Sprisahanie, aby sa rýchlo vzala

Nájdenie princa na bielom koňovi, prečo, len princ bez koňa, alebo len manžel, je tak ťažké ako vloženie zubnej pasty do skúmavky. Nepochybne sa injekčná striekačka odoberie a pasta sa zatlačí do nešťastnej nádoby. Striekačka v tomto prípade pôsobí ako pomôcka a čo môže pomôcť, keď sú všetci dobrí muži okolo seba, a vy, všetci tak krásní, ste stále sami?

Každý vie, že žena, ktorá je odhodlaná nosiť závoj a hodiť kytice svojim priateľom, nemôže byť zastavená, aj keď na obzore je len mačka. Každý štyridsať. Jedna sila túžby živej lásky je schopná presunúť hory. Ak potrebujete dôkaz, pozrite sa. Megan Markle sa oženil s princom napriek tisíc prekážkam. Martha Gellhornová sa zamilovala do Hemingwayu a (pozor!) Opustila ho, dobre, a príbeh veľkej umelkyne Frida Kahlo, opretý, úplne dobyl svet! A na chvíľu mala v príchode aj jediný krvný vták.

Aké je ich tajomstvo, vzvote vás. V mágii! Či už používali kúzlo je neznáme, ale určite, ak by boli požiadaní, nepovedia nám to. Magic - tajná zbraň arzenálu silných žien. Čo vám bráni v pokuse?

Pomôže nám sprisahanie rýchlejšie zosobášenie?

Neexistuje žiadna situácia, v ktorej by biela mágia nepomohla. Samozrejme, výsledok práce magie je ovplyvnený miliónom a malým množstvom faktorov, napríklad:

 • svoju vieru vo vlastnú silu;
 • fáza mesiaca;
 • čas dňa;
 • energetická čistota materiálov používaných na obrad;
 • Vaša prababičká karma, pred sto rokmi neúspešne ženatá v starobe.

To je úžasné! Všetky tieto faktory nemožno brať do úvahy, aj keď sedíte v noci nad mentálnou mapou a vypočítate malé veci, ktoré by mohli narušiť svadbu storočia.

Odporúčame Vám vydychovať a spoliehať sa na svoju vlastnú intuíciu. Vyberte si pozemok a podľa pokynov vezmite svoj život do ruky!

Sprisahanie, aby ste si vzali toho, koho potrebujete

Aby ste si vzali muža, musíte najprv nájsť toho muža. Nuž, ak je na mysli ten pán, kto sa chystá ponúknuť, ale pripustiť, nebolo by to zbytočné, keby som ho urýchlil. A čo robiť, ak je od rytierov s bielymi koňmi, len Legolas možno vidieť z notebooku?

Existujú rôzne varianty sprisahaní, vhodné pre obe slobodné ženy, ktoré hľadajú svoju lásku, a ženy čakajú na vážny krok z lásky, ktorú majú.

Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patríte, nemali by ste očakávať, že mágia urobí pre vás všetku prácu. Najprv sa uistite, že sa objavíte pred najvyššími silami na vrchole vašej krásy:

 1. Pridajte kúpeľ s aromaterapeutickými olejmi pred rituálom.
 2. Nezabudnite sa liečiť svojím obľúbeným liečebným postupom.
 3. Prejdite k rituálu v dokonale zariadenom byte.
 4. Nezabudnite na make-up a účes.
 5. Vyhnite sa myšlienkam všetkých negatívnych emócií vopred.
 6. Nalaďte sa na rituál pozitívne a zábavné.

Začnúme vetvu topolu pre manželstvo

V slávnom novoročnom filme sa hrdina pýtal z popola, kde je jeho milovaný. Ash mu neodpovedal, lebo musel požiadať topol. Kabalistické sprisahanie na vetvičku topolov je silné sprisahanie, ktoré pomáha rýchlo sa oženiť. Toto sprisahanie si vyžaduje trpezlivosť, metodiku a vytrvalosť - zriedkavá žena nemá tieto vlastnosti.

Pre toto sprisahanie, mesačné fázy a čas dňa nie sú zásadné. Predbežne ukladajte nasledujúce položky:

 • vetvička topolu;
 • 27 bielych pások, 27 červených;
 • ozdobný hrniec;
 • základný náter pre vnútorné kvety;
 • list papiera;
 • zvládnuť;
 • obálka.

Vo večerných hodinách, oslobodených najmä pre tento účel, sedieť pri okne a vziať vetvu topolu. Je žiaduce - malé, aby na okennom parapete nevyzeralo groteskne.

Naplňte hrniec zemou, vetvička pomerne stála. Vezmite pásky a viazajte každý, striedavo biely s červenou. Keď sú všetci zviazaní, spájajte biele a červené páry zase, čítajte sprisahanie, aby ste sa stretli so svojou spriaznenou dušou a vydali sa:

"Stuha je červená a biela, stuhou na topole sú uši a uši. Krásna dievčina s bielym kolegom sny, sny. Červená panna biely chlapec hľadá, hľadá. Biela dievčina sa nájde, nájde. Bude zaklepávať na dvere, bude sa klaňať na prahu, biely ruchenkis bude bozkávať a požiadať o korunu! "

Po obdivovaní výsledku vášho úsilia si vezmite kus papiera a napíšte ho v dokonale ručne písacom krúte:

"Svadobné pozvanie!

Ja, dievčina je krásna (vaše priezvisko, meno, priezvisko), pozývam vás na vašu svadbu ako ženícha dobrého mladého muža, najlepšieho, najideálnejšieho, najkrajšieho, inteligentného, ​​lojálneho, bohatého atď. Adresa je taká: (vaša adresa), aby prišla s plnými rukami a prázdnym žalúdkom kedykoľvek počas dňa alebo v noci. "

Uzavrite obálku, stlačte ju hrncom a ísť spať. Čoskoro príde. Keď ste sa uistili, že ste ten, na ktorý ste čakali tak dlho, neváhajte písať na obálke meno príjemcu a poďakujte sa za jeho pomoc. Svadba je hneď za rohom!

Manželstvo sprisahania na okvetné lístky

Prekrásny sprisahanie oženiť sa s mužom, ktorého ste si vybrali, sa robí na plátkoch kvety, ktoré im boli ponúkané. Nikdy neodhazujte kytice, ktoré si vybral váš vyvolený. Predbežne uložte okvetné lístky. Môžu byť vysušené vo vašej obľúbenej knihe - nechajte to byť milostná záležitosť pre vaše srdce alebo knihu, ktorej príbeh by ste chceli uviesť do praxe. Ak ste zástancom vážnej literatúry, vysušte okvetné lístky v rodinnom kóde, efekt zostane rovnaký.

Na pozemku budete potrebovať:

 • lístkov;
 • tanierik;
 • čaj;
 • gáza;
 • strieborná lyžica;
 • tri ružové sviečky.

Najprv pripravte slabý čaj. Najlepšie zo všetkého karkade alebo ružového kvetinového čaju bude robiť. Pridajte cukor a citrónovú šťavu podľa chuti. Nalijte čaj do drevenej alebo keramickej misky, plytkej ale širokej. Vezmite striebornú lyžicu (môžete si ju požičať od svojich priateľov) v pravej ruke. Použite ľavú ruku na vyzdvihnutie malého množstva okvetných lístkov.

Čerstvé okvetné lístky poskytujú extra rýchlosť. Ak je vyvolená tvoja zármutka a z pórov tej prvej chumáči, nemáš ani jediný, - keď si predtým posúdil, či hra stojí za sviečku, - pokračuj k rituálu.

Vezmite sušené lístky a hodte ich do čaju. Miešajte jemne čaj s pravou rukou a opakujte sprisahanie trikrát:

"Voda je kvetinová, sladká a ružová, vaše kvety sa v nej utopia. Potoni a vy (meno vyvoleného) v mojej láske, na nohách padajú a pozývajú ma do manželstva. "

Po tom, ako sa sprisahanie čítal trikrát, napnite čaj do šálky cez tkaninu. Nie je potrebné piť všetko, môžete piť niekoľko dúšok a predstaviť si, ako vám vybraný muž robí ponuku.

Teraz čakajte. Čoskoro bude kúzlo fungovať.

Čítali sme plot na rohožku na chodbe

Sprisahania, aby ste si vzali tie, ktoré potrebujete, majú univerzálnu povahu.

Existuje však sprisahanie, najsilnejší a najaktívnejší bod, ktorý sa vykonáva na koberci na chodbe. Pre toto sprisahanie musíte vopred vedieť, kto príde k vám a kedy. Pozvite svojho milovaného človeka a navštívte ho a medzitým ho zaistite.

Budete potrebovať:

 • dve šnúrky červenej topánky
 • list papiera
 • rúž,
 • parfumu alebo silice.

V prípade, že ste kedysi boli na svadbe a podarilo sa urobiť neľudský dlhý skok o štyri metre, zachyťte svadobnú kyticu - ste šťastní! Toto sprisahanie najlepšie zo všetkých prejde, ak chcete uviesť detail z kytice pod koberec: obal, stuha, okvetné lístok sušeného kvetu.

Ak dlhé skoky neboli nikdy vizitkou - nezúfajte. Máme dostatok množstva, ktoré máme.

Takže, vezmite si dve šnúrky a uzol je dohromady. Pre každú vetu balíka:

"Upletím uzly, budem vás vzrušovať. Akonáhle vstúpite do dverí, pripájam ju k sebe. "

Vezmite si kúsok papiera a nechajte naň pero. S tou istou rúžou napíšte svoje meno a meno osoby, na ktorú čakáte. Zložte list a šnúrky pod koberec pred vstupnými dverami a odkvapkávajte na ne nejaký príjemne voňavý roztok s nápismi:

"Keď sa dvere otvoria, tak sa moje srdce otvorí. Keď stúpate na koberec, stanete sa tak konšpiratívnym, že budete v láske stokrát silnejší. Na jednom koleni padnete a už viac sa mi nebudeš deliť. Keby som sa oženil s tebou, budem si vážiť toto storočie. "

Po uzavretí sprisahania počkajte, kým si navštívite vaše zvolené. Uistite sa, že sú splnené všetky podmienky bielej mágie: pohodlie, rovnováha, sebadôvera, vzhľad.

Loading...