Šaty v hrášku - fotky dlhých a krátkych šiat v hrášku

Vytlačiť "hrach" bola vždy v móde, takže rok 2018 nebol výnimkou a dizajnéri prezentovali elegantné neformálne a elegantné modely s veľkým a malým hráškom. Chcel by som zdôrazniť vytvorenie značky Dolce Gabbana z bavlny, šifónového úpletu, guipure. Sú hodné pozornosti, pretože fotografie v šatách v hrách získali srdcia najtalentovanejších štylistov a módnych šatov z celého sveta.

Ale čo nosiť? Aké doplnky používať?

Biely hrášok na čiernom pozadí alebo klasický čierny na bielom vyzerá dobre s jasne červenými, zelenými, ružovými doplnkami. Červené, čierne, modré, žlté, zelené, vínové šaty dobre doplnené béžovou topánkou a malou kabelkou.

Šaty v polka bodky: štýly 2018 (fotografie)

Pre mnohé dievčatá sa šaty v hrášku vždy spájali len s jednoduchým každodenným oblečením, ale tento rok módni návrhári dokázali, že to môže byť elegantné dlhé.

Módne modely v podlahe (obrázky)

Dlhé večerné vzory môžu byť šifón, čipka, satén a dokonca aj tenké pletené odevy. Uvidíme len tie najdrahšie modely, ktoré inšpirujú najtalentovanejšie bežecké ženy, aby si šili svoje ruky.

Krátke letné štýly v hrášku

Letné oblečenie môže byť vyrobené zo saténu, bavlny, ľanu a šifónu s krátkymi rukávmi (ako pekná žena vo filme). Najdôležitejšie je vybrať správny štýl pre typ postavy.

Retro vzhľad

Čierne elegantné šaty s pólovitými bodkami s červeným opaskom alebo lukom boli uctievané dandami a my pôjdeme ďalej a ponúkneme vám aktualizovaný model s plnou suknou, ktorá sa hodí aj na vystúpenia.

Polka Šaty pre tučné ženy Foto

Veľké veľkosti sa vyžadujú s malým písmom, pretože veľký hrášok je schopný zväčšiť a nie tak malé tvary.

Detské šaty pre dievča

Pre deti je táto tlač ideálna, takže ak si vyberiete práve takú vylepšenú výstroj na záhrade, vaša princezná bude najkrajšia.