Pozadie na zatmenie mesiaca

Obdobie, keď je mesiac v jednom pruhu medzi Zemou a Slnkom, mu dáva špeciálnu magickú silu. Lunárne zatmenie je ideálny čas na vyčistenie, zbaviť sa rôznych chorôb a priniesť život k úspechu a veľa šťastia. Podrobnejšie informácie o tom, aké pozemky sa vykonávajú pri zatmení mesiaca, v článku uvádzame.

Čo môžete povedať na zatmievanie mesiaca?

Eclipse rozširuje energetické pole duše. V tomto zriedkavom období sú kúzelníkom k dispozícii jemnejšie veci. Vyššie sily častejšie reagujú a navyše zatmenie umožňuje použitie širokej škály magických nástrojov.

Pozemky za zatmenie mesiaca dostanú plnú silu energie nočnej hviezdy. To tiež zvyšuje pozitívny vplyv mágie a obmedzuje účinok nepríjemných faktorov. Slnko, skryté za Mesiacom, zintenzívňuje jeho svetlo a obklopuje ho inšpirujúcim svetlom.

Odporúča sa vykonať fyzické a duchovné čistenie pred tým, než začnete magický obrad.

 1. Pozorujte pôst tri dni pred zatmavením.
 2. Pred plotom si vezmite sprchu a prestavte na zelenú.
 3. Lunárne zatmenie je ideálny čas na zbavenie sa zlých návykov. Ak sa už dávno snažíte prestať fajčiť, začnite teraz. Mesiac vám pridá silu.
 4. Správa sa vykonáva na Mesiaci, uistite sa, že je viditeľná z vášho okna.
 5. Úloha musí byť dokončená pred ukončením zatmenia. Skontrolujte zdroje správ a zistite, či trvá.

Splnenie túžob

Prvé v zozname účinných sprisahaní sú v lunárnom zatmenie na splnenie túžby. Sila ľudskej žiadosti sa zdvojnásobí s úzkosťou pred sviatosťou, ktorá sa vytvára na oblohe. Úprimné a dobré túžby sú naplnené vyššími silami pri love počas tohto obdobia.

Pre úspešný výsledok sprisahania musia prísne dodržiavať pokyny.

Umiestnite malé zrkadlo pod mesiac. Pozrite sa na to a zachyťte svoj obraz v pamäti. Prejdite rukou pred zrkadlom a oddeľte ho od toho. Teraz sa vaše dvojčatá odráža v zrkadle a to je - prežíva problémy, ktoré vás erodovali. Mentálne mu želám veľa šťastia. Predstavte si, ako vás požiada o naplnenie svojich najintenzívnejších túžob, cítiť ich. Obráťte tvár na mesačné svetlo, snažte sa udržať zrkadlo v tieni a povedzte sprisahanie:

"Sila zatmenia, kúzlo Mesiaca, mi dáva silu, aby som si želal."

Opakujte graf sedemkrát.

Obráťte sa späť na zrkadlo a pozerajte sa do očí, povedzte:

"Tvoja túžba (spomeniem, čo je jej podstatou), plním zatmenie, ktoré mi dáva moc."

Pocíť radosť svojho dvojča. Choďte blízko zrkadla a dotknite sa ich tváre. Predstavte si, že ste sa spojili so svojimi dvojčatami.

milovať

Sprisahanie lásky pri zatmavení mesiaca sa odporúča opatrne. Pamätajte, že láska je nebezpečná prax, aby ste sa vyhli ublíženiu, vykonajte to výhradne pomocou bielej mágie.

Potrebujete nasledujúce položky:

 • foto obľúbený;
 • granulovaný cukor;
 • Aj kriedou.

Nakreslite kruh kriedy na podlahe.

Stojte na okne, z ktorého je zreteľne vidieť zatmenie. Zdvihnite ruky a umiestnite ich tak, aby zakryli lunárny disk. Držte ich slovami:

"Z oblohy som vzlietol mesiac a obdaril som ruky kúzlom."

Pomaly "posúvajte mesiac" do kruhu nakresleného na podlahe. Fotografia osoby, ktorej lásku toužíte, je umiestnená v kruhu. Prebudiť cukor v kruhu, prekrývajúce kriedu.

Hovorte na zápletku:

"Moja sila sa rozmnožuje, naša láska sa stáva silnejšou. Ako krieda drží vás, tak sa cukor prilepí ku mne. V čase bez mesiaca, v noci budúcnosti, prebudí náklonnosť, ktorá teraz žije. Z myšlienok, ktoré ma nemôžete vyhodiť, sa stanete pocitom dýchania. A keď prídete do môjho domu, nájdeš mier. "

Kruh nevyberajte z podlahy až do konca zatmenia. Potom zamotajte cukor do plátenej tašky a skryte ju medzi položkami spolu s fotografiou.

peniaze

Požadované položky:

 • kostolná sviečka;
 • nožnice;
 • malé mince;
 • červená niť.

Je efektívnejšie vykonávať sprisahania na zatmenie mesiaca za peniaze po odstránení závad z porúch, ktoré vám bránia. Aby ste to urobili, zatvorte sviečku s červenou niťou a umiestnite ju na okenný parapet.

Strávte nožnice cez oheň. Hovorte na zápletku:

"Neúspechy, nešťastia, nepriaznivosti, zlé sľuby sú prerušené ohňom a oceľou."

Potom odložte nožnice a stlačením sviečky rukami hovorte o druhej časti:

"Niť je červená, posvätený Mesiacom, hovorím vám s radosťou. Zachráňte sa z odpadu a dlhu, žiadajte úspech a zisk. "

Odstráňte šumivý závit zo sviečky a prilepte sedem zápästia na zápästie. Každý uzol je sprevádzaný hodom na prahu mince so slovami:

"Dám mesiac s mincou a na oplátku dostanem tucet".

Niť noste bez odstránenia. Nechajte mince na parapete, kým neočakávate zisk.

Dôsledky sprisahaní pri zatmení Mesiaca

Rity v zatmení Mesiaca nesú mimoriadne pozitívny účinok, ak sa kúzelník hlási k postulátom bielej mágie. Zbavte sa negatívnych emócií, vykonajte rituál výlučne s pozitívnymi správami. Konšpirácie sú vnímané vyššími mocnosťami za zatmenie mesiaca, obzvlášť jemné, takže by ste nemali klásť skryté dôsledky vo svojich slovách. Bude ľahko rozpoznaná vesmírom a ak sa skutočná podstata vašich túžob líši od toho, čo bolo povedané, váš sen sa nestane pravdivý.

Pozrite si video: Porsche 911 Targa4 997 4x4 test - (November 2019).

Loading...