princezná z rozprávky. Tento štýl je ideálny pre plné a tenké dievčatá, pre vysoké a nízke.

Svadobné šaty v štýle "princeznej" môžu byť s vlakom, s čipkou top, s rukávmi, satén, šifón, tyl alebo guipure.

  
   

Módne krátke svadobné šaty 2018

Jednoducho vyzerajúce krátke oblečenie, modely s dlhými rukávmi, jednoduché šaty s otvoreným chrbtom, elegantné kolená, luxusné s plyšovou suknicou a čipkami. Na leto si dievčatá môžu vybrať originálne kreatívne a neštandardné nápady na šaty, ktoré sa vymenia medzi davom rovnako vyzerajúcich nevestí.


      

Móda pre štýlové návrhárske krajkové oblečenie

Model s čipkou si zaslúži zvláštnu pozornosť, pretože moderné šaty z nových kolekcií slávnych dizajnérov sú najčastejšie z jemnej krásnej čipky. Môžu byť svieža, rovná, "morská panna" alebo "ryba", silueta A, uzavretá rukávmi alebo otvorenou chrbtovou časťou, rovnakým závojom as kameňmi.


  

Exkluzívne modely v gréckom štýle

A napriek tomu, že grécky štýl medzi svadobnými šatami upadá do zákulisia v tejto sezóne, niektorí dizajnéri stále venujú pozornosť tomuto štýlu aspoň raz v kolekcii. Šaty v gréckom štýle sú ideálne pre tehotné ženy. Krásne zdôrazňujú okrúhle bruško a dievčinu zase dajú do gréckej bohyne. Takéto možnosti na letné, neskoré jarné a začiatky jesene sú veľmi vhodné.


Hit sezóny - nohavice a kombinézy

Väčšina svadobných dizajnérov sa tento rok venovala pozornosti trendu, ktorý získava impulz - svadobné šaty. To je presný opak oblečenia, ktoré prenášajú nevestu na samostatnú kategóriu módnych šiat. V závislosti od voľby značky, môžete získať veľmi ženský a jemný obraz: vybavené bundy, korzety, ktoré zdôrazňujú dôstojnosť, chudé nohavice.

Ostatné sú diskrétne, ale módny luk pozostávajúci z koňakov, bundy alebo blúzok. Okrem toho prezentované odrody a svadobné kombinézy: plné a krátke. Maximálny komfort, minimálne starostlivosť - motto modernej nevesty s výbornou chuťou.
Módne trendy v roku 2018

Populárne modely značiek šiat, ktoré sa stali personifikáciou roku 2018 v svadobnej móde, sa vyznačujú bohatou paletou štýlov, farieb, kombináciou materiálov.

Mnoho prezentovaných modelov rôznych značiek sa vyznačuje takmer úplnou transparentnosťou. Tenký tyle, ktorý je pokrytý kvetinovými vzormi alebo volumetrickými kvetmi prišitými cez vrch, je jednoducho úžasný. Tieto sa nachádzajú v zbierkach Zuhaira Murada, Inbal Drora, Reem Acry. Nevesta, ktorá si vyberie svadobné šaty Carolina Herrera, bude trochu viac pokrytá z očí.

Kombinácia kráľovskej pompky a rannej sviežosti a citlivosti v svadobných šatách nájdete v zbierkach Oscara de la Renta, Elie Saab, Viktor & Rolf, Tadashi Shoji, Marchesa.

Svadobné šaty z Lela Rose, Leina a mnohých z vyššie uvedených sa vyznačujú ich úhľadnosťou a zdržanlivosťou.

Viac brutálne a dokonca v istom zmysle aj vzpurné obrazy nevesty možno nájsť medzi novými sezónnymi zbierkami roku 2018 Vera Wang, Jenny Packham, Reem Acra. Tu, v prospech originality nevesty, hovorí farebná schéma a štýly, ktoré niektorí obdivovatelia klasikov môžu zbadať. Nakoniec existuje veľa rôznych domov vysokej módy za týmto účelom, aby každá nevesta našla niečo, čo sa jej bude páčiť.

   
            

Svadobné salóny v Miláne, Makhachkal, Dagestane, Kryme, Samare, Minsku, Rostove, Charkove poskytujú takúto službu ako požičovňu, ktorá umožňuje ušetriť peniaze. Obrovský výber modelov prezentovaných v salónoch týchto miest: Irkutsk, Lipetsk, Saransk, Vinnitsa, Pyatigorsk, Saratov, Ryazan, Almaty, Kazachstan, Volgograd, Krasnojarsk, Moskva, Doneck, Ufa, Petrohrad, Voronezh, Chelyabinsk, Nikolaev, Dnepropetrovsk, Kyjev, Vitebsk, Simferopol, Odessa, Yaroslavl, Nižný, Novgorod, Krasnodar, Tyumen, Petrohrad, Kaluga, Taganrog, Barnaul, Stavropol, Bryansk, Perm, Chernivtsi, Eaterinburg, Kazan.

Loading...